ενα γεγονος που σας εκανε να κρατατε το στομαχι σας απο τα γελια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934

    ενα γεγονος που σας εκανε να κρατατε το στομαχι σας απο τα γελια

    περιγραψτε κατι που δεν θα το ξεχασετε ποτε απο τα γελια που ''ριξατε''..
    κατι που σας εκανε να κλαιτε μεχρι δακρυων η λιγοτερο..
    Last edited by secretly; 27-01-2012 at 01:34.
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  2. #2
    όταν είδα το γεγονός με ω........................

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    όταν είδα το γεγονός με ω........................
    αμαααααααν!!!!!!!!!!!!!!!!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    όταν είδα το γεγονός με ω........................
    χαχαχαχαχα!τουλαχιστον με προλαβες και το'σωσα!!!!!!
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  5. #5
    ...χαιρομαι που το αντιμετωπισες με χιουμορ......:)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    λοιπον καποτε ειχα με τον αντρα μου ενα ψιλικατζιδικο.
    μια μερα λοιπον μπαινει ενας νεαρος και απο πισω μια γιαγια αρκετα μεγαλη σε ηλικια η καημενουλα πηγαινε και δεν πηγαινε..
    ο νεαρος μου λεει:πιασε τα πουρακια,και μου τα δειχνει,ηταν στο ραφι πισω μου.
    (ξερετε τα πουρακια αυτα τα παπαδοπουλου που τα τρωνε)
    (γιαγια)-πως τα καπνιζετε αυτα τα πραγματα ρε πουλακι μου?
    (νεαρος)-γιαγια ειναι με σοκολατα
    (γιαγια)-ουτε με σοκολατα,ουτε με βανιλια,τα καπνιζε ο συγχωρεμενος και μ'επιανε η ψυχη μου
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...χαιρομαι που το αντιμετωπισες με χιουμορ......:)
    δεν ειμαι κομπλεξικη καθολου ομως..γελαω οπως θα γελουσα αν το εβλεπα σε καποιον αλλον
    αλλα ποιο πολυ γελαω με τον τροπο που μου το ειπες!!ηταν ταυτοχρονα και η απαντηση στο ποστ:-)
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    ναι καλα δεν το ''σωσα!δεν ξερω πως να αλλαξω την ονομασια στο ποστ!anyway το θεμα ειναι για ''γελια''ετσι κι αλλιως
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Γέλαω πολλές φορές με δικές μου χαζομάρες!
    Last edited by Instant; 29-01-2012 at 12:55.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Tώρα που το διάβασα αυτό, θυμήθηκα ένα περιστατικό που είδα στον Λαζόπουλο. Μια φορά που εγινε ληστεία σε ψιλικατζίδικο στην Θεσσαλονίκη και την ώρα που μπάινει ο κλέφτης μέσα απειλώντας με όπλο, λέει η ιδιοκτήτρια....πλάκα ΜΕ κάνεις!! :D
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Γέλασα πολύ με το εξής σκηνικό, με χαζομάρα δική μου. Έστειλα μήνυμα σε μια κοπέλα στο ίντερνετ ας πούμε από ενδιαφέρον δεν μου απάντησε και της έγραψα μετά bump! Κατέστρεψα και τις τελευταίες ελπίδες :Ο?? λολ
    χαχαχαχαχαχα!αυτο σου βγηκε αυθορμητα?
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    ζυγιζω 45 κιλα και παω στα jumbo με την κορη μου να τις παρω ενα μαγιο.βλεπω λοιπον εναν αρκουδο τεραστιο καφετη και τρεχω σαν την τρελλη να τον παρω αγκαλια.με παιρνει το πισοβαρο και σωριαζομαι στο διαδρομο με τον αρκουδο απο πανω μου.και να μην μπορω να σηκωθω!βαζω τις φωνες και ερχεται ενα παλληκαρι και μου λεει θα σας βοηθησω να σηκωθειτε αν με αφησεται αυτο να το φωτογραφισω....τον αθλιο...εχει χαρη που ειχα την αναγκη του....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    συνηθως εγω ειμαι ο γελωτοποιος

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    ... να πω και το δικό μου πριν καληνυχτίσω... τα ζωάκια περιμένουν φαρμακάκια, λολ!... καταρχήν, χάρηκα που μόλις δυο ποστ πριν από μένα βλέπω γυναίκα να ζυγίζει 45 κιλά!... χαιρετώ σε, εγώ είμαι στα 41 μονίμως!... έχω τα άπειρα να πω αλλά διαλέγω ένα...

    Δούλευα στον Χόντο τον εβραίο, λολ!... όταν πρωτοφτιάχτηκε το... "Απολλώνεια", μη χέσω, λολ και πάλι!... μεγάλη οδύνη να είσαι ανάμεσα σε εκατοντάδες γυναίκες - πελάτισσες και εργαζόμενες - να αντιπαθείς τα καλλυντικά - πειράματα σε ζώα παλιοξεφτίλες - να σε θέλουν χτενισμένη και βαμμένη - ά γαμηθείτε που ξυπνούσα στις 5.30 για να είμαι εκεί στις 7.30... Σέλντον για σένα τα λέω, να δεις τί τράβηξα για χρόνια με το γυναικομάνι...:)...

    Έρχεται η ώρα για διάλλειμα και κατουριέμαι του πούστη... με το που παίρνω το "οκ", τρέχω σα σφαίρα να βγω απ' το κτίριο, γιατί τα αποδυτήριά μας ήταν όξω... καθαρίζανε την κεντρική τζαμαρία και είχανε σταματήσει το μηχανισμό που θέλει τις πόρτες να ανοιγοκλείνουν... έπεσα με φόρα πάνω στο τζάμι... κούτελο και προς τα πίσω... έπεσα χωρίς να λυγίσω, σα κάτι καρτούνς, λολ!... γέλασε το σύμπαν... προσωπικό, σεκιούριτι, πελάτες... απ' τα καλύτερά μου έβερ!... άει, καλό ξημέρωμα αδέρφια!...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by panamar View Post
    ζυγιζω 45 κιλα και παω στα jumbo με την κορη μου να τις παρω ενα μαγιο.βλεπω λοιπον εναν αρκουδο τεραστιο καφετη και τρεχω σαν την τρελλη να τον παρω αγκαλια.με παιρνει το πισοβαρο και σωριαζομαι στο διαδρομο με τον αρκουδο απο πανω μου.και να μην μπορω να σηκωθω!βαζω τις φωνες και ερχεται ενα παλληκαρι και μου λεει θα σας βοηθησω να σηκωθειτε αν με αφησεται αυτο να το φωτογραφισω....τον αθλιο...εχει χαρη που ειχα την αναγκη του....
    χαχαχαχαχαχαχα
    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    ... να πω και το δικό μου πριν καληνυχτίσω... τα ζωάκια περιμένουν φαρμακάκια, λολ!... καταρχήν, χάρηκα που μόλις δυο ποστ πριν από μένα βλέπω γυναίκα να ζυγίζει 45 κιλά!... χαιρετώ σε, εγώ είμαι στα 41 μονίμως!... έχω τα άπειρα να πω αλλά διαλέγω ένα...

    Δούλευα στον Χόντο τον εβραίο, λολ!... όταν πρωτοφτιάχτηκε το... "Απολλώνεια", μη χέσω, λολ και πάλι!... μεγάλη οδύνη να είσαι ανάμεσα σε εκατοντάδες γυναίκες - πελάτισσες και εργαζόμενες - να αντιπαθείς τα καλλυντικά - πειράματα σε ζώα παλιοξεφτίλες - να σε θέλουν χτενισμένη και βαμμένη - ά γαμηθείτε που ξυπνούσα στις 5.30 για να είμαι εκεί στις 7.30... Σέλντον για σένα τα λέω, να δεις τί τράβηξα για χρόνια με το γυναικομάνι...:)...

    Έρχεται η ώρα για διάλλειμα και κατουριέμαι του πούστη... με το που παίρνω το "οκ", τρέχω σα σφαίρα να βγω απ' το κτίριο, γιατί τα αποδυτήριά μας ήταν όξω... καθαρίζανε την κεντρική τζαμαρία και είχανε σταματήσει το μηχανισμό που θέλει τις πόρτες να ανοιγοκλείνουν... έπεσα με φόρα πάνω στο τζάμι... κούτελο και προς τα πίσω... έπεσα χωρίς να λυγίσω, σα κάτι καρτούνς, λολ!... γέλασε το σύμπαν... προσωπικό, σεκιούριτι, πελάτες... απ' τα καλύτερά μου έβερ!... άει, καλό ξημέρωμα αδέρφια!...
    χαχαχα
    εγω καθως εβγαινα απο το γυμναστηριο υπηρχε μια πορτα με τζαμι το οποιο ηταν τοσο καθαρο που δεν καταλαβα οτι υπηρχε εκει τιποτα!!!και χαιρεταω και ετσι οπως παω να φυγω μπαμ το κεφαλι μου στο τζαμι χαχαχα οι αλλοι που βρισκονταν εκει ανησυχησαν μηπως χτυπησα αλλα δεν επαθα τιποτα,μετα που εφευγα τους ειδα να γελανε ρεζιλι εγινα...
    Blonde guys are more fun ;)

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 24-10-2011, 22:45
  2. Το 10.000ο ποστ μου ειναι γεγονος...:)
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 10-08-2011, 14:56
  3. Μουδιασμα στο στομαχι
    By volkar in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 13-09-2010, 23:06
  4. Για γέλια η για κλάματα?
    By vince in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 17-11-2009, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •