Παραξενη ιστορια με κοπελα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    2

    Παραξενη ιστορια με κοπελα.

    Λοιπον γεια σας λεγομε Ναπολεων καταγομε απο κρητη κ ειμαι 17 χρονων μπορω να πως εχω αρκετη εμπειρια στην ηλικεια μου με κοριτσια αν βαλουμε και οτι εχω χασει πολλα χρονια στα νοσοκομεια λογο προβληματα υγειας κ ημουν μεσα εξω απο τα νοσοκομεια (αλλα δν ειναι αυτο το θεμα)... μενω κοπενχαγη Δανια λιγο μακρυα... ξερω.
    Το προβλημα εχει ως εξεις πριν ενα μηνα γνωρησα αυτην την κοπελα στην σταση εξω απο το σχολειο μου καθομουν προστα απο το προγραμμα των λεοφοριων κ οπως ηρθε αυτη εκανε να το διαβασει κ της κανω ερχετε σε 5 λεπτα, με κοιταει κ μου λεει ευχαριστω κ μου χαμογελαει. εκινη την μερα δν της ξαναμιλησα... δν πιστεβα πως θα την ξαναδω ετσι κ αλιως.
    Μετα απο μια βδομαδα πηγα στην σταση κ ηταν αυτη εκει με βλεπει κ οπως με βλεπει (καθοταν κατω με ενα βιβλιο) στρεφει το βλεμα προς το βιβλιο καπως βιαστικα. Φτανω στην σταση χαλαρος της κανω γεια ( μιλουσαμε Δανεζικα τα μιλαω κ λιγο σπαστα καπιες φορες κ με λιγα αγγλικα μεσα) κ μου κανει γεια κ μου χαμογελαει της κανω ερχεσε εδω σχολειο μου λεει ναι...κ με ρωταει εσυ? της κανω ναι και εγω εδω. Την ρωτησα πως την λενε μου ειπε Ελνα (ασχετος που 3εχασα το ονομα της μεχρι την επομενη μερα) της κανω Ναπολεων. Μετα την ρωτησα για ηλικεια μου ειπε 14 (δν της φενοταν) και της κανω εγω 17.. την ρωτησα αμα καταγοταν απο Δανια μου ειπε ναι αλλα οχι ακριβως κ πως ηταν μιση τουρκαλα. Της κανω χαχα κ της χαμογελαω εγω Ελλαδα κ πως κ εμενα ι μητερα μου καταγοταν απο εδω. Μετα ηρθε το λεοφοριο μπικαμε μεσα κατσαμε διαφορετικες θεσεις κ οταν ηρθε η σταση μου να κατεβω οπως κατεβηκα την χερετησα απο το τζαμι κ μου χαμογελασε.
    Την επομενη τριτη (ακρηβως μια βδομαδα πριν) την 3αναειδα εξω απο την κουζινα του σχολειου καθοταν με μια φιλη της.Οπως περναω κανω γεια κ μου κανει γεια κ αρχησε να ψιθυριζει με την φιλη της, μπηκα μεσα στην κουζινα κ καλα να δω τι φαι ειχε κ οπως βγαινω παω κ καθομε διπλα τους κ την ροταω αμα θα ερχοταν στο λεοφοριο κ ρωταει την φιλη της 12 σωστα κ μου λεει ναι κατα της 12... της κανω πως ηταν το ονομα σου παλι, μου λεει Ελνα κ λεω α ναι σωστα μετα γυριζει η φιλη της κ με ρωταει εσενα της κανω Ναπολεων μου λεει Αμελια.( μετα μπηκαν μεσα στην κουζινα να συνεχισουν μαγειρικη ). Κατα της 12 αφου ειχα σχολασει πηγα στην σταση κ ερχετε αφτη με την φιλη της περιμεναμε λιγο το λεοφορειο κ οταν μπηκαμε μεσα αφτη εκατσε (η φιλη της ειχε φυγει) κ την ρωτησα αν μπορουσα να κατσω μαζι της μου λεει ναι φυσηκα κ μου χαμογελασε. Καθησαμε λοιπον κ αρχησαμε να μιλαμε καποια στιγμη την ρωτησα αν ειχε Facebook μου ειπε οτι ειχε αλλα δν το πολυχρησιμοπιουσε κ ετσι εβγαλε το κινιτο της κ κανω εγω δλδ μονο κινιτο σωστα κ μου λεει ναι δωσε μου τον αριθμο σου αλλα δν το ηξερα κ της κανω δν τον ξερω δωσε μου τον δικο σου ουτε αυτη ηξερε και αρχησαμε να γελαμε και μου ειπε οτι θα τον επερνε απο την Αμελια να μου τον εδινε και της ειπα ναι κ εγω θα εβρησκα τον δικο μου και θα ανταλαζαμε πεμπτη παρασκευη της ειπα κιολας πως την επομενη βδομαδα θα πηγενα σε ενα αλλο σχολειο για πρακτικη (μονο για μια βδομαδα)...συνεχισαμε να μιλαμε την ρωτησα καπια στιγμη αν ειχε αγορι μου ειπε οχι, της ειπα οτι ειχε πολυ ομορφα ματια κ μου ειπε ευχαριστω με ενα χαμογελο. Καπια στιγμη που δν μιλουσαμε σε μια παυση την επιασα να κρυφογελαει. Με ρωτησε αν θα κατεβενα στην επομενη σταση οποτε κ της ειπα ναι (οποτε θυμοταν κιολας που θα κατεβαινα.) πριν κατεβω την επιασα απο το μπρατσο απαλα κ της κανω καλως θα τα πουμε και την χερετησα παλι απο εξω.Την επομενη μερα δν πηγα σχολειο κ την πεμπτη δεν την ειδα κ θυμηθικα πως ουτε την παρασκευη θα πηγενα γιατι θα πηγαινα νοσοκομειο για εξετασεις και ετσι βρηκα ενα συμμαθητη της και του λεω 3ερω γω να παρε αυτον τον αριθμο κ οταν την δεις δωστης τον μετα απο κανενα μισαωρο τον ειδα κ μου ειπε οτι τον εδωσε στην φιλη της κ πως την πειρε τηλ. κ της τον εδωσε. Περασαν η μερες χωρις τηλεφωνημα κ σκεφτικα πως κατι δεν πηγε καλα κ ετσι πιγα σημερα κατα της 12 στην σταση κ οπως ημουν στην σταση περναει η φιλη της χωρις αφτην κ υπεθεσα πως δν ειχε ερθει αυτη σχολειο γνεφω στην φιλη της με κοιταει κ γνεφει πισω και βγαζει το κινιτο...(δν ξερω αν ειχε σχεση με εμενα) σκεφτικα να την ρωτησω τι εγινε κ σηκωνω το χερι κ της φοναζω Αμελιε κανα 2ο φορες δεν γιρισε να με κοιταξει κ ετσι περασα τον δρομο (ηταν απο την απεναντι μερια) κ της ξαναφωναξα με αγνοησε κ ετσι πηγα πισω στην σταση φοβηθικα μην την φοβησω κιολας και γυρησα σπιτι, τωρα λογικα θα κανω καμια βδομαδα να καταλαβω τι εγινε γιατι θα ειμαι στην πρακτικη οπωσ ανεφερα, αλλα μου φανηκε πολυ παραξενο.

    Υ.Γ Συγνωμη για ορθογραφηκα λαθοι εχω πολυ καιρο να γραψω στα ελληνικα.
    Last edited by napoleonh7; 29-05-2012 at 16:25.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    Καλό μου παιδί μήπως θα έπρεπε να απευθυνθείς σ' αλλο φόρουμ?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    2
    Χμμ ναι ισως καπιο να προτινεις?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    Δυστυχώς εγώ όχι, δεν το χω και πολύ:)Να σαι καλά εκεί στα βόρεια και θα τις βρεις τις άκρες σου.

  5. #5
    napoleonh7 γιατι δε την ψαχνεις; ή να βρεις την φιλη της; εισαι μακρια για πρακτικη;
    εχει αλλαξει κατι απο τοτε;

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by napoleonh7 View Post
    Χμμ ναι ισως καπιο να προτινεις?
    http://www.sxeseis.gr/index.php

Similar Threads

  1. ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ Κ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!!
    By babis1925 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 28
    Last Post: 14-06-2016, 23:32
  2. ενα συμπτωμα παραξενο
    By chesire in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 16-08-2013, 00:02
  3. Ένα παράξενο πράγμα
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 18-11-2011, 12:52
  4. παραξενο συναισθημα...
    By Crystelle in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 05-01-2011, 00:15
  5. ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ
    By anonimos1985 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 6
    Last Post: 25-06-2009, 23:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •