7 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣΜΟΥ......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    7 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣΜΟΥ......

    ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΠ 2 ΧΡΟΝΙΑ.....ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΕΔΩ Κ 7 ΜΗΝΕΣ.....ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!!! ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΚΟΜΑ......ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΗΘΙΝΑ -ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ-....

    ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
    1. ΟΤΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ
    2. ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ....ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ....ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΩΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕΣ ΟΣΟ ΤΠΤ....ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ Κ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ...Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΝΘΕΙΣ -ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ- ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ ΣΟΥ, ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΘΑΝΑΤΟ...........

    ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΧΩΡΙΑ..ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ....ΚΛΟΝΙΣΤΗΚΕ ΜΕΧΡΙ Κ Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ......ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ....Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΝΟΥΣΑΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΔΙΠΛΑ.....ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΝΙΩΘΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.......

    ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΤ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΚΑΛΑ, ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΗ!!!

    Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ Κ ΑΡΑ ΑΝΩΡΙΜΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΗ)...
    Κ ΑΥΤΗ ΜΑΣ Η ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ, ΜΑΣ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ -ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ- Κ ΜΑΣ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΣΕ ΟΛΟ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΘΗ.....

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 8ΕΩΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΙΟ "ΒΑΡΙΑ" ΛΑΘΗ (ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΟ....)

    Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ: ΥΠΗΡΧΑΝ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΦΕΡΟΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΛΑΘΟΣ....ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΙΩΣ....

    7 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ......ΑΝ Κ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΑΝΙΚΟ ΜΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ "ΑΓΝΩΣΤΟ-Χ"....ΑΝ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ Κ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΩ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ....Κ ΑΣ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΦΡΙΧΤΑ.......ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ:

    ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ........ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ!!!

    ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ (ΠΟΣΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΜΕ ΚΠ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΔΩ Κ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ......ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΠΤ ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ..ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.....ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΑΣ 'Η ΟΣΑ ΤΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ Κ ΤΟΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΟΥΝ).......Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΙΑ, ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!!! ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ.......Κ ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ...

    ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΒΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ Σ'ΑΥΤΟ ..

    ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ???..ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΑΛΛΟ Κ ΠΩΣ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ.....ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΛΕΟΝ ΤΠΤ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ Κ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΣΧΕΣΗ Κ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ..........Κ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΟΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ.......ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ!!! ΟΜΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. Κ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΠΙΣΩ....ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΞΑΝΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΠΤ ΑΠΟ ΟΣΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ.......Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΞΑΝΑ.......

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.......ΟΙ ΔΙΚΟΙ Μ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΟΙ ΦΙΛΟΙ Μ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.....ΠΩΣ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ....ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΛΟΓΟ ΕΠΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ.........
    ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ 100% ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΠΑΡΑ ΤΑ ΟΣΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ (Ο,ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ).......

    ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ Κ ΕΓΩ.....ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ!!! ΕΝΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....

    ΕΠΙΣΗΣ, ΕΠΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΡΩΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ....Κ ΕΧΩ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ......Κ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ.....ΑΠΛΩΣ ΟΝΤΑΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ Κ ΟΝΤΑΣ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ -ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΑΜΥΝΑ- ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ........ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ......ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΕΓΩ.........ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΜΕ ΑΛΛΗ ΟΠΩΣ Μ ΕΙΠΕ, ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ..........

    ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΩΣ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΣΧΕΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΕΜΕΝΑ....
    ΙΣΩΣ, ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ........
    ΙΣΩΣ ΞΕΡΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ, ΟΣΟ Κ ΕΓΩ: ΠΩΣ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ -ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ- ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ....

    ΝΙΩΘΩ ΜΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΓΚΡΕΜΟ Κ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΡΕΜΑ............

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????????????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ....
    Αυτό δυστυχώς συμβαίνει με πολλούς ανθρώπους...

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΝΟΥΣΑΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΔΙΠΛΑ.....ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΝΙΩΘΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.......
    Λογικό, γιατί είστε και οι δύο άνθρωποι.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 8ΕΩΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΙΟ "ΒΑΡΙΑ" ΛΑΘΗ (ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΟ....)
    Μπράβο σου που προσπαθείς να καλυτερέψεις σαν άνθρωπος

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ........ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ!!!
    Φαίνεται είναι νωρίς ακόμα για σένα. Μην ανησυχείς, θα σου φύγει κάποια στιγμή.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!!! ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ.......Κ ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ...
    Είναι ακριβώς αυτό που λες. Πρέπει να αρχίσεις πάλι να ζεις! Κράτα την υπόσχεση.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΒΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ Σ'ΑΥΤΟ ..
    Αυτή η ελπίδα είναι που σε κρατάει πίσω. Κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει στο μέλλον. Όμως, εφόσον πέρασαν και 7 μήνες καλύτερα να την σκοτώσεις αυτήν την επλίδα. Πάρτο απόφαση, τελείωσε. Είναι πια παρελθόν. Συνέχισε με τη ζωή σου. Και αν είναι να ρθει... θε να ρθει.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ!!! ΕΝΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....
    Sad but true. Καλά που το κατάλαβες σε μικρή ηλικία, γιατί εμένα μου πήρε πολύ περισσότερο...

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΕΠΙΣΗΣ, ΕΠΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΡΩΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ....Κ ΕΧΩ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ
    Άλλο οι ενδείξεις και άλλο η αποδείξεις. Καταρχάς μπορεί να σε θέλει ερωτικά, αλλά να μην θέση σχέση. Τι να κάνουμε όμως τώρα? Δεν θα τον παρακαλάς, ούτε και θα τον περιμένεις για πάντα.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΜΕ ΑΛΛΗ ΟΠΩΣ Μ ΕΙΠΕ, ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ..........
    Μπορεί να είναι αλήθεια, μπορεί και όχι. Και να κάνει κάτι δεν θα στο πει. Δεν είναι υγιές να μιλάς στον πρώην σου για άλλους, ειδικά αν δεν θες να τον κάνεις κομμάτια.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΩΣ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΣΧΕΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΕΜΕΝΑ....
    Εσύ κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα. Αυτός?

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΙΣΩΣ, ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ......
    Αυτοί που φεύγουν από μία σχέση, σχεδόν πάντα επιδιώκουν επαφή, γιατί νιώθουν ότι με αυτόν τον τρόπο βοηθάνε τον άλλον να το ξεπεράσει. Μεγάλο λάθος. Εσύ πρέπει να κόψεις, εφόσον αυτός σε απορρίπτει 7 μήνες τώρα.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΙΣΩΣ ΞΕΡΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ, ΟΣΟ Κ ΕΓΩ: ΠΩΣ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ -ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ- ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ....
    Αυτό είναι αλήθεια για σένα. Για αυτό πρέπει να κόψεις κάθε επαφή.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΝΙΩΘΩ ΜΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΓΚΡΕΜΟ Κ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΡΕΜΑ............
    Κασσάνδρα μου, από την στιγμή που ήθελε να φύγει από τη σχέση πρέπει να τον αφήσεις να φύγει. Σίγουρα δεν θες να είναι μαζί σου κάποιος από λύπηση, ή υποχρέωση. Άστον να πάει στο καλό και να ζήσει την ζωή του όπως θέλει. Αν είναι γραφτό να τα ξαναβρείτε, θα τα ξαναβρείτε. 'Ομως όχι με παρακάλια και προσπάθειες μόνο από την μία πλευρά. Αλλιώς θα καταλήξετε πάλι στα ίδια, θα έχετε χάσει και αλλο χρόνο και θα είναι χειρότερα.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????????????
    Νομίζω ότι πρέπει να μην του ξανατηλεφωνήσεις για κάποιο εύλογο διάστημα, πχ μέχρι τον Σεπτέμβρη. Για άστον και αυτόν να δει τι θέλει να κάνει. Αυτός θα σε πάρει? Γιατί από ότι καταλαβαίνω, αυτός δεν έχει καταλάβει την απουσία σου, εφόσον ξέρει ότι εσύ περιμένεις σαν την Πηνελόπη να γυρίσει. Πώς θα καταλάβει αν του λείπεις, αν δεν πάρει τον χρόνο του?

    Προσπάθησε να ηρεμήσεις, να βγαίνεις με τους φίλους σου, να κρύψεις ότι στον θυμίζουν, να φλερτάρεις, να γνωρίσεις κόσμο.

    Δεν θέλεις κάποιον που δεν σε θέλει.

    ΥΓ. Διάβασε και το θέμα ATEΛΕΙΩΤΕΣ ΕΝΟΧΕΣ και ΠΟΝΟΣ, για να δεις πώς νιώθει και η άλλη πλευρά. Εμένα με βοήθησε πάρα πολύ. Και να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνη σου. Αυτά που λες τα έχουν ζήσει και θα τα ζήσουν άπειροι άνθρωποι, όπως κι εγώ επίσης.

    Κουράγιο και ψυχραιμία.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Νομιζω Κασσανδρα πως η kuxumuxu σου εδωσε τις πιο λογικες απαντησεις....συμφωνω σε ολα.. προσπαθησε να το ξεπερασεις.
    Last edited by nflu; 05-06-2012 at 13:48.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    συμφωνω απολυτα με κουξουμουξου σε ολα.
    προσπαθησε να προχωρησεις, φιλη μας.
    δεν εχει νοημα να επιμενεις χωρις να βρισκεις ανταποκριση.
    τσαμπα θα πληγωνεσαι και θα χανεις και τον χρονο σου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    ο χωρισμος οταν δε τον θελεις ειναι μια ψυχοφθορα κατασταση.εγω εχω χωρησει τωρα ενα μηνα και ακομα εχω σκαμπανεβασματα.στη δικη σου περιπτωση που εχουν περασει τοσοι μηνες φανταζομαι ποσο τραγικα ειναι τα πραγματα και ποσο πονας.αυτο ομως που πρεπει να καταλαβεις ειναι οτι οι ανθρωποι χρειαζονται χρονο.και εσυ χρειαζεσαι χρονο.δωσε χρονο στον εαυτο σου,ξεσπασε αν θελεις η κλεισου στο δωματιο σου για μια βδομαδα χωρις να σκεφτεσαι τιποτα απο τις υποχρεωσεις.εγω το εκανα και μετα απο δυο βδομαδες ειδα τα πραγματα διαφορετικα.οχι οτι επαψα να τον αγαπαω η να ποναω.επισης πρεπει να δωσεις χρονο στο παιδι αυτο γιατι αποτι φαινεται δε του εχεις δωσει καθολου.συνεχεια κανεις την εμφανιση σου.μπορει να θελει να σου δωσει μια ευκαιρια αλλα με το να τον πιεζεις να φοβαται.μη μετρας το χρονο με τις μερες αλλα με τις πληγες που πρεπει να κλεισει ο καλος σου.και δυστιχως ειναι μια κατασταση που δε μπορεις να κανεις κατι.πρεπει να τα σκεφτει μονος του καθως βρισκεται σε αρνητικοτητα και οτι και να του πεις θα κανει το αντιθετο.

  6. #6
    Είπες "Αυτή η ελπίδα είναι που σε κρατάει πίσω. Κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει στο μέλλον. Όμως, εφόσον πέρασαν και 7 μήνες καλύτερα να την σκοτώσεις αυτήν την επλίδα. Πάρτο απόφαση, τελείωσε. Είναι πια παρελθόν. Συνέχισε με τη ζωή σου. Και αν είναι να ρθει... θε να ρθει...."
    πως????????? πως σκοτώνει κανείς την ελπίδα??? πως? ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ......ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ..............ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣΑΜΕ....ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΛΩ...ΕΧΩ ΑΡΝΗΣΗ Κ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ.........

    νιωθω οτι παντα θα το χω μεσα μου.......νιωθω τυψεις για το πως φερομουν....νιωθω υπευθυνη που τον εχασα!!!

    δε θελω να τον χασω, δε θελω να πιστεψω οτι συνεβη ηδη!!!! ποναω κ θυμωνω με εμενα.......καποιες στιγμες νιωθω οτι μου αξιζει ολο αυτο που περναω ακριβως επειδη φερθηκα ασχημα καποτε......

    υποφερω.........ειλικρινα.....κλ αιω αυτην την στιγμη που γραφω......δεν αντεχω αλλο!!! δεν μπορω ουτε μια νυχτα παραπάνω να βασανίζομαι με τις αναμνήσεις!!!

    επισης σε αυτα που μου απαντησες.....εχω να σου πω οτι αποδειξεις οντως δεν εχω οτι με θελει, ομως καποιες φορες απο καποιες κινησεις του, ετσι δειχνει.....αλλα ειναι απολυτος στο οτι δεν θελει σχεση.....κ αυτο που ειπα πως μου ειπε (οτι δεν εχει κανει τπτ με καμια αλλη μετα απο εμενα), ειναι κατι που μου ειπε μονος του.....εγω δεν αντεχα καν να ρωτησω κατι τετοιο....ετρεμα στην απαντηση....


    κ κατι ακομα ειπες "Αυτοί που φεύγουν από μία σχέση, σχεδόν πάντα επιδιώκουν επαφή, γιατί νιώθουν ότι με αυτόν τον τρόπο βοηθάνε τον άλλον να το ξεπεράσει. Μεγάλο λάθος. Εσύ πρέπει να κόψεις, εφόσον αυτός σε απορρίπτει 7 μήνες τώρα."
    θελω να πω πως οταν χωρισαμε χαθηκαμε.....μιλησαμε δυο τρεις φορες μεσα σε μηνες κ βρεθηκαμε μια φορα μονο κ μονο για να του επιστρεψω τα πραγματα του......μετα εφυγε για φανταρος κ δεν ειχαμε καμια επαφη για καιρο.....αρχισαμε να μιλαμε λιγο πριν το πασχα ξανα......οποτε κ μου δοθηκε η ευκαιρια να προσπαθω ξανα κ ξανα.......

    κ την προηγουμενη βδομαδα μετα απο πιεση δικη μου (πιστευω οτι δεχτηκε επιτελους να με δει επειδη εμαθε για κατι θεματα υγειας μου) βρεθηκαμε αλλη μια φορα γτ. ηθελα εγω να του μιλησω.....να του πω οτι δε θα τον ξαναενοχλησω κ οτι δεν θα ξαναμιλησουμε παρα μονο οταν εκεινος κανει την πρωτη κινηση.....κ φυσικα για να τον αποχαιρετησω μεσα μου με την δικη μου ιεροτελεστία!!

    θέλω να καταλήξω λοιπον, στο οτι τα πραγματικά δεν ξερω τι γινεται.....
    απο την μια δεν επιδιωξε επαφη μαζι μου.....κ το λεω αυτο γτ. κατα βάση εγω το εκανα κ αυτος ανταποκριθηκε μαλλον...εκεινος χαθηκε κ εγω ημουν συνεχεια πισω του.......κ οποτε τον ρωτησα αν θελει να μιλαμε, απαντουσε: "δεν εχω προβλημα..."
    απο την αλλη ομως, οταν του ειπα τις προαλλες που τον συναντησα πως δε θελω να ειμαι στην ζωη του επειδη δεν εχει προβλημα, αλλα επειδη το θελει.....μου ειπε πως θελει (βεβαια οταν ρωτησα γτ. δεν μου ειπε τον λογο) κ τοσο καιρο προσποιούνταν πολλά _π.χ. τον αδιαφορο, τον ψυχρο- για να μη μου δωσει θάρρος κ ελπιδες κ αφου πλεον του ξεκαθαρισα κ εγω οτι τελειωσε κ για μενα ερωτικα, τωρα μπορει να μου στειλει μηνυμα κ να με παρει κ τηλ. πρωτος να δει τι κανω........

    κ το εκανε........μιαμιση βδομαδα τωρα......αραια κ που μου στελνει αυτος......για τα τυπικα παντα.....
    εγω πιστη στην υποσχεση μου ποτε μεχρι τωρα δεν του εστειλα πρωτη......
    κ ειπα μεχρι τωρα γτ. μολις του εστειλα το εξης μηνυμα: "χθες που μου εστειλες, σου ειπα πως ειμαι καλα...ειπα ψεματα...ακου δεν ειμαι καλα.....καθολου καλα.....παλι απο χθες εχω θεμα με την καρδια μου. δεν ηθελα να στο πω για πολλους λογους....δεν σου εστειλα ομως γι αυτο κ παλι. σου στελνω ακριβως επειδη δεν ειμαι καλα...κ δεν μπορω να μιλαω αλλο μαζι σου... απο την στιγμη που βλεπω να μου στελνεις για τα τυπικα κ εγω να πρεπει να απανταω ψεματα γτ πλεον μονο αυτα εχουμε να πουμε, δεν εχει νοημα....ξερω πως θα μετανιωσω γι αυτο, αλλα αυτο πρεπει να γινει απο δω κ περα. καλυτερα να μην ξαναμιλησουμε....στα ειπα κ τελευταια που βρεθηκαμε"
    βεβαια, απαντηση δεν πηρα.....ισως κ να μην παρω....απλως μια μερα να μου ξαναστειλει σα να μην ελαβε ποτε το μνμ κ να με ρωτησει παλι τι κανω.......

    ΑΝ ΧΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΑΦΗΝΟΜΑΙ Κ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ...........ΠΑΛΙ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ............



    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΕς ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΝΑ Κ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ.........
    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ?? ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ "ATEΛΕΙΩΤΕΣ ΕΝΟΧΕΣ και ΠΟΝΟΣ".....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    πως σκοτώνει κανείς την ελπίδα??? πως? ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ......
    Αχ βρε Κασσάνδρα, στα λέω αυτά που σου λέω από προσωπική εμπειρία μου. Κι εγώ στην ίδια φάση βρέθηκα. Η ελπίδα που λες ότι σε κρατάει είναι ψεύτικη. Δυστυχώς.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    καποιες στιγμες νιωθω οτι μου αξιζει ολο αυτο που περναω ακριβως επειδη φερθηκα ασχημα καποτε......
    Μα μην τιμωρείς τον εαυτό σου. Για να χαλάσει μία σχέση φταίνει πάντα και οι δύο. Μην αναλαμβάνεις εσύ όλη την ευθύνη. Είναι άδικο.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    υποφερω.........ειλικρινα.....κλ αιω αυτην την στιγμη που γραφω......δεν αντεχω αλλο!!!
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Το κλάμα κάνει καλό καμιά φορά. Μην το καταπιέζεις. Κλάψε, όμως να ξέρεις γιατί κλαις. Να κλαις γιατί τελείωσε πια. Γιατί είναι παρελθόν. Να πενθήσεις. Πάρε το χρόνο σου και μην ανησυχείς που νιώθεις έτσι. Είμαστε πολλοί που είμαστε έτσι.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    δεν μπορω ουτε μια νυχτα παραπάνω να βασανίζομαι με τις αναμνήσεις!!!
    Μπορεί τώρα να σε βασανίζουν αυτές οι όμορφες αναμνήσεις, αλλά θα έρθει κάποια στιγμή που θα χαίρεσαι που τις έζησες. Υπάρχουν και άνθρωποι που δεν έχουν ζήσει ποτέ τόσο όμορφες στιγμές. Είναι τυχεροί όσοι τις ένιωσαν.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    αποδειξεις οντως δεν εχω οτι με θελει, ομως καποιες φορες απο καποιες κινησεις του, ετσι δειχνει.....αλλα ειναι απολυτος στο οτι δεν θελει σχεση.....
    Δεν σου είπε κανένας ότι δεν σε αγαπάει ακόμα. Πολύ πιθανό να σ'αγαπάει και ακόμα και για πάντα. Αλλά δεν θέλει να είστε μαζί σε σχέση. Γιαυτό θα πρέπει να τον αφήσεις να φύγει. Και αν μετά από καιρό θέλει να γυρίσει, πίστεψέ με θα ξέρει πού να σε βρει.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    κ αυτο που ειπα πως μου ειπε (οτι δεν εχει κανει τπτ με καμια αλλη μετα απο εμενα), ειναι κατι που μου ειπε μονος του.....εγω δεν αντεχα καν να ρωτησω κατι τετοιο....ετρεμα στην απαντηση....
    Προφανώς και έτρεμες, αλλά να μην παραξενευτείς αν κάνει κάτι. Έχει περάσει αρκετός καιρός και καλύτερα να έχεις προετοιμαστει και ψυχολογικά για κάτι τέτοιο για να μην γίνεις κομμάτια αν μάθεις κάτι. Καλύτερα βέβαια να μην το μάθεις άμεσα.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    οποτε κ μου δοθηκε η ευκαιρια να προσπαθω ξανα κ ξανα.......
    κ την προηγουμενη βδομαδα μετα απο πιεση δικη μου (πιστευω οτι δεχτηκε επιτελους να με δει επειδη εμαθε για κατι θεματα υγειας μου) βρεθηκαμε αλλη μια φορα
    Εγώ σαν τρίτος και έξω από τη σχέση σας, βλέπω ότι εσύ προσπαθείς και τον θέλεις πίσω σε σχέση και ότι αυτός σε νοιάζεται ακόμα σαν άνθρωπο και θέλει να είσαι καλά, αλλά όχι μαζί του.


    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    κ τοσο καιρο προσποιούνταν πολλά _π.χ. τον αδιαφορο, τον ψυχρο- για να μη μου δωσει θάρρος κ ελπιδες κ αφου πλεον του ξεκαθαρισα κ εγω οτι τελειωσε κ για μενα ερωτικα, τωρα μπορει να μου στειλει μηνυμα κ να με παρει κ τηλ. πρωτος να δει τι κανω........
    κ το εκανε........μιαμιση βδομαδα τωρα......αραια κ που μου στελνει αυτος......για τα τυπικα παντα.....
    Σου στέλνει γιατί είναι άνθρωπος. Και επίσης γιατί νόμιζε ότι κι εσύ πλέον δεν τον θέλεις πίσω. Δεν σου στέλνει για να γυρίσει, αλλά γιατί νιώθει για σένα πράγματα που μπορεί να μην του φύγουν ποτέ.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    καλυτερα να μην ξαναμιλησουμε....στα ειπα κ τελευταια που βρεθηκαμε"
    Καλά του είπες νομίζω. Πρέπει να κοιτάξεις και λίγο τον εαυτό σου. Εμένα πχ όταν μιλάω μετά αισθάνομαι χάλια. Οπότε λέω, γιατί να μιλήσω, αφού και η απόφαση δεν θα αλλάξει και θα ξαναγίνω χάλια? Αυτό με συγκρατεί κάποιες φορές.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΑΝ ΧΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΑΦΗΝΟΜΑΙ Κ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ...........ΠΑΛΙ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ............
    Το κάνει γιατί από τη μία θέλει να ξέρει ότι είσαι καλά και από την άλλη δεν θέλει δέσιμο.

    Quote Originally Posted by _kassandra_ View Post
    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ?? ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ "ATEΛΕΙΩΤΕΣ ΕΝΟΧΕΣ και ΠΟΝΟΣ".....
    Είναι στο φόρουμ,
    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...9D%CE%9F%CE%A3

Similar Threads

  1. ποια ηταν η αιτια του τελευταιου σας χωρισμου?
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 117
    Last Post: 29-07-2014, 16:18
  2. Προβλημα χωρισμου απο σχεση και καποια αλλα θεματα...
    By geos3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 12-10-2011, 20:54
  3. ΛΟΓΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ( Πραγματικοί Λόγοι Χωρισμού από μια Σχέση)
    By kapetan_s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 87
    Last Post: 20-03-2009, 17:02
  4. Λόγος χωρισμού?
    By mandyav in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 09-03-2009, 13:08
  5. Γράμμα Χωρισμού..
    By mstrouf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 09-09-2008, 14:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •