πως νιωθετε σημερα? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 85
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    Κορίτσια καλημέρα, καλή εβδομάδα εύχομαι! Πέρασα μια πολύ άσχημη Κυριακή, από το πρωί ως το βράδυ! Εϊμαι στη δουλειά κ νιώθω πως δε τη παλεύω καθόλου, ζαλίζομαι κ μου έχουν κοπεί τα πόδια, προσπαθώ να κρατηθώ να μη πάθω καμιά κρίση πανικού, τρέμουν τα χέρια μου... Το κεφάλι μου είναι μουδιασμένο κ έχω το κλασσικό κόμπο στο λαιμό, δε μπορώ κ δε θέλω να μιλήσω σε κανένα, χτυπάει το τηλέφωνο στη δουλειά κ φαντάζομαι πως το σπάω ή πως βρίζω τους πελάτες, ξέρω πως λίγο αργότερα θα πάω τουαλέτα για να κλάψω... Δε γίνεται αλλιώς, πρέπει να ξεσπάσω. Ξέρω πως πρέπει να σκέφτομαι πως έχω την υγεία μου αλλά θα ήθελα να συμβεί κ κάτι καλό, κάτι να με κάνει να χαρώ... Φταίω ρε γαμώτο?! Εγώ δεν αλλάζω τη ζωή μου? Με τους δικούς μου σκατά κ πες αυτό σταματάω να ασχολούμαι που πάντα με μπλέκουνε, τα οικονομικά... για γέλια κ για κλάματα, με το φίλο μου έχω σπαστεί άγρια γιατί δε μπορώ να κάθομαι να εξηγώ συνέχεια (κ ειδικά σ έναν άντρα 40χρ. που υποτίθεται ξέρει τι θέλει στη ζωή του... υποτιθεται...) τι είναι σωστό, τι όχι, τι μ ενοχλεί κ όλα τα σχετικά, εγώ όταν κάνω κάτι που τον ενοχλεί μου τα χώνει άσχημα κι εγώ πρέπει να εξηγώ κ πάλι παει να βγει από πάνω κάθε φορά. ΌΤαν είμαστε μαζί, περνάω τέλεια, ξεχνάω τα πάντα αλλά εχθές έκανε κάτι που με πείραξε πολύ κ φυσικά με επηρεάζει, όταν η προσωπική μας ζωή δε παει καλά, ξέρετε μας φαίνονται όλα μαύρα! Θέλω τόσο, μα τόσο πολύ να κλάψω... Μήπως να κάνουμε ένα ομαδικό group therapy από κοντά βρε κορίτσια? Να λέμε τα δικά μας κ να κλαίμε μόνο? θέλω να αφήσω το κεφάλι μου να πέσει στο γραφείο κ να κοιμηθώ! Πως θα περάσει αυτή η μέρα κ έχω να πάω κ στην απογευματινή δουλειά?! Αχ Παναγίτσα μου... κάνε να συμβεί κάτι καλό, λιγουλάκι...
    Υπομονη κοριτσακι μου.. Προσπαθησε οσο μπορεις να σκεφτεις θετικα.. Λογικο ειναι να σε επηρρεαζει αυτο που εγινε με τον δικο σου ανθρωπο αλλα συζητησε το μαζι του να νιωσεις και εσυ καλυτερα και να το βγαλεις και απο μεσα σου.. Αυτο παντως με το γκρουπ therapy απο κοντα ειναι πολυ καλη ιδεα!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Να σου πω κάτι... πιστεύω πως κάθε γυναίκα πρέπει να κατανοήσει κάποια στιγμή το ότι αυτή η πράξη δεν εξυπηρετεί μόνο τους άνδρες, δε κάνουμε χατήρια, ζητάμε κ πρέπει να απαιτούμε κ εμείς ότι θέλουμε κ έχουμε ανάγκη. Γιατί σε κράζουν? Μήπως δεν έχουν καταλάβει το νόημα της πράξης...?! Για μένα ιερή πράξη... χαχαχα!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Υπομονη κοριτσακι μου.. Προσπαθησε οσο μπορεις να σκεφτεις θετικα.. Λογικο ειναι να σε επηρρεαζει αυτο που εγινε με τον δικο σου ανθρωπο αλλα συζητησε το μαζι του να νιωσεις και εσυ καλυτερα και να το βγαλεις και απο μεσα σου.. Αυτο παντως με το γκρουπ therapy απο κοντα ειναι πολυ καλη ιδεα!!
    Μακάρι να τον δω από κοντά να του τα χωσω... να ευχαριστηθώ! Όντως θα ήταν ωραία ιδέα να συναντιόμασταν!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    Να σου πω κάτι... πιστεύω πως κάθε γυναίκα πρέπει να κατανοήσει κάποια στιγμή το ότι αυτή η πράξη δεν εξυπηρετεί μόνο τους άνδρες, δε κάνουμε χατήρια, ζητάμε κ πρέπει να απαιτούμε κ εμείς ότι θέλουμε κ έχουμε ανάγκη. Γιατί σε κράζουν? Μήπως δεν έχουν καταλάβει το νόημα της πράξης...?! Για μένα ιερή πράξη... χαχαχα!!!
    χαχαχα κ για μενα ειναι ιερη(κ για πολλους αλλους φανταζομαι!!)!απλα μου λενε οτι ειναι βλακειες αυτα που λεω(περι ''σωστης χρησης''..)
    (soulmatesNeverDie!!!)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    Μακάρι να τον δω από κοντά να του τα χωσω... να ευχαριστηθώ! Όντως θα ήταν ωραία ιδέα να συναντιόμασταν!
    κ εγω θελωωωωω!!!!!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Ναι καλά...! Χαίρομαι που δε χρειάζεται να εξηγήσω κ εγώ τι εννοώ, με πιάνεις απόλυτα!!!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Ρε κορίτσια ας κανουμε μια συναντηση αν θελετε!!! Εγώ στενοχωριέμαι τώρα γιατι σχολάω σε λίγο κ σπιτι δεν εχω ιντερνετ κ δε θα μπορω να μιλαω!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Ρε κοριτσια.. Ελατε να οργανωθουμε να κανουμε μια θεραπεια της προκοπης!! :P Βικακι χωστου να 3ελαφρωσεις!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by VickyK View Post
    Ρε κορίτσια ας κανουμε μια συναντηση αν θελετε!!! Εγώ στενοχωριέμαι τώρα γιατι σχολάω σε λίγο κ σπιτι δεν εχω ιντερνετ κ δε θα μπορω να μιλαω!!!
    θελωωω!!θελωωω!!το μονο προβλημα ειναι οτι μενω Ροδο!!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Ρε κοριτσια.. Ελατε να οργανωθουμε να κανουμε μια θεραπεια της προκοπης!! :P Βικακι χωστου να 3ελαφρωσεις!!
    χαχαχα!!μεσααα!!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    ¨οταν λέμε όλοι εννοούμε όλοι!!! χαχαχαχ!!!! Βρε θα τον κάνω αλογατάκι το τύπο!!!!! Έλα βρε princaki!!! Ρόδο?! Πως να τη κάνουμε τη δουλειά?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Ελα ντε.. Βικυ εγω λεω να συναντηθουμε εμεις οι 2 και να παμε Ροδο στη φιλη μας.. χεχεχε

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by dream21 View Post
    Ελα ντε.. Βικυ εγω λεω να συναντηθουμε εμεις οι 2 και να παμε Ροδο στη φιλη μας.. χεχεχε
    Σωστηηηηη η dream21!!!Σας περιμενωωωωωω
    (soulmatesNeverDie!!!)

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Τωρα που ειναι καλοκαιρακι ειναι οτι πρεπει.. να δειτε για ποτε θα μας φυγουν τα ψυχοσωματικα!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    332
    Καλόοοοοοο!!!!!!! Ένα ταξιδάκι το εχω μεγαλη αναγκη!!! Δεν εχω παει κ ποτε Ρόδο!!! Βρε όνειρο! Πως σε λένε να ξέρω κι εγώ!!!

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΚΑΛΑ
    By ΗΛΙΑΝΝΑ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 09-05-2013, 09:14
  2. Πώς νιώθετε αυτά τα Χριστούγεννα?
    By GirlyGirl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 17-12-2011, 00:30
  3. Νιώθετε μοναξιά?
    By missing_mile in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 02-06-2010, 19:22
  4. μοναξια.την νιωθετε και σεις?
    By ferro in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 152
    Last Post: 11-07-2009, 21:55
  5. νιωθετε σύγχυση...?
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 04-10-2006, 13:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •