Οριακή προσωπικότητα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 51 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 759
  1. #61
    Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    52
    ΕΓΩ ΠΑΛΙ,ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΝΟΧΛΑΩ ΔΗΛΑΔΗ,ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΛΑΚΩΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΚ ΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ,ΟΚ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΛΑΚΩΝΕΤΕ ΕΜΕΝΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ,ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙΘΑ ΤΑ ΠΩ,ΠΟΥ ΝΑ ΣΦΑΖΕΣΤΕ ΣΤΟ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ.
    ΛΟΙΠΟΝ,ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ. ΑΛΛΟ Η ΗΡΕΜΗ ΛΙΜΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΛΙΜΗΝ ΠΟΥ ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΥΠΕΡΒΑΡΑ ΒΑΤΡΑΧΙΑ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΤΣΑΤΣΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ. Ο ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΡΙΑΚΗ,Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΤΑΡΤΡΕΚ ΣΕ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ,ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΕΝΤ ΑΗ ΓΚΟΟΥ ΓΟΥΕΑΡ ΝΟ ΜΑΝ ΧΕΖ ΕΒΕΡ ΓΚΟΝ ΜΠΙΦΟΟΟΟΟΟΡ. ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ,ΑΠΛΑ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΒΑΣΑΝΙΖΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΜΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΒΑΣΑΝΙΖΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΟΥ,ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΒΑΣΑΝΙΖΩ.

    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(ΩΡΑΙΑ ΛΕΞΗ...ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΔΥΟ ΣΗΜΑΣΙΕΣ.1)ΚΑΤΗΓΟΡΩ 2)ΚΑΤΑΤΑΣΣΩ....) ΑΥΤΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ(ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΚΑΣΣΙ) . ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΕΡΟΒΓΑΛΤΕΣ(ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΔΕ ΓΚΡΕΗΤ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ MAIDEN). ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟΥΡΜΠΟΦΛΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΒΔΕΛΛΑ ΨΥΧΗΣ ΣΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ..Η ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΟΤΗΤΑ,Η ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΘΕΙΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ. ΑΠΟ ΒΑΘΗ ΚΑΡΔΙΑΣ,ΣΑΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΔΙΚΗΣΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΦΤΑΙΩ. ΑΛΛΑ Η ΟΡΙΑΚΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΑΚΡΩΣ ΥΓΕΙΗ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
    ΑΥΤΑ.ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΛΙΤΣΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ :ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΜΟΥ.
    ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΟΡΙΑΚΟΙ,ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΙΑΣ ΟΡΙΑΚΙΑΣ:cool:(ΩΡΑΙΑ ΓΛΩΣΣΟΠΛΑΣΙΑ)

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ...χεχε...κι εμενα την κακομοιρα με εκραζε ο πρωην δικοσ μου πωσ \"εχω προβλημα\"...επειδη εκλαιγα και σταναχωριομουν πολυ...μωρε ..μηπωσ να σασ τον γνωρισω???...χεχε..ετσι για μια μιρκουυυυλα εκδικισουλα :P:P:P:P:P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Originally posted by raphsssodos
    Άλεξ ο τρόπος σου πείραξε και όχι τόσο αυτό που είπες;)
    γιατί για μένα είναι σωστά αυτά που λες
    Έχεις δίκιο. Ο τρόπος μου ήταν καθαρά συγκρουσιακός.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Adzik
    ...χεχε...κι εμενα την κακομοιρα με εκραζε ο πρωην δικοσ μου πωσ \"εχω προβλημα\"...επειδη εκλαιγα και σταναχωριομουν πολυ...μωρε ..μηπωσ να σασ τον γνωρισω???...χεχε..ετσι για μια μιρκουυυυλα εκδικισουλα :P:P:P:P:P
    Adzik φερ\'τον στην οριακή.Θα στον φτιάξω εγώ.Σκουπίδι θα στον κάνω..Δεν είμαι σαν και εσένα διακριτική σε αυτούς που δεν το αξίζουν..Τσάμπα τόσα ψυχοπροσόντα;Τσάμπα με λένε γυναίκα Αμαζόνα;

  5. #65
    Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    52
    OΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΙΣΟΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ,ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΠΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΑΣΟΥΝ.ΟΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΕΙΧΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΟΝΟ. ΑΡΑ ΚΑΣΣΙ ΜΟΥ ΑΣΤΟΧΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΩΣΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΕΡΟΦΥΛΙΚΗ ΣΧΕΣΗ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ. Ε,ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ...:(

    ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙ

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ..χεχε...και ο αγγλοσ πωσ και σου κολησε???κασσι μου νομιζεισ πωσ λογο και καλα λευκησ αποχρωσησ δερματοσ θα ειναι πιο ψυχροι??..λεσ?...:P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Δεν \"σας\" βλέπω με ενδιαφέρον. Αλλά δεν μπορούσα να εξηγήσω κάποια πράγματα που φαίνονταν κουφά κι αλλόκοτα. Κι έλεγα μην έκανα εγώ κάποιο λάθος. Όχι ότι είμαι αλάνθαστος. Αλλά τέτοιες αντιδράσεις ούτε ο χειρότερος εγκληματίας να ήμουνα ενώ δεν είχα κάνει τίποτα. Απλά δεν δενόμουνα. Δεν το ήθελα από την αρχή και φαινόταν αυτό, μάλλον. Οι δύο σύντομες εμπειρίες μου άρχισαν με μένα να κάνω συμβιβασμούς και να προχωράω με μισή καρδιά που στο τέλος με τη συμπεριφορά τους δεν είχε μείνει καθόλου. Έλα ντε που θέλω το δέσιμο αλλά δεν θέλω να δένομαι. Ξέρω είμαι για δέσιμο αλλά θα το λύσω που θα πάει.

  8. #68
    Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    52
    Mαρακι,θα φας διαδυκτιακη σφαλιαρα,κανονισε!Κοριτσι μου,δεν με απογοητευεις!δουλεια σου να εισαι οτι γουσταριζεις.Αρκει να ξερεις οτι εισαι αυτο που εισαι και δεν εισαι αυτο που λενε οι αλλοι οτι εισαι.Μια φιλη μου εχει κανει δεκα χρονια την μπαλαρινα,εκανε 7 τον μποντιμπιλντερα με τρελο ψαξιμο,εχει σκασει τα λεφτα σε διασημους διαιτολογους την Δρουζα για να παρει ογκο ενω εχει σωμα μαρμαρινο και τωρα τρεχει με ενα ποδηλατο αγωνιστικο και ειναι σε ομιλο και παει σε διαγωνισμο στην ομαδα του παο. Αλλα θελει αντρες κολασμενα και ειναι θεογκομενα ξανθια με ματι γαλαζοπρασινο,μουρη πρωτη και σωμα τελειο. Δεν ειναι Αμαζονα. Διαβασε για τις αμαζονες και μονο εαν με ανοιχτα τα δικα σου ματια δεις οτι μοιαζεις σε αυτες,τοτε φερε αυτο τον τιτλο.Διαφορετικα ειναι κριμα και αδικο για σενα και αν υπηρχαν αμαζονες θα σου εσπαγαν τη μουρη για προδοσια;););).

    ΣΟυγκαρ οσο για τις τυψεις,εμενα δεν μου ειπε ο γιατρος μου να ζητησω συγγνωμη.Μονο οταν ειδα τι εκανα και γιατι το εκανα ενιωσα χαλια.Αλλα συγνωμη δεν ζητησα γιατι δεν εχω επαφες γιατι οσοι αγαπησα περασαν απο την κολαση και τωρα δεν θελεουν να με ξερουν.Δικαιως.Τωρα,ειμαι με ενα παιδι 32 ετων και απλα προσπαθω....οταν τα κανω σαν κωλο μαιμους,ζηταω συγγνωμη κ παρακαλω για κατανοηση.Ειλικρινη συγγνωμη.Γιατι αδικω και φθειρω τον ανθρωπο μου.μου.....Σπουδαια λεξη για ολους μα κυριως για τους οριακους....το ΜΟΥ...

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ...του εχεισ μιλησει πωσ εισαι οριακη?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Cyprus
    Posts
    148
    Originally posted by kassi_21
    και όντας πιο ήπια....

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Cyprus
    Posts
    148
    Originally posted by demetrios38
    Originally posted by kassi_21
    και όντας πιο ήπια....


    μάλλον και ΄ούσα πιο ήπια΄θα εννοείς εκτός αν θεωρείς ότι ανήκεις στο ανδρικό φύλο

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Cyprus
    Posts
    148
    Ανόητη και προβληματική είσαι εσύ ενώ παράλληλα δεν γνωρίζεις και ελληνικά εκτός από αυτά του πεζοδρομίου τα οποία χρησιμοποιείς. Η διαταραχή σου είναι τέτοιας φύσης αφού ζεις σε μια εικονική πραγματικότητα, σε ένα κόσμο που θέλεις το επίκεντρο να είσαι εσύ, να προκαλείς τους άλλους χωρίς να έχεις αντίλογο και να μισείς τους πάντες. Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου διότι η μεταιχμιακή διαταραχή από την οποία πάσχεις και ο μισανθρωπισμός που σε διακατέχει δεν αφήνουν περιθώρια για πολιτισμένο διάλογο. Το λόγο έχει μόνο ο γιατρός σου, τον οποίο και λυπάμαι, διότι η περίπτωση σου είναι εκτός ψυχιατρικής βιβλιογραφίας. Περαστικά.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Cyprus
    Posts
    148
    Επίσης οσον αφορά το φύλο σου, εσύ έχεις δηλώσει ότι κάνεις βάρη για να μοιάσεις στους άντρες, τους οποίους φοβάσαι. Σου εύχομαι καλή επιτυχία στην αναζήτηση της ταυτότητάς σου.

  14. #74
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    17
    \"Όταν κοιτάς τους ανθρώπους από ψηλά,δεν μπορείς να τους διακρίνεις.Ούτε την κακία,ούτε την μικρότητά τους.Έτσι να κοιτάζεις πάντα αυτούς που σε πληγώνουν.\"

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Cyprus
    Posts
    148
    Και συ είσαι ένα ανοργασμικό πουτανάκι που καλύπτεσαι πίσω από την ασθένεια σου για να βρίσκεις άλλοθι για τις ανώμαλες ορέξεις και την κρυπτολεσβιακή διάθεση σου. Μάθε λοιπόν ότι πορνίδια σαν εσένα έχω γνωρίσει (και όχι μόνο) δεκάδες, και ξέρω ότι μοναδικός σκόπος και στόχος σας είναι να προκαλείτε τα αρνητικά συναισθήματα των άλλων και μετά να κλαίγεστε που οι άλλοι σας αντιπαθούν. Αρχιμαλάκας και ******* ενδεοχμένως να είναι ο πατέρας σου διότι έχει αποτύχει να μεγαλώσει ένα φυσιολογικό κορίτσι, αλλά δίνει στην κοινωνία μια ψυχοπαθολογική προσωπικότητα η οποία αρνείται να αποδεχτεί την προβληματική φύση της και αποδίδει κάθε τι κακό που τηε συμβαίνει στους άλλους. Είσαι ένα μεγάλο μηδενικό, χωρίς συναισθήματα, κενή και αδυναμη και προσπαθείς να καλύψεις τις τραγικές αδυναμίες σου μέσα από αυτή την επιθετικότητα.Είσαι μια συναισθηματική ***** και όχι μόνο, που αρέσκεσαι να άγεσαι και να φέρεσαι στα μονοπάτια της κοινωνικής εξαθλίωσης και μετά να κατηγορείς τους άλλους για τα προβλήματά σου.Κοιτάς με ποιόν τρόπο να βγείς από τον βόθρο στον οποίο διαβιείς, και το μόνο πού καταφέρνεις είναι να βυθίζεσαι περισσότερο σε αυτόν. Οι άνδρες παντα θα είναι εχθροί σου γιατί εκεί τους έχεις κατατάξει. Είσαι μια αγάμητη ύπαρξη σε ένα περιβάλλον που οι παντες κάνουν έρωτα, ενώ εσύ γαμιέσαι με την μοναξιά σου. Ζεις μέσα στην ανυπαρξία και την απομόνωση και αντί να ανοίξεις τα μάτια σου και να δράσεις φαντασιώνεσαι το αδύνατο. Δεν σου αρέσει το σώμα σου και προσπαθείς να το αρρενοποιήσεις για να αισθάνεσαι δυνατή. Είσαι μια αρρωστημένη τραβεστί η οποία ακροβατεί επί ξυρού ακμής. Θα σου έλεγα να πας να γαμηθείς αλλά και αυτό για σένα είναι αδύνατο διότι είσαι ανοργασμική,ψυχρή και το μόνο που θέλεις έιναι να ικανοποιείς το ψυχικά διαταραγμένο υπερεγώ σου μέσα από μια διεστραμμένη διαδικασία αυτο επιβεβαίωσης. Θα μπορούσα να συνεχίσω ώρες ολόκληρες , αλλά δεν αξίζει να ασχολείται κάποιος με μια ψυχαναγκαστική προσωπικότητα σαν την δική σου όπου ο ιδεοψυχαναγκασμός έχει υποκαταστήσει την πραγματικότητα, και ζεις την απόλυτη ψύχωση. Σε συμβουλεύω να σταματήσεις εδώ το θέμα διότι θα έχει και συνέχεια.

    ΥΓ. πούστρα και αδελφή να πεις τον πατέρα σου και τον αδελφό σου παλιοπούτανο

Page 5 of 51 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •