επιθυμω το θανατο σχεδον ολων οσων γνωριζω απο το παρελθον
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    15

    επιθυμω το θανατο σχεδον ολων οσων γνωριζω απο το παρελθον

    θελω να μην υπαρχει ο θειος μου η θεια μου οι δυο ξαδερφες μου, ολες οι φιλες μου και καποιοι γνωστοι. μια ζωη στο ψεμα και εγω δεν ηξερα τιποτα. ειναι σκετη υποκρισια. ολοι τους αγαπανε αλλα ειναι κακοι, μου το απεδειξαν αλλα κρυφτηκαν καλα και δεν εκανα κατι και εγω οταν επρεπε. τωρα εγω ειμαι με το ενα ποδι στο τρελαδικο και αυτοι παιρνουν πτυχια,κανουν διακοπες,εχουν δουλειες πατωντας πανω σε ατομα. συγχαρητηρια. εχω πολλα να πω και πολλα που κρατω μεσα μου. εχω πολλα θεματα και σε αλλους τομεις. κουραστηκα. δε μπορω αλλο. ζω σαν παρασιτο. αυτο αισθανομαι πολλες φορες. παρασιτο. καλυτερα να εξαφανιστουν,να εξαερωθουν. δε μπορω αλλο. δε μπορω να κοιμηθω. δε μπορω να γελαω εδω και λιγα χρονια. οσο παω πιο χαμηλα ειμαι, ποναω στη ψυχη. δεν ειμαι καλα. δε ξερω σε ποιον να μιλησω. πηγα σε ψυχολογο και ειμαι χειροτερα. εχω παει σε πολλους ψυχολογους και ψυχιατρους εδω και 6-7χρονια. ακομα εχω πολλα που με πονανε. δε μπορω αλλο. θελω να φυγουν ολοι αυτοι ή εγω. οχι στο ιδιο πλανητη ολοι μας. ειμαι εγκυος και αναγκαστικα δεν μπορω να απασχοληθω με χομπι να μη θυμαμαι. το μυαλο μου ειναι γεματο απο εννοιες,η μερα μου γεματη απο τρεξιματα, αλλα η ψυχη μου αδεια,κενη,ενα χαος. και οι ψυχολογοι ειναι ανθρωποι οχι θεοι να με αλλαξουν... φοβαμαι να αφησω ορφανα παιδια σε λιγα χρονια. θελω απο τωρα να γινει κατι, να πεθανουν. γιατι να ειμαι πεθαμενη εν ζωη εγω?
    Last edited by crazy-me; 02-06-2012 at 08:03.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Νάξος
    Posts
    149
    Κάνε ότιδήποτε για να αλλάξεις τη ζωή σου ακόμα και ακραίο (π.χ. άλλαξε περιοχή που μένεις) το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά αν δεν απομακρυνθείς από τα συγκενικά σου πρόσωπα που σε πλήγωσαν, θα είσαι για πάντα έτσι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    crazy τρολλme, τι εγινε με τον gay ξαδελφο?

  4. #4
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    crazy τρολλme, τι εγινε με τον gay ξαδελφο?
    περιμένει καρτερικά να γεννήσει η κρειζι ώστε να πιάσει το χέρι του παιδιού και να το κολλήσει αρρώστιες.

  5. #5
    Μη μπουρδολογειτε ,φιλοσοφηστε
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

Similar Threads

  1. Σχεδόν 20 χρόνια πανε..
    By Akostakis78 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 29
    Last Post: 03-09-2020, 17:13
  2. επιστροφή στο παρελθόν?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 186
    Last Post: 19-09-2011, 20:52
  3. δεν ξέρω τι έχω. εδώ και 1 χρόνο σχεδόν υποφέρω!
    By Φελίσιτι in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 69
    Last Post: 13-08-2011, 12:53
  4. Online συναντηση...ολων των μελων.
    By keep_walking in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 31
    Last Post: 10-09-2008, 02:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •