ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673

    ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!

    Χαιρετω κ παλι τα(πολυ αγαπητα αλλα κ μη)μελη του φορουμ.
    Αυτη τη φορα γραφω για να μοιραστω μαζι σας τη χαρα αλλα κ το αγχος,τους φοβους μου.
    Οπως ηδη γνωριζετε καποια μελη απο εδω,ειμαι εγκυος!
    Η αληθεια ειναι πως ειμαι πολυ αγχωμενη με ολο αυτο ..το νεο το εμαθα πριν περιπου μια εβδομαδα,επειτα απο κατι αποτελεσματα αιματολογικων εξετασεων που εκανα..
    Η πρωτη αντιδραση μου??σκετη φρικη!!!Η αληθεια ειναι πως δεν περιμενα κ ουτε ηθελα να εξελιχθουν ετσι τα πραγματα διοτι δεν ειμαι καθολου ετοιμη για κατι τοσο σημαντικο..
    Βλεπετε ,σε αυτο συμβαλλουν κ οι συνθηκες..αυτο το διαστημα συμβαινουν διαφορα οικογενειακα θεματα(οπως παντα) τα οποια μου προκαλουν πολυ αγχος,το οποιο δυστυχως δεν μπορω να ελεγχξω(δε θα επεκταθω σε λεπτομερειες,ορισμενοι απο εσας γνωριζουν)..
    Που λετε,το θεμα ειναι οτι η κατασταση απο μονη της ειναι πολυ περιεργη..
    Διοτι με τον πατερα του παιδιου δεν θα ελεγα οτι ειμαστε ακριβως ζευγαρι...
    Ομως το σιγουρο ειναι πως θα εχω την πληρη στηριξη του(προκειται για εναν υπεροχο ανθρωπο, εναν παιδικο μου φιλο ο οποιος μου εχει σταθει σε ολα!!!μα ολα!!Ακομα κ στο..βιασμο μου,εκεινος ηταν παντα εκει..κ για να ειμαι ειλικρινης ειναι ισως απο τα ελαχιστα ατομα που ξερουν κ μπορουν να με βοηθανε ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ,οχι μονο με τα καταλληλα λογια(που σε δυσκολες καταστασεις δεν ειναι ευκολο να πεις)αλλα πολυ περισσοτερο με τις πραξεις του!!!!
    Θελω ομως σε αυτο το σημειο να παρω τα πραγματα απο την αρχη(τι εννοω)?
    Σχετικα με αυτο το''δεν θα ελεγα οτι ειμαστε ακριβως ζευγαρι'' που ειπα..here's the thing!
    Πριν ενα χρονο βρηκα το αλλο μου μισο,το οποιο κ παντρευτηκα,μα δυστυχως το εχασα λογω πολυ σοβαρου προβληματος υγειας(λευχαιμια)-πανε 8 μηνες απο το χαμο του Νικολακη μου..Περιττο να σας πω οτι ημουν ενα ρακος(κ ειμαι ακομα,απλα τωρα μου ειναι λιγο πιο ευκολο να το αντιμετωπισω).
    Ε, ο πατερας του παιδιου (ο Τ)το περασε κ αυτο μαζι μου..οκ να μην τα πολυλογω ηρθαμε ακομα πιο κοντα κ μπλα μπλα μπλα εγινε το''κακο''..(τα εχω κανει σκατα ετσι??)
    Δεν προλαβα να ''χωνεψω''τη μια αλλαγη στη ζωη μου(το χαμο του Νικου μου)ηρθε κι αλλη.. Καταλαβαινετε γιατι λεω πως η κατασταση ειναι πολυ περιεργη??κ γιατι οταν εμαθα για την εγκυμοσυνη κοντεψα να μεινω???
    Βεβαια μετα απο πολυ κ ωριμη σκεψη κ πολυ συμπαρασταση(κ απο τον μπαμπα του μωρου πρωτιστως)αλλα κ απο ΟΡΙΣΜΕΝΑ μελη της οικογενειας μου αλλα κ πολυ στενων κ καλων φιλων ΠΗΡΑ(με) ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!! Παντα ημουν κατα της εκτρωσης κ παντα ελεγα πως ''αν μεινω εγκυος δεν υπαρχει περιπτωση να το ριξω''!! διοτι (οπως εγραψα κ στο θεμα της Pol''EMΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΚΡΤΩΣΗ)'' συνειδητοποιω ολο κ περισσοτερο πως αυτη η ζωουλα ειναι ενα θαυμα!!!!!! δε θα μπορουσα να κανω διαφορετικα κ να το ριξω! Μπορει ακομα να μην εχω δεθει τοσο μαζι του(καθως ξερεις δεν το''νιωθω'' ακομα)μα νιωθω τοσο ..απεριγραπτα γι'αυτο!! Εννοειται πως θα κανω ο,τι μπορω για αυτο το πλασματακι,θα βαλω τα δυνατα μου για να ειναι υγιες(τοσο τωρα οσο κ οταν με το καλο γεννηθει),κ πανω απ'ολα ευτυχισμενο!!!Γιατι το μεγαλυτερο ονειρο μου ειναι να κανω ενα παιδακι χαρουμενο κ ευτυχισμενο που θα εχει παρει οσα δεν πηρα εγω κ πανω απ'ολα αγαπη!!!!! Ξερω πως η μητροτητα/πατροτητα ειναι το μεγαλυτερο κ σπουδαιοτερο προνομιο που μπορει να λαβει καποιος κ αυτο ειναι η ευκαιρια μου να αλλαξω ως ανθρωπος,να γεμισω αγαπη κ φυσικα να μην επαναλαβω λαθη αλλων(των δικων μου)!πιστευω πως με το που το πιασω στα χερια μου ολοι οι''κοποι'' κ οι θυσιες θα ανταμειφθουν!!Ξερω πως θα ειναι δυσκολα μα δεν θα το βαλω κατω!!Πιστευω πως δεν υπαρχει τιποτα πιο ιερο απο μια ανθρωπινη ζωουλα..μια αθωα ψυχουλα!Αξιζει ολη την αγαπη κ την τρυφεροτητα μας!!κ αυτην ακριβως πρεπει να προσφερουμε! επισης πιστευω πως η υπερτατη-πιο ανιδιοτελης αγαπη που μπορει να νιωσει ενας ανθρωπος ειναι αυτη που απεικονιζεται μεσα απο τη σχεση γονεα-παιδιου..κ οχι μονο αυτο,αυτη κραταει για παντα! μπορει να ειναι λιγο νωρις για να το πω αυτο ,μα αρχιζω να το αγαπω πολυ κ ας μην το ξερω,κ ας μην το εχω νιωσει κ ας μην το εχω πιασει στα χερια μου! ειναι απιστευτο πως μπορουν να αλλαξουν τα συναισθηματα απο τη μια στιγμη στην αλλη ε?? Μπορει να ακουστει καπως,αλλα χαρη σ'αυτο το πλασματακι νιωθω ξανα την αναγκη να αρχισω να κανω ονειρα,να προχωρησω παρακατω,να παω μπροστα!!!Ειναι τοσα πολλα αυτα που σκεφτομαι,αυτα που νιωθω..σιγουρα οσες απο εδω εχετε γινει μανουλες μπορειτε να καταλαβετε -πιο καλα κ απο εμενα-τι εννοω!!Βεβαια μαζι με ολα αυτα τα εκπληκτικα συναισθηματα ερχονται κ οι φοβοι για το αν θα μπορεσω να γινω καλη μανουλα κ να σταθω σε αυτο το πλασμα οπως του αξιζει(κ ακομα καλυτερα)!!Με εχει αγχωσει το γεγονος οτι παντα ειχα στο μυαλο μου πως για να κανω παιδια πρεπει οι συνθηκες να ειναι''ιδανικες'', να ειμαι με εναν ανθρωπο(ερωτικα)κ να μπορω να του δωσω τα προτυπα που χρειαζεται για να βγει ισορροπημενο κ υγιες(αυτα δηλαδη που δεν ειχα εγω)..κ τωρα επειδη ειναι ετσι η κατασταση με Τ δεν ξερω αν ειναι λαθος..πειτε μου τη γνωμη σας αν θελετε.
    Θελω να ευχαριστησω παρα πολυ οσα μελη απο εδω μου προσφερουν τη στηριξη τους κ για τα πολυ θετικα κ θερμα σχολια!Να ειστε παντα καλα!!!
    Τωρα,τα συμπερασματα κ τα σχολια δικα σας!!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Δεν μπορειτε να ειστε μαζι με τον μπαμπα του?? Αφου, συμφωνα παντα με οσα λες, τον ξερεις τοσα χρονια και σου εχει σταθει τοσο πολυ και εχει αποδειξει το ποιον του χαρακτηρα του οσο και το ειλικρινες ενδιαφερον του για σενα, υπαρχει κατι που σας εμποδιζει? Καταλαβαινω οτι ειναι σχετικα προσφατος ο χαμος του αντρα σου, αλλα οπως τα εφερε ετσι η ζωη, αποδεικυνει για αλλη μια φορα οτι το σημαντικοτερο πραγμα ειναι να κραταμε τα καλα και να προχωραμε, και να την κανουμε οσο πιο ομορφη γινεται, να ειμαστε καλα! Η δημιουργια μιας οικογενειας με εναν συντροφο που μας προσφερει στηριξη και αγαπη ειναι οτι πιο ομορφο μπορει να δημιουργησει ενας ανθρωπος..
    Εγω δεν εχω παρα να συνεχισω να ευχομαι τα καλυτερα, και να πω οτι οσοι ειναι εκει ψηλα θελουν να ειμαστε καλα και ευτυχισμενοι, και ευτυχισμενος ειναι ο ανθρωπος μονο οταν απολαμβανει και εκτιμα οσα του δινει η ζωη, και δεν κολλαει η στεναχωριεται με οσα δεν εχει. Αυτα! Ευχομαι να εισαι ευτυχισμενη, εσυ και ολη... η υπο δημιουργια οικογενεια!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Λοιπον Princess θα φερεις στο κοσμο το πριγκηποπουλο!!!!!!!!!
    πιστευω ειλικρινα πως θα γινεις μια υπεροχη μαννουλα ,γιατι εχεις πολυυυυυυυ αγαπη μεσα σου να δωσεις!
    Οι συνθηκες δεν χρειαζεται να ειναι ιδανικες.. το ιδανικο ειναι η αγαπη και μονο!
    Σου ευχομαι απο καρδιας να γινεται ολο και πιο ομορφο αυτο που νιωθεις καθε μερα που περνα και ενα μωρουδι γλυκο,καλοτυχο και πανεμορφο!!!!:)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Δεν μπορειτε να ειστε μαζι με τον μπαμπα του?? Αφου, συμφωνα παντα με οσα λες, τον ξερεις τοσα χρονια και σου εχει σταθει τοσο πολυ και εχει αποδειξει το ποιον του χαρακτηρα του οσο και το ειλικρινες ενδιαφερον του για σενα, υπαρχει κατι που σας εμποδιζει? Καταλαβαινω οτι ειναι σχετικα προσφατος ο χαμος του αντρα σου, αλλα οπως τα εφερε ετσι η ζωη, αποδεικυνει για αλλη μια φορα οτι το σημαντικοτερο πραγμα ειναι να κραταμε τα καλα και να προχωραμε, και να την κανουμε οσο πιο ομορφη γινεται, να ειμαστε καλα! Η δημιουργια μιας οικογενειας με εναν συντροφο που μας προσφερει στηριξη και αγαπη ειναι οτι πιο ομορφο μπορει να δημιουργησει ενας ανθρωπος..
    Εγω δεν εχω παρα να συνεχισω να ευχομαι τα καλυτερα, και να πω οτι οσοι ειναι εκει ψηλα θελουν να ειμαστε καλα και ευτυχισμενοι, και ευτυχισμενος ειναι ο ανθρωπος μονο οταν απολαμβανει και εκτιμα οσα του δινει η ζωη, και δεν κολλαει η στεναχωριεται με οσα δεν εχει. Αυτα! Ευχομαι να εισαι ευτυχισμενη, εσυ και ολη... η υπο δημιουργια οικογενεια!!
    Σε ευχαριστω για τις ευχες!κ εχεις απολυτο δικιο οταν λες'' ευτυχισμενος ειναι ο ανθρωπος μονο οταν απολαμβανει και εκτιμα οσα του δινει η ζωη, και δεν κολλαει η στεναχωριεται με οσα δεν εχει''!αυτο κανω κ ξερω οτι ειναι λαθος..σιγα σιγα πιστευω να μπορεσω να το ξεπερασω κ αυτο(ποσο σιγα ομως?αυτο φοβαμαι!!!)!αυτο που μας εμποδιζει να ειμαστε μαζι ειναι...εγω!απ'οτι φαινεται..το εχουμε συζητησει,η αληθεια ειναι πως εδω κ μερικους μηνες προσπαθει ο ανθρωπος να το φερει προς τα εκει το θεμα κ να γινουμε ζευγαρι(κανονικο) απλα...εγω κολλαω! συμφωνησαμε να το παμε λαου λαου χωρις πιεσεις για να δουμε πως θα παει(πως θα παω!!)
    (soulmatesNeverDie!!!)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    Λοιπον Princess θα φερεις στο κοσμο το πριγκηποπουλο!!!!!!!!!
    πιστευω ειλικρινα πως θα γινεις μια υπεροχη μαννουλα ,γιατι εχεις πολυυυυυυυ αγαπη μεσα σου να δωσεις!
    Οι συνθηκες δεν χρειαζεται να ειναι ιδανικες.. το ιδανικο ειναι η αγαπη και μονο!
    Σου ευχομαι απο καρδιας να γινεται ολο και πιο ομορφο αυτο που νιωθεις καθε μερα που περνα και ενα μωρουδι γλυκο,καλοτυχο και πανεμορφο!!!!:)
    nflu μου σε ευχαριστω πολυ!!κ για τις γλυκες ευχες αλλα κυριως για αυτο που ειπες''πιστευω ειλικρινα πως θα γινεις μια υπεροχη μαννουλα ,γιατι εχεις πολυυυυυυυ αγαπη μεσα σου να δωσεις!'' δεν εχεις ιδεα ποσο ανακουφιστικο ειναι να το ακουω κ απο καποιον αλλον(περα απο τους κοντινους μου)! αχ το μονο που θελω ειναι να βγει γερο !τιποτα αλλο!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    οι νεραιδες των παραμυθιών να υφαίνουν για σενα κ το μωρακι σου τις ομορφότερες στιγμες ζωής.οτι πιο γενναίο έκανες ποτέ είναι αυτή σου η απόφαση,το κέρδος σου ?όταν ακούσεις από τα χείλη που εσυ θα δημιουργήσεις το (μανουλα σ'αγαπάω)γιατί είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις μια σπουδαία μητέρα.ο θεός να σου δώσει μια καλή εγκυμοσύνη κ με ένα αχ!να γεννήσεις.σου στέλνω την καθιερωμένη μας αγκαλιά κ πραγματικά Νεφέλη είμαι περήφανη για σένα γιατί από τα τόσα που εχεις περάσει στάθηκες όρθια κ είσαι αξια προς μίμηση .
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    οι νεραιδες των παραμυθιών να υφαίνουν για σενα κ το μωρακι σου τις ομορφότερες στιγμες ζωής.οτι πιο γενναίο έκανες ποτέ είναι αυτή σου η απόφαση,το κέρδος σου ?όταν ακούσεις από τα χείλη που εσυ θα δημιουργήσεις το (μανουλα σ'αγαπάω)γιατί είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις μια σπουδαία μητέρα.ο θεός να σου δώσει μια καλή εγκυμοσύνη κ με ένα αχ!να γεννήσεις.σου στέλνω την καθιερωμένη μας αγκαλιά κ πραγματικά Νεφέλη είμαι περήφανη για σένα γιατί από τα τόσα που εχεις περάσει στάθηκες όρθια κ είσαι αξια προς μίμηση .
    Ηλιαννα μου,δεν εχω λογια!με συγκινησες πολυ!σε ευχαριστω παρα πολυ μεσα απ'τα βαθυ της καρδιας μου,να εισαι παντα καλα!(εχω καταντησει κουραστικη/γραφικη μα δεν ξερω τι αλλο να πω/ευχηθω)!thanks κ για τις ευχες,μα κυριως για τα υπεροχα λογια!σημαινουν πολλα για μενα(ειδικα κ εφοσον τα ακουω απο εσενα-ξερεις ποσο σε εκτιμω!!)!Δεν ξερω αν ειμαι αξια προς μιμηση,καθως υπαρχουν πολυ πιο αξιολογα ατομα απο μενα,μα(για αλλη μια φορα θα πω)ευχαριστω!:D
    αχ απ'το στομα σου κ στου θεου τ'αυτι,μακαρι να πανε ολα καλα κ να εχω μια ομαλη εγκυμοσυνη!κ απλα να μεινουμε στις κλασσικες ναυτιες-μεχρι να ερθει η ωρα να κοπουν κ αυτες γιατι δεν παλευονται καθε πρωι!σου στελνω κ εγω πολλες αγκαλιες κ φιλια!
    (soulmatesNeverDie!!!)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,000
    σωστο λαθος τι σημασια εχει, απλα να εισαι υπευθυνη για τις πραξεις σου

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    477
    Απίστευτο! Συγχαρητήρια! Πιστεύω αυτο που σου έτυχε τώρα ήταν το καλύτερο, η ζωή στο έστειλε σα δώρο!
    Όσο για τον ''Τ'', μη το ζορίσεις.. Αν για κάποιο λόγο δε θέλετε να είστε μαζί δν υπάρχει πρόβλημα. Μόνο πρόσεξε, μήπως κάποια στιγμή καταλάβεις ότι θες αυτόν τον άνθρωπο αλλά είναι αργά... γτ μπορεί να αγαπάμε και να επιθυμούμε έναν άνθρωπο και να μη το συνειδητοποιούμε εξαιτίας κολλημάτων στο νου.. και κάποια στιγμή μπορεί να είναι αργά.

    Τα καλύτερα σου εύχομαι!!
    Το πιο επικίνδυνο άτομο είναι αυτό που έχεις αγαπήσει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by Ναταshα View Post
    Απίστευτο! Συγχαρητήρια! Πιστεύω αυτο που σου έτυχε τώρα ήταν το καλύτερο, η ζωή στο έστειλε σα δώρο!
    Όσο για τον ''Τ'', μη το ζορίσεις.. Αν για κάποιο λόγο δε θέλετε να είστε μαζί δν υπάρχει πρόβλημα. Μόνο πρόσεξε, μήπως κάποια στιγμή καταλάβεις ότι θες αυτόν τον άνθρωπο αλλά είναι αργά... γτ μπορεί να αγαπάμε και να επιθυμούμε έναν άνθρωπο και να μη το συνειδητοποιούμε εξαιτίας κολλημάτων στο νου.. και κάποια στιγμή μπορεί να είναι αργά.

    Τα καλύτερα σου εύχομαι!!
    Σε ευχαριστω πολυ κ εσένα Νατασα μου!όντως αυτά τα κολληματα μπορούν να μας στοιχησουν πολλά!
    ο,τι είναι να γίνει όμως θα γίνει.. Αν είναι να προκύψει κάτι παραπάνω θα προκυψει
    (soulmatesNeverDie!!!)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Eγώ, N.Princess, να σου πω την αλήθεια, δε διάβασα ακόμη ολόκληρο το πρώτο μήνυμα σου,
    αλλά ενθουσιάστηκα τόσο που θέλω να σου πω συγχαρητήρια για το μπεμπέ,
    είναι ό,τι καλύτερο μπορούσε να σου συμβεί
    και να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου κι αυτό!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    Συγχαρητηρια Princess!!Σου ευχομαι να αποκτησεις ενα γερο και καλοτυχο μωρακι!!!τα κολληματα που εχεις σχετικα με τον πατερα ποια ειναι?

  13. #13
    πρινς συγχαρητήρια και από μένα αλλά δεν μπορώ να μη κάνω το δικηγόρο του διαβόλου..:ΡΡΡ
    Θεωρώ πως είσαι πολύ συναισθηματκά φορτισμένη αυτό το διάστημα λόγω του χαμού του άντρα σου, (συλληπητήρια και δύναμη σου εύχομαι).
    Έμεινες έγκυος από έναν άνθρωπο που προφανώς έχει αισθήματα για σένα ενώ εσύ αποκαλείς φίλο.
    Είσαι σίγουρη πως παίρνεις αυτή την απόφαση επειδή όντως θες να κάνεις παιδί ή θες μέσα σου να διώξεις ένα θάνατο δημιουργώντας μια ζωή?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    Συγχαρητηρια Princess!!Σου ευχομαι να αποκτησεις ενα γερο και καλοτυχο μωρακι!!!τα κολληματα που εχεις σχετικα με τον πατερα ποια ειναι?
    Σε ευχαριστω πολυ:) το κόλλημα μου είναι ένα βασικά..ότι δε μπορώ ακόμα μα πάω παρακάτω γιατί είμαι κολλημένη με τον Νίκο.....
    (soulmatesNeverDie!!!)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    πρινς συγχαρητήρια και από μένα αλλά δεν μπορώ να μη κάνω το δικηγόρο του διαβόλου..:ΡΡΡ
    Θεωρώ πως είσαι πολύ συναισθηματκά φορτισμένη αυτό το διάστημα λόγω του χαμού του άντρα σου, (συλληπητήρια και δύναμη σου εύχομαι).
    Έμεινες έγκυος από έναν άνθρωπο που προφανώς έχει αισθήματα για σένα ενώ εσύ αποκαλείς φίλο.
    Είσαι σίγουρη πως παίρνεις αυτή την απόφαση επειδή όντως θες να κάνεις παιδί ή θες μέσα σου να διώξεις ένα θάνατο δημιουργώντας μια ζωή?
    Σε ευχαριστω Θεοφανια μου . Χεχε το ήξερα πως θα κανεις το συνήγορο του διαβολου(αλλα καλα κανεις):p
    Θα σου απαντήσω λοιπόν σε αυτο που πολυ σωστά εθιξες. Ναι ίσως κ να θέλω να διώξω αυτο το θάνατο με τον ερχομό του μωρου αλλα δεν είναι αυτός ο λόγος που το αποφάσισα να το κράτησω,ξέρω πως υπάρχουν κ άλλοι τρόποι να το πετύχω αυτο. Όντως το θέλω το μωρακι αυτο..(σχετικά με τον "τ" επίσης πολυ σωστή παρατήρηση ..νιώθει πολλά . Ίσως να ήταν λάθος ο χαρακτηρισμός του-ως φίλου-εκ μέρους μου..ναι είναι ΚΑΙ φιλος(αλίμονο πια αν "κοιμομουν" με κάθε φίλο που έχω:p:s) δεν είναι ότι δεν νιώθω πράγματα για εκείνον,απλά (δυστυχώς η ευτυχώς)έχω κόλλημα....
    (soulmatesNeverDie!!!)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. εγω ποτε θα γινω μανα?
    By andriana76 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-09-2011, 19:19
  2. Κοκκινη Καρτα η Μανουλα
    By Sublime in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 04-06-2011, 17:27
  3. Δεν θα γινω καλα επιτελους
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 02-10-2008, 12:45
  4. θελω να γινω ανορεκτικη...
    By patoylini in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 36
    Last Post: 27-08-2007, 04:04
  5. Φοβάμαι να γίνω πατέρας
    By gus1973 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 23-05-2007, 15:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •