έλεγχος μηνυμάτων κ mail....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    έλεγχος μηνυμάτων κ mail....

    καλησπέρα σε όλους θα ήθελα τη γνώμη σας για το θέμα του ψαξίματος των μηνυμάτων κ των mail....θα ήθελα να μάθω πως θα αντιδρούσατε αν η κοπέλα/το αγόρι σας,έψαχνε το κινητό ή τα mail σας....ευχαριστώ πολύ...!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Για να ελεγξει οπως λες καποιος τα μηνυματα και τα mail παει να πει οτι δεν μου εχει εμπιστοσυνη και οτι ειναι ανασφαλης/ζηλιαρης.
    Μαλλον η σχεση θα τελειωνε εκει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    ακόμα κ αν ήξερες ότι ουσιαστικά εσύ ήσουν ο φτέχτης???? ότι εσύ είχες κάτι πονηρό μέσα στα μηνύματα?????αν αγαπούσες όμως???αν δεν σου είχε ξαναδώσει ποτέ τέτοιο δικαίωμα???? τότε τι θα έκανες????θα σταύρωνες έτσι κάποιον????θα σταύρωνες έτσι τον άνθρωπό σου????χωρίς μια ευκαιρία?????

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    εμενα παντως δε μου εδωσε καμια ευκαιρια και ας μεναμε στο ιδιο σπιτι και λιγο πριν τον αρραβωνα.τοσο ασχημα το πηρε....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    αααα τέλεια....δεν είναι όμως άδικο αυτό????δεν μπορώ να καταλάβω????δηλαδή την απιστία θα την συγχωρούσε πιο εύκολα???εσύ είχες βρει κάτι ή απλά σε έπιασε????

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ναι μπορει να ακουγεται σκληρο αλλα ναι,θα χωριζα.Αν ειχε υποψιες θα μπορουσε να με ρωτησει και οχι να ψαχνει στα κρυφα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    αααα τέλεια....δεν είναι όμως άδικο αυτό????δεν μπορώ να καταλάβω????δηλαδή την απιστία θα την συγχωρούσε πιο εύκολα???εσύ είχες βρει κάτι ή απλά σε έπιασε????
    ειναι αδικο γιατι ξερω οτι το κανουν πολλες γυναικες και δε το θεωρω τοσο σοβαρο για χωρισμο.και το αστειο ειναι οτι ηξερε οτι κοιταω το κινητο του γιατι το εκανα και μπροστα του.ναι βρηκα κατι παλια μηνυματα αλλα μου ειχε πει και κατι ψεμματακια.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Εβιτακι ειναι αλλη περιπτωση να εχετε σχεση και να χτυπαει για παραδειγμα το κινητο του και να το σηκωνεις ή να ανοιγεις τα μηνυματα ή τα mail του εν γνωση του,και αλλο να ψαχνεις εσκεμμενα για να βρεις αιτιες και αφορμες.Εγω μιλησα για το ψαξιμο το οποιο θεωρω αιτια χωρισμου.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    ναι κ εσύ θα το παραδεχόσουν αμέσως.....(χωρίς παρεξήγηση)δεν νομίζω κανένας από εμάς να παραδεχόταν ότι έχει λερωμένη τη φωλιά του εφόσον βέβαια ήθελε να κρατήσει αυτή τη σχέση...!!!!για μένα εκτός από σκληρό είναι πολύ εγωιστικό κ απάνθρωπο....μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο αλλά δεν χώρισα προσπάθησα να καταλάβω που ήμουν εγώ λάθος κ έφτασε σε αυτό το σημείο....όταν αγαπάς αληθινά κάτι τέτοιο στα μάτια σου φαίνεται μικρό ασήμαντο....κ ειδικά αν δεν έχεις κάτι ν κρύψεις τότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.....εγώ εκτός από το γεγονός ότι δεν χώρισα δεν έκανα καν τον κόπο να αλλάξω τους κωδικούς....αλλά πραγματικά θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη των αντρών να δω πως το σκέφτεστε κ στην τελική πως το αντιλαμβάνεστε....!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    ειναι αδικο γιατι ξερω οτι το κανουν πολλες γυναικες και δε το θεωρω τοσο σοβαρο για χωρισμο.και το αστειο ειναι οτι ηξερε οτι κοιταω το κινητο του γιατι το εκανα και μπροστα του.ναι βρηκα κατι παλια μηνυματα αλλα μου ειχε πει και κατι ψεμματακια.
    ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω αυτή τη λογική δηλαδή σαν να λέμε κ κερατού κ δαρμένη.....ωραία δικαιοσύνη....!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω αυτή τη λογική δηλαδή σαν να λέμε κ κερατού κ δαρμένη.....ωραία δικαιοσύνη....!!!!!!
    οπως λεει και betelgeuse η δικη μου περιπτωση ειναι καπως διαφορετικη.και στη τελικα δεν ανακαλυψα κατι.νομιζα οτι ανακαλυψα και οταν το καταλαβα ηταν αργα για μενα.παντως δεν εχω ψαχουλεψει ποτε σε σχεση μου.σαυτη τη τελευταια μονο το εκανα και εφαγα τα μουτρα μου.δε θα το ξανακανω να σου πω την αληθεια.αν αγαπας καποιον καλυτερα μη μπενεις σε αυτη τη διαδικασια γιατι μονο στεναχωρια θα σου φερει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    το ξέρω.....κ πλέον είμαι της άποψης αν γίνεται κάτι καλύτερα να μην το μάθεις ποτέ....έτσι θα είσαι κ θα νιώθεις καλύτερα....!!!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    το ξέρω.....κ πλέον είμαι της άποψης αν γίνεται κάτι καλύτερα να μην το μάθεις ποτέ....έτσι θα είσαι κ θα νιώθεις καλύτερα....!!!!!
    ναι καλυτερα μη ξερεις ετσι κιαλλιως καποια στιγμη θα ξενοκοιταξουν.σημασια εχει οτι ειναι μαζι σου ολα ταλλα....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    έτσι είναι....ακριβώς έτσι....ίσως με τα χρόνια όχι μόνο να ξενοκοιτάξουν αλλά.....το θέμα είναι ότι πάλι σε "εσένα" θα γυρίσουν....εκεί που είναι το λιμάνι τους....η σιγουριά τους....ο άνθρωπός τους...!!!!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Αλλαξαμε θεμα.Απο το ψαξιμο πηγαμε στην απιστια.Η απιστια ειναι κατι τελειως διαφορετικο.Μικροαπιστιες πιστευω πως σχεδον ολοι κανουμε στις σχεσεις μας.Εγω θα ειχα προβλημα αν γινοταν συστηματικα ή υπηρχε παραλληλη σχεση.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. τροποποιηση μηνυματων !!
    By αλίκη! in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 07-02-2011, 17:09
  2. Σύντομος οδηγός e-mail λογαριασμών του e-psychology.gr
    By NikosD. in forum Νέα, ανακοινώσεις
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-2011, 17:26
  3. διαγραφή μηνυμάτων
    By arktos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 56
    Last Post: 17-04-2010, 02:51
  4. Μπήκαν στο mail μου. Πως εγινε?
    By aqqaws in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 17
    Last Post: 31-03-2009, 21:13
  5. Online γιατροι και συμβουλευτικα e-mail
    By Nwish in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 10-09-2006, 12:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •