πως άρχισαν τα σημάδια της μανίας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305

    πως άρχισαν τα σημάδια της μανίας

    Με έπιασε η εμμονή με τη καθαριότητα, τα πολλά ψώνια κλ. Ο γιατρός μου έκοψε το εφεξόρ, αλλά μάλλον χρειάζεται να κόψω και το λαντόζ, γιατί χειροτερεύω.Το αλκοόλ το έκοψα και με βοηθάει αυτό, αλλά δεν αρκεί. Οι γονείς μου στην αρχή με κλείδωσαν στο σπίτι και ακόμη βγαίνω υπό επιτήρηση γιατί θεωρούν μόνο το αλκοόλ υπαίτιο για τη πορεία της ασθένειας.Αυτά προς το παρόν.Φιλιά σε όλους.Εμείς οι διπολικοί μήπως να βρεθούμε κάποιο Σαββατοκύριακο? Όσοι συμφωνούν να σηκώσουν το χέρι!!
    http://www.mazi.org.gr/

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    εισαι καλυτερα Μαιρη μου?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    21
    εισαι καλυτερα μου Μαιρη ?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    γλυκια μου τωρα διαβασα αυτο που εγραψες δεν ξςρω αν ειναι συνεχεια εγω θα σου απαντησω σαυτο πουν διαβασα....ισως λεω παντα τα ιδια ελπιζω να μην σας κουραζει...........και μενα τις τελευταιεσ μερες με ειχε πιασει μανια με τα ψωνια μονο αυτο σκεφτομουν,χαλασα πολλα λεφτα αλλα ηρεμισα μολισ εκοψα τα ladose δεν ξερω γιαται με ladose υπεφερα δυο βδομαδες τωρα αλλαξα χαπια και ειμαι πολυ καλυτερα τις δυο αυτες μερες...για δες τα χαπια μπας κ τα αλλαξεις...ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΧΑΛΑΣ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ!!!!!!!!!!!!!!!


    φιλακια πολλα και υπομονη!!!!υπομονη?τι απαισια λεξη εχω βαρεθει να την ακουω....
    θα ρθουνε καλυτερες μερες

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •