ψυχοσωματικα... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    13
    γεια σας παιδιά! δεν ξέρετε πόσο καλό μου κάνει που διαβάζω τα μηνύματα και ότι πολλοί άνθρωποι δυστυχώς περνάνει αυτά που περνάω και εγώ τώρα. πόσο όμως μπορεί να σου αλλάξει όλη η ζωή από την μια μέρα στην άλλη. από το πουθενά ξαφνικά νιώθεις ένας εντελώς διαφορετικός χαρακτήρας και που πολλοί δεν μπορούν να καταλάβουν από τι οφειλεται αυτή η αλλαγή. απλά και εγώ έχω κουραστεί να είμαι κάθε μέρα χάλια και να πονάω ή να ζαλίζομαι και ώρες-ώρες με παίρνει τελείως από κάτω.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    ειλικρινα νιωθου,ε τα ιδια,αυτη την στιγμη δεν νιωθω πολυ καλα μακαρι ν ειμασταν φιλες ν ειχαμε η μια την αλλη ισως νιωθαμε καλυτερα!!!!!θα ηθελες ν ανταλαζαμε αριθμους?

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    2
    κουραγιο σε ολους!!!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    εχεις κ εσυ ψυχοσωματικα?αστα ν πανε,φαντασου 5 μερες ειμαι καλα αλλα σημερα κανονισα ν βγω μ τις φιλες μου και δεν ξερω μ επιασαν παλι,εχω συνηθισει να βγαινω μ το αγορι μου κ νιωθω ασφαλης απο ολες τις αποψεις σημερα νιωθω οτι ειμαι κενη,θα βγουμε στις 9 και δεν ξερω νιθω οτι δεν θα αντεξω ορθια κ πως θα πεσω....μαλλον εχω συνιθισει ισς γι αυτο.¨(

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Καλημέρα, πως είσαι σήμερα κ πως πέρασε το Σ/Κ σου? Μην ανησυχείς... όλοι τα ίδια περνάμε! Δεν είσαι η μόνη κ ούτε είσαι μόνη σου να ξέρεις!!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    βικακη μου καλο περασα ομορφα αι υσηχα αν εξαιρεσεις πως πηγα στο πανηγυρι τ αγ κσταντινου και μ τον ποδαροδρομο μ επιασε ασταθεια κατα τ αλλα καλα....μολις κατσαμε για φαγητο περασαν ολα!!!!σημερα στην δουλεια λογο λιγης ωρας υπνου λιγη ζαλαδα ασταθεια αλλα μ καθησυχασας οι συναδελφοι μ οι οποιοι ειχαν κ εκεινοι τ ιδιο οποτε κομπλε τωρα τρωω κ ειμαι καλα εσυ?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Εγώ στη δουλειά, πήζω αλλά μ αρέσει, το προτιμώ από το να κάθομαι! Το Σ/Κ μου ήταν ήσυχο... Η Δευτέρα μου ξεκίνησε λίγο άσχημα αλλα΄ευτυχώς οι συνάδελφοί μου με κάνουν να γελάω... Είχα βέβαια χθές βράδυ κ σήμερα το πρωί κάτι φοβίες πάλι... του στυλ πονάω στο θώρακα κ στο κεφάλι, τελείωσε έχω κάτι σοβαρό! Το μυαλό μου το κλούβιο!!! Μου πέρασαν όλα τώρα, σκεφτόμουν πως θα δω κάποια άτομα που με κάνουν να χαίρομαι κ ένιωσα καλύτερα! Ν. Μάκρη μένεις?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    ναι νεα μακρη εσυ?εγω απο τν πεμπτη εχ πονο στα πλευρα μεχρο πισω και στην μεση κ λεω παει εχω καρκινο αστα ν γελας ειναι!!!!ασε που μ πιανει και λιγη δυσπνοια αλλα φευγει τ να πω θα περασουν ολα......ειναι κ ο καιρος χαλια!!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    ΝΑι βρε Αγγελική μου! Ελπίζω πως κάτι καλό θα γίνει κ θα μας κάνει να ξεχαστούμε! Πάντως κ εγώ πολλές φορες γελάω με τη κατάστασή μου!

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    13
    Αγγελικουλα έχουμε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα, βασικά τα ίδια χάλια!!!και εγω ποναω στη μέση καθώς και στα πλευρά. Σήμερα ξαναπηγα στο γιατρό για τις ζαλαδες και για άλλη μια φορά μου επιβεβαίωσε οτι είναι άγχος. Νιώθω καλά μόνο οτν πηγαίνω στο γιατρό, έτσι μου έρχεται να κλειστω σε ενα νοσοκομείο μέχρι να μου περάσουν όλα. (τραγικό ε αντε να δούμε πόσο καιρό θα συνεχιστούν όλα αυτά. Ποτέ μου δεν περίμενα οτι θα ζήσω τέτοιες καταστάσεις, ασε ου τα θεώρησα όλα αυτά αστεία όταν μου τα λέγανε. Τώρα γελάνε μαζί μου!!! Καλό κουράγιο σε όλες μας.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    416
    Γεια σας παιδια!Σημερα με πιασαν κατι δυνατες σουβλιες στο αριστερο αυτι.Εκτος οτι με φοβισαν οτι μπορει να με ξαναπιασουν μου αφησαν & μια ενοχληση...εχει τυχει σε καποιον?

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    3
    kalhspera paidia ton teleyteo mina upofero k go apo psixosomatika k mu tin exei dosei..ola auta ta sumptomata exo kathe mera sxedon!dn xero ti allo n kano dn thelo n katafhgo se xapia ti n kano helppppp

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    on mission
    Posts
    397
    Quote Originally Posted by χριστινα28 View Post
    kalhspera paidia ton teleyteo mina upofero k go apo psixosomatika k mu tin exei dosei..ola auta ta sumptomata exo kathe mera sxedon!dn xero ti allo n kano dn thelo n katafhgo se xapia ti n kano helppppp
    να μοιράζεσαι...όταν μοιράζεσαι η χαρά διπλασιάζεται και ο η στεναχώρια κόβεται στα δύο....
    δεν ξέρω τι προβλήματα μπορεί να σε κάνουν έτσι ίσως να έχουν λύσει ίσως και όχι άμεση και ορατή...προσπάθησε να τα δεις πιο χαλαρά...
    μη ξεχνάς ο χρόνος είναι λύση, γιατρός και σύμμαχος..όπως και οι άνθρωποι γύρω σου..
    Nothing in life is to be feared, it is only to be understood . . .

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Πονοι και ψυχοσωματικα.
    By Faust in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 02-05-2015, 23:35
  2. ψυχοσωματικά
    By Nickbin in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 07-05-2010, 04:25
  3. Ψυχοσωματικά ή....
    By harrry in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 12-04-2010, 00:21
  4. ψυχοσωματικα?
    By SILIA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 19-05-2009, 22:09
  5. Ψυχοσωματικά
    By sorriso in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 02-10-2006, 11:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •