παραληρητική διαταραχή
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2

    παραληρητική διαταραχή

    Γεια σε ολους!
    Προσφατα διεγνωσε ο ψυχιατρος παραληρητική διαταραχή στον πατερα μου και ειπε να αρχισει θεραπεια με Aloperidin.
    Θα ηθελα σας παρακαλω αν εχετε παρομοια εμπειρια εσεις η καποιος συγγενης σας να μου πειτε οτι μπορειτε σχετικα μ'αυτο. Ευχαριστω πολυ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2004
    Location
    Εκτός τόπου αναπαύσεως
    Posts
    142
    Γειά σου Λιάνα, ρίξε μια ματιά στην παρακάτω ιστοσελίδα και στο \"γκούγκλη\" υπάρχουν πολλά.
    Καλή δύναμη σε όλη σου την οικογένεια


    http://www.janssen-cilag.gr/product/detail.jhtml?itemname=aloperidin_pat

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2
    Ευχαριστώ πολύ Ektor !

  4. #4
    ΤΟ ΑΛΟΠΕΡΙΔΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Συμφωνω και εγω ειναι σκατα.

    Πες στο γιατρο σου εαν μπορειτε να δοκιμασετε καποιο πιο καινουργιο φαρμακο
    που δεν εχει τοσες παρενεργειες.

    Αυτο θα τον κανει φυτο.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  6. #6
    Quote Originally Posted by λιάνα View Post
    Γεια σε ολους!
    Προσφατα διεγνωσε ο ψυχιατρος παραληρητική διαταραχή στον πατερα μου και ειπε να αρχισει θεραπεια με Aloperidin.
    Θα ηθελα σας παρακαλω αν εχετε παρομοια εμπειρια εσεις η καποιος συγγενης σας να μου πειτε οτι μπορειτε σχετικα μ'αυτο. Ευχαριστω πολυ!
    λιανα παση θυσια πρεπει να αποφυγετε το αλοπεριντιν διοτι εχει εξωπυριδιμικα συμπτωματα μυικη δυσκαψια δλδ εγω οταν το επαιρνα δεν μπορουσα να σηκωσω το τσιγαρο.υπαρχουν τα ατυπα αντιψυχωτικα που δεν εχουν τετοια φυτικα συμπτωματα.κατα τα αλλα δεν ειναι η κατασταση του κατι τρομερο διοτι καποτε(βεβαια το γρηγοροτερο καλυτερα)θα συνειδητοποιησει οτι αυτο που εχει ελεγχεται!-σοσ.ειχα και εγω μου εφυγε με προσωπικο κοπο

  7. #7
    διαβασε το θρεντ μου "μυστικο ιασης της ψυχωσης το σταματημα παραλληρηματος"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •