πως νιωθετε σημερα? - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 85 of 85
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    κοριτσια κανονιζεται χωρις εμενα???εξαλλου εγω ξεκινησα την κουβεντα :P θα σας μαλωσω!!!!χαιρομαι πολυ που ξεχαστηκατε μ την κουβεντα,αυτα που λετε ειναι πολυ ομορφα μακαρι ν μπορουσαν ν γινουν πραγματικοτητα!!!!εγω εδω και 3 μερες ειμαι καλα λιγο ζαλαδα κ μια μιρη ασταθεια κ κουραση στην δουλεια τ πρωι αλλα την παλεψα!!!!!εχω ξεκινησει κ γραφω σ χαρτι ομορφες σκεψεις κ καπως ηρεμω!!!!απο τοτε που φραφτηκα εδω νιωθω πολυ καλα αληθεια!!!!μαζι θα τ περασουμε ολα!!!!<3

    Αγγελικουλα<3 καλε μα ειναι δυνατον??ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως εισαι ευπροσδεκτη(εισαι η οικοδεσποινα εξαλλου χεχε)!!Μακαρι οντως να μπορουσαν να γινουν πραγματικοτητα,αλλα που ξερεις>μπορει κ να μπορουν να γινουν ωχ γιατι ζαλαδα γλυκια μου??κ εγω σημερα με ναυτιες σηκωθηκα αλλα τωρα ειμαι μια χαρα,δοξα το θεο.Ετσι μπραβοοοοο,πολυ χαιρομαι που νιωθεις καλυτερα <3
    (soulmatesNeverDie!!!)

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by thomas98 View Post
    κοριτσια να ξερετε θα σας την κλεψω την Νεφελη εχουμε να παμε ενα ταξιδι μαζι!!! θα τα λετε ομως στο τηλεφωνο.
    χαχα Θωμα μου (θυμασαι κατι που με ρωτησες στα πμ?για τα δυο ατομα?)να τις παρουμε μαζιιιιι??ε???πληζ πληζ πληηηηηζ
    (soulmatesNeverDie!!!)

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    RIGEL
    Posts
    826
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    χαχα Θωμα μου (θυμασαι κατι που με ρωτησες στα πμ?για τα δυο ατομα?)να τις παρουμε μαζιιιιι??ε???πληζ πληζ πληηηηηζ
    οτι πεις καρδια μου!!!

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    κοριτσια κανονιζεται χωρις εμενα???εξαλλου εγω ξεκινησα την κουβεντα :P θα σας μαλωσω!!!!χαιρομαι πολυ που ξεχαστηκατε μ την κουβεντα,αυτα που λετε ειναι πολυ ομορφα μακαρι ν μπορουσαν ν γινουν πραγματικοτητα!!!!εγω εδω και 3 μερες ειμαι καλα λιγο ζαλαδα κ μια μιρη ασταθεια κ κουραση στην δουλεια τ πρωι αλλα την παλεψα!!!!!εχω ξεκινησει κ γραφω σ χαρτι ομορφες σκεψεις κ καπως ηρεμω!!!!απο τοτε που φραφτηκα εδω νιωθω πολυ καλα αληθεια!!!!μαζι θα τ περασουμε ολα!!!!<3
    Καλημέρα Αγγελικούλα, έλα κι εσύ βρε! Εννοείται! Θα τα ξεχάσεις όλα!!!

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by thomas98 View Post
    κοριτσια να ξερετε θα σας την κλεψω την Νεφελη εχουμε να παμε ενα ταξιδι μαζι!!! θα τα λετε ομως στο τηλεφωνο.
    Έλα βρε Θωμά!!! Τώρα που τη βρήκαμε!!???!!! Τη κλέβεις μετά!!!

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Καλημέρα σε όλους! Σήμερα είμαι καλύτερα από χθες ψυχολογικά, βοήθησαν πολύ κ τα κορίτσια εδώ!!! Είμαι μόνο λίγο στενοχωρημένη γιατί έχει τσαντιστεί ο φίλος μου κ δεν έχουμε μιλήσει καθόλου! Τσαντίστηκε επειδή σηκώθηκα να φύγω προχθές από ενα μαγαζί που είμασταν χωρίς να του πω τίποτα... Τον χαιρέτησα απλά κ ήρεμα. Ξέρω πως ακούγεται βλακεία που πήγα να φύγω έτσι, αλλά εκείνη την ώρα δε μπορούσα να κάνω κάτι άλλο. Είχα εκνευριστεί πολύ, του έχω πει κάτι που μ ενοχλεί κ ώρες ώρες λες κ το κάνει επίτηδες, κάνει ακριβώς αυτό που με τσιτώνει. Κ για να μη τσακωθούμε ή του πω κατι εκείνη την ώρα κ χαλάσουμε τη διάθεσή μας πήγα να φύγω. Έτσι αντιδρώ όταν εκνευρίζομαι κ το ξέρει! Ήθελα να του τα χώσω χθες αλλά από εγωισμό δε τον πήρα αλλά ούτε κ εκείνος! Ξέρω ότι ακούγεται μικρό, βλακεία αλλά υπάρχουν καποιοι λόγοι που αντέδρασα έτσι. Θα μου πειτε... μακάρι όλα τα προβλήματα μας να ήταν αυτά... Μακάρι όντως να ήταν αυτά τα μικρά που όμως μπορούν να σε επηρεάσουν!

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    βικακη μου σ καταλαβαινω απολυτα,κ εγω ετσι αντιδραω απο τοτε μ τ ψυχοσωματικα μου εχω πιο πολλα νευρα κ εκνευριζομαι πολλες φορες χωρις λογο!!!!αλλα μετα σκεφτομαι πως ο σωτηρης(το αγορι μου)ειναι παντα διπλα μου κ στηριζει κ τ ξεχναω ολα οποτε παρτον ενα τηλ εξαλλου εσυ εφυγες!!!!περιμενω θετικα νεα ναι?βαφω τ νυχια μου πριν λιγο γυρισα απο παραλια περαα τελεια κ εδω και 5 μερες ειμαι πολυ καλα δεν μ αγγιζει τπτ!!!!!ουτε καν τ ψυχοσωματικα μου!!περιμενω κ τ δικα σας νεα......σας φιλω!<3

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Καλημέρα Αγγελική μου, σε ζηλεύω, θέλω κι εγώ να παω παραλία!!! Με πήρε χθες τηλ. κ μιλήσαμε, ψιλολύθηκε η παρεξήγηση αλλά κ πάλι δεν είμαι κ στα πολύ πάνω μου γιατι αν δε μιλήσουμε από κοντά... τι να το κάνεις? Πως είναι η μέρα σου σήμερα?

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    ειμαι πολυ καλα ειμαι σπιτι μου τρωω κ 5 μιση θα παω για δουλεια!!!πηγα για μπανιο αλλα δεν ηταν καλη η θαλασσα,τεσπα εσυ τ κανεις?

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    εγω δουλειά αρκετή είχα σήμερα, περιμένω να φύγω να πάω να φάω κ μετά στην αλλη δουλιτσα! Σε γενικές γραμμές, ηρεμία που ελπίζω κ παρακαλάω ΘΕΕ ΜΟΥ να κρατήσει!!!

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΚΑΛΑ
    By ΗΛΙΑΝΝΑ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 09-05-2013, 09:14
  2. Πώς νιώθετε αυτά τα Χριστούγεννα?
    By GirlyGirl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 17-12-2011, 00:30
  3. Νιώθετε μοναξιά?
    By missing_mile in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 02-06-2010, 19:22
  4. μοναξια.την νιωθετε και σεις?
    By ferro in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 152
    Last Post: 11-07-2009, 21:55
  5. νιωθετε σύγχυση...?
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 04-10-2006, 13:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •