Οριακή προσωπικότητα - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 51 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 759
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    τι ρωτηξες????
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    λιπον, σιμερα θα μαθομεν τι χρισι του η-μεηλ. το η-μεηλ ινε εκινο το πραγμα στο οπιο γνοστες, φιλες, παπουδες, γιαγιαδες κλπ. μας στελνουν μινιματα, τα οπια εμεις διαβαζουμε εμβριθος, κραταμε σιμιοσις κε εν σινεχια ΑΠΑΝΤΑΜΕ, παρεχτος κιαν σιντρεξουν ΕΞΟΧΟΣ σοβαρι λογι.

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    lol...οκ αλλα κι εσυ θα απαντησεις στο τι στο καλο παραδεχτηκες!!!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    ιωάννα εμμέσως σου λέει πως σου έστειλε μέιλ!..

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    εμεσος - σαφος!

    ραψου ισε πολυ σοφος.

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ειναι ολοι οι προβληματικοι ειμαστε σοφοι για τους αλλους με τον εαυτο μας υπαρχει ενα προβλημα....
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Adzik
    Originally posted by kassi_21
    Άντα απλά με συγκίνησες.Ευχαριστώ για τα γλυκά....Δύο είναι τα πιο αγαπημένα μου.....(Αγαπώ όλα τα γλυκά του κόσμου)...Τα εκλέρ που μου άρεσαν από παιδί και τα μιλφέιγ.....Μιαμ...
    Αν έχεις δει μια κινέζικη ταινία το \"Hero\" κάπου έλεγε ένας τύπος ότι από μικρός ζω στους δρόμους περιπλανόμενος αλλά πια κουράστηκα να περιπλανιέμαι.Εδώ σε εσένα βρήκα το σπίτι μου....Έριξα πολύ δάκρυ.Ούτε στον Τιτανικό ένα πράμα....
    Εγώ θα του έλεγα απλά:Βρήκα σε εσένα αυτόν που με αγαπά περισσότερο απ\'όσο εγώ με μισώ......

    Ιωάννα-interrupted hi..Έχουμε κι άλλη Ιωάννα στο φόρουμ με οριακή...Και η Ιωαννιώ της Λωρένης μη νομίζεις...Διαταραγμένη ήταν κι αυτή..Έβλεπε οράματα και έκουγε φωνές.....Jeanne viens!!!!!




    ....


    :P
    Άντα τώρα το είδα....Ναι ,ναι εκλεράκια..........

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    kassi τι καλη υπογραφη!!!
    Merci mademoiselle....Την πρώτη μου την αφίερωσε κάποιος κάπου κάποτε....Όταν την αφιέρωνε δεν περίμενα ότι είχε τόσο μυαλό να αφιερώσει κάτι αντίστοιχο..(Κακιάααα)Το άλλο κάποιος το έγραψε..Θα παραθέσω συντόμως...

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    \"Pain is temporary.Glory is forever...\"
    αυτο ειναι ολα τα λευτα
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΑΗΔΙΑΖΩ..ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΕΓΚΕΦΕΛΙΚΟ ΕΜΜΕΤΟ..15 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ...Ο ΕΡΩΤΑΣ.ΣΤΑ 30 ΑΝΑΘΕΩΡΩ...ΑΦΟΥ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΟΝΟΤΑΝ ΣΕ ΔΙΑΒΟΛΟ...ΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΟ ΑΥΤΟ..Η ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΔΙΑΒΟΛΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Η ΚΙ ΕΞΩ ΜΟΥ...ΙΔΙΟ Κ ΤΟ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ...ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ..ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ ΜΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΣΑ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΟΙ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΩ ΤΟΣΟΥς ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ??ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΕΣ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ...ΔΕΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ Κ ΗΣΥΧΕΣ Κ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ..ΔΕΝ ΜΕ ΦΡΙΚΑΡΟΥΝ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.. ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕ ΚΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΕ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΟΠΩς ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ...ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΦΗΝΕ Κ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΕΛΛΟΥΣ..ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΡΙΚΗ..ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ..ΝΑ ΚΟΛΛΑΩ..ΝΑ ΞΕΝΕΡΩΝΩ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ...ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΠΕΝΘΟΣ ΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ..ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΠΕΙΔΗ Η ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΣΕΞ.ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΥΠΟΥ ΔΙΠΟΔΑ ΑΝΘΡΩΠΟΜΟΡΦΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ..ΤΟΤΕ..ΘΑ ΤΟΥς ΦΕΡΘΩ ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ..ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ..ΠΕΡΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΜΠΑΝΙΑΡΙΣΤΗΤΕ Κ ΔΡΟΜΟ...ΠΡΙΝ ΞΥΠΜΗΣΕΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΝΣΤΥΚΤΟ ΤΗΣ ΣΤΟΟΥΝ Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΖΟΥΡΛΟΜΑΝΔΥΑ ΤΗΝ ΜΕΡΙΛΥΝ...ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΤΣΙ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ ΛΑΛΗΣΕ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ.....


    ΠΩΠΩ ΑΡΝΙΤΗΚΙΛΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ....ΣΚΙΑΧΤΗΚΑ
    Φέρνει πολύ σεξουαλικό πρόβλημα το χάπι που λέω να κάνω παράλληλες συνεδρίες με τον Ασκητή..Λολ..Μου θυμίζε έναν τύπο τότε που δούλευα σε ένα τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης πελατών και ζητούσε Σεξοψυχολόγο στην Ύδρα....Κόντεψα να σκάσω στα γέλια..Τελικά αναπολώ και λέω ρε μάγκα μαζί σου.Πόσο δίκιο να\'χες.....Μια χαρά είχαμε,το σεξ.Μας την κόψανε τα χάπια...Αυτό που δεν κατάφεραν να κόψουν τα γηρατειά στην Θεοπούλα!!!Και η Μέρυλιν σε ψυχιάτρους την έβγαζε.Είχα ακούσει ότι άλλαζε οικογένειες όπως μετέπειτα άλλαζε άντρες...Πονεμένο παιδί η Μέρυλιν.Αλλά κοίτα..Πήρανε την διαταραχή της και την κάνανε sex symbol......Γι\'αυτό άσε την Μέρυλιν και την Εμμανουέλα και γίνε Αυτό που θέλει η Ιωάννα-σε παράφραση του \"Αυτό που θέλουν οι γυναίκες\"....

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    εχεις δει το ηληθιο χαμογελο της Βουγιουκλως οταν της κανανε κανενα απροσμενο κοπλιμεντο...χαρα και απορια μαζι και το γρηγορο ανοιγοκλεισιμο των ματιων????ετσι εμεινα οταν μπηκα να δω τι μου σουρες κ ειδα οτι με παραδεχτηκες!!
    Χεχε.Παιδιά αφήστε κάτω το Αλικάκι..Δεν την πήγαινε η μάνα μου αλλά εγώ την θεωρούσα αφασία.....

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Λοιπόν \"Pain is temporary.Glory is forever.\"-Αλέξης
    \"Όταν κάποιος δείχνει κάποιον άλλο με το δάχτυλό του,δεν θα πρέπει να ξεχνά ότι τρία από τα δάχτυλά του δείχνουν τον εαυτό του\"-Louis Nizer
    Το πρώτο είναι απλά Αλέξης..Χαχα..

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εμενα το αντιθετο τη θαυμαζε η μανα μου κ την εκραζα εγω
    την εχεις δει σε εκεινη την ταινια που τα ειχε παρει και πηδουσαν με τον παπαμιχηλ φωτιες??????αυτο το δαγκωμα σεξυ του αερα δεν μπορεσα να το μiμηθω ποτε....

    lol

    οσο για το αντικουκου, το κατουρημα ειναι η μονη επιθυμια που νιωθω σε ολο μου το γυναικειο συστημα

    παλι καλα....
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Χεχε....Ναι την έχω δει.Είχε τα ναζάκια της το Αλικάκι......Εγώ θυμάμαι εκεί που το έπαιζε η τύπισσα της ψαραγοράς που έγινε τραγουδίστρια..της έγραφε ο Παπαμιχαήλ τραγούδια ώσπου κάποια στιγμή τραγουδεί στον μελλοντικό του γάμο και την πιάνει μια τέτοια αλλαφροσύνη με το μαλλί που κόντεψε να γίνει μαλλιά κουβάρια μαζί του...Το πως το τίναζε και το ξανατίναζε προσπαθώντας ανεπιτυχώς να μιμηθεί κάποια Εμμανουέλα της εποχής είναι όλα τα λεφτά....

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    απιστευτη το αλλο που φυσουσε με μισανοιχτα χειλια το ενοχλητικο κ καλα τσουλουφι για να το επαναφερει σε πιο σεξυ θεση....
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

Page 13 of 51 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •