Είμαι ερωτευμένη με την ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    1

    Είμαι ερωτευμένη με την ..

    Θα ξεκινήσω χαιρετίζοντας το φόρουμ. Είμαι 23 χρονών και ενώ μου άρεσαν πάντα οι άντρες έχω κάνει πάει μόνο με γυναίκα. Στα 18 μου γνώρισα εκείνη την κοπέλα την Κ. και είμασταν 3 χρόνια μαζί. Χωρίσαμε πέρσι το σεπτέμβρη γιατί για μένα είχε τελειώσει αυτή η σχέση. Εξακολουθούμε και κάνουμε παρέα όμως (όχι σεξ). Μένω σπίτι της, πάμε διακοπές (μαζί και η παρέα μας). Στην παρέα είμαστε 4 βασικά άτομα. 3 κοπέλες και 1 αγόρι (st8 και όχι ζευγάρι η Ν. κ ο Θ.). Γνωριστήκαμε από τη δουλειά πριν 5 χρόνια και κολλήσαμε σχεδόν από την πρώτη στιγμή. Εγώ δεν εργάζομαι πλέον εκεί. Ανά διαστήματα μπαίνουν και άλλοι στην παρέα. Πριν 2 χρόνια γνώρισα μια κοπέλα από τη δουλειά τους την Δ. Δεν την είχα δει πολλές φορές και η αλήθεια είναι πως δεν την συμπαθούσα και ιδιαίτερα. Η Ν. σε συζητήσεις που είχαμε κάνει για την Δ. είχε αναφέρει πως μάλλον είναι λεσβία. Δεν θυμάμαι ακριβώς από που το είχε συμπεράνει αλλά κόβει το μάτι της. Τότε ήταν μια άχρηστη πληροφορία.
    Τους τελευταίους 2 μήνες όμως την βλέπω αρκετά συχνά. Η Ν. είναι σε μια εταιρεία παραγωγής και πηγαίνουμε συχνά σε συναυλίες. Την βλέπω τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα, πολλές φορές και δύο. Πλέον ανυπομονώ για την ώρα που θα την δω. Νιώθω άγχος. Νομίζω είμαι ερωτευμένη μαζί της. Μπαίνω στο profil της στο facebook και βλέπω την χαζεύω στις φωτογραφίες της.
    Δεν μπορώ να το πω, πουθενά. Η Ν. είναι κολλητή της πρών μου (η οποία είναι μαζί μας πάντα στις συναυλίες) οπότε δεν μπορώ να το πω στην Ν.
    Από την άλλη δεν μπορώ να πω τίποτα στην Κ. γιατί με γουστάρει ακόμα. Της έριξα ένα υπονοούμενο ότι είμαι ερωτευμένη με κάποιον (δεν φάνταζεται οτι είναι γυναίκα).
    Και με την Δ. τι να κάνω. Είναι πολύ κλειστός σαν χαρακτήρας, και φοβάμαι. Φοβάμαι να κάνω κάποια κίνηση γιατί στην περίπτωση που δεν είναι θα κόψει φαντάζομαι, και δεν θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα στην παρέα, ούτε βέβαια στον εαυτό μου.
    Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ. Κομπλάρω μαζί της, αλλά την θέλω... Τι να κάνω;;;;
    Είναι πολύ μπερδεμένη η κατάσταση.

    Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Τι εννοείς με το "μου άρεσαν πάντα οι άντρες" ; χε χε χε!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    εν το μεταξυ κανε σχεση με εναν ανδρα ....και βλεποντας και κανοντας

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Aπο την στιγμη που εχεις χωρισει εισαι ελευθερη να κανεις οτι θες και με οποια θες.
    Εγω δεν βλεπω καποιο προβλημα. Εχεις χωρισει εδω και 2 χρονια, δεν χωρισες χτες...

Similar Threads

  1. έχω οριακη διαταραχή και είμαι ερωτευμένη με ένα σχιζοφρενή
    By lucifair100 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 28
    Last Post: 30-04-2019, 17:43
  2. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ(? ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ
    By popi80 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-04-2011, 21:47
  3. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ(?) ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ
    By popi80 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 06-04-2011, 02:05
  4. Ειμαι δυκτιακα ερωτευμενη!!
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 198
    Last Post: 06-08-2009, 12:34
  5. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ
    By ΜΑΡΚΕΛΛΑ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 23-08-2006, 20:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •