Ομοφυλοφιλία - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 32 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 475
  1. #31
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    49
    Kassi, καταλαβαινω την απογνωση σου γιατι περναω το ιδιο και μαλιστα σε χειροτερη μορφη!

    Μετα απο 4,5 χρονια σχεσης, με προοπτικες γαμου κλπ ανακαλυψα οτι ο φιλος μου εκανε cyber sex και μαλλον και καποια \"παιχνιδια\" live με gay!

    Δεν ειχα ποτε προβλημα με τους ομοφυλοφιλους, μαλιστα εχω και φιλες και φιλους ομοφυλοφιλους και πραγματικα δε με νοιαζει καθολου!Ειμαστε πολυ καλοι φιλοι! Ομως απο εκεινη τη μερα που ανακαλυψα αυτα μισησα τους gay!

    Ειναι καπως υπερβολικο αυτο που σκεφτομαι,το ξερω, αλλα λεω: γιατι να υπαρχει αυτο το \"ειδος\"? Λες και φταιει το γεγονος οτι υπαρχουν gay για το προβλημα στη σχεση μου και οχι το οτι ο φιλος μου με κοροιδευε τοσα χρονια και εκανε διπλη ζωη!
    Σκεψου αυτο: Θα μπορουσε αυτος που σου αρεσει να μην ειναι gay αλλα να εχει οποιοδηποτε αλλο ελαττωμα: απιστος, ψευτης, τοξικομανης, ο,τιδηποτε. Τοτε τι θα εκανες?Θα τα εβαζες μες τους τοξικομανεις η τους ψευτες σαν ρατσα?Δες το ετσι αν μπορει να σε ηρεμισει καθολου αυτο.

    Εγω περασα μεγαλο λουκι και ακομα περναω,αλλα ας προσεχαμε κι εγω κι εσυ τελικα να βλεπουμε καλυτερα μπροστα μας!Γιατι αν προσεξουμε φαινονται ολοι οι gay, οσο καλα κι αν το κρυβουν,αρκει να μην εθελοτυφλουμε...

    Δε με ενοχλουν οι ομοφυλοφιλοι, δεν εχω κανενα προβλημα με τους Gay, αρκει να μην ειναι ο φιλος μου gay!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by lupus30
    παιδια, καλη σαρακοστη και μην τσακωνεστε, δεν υπαρχει λογος...
    εγω, ως ομοφυλοφιλος δεν εχω παρεξηγηθει με οσα διαβαζω... σεβαστη η γνωμη του καθενος.. στο κατω κατω ο καθενας μας ξερει καλυτερα τι ειναι, οποια αποψη και ας εχουν οι αλλοι γυρω του (ποσο μαλλον οταν δεν τον γνωριζουν)..
    ο καθενας σας λοιπον εχει το δικιο του απο τη δικη του πλευρα, απο την εμπειρια του και ενα σωρο αλλους παραγοντες, σωστα?
    το θεμα λοιπον κατα τη γνωμη μου παντα, ειναι να δινουμε απαντησεις οταν μπορουμε και σε οσα μπορουμε και να μη σχολιαζουμε το λογο για τον οποιο καποιος ρωταει κατι, αυτος πιστευω ειναι και ο ρολος του συγκεκριμενου site..
    αντε λοιπον, να βοηθαμε, να κανουμε φιλους και οχι εχθρους και για το συγκεκριμενο θεμα της ομοφυλοφιλιας και λιγο υπομονη παραπανω, γιατι στην ελλαδα πολλα δεν καταλαβαινουμε ακομα..
    και αν μπορω να βοηθησω και εγω που ειμαι κυριολεκτικα μεσα στα πραγματα (με την καλη εννοια), ευχαριστως θα το κανω χωρις λογοκρισια;)
    αντε, χρειαζεται εδω μεσα να μαστε ολοι καλα..να ηρεμουμε και οχι να φορτωνομαστε επιπλεον... καλο βραδυ!
    Lupus φίλε μου,με έχεις πιάσει απόλυτα.Εγώ το άνοιξα το θέμα ακριβώς για να ακούσω απόψεις ατόμων που γνωρίζουν το αντικείμενο αλλά περίμενα και την ενεργή συμμετοχή ψυχιάτρων ή ψυχολόγων για να με διαφωτίσουν επί του θέματος.Χμμμ.Λέω για τελευταία φορά και οι άλλοι ας τρώγονται με τα ρούχα τους.Δεν αντιπαθώ τους γκέι γιατί είναι γκέι.Αντιπαθώ τους γκέι που παρουσιάζονται ως δυνητικοί,δικοί μου εραστές,φλερτάροντάς με.Όπως επίσης αντιπαθώ κάθε έναν που με κοροϊδεύει και με πιάνει μαλάκα.Παραπάνω έχω δώσει αναφορές στο ποια ερωτήματά μου μένουν άλυτα....Ευχαριστώ....και ιδιαίτερα τον Lupus.....

  3. #33
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    49
    Originally posted by kassi_21
    Δεν αντιπαθώ τους γκέι γιατί είναι γκέι.Αντιπαθώ τους γκέι που παρουσιάζονται ως δυνητικοί,δικοί μου εραστές,φλερτάροντάς με.Όπως επίσης αντιπαθώ κάθε έναν που με κοροϊδεύει και με πιάνει μαλάκα.
    Αυτο ακριβως ειναι κι εμενα το προβλημα μου.
    Δεν εχω καμια ρατσιστικη διαθεση απεναντι στους gay και ακομα και ο αδερφος μου να ηταν δε θα με ενοιαζε.Ειλικρινα. Ομως εχω φτασει στο αμην με αυτους που το παιζουν straight και ταζουν σχεσεις ζωης και γαμους και πισω απο την πλατη μας βαζουν ζαρτιερες(που λεει ο λογος).

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    27
    Κάποτε (όχι πριν πάρα πολύ καιρό) σε αυτό το site ακούγονταν απόψεις, προβληματισμοί και οτιδήποτε άλλο. Ο σκοπός όσων διάβαζαν ήταν να βοηθήσουν και όχι να διαφωνήσουν. Τελευταία, και αν θέλει ας με διορθώσει κάποιος, οι τσακωμοί είναι πιο συχνοί.
    Επιτέλους, ο σκοπός σε ένα χώρο όπου δεν γνωρίζει ο ένας τον άλλον δεν μπορεί να είναι το να προσπαθείς να επιβάλλεις την άποψή σου.
    Ο έχων (κάποια γνώση του εαυτού του) λέει την άποψή του και δεν τον ενδιαφέρει στην τελική αν θα γίνει δεκτή ή αν θα κατακριθεί. Γιατί όπως είπε και κάποιος φιλόσοφος \"αν δεν σας αρέσουν οι απόψεις μου έχω και άλλες\" (που σημαίνει ότι όλες έχουν μια δόση αλήθειας-όχι την ίδια αλλά όχι και με μεγάλες διαφορές). Όσοι διαφωνείτε με κάποιον απλά σκεφτείτε τι θα λέγατε ή τι θα (σας) απαντούσατε αν ήσασταν στη θέση του...
    Μα τι έγινε βρε παιδιά? Κι εδώ θα καταλήξει όπως έξω? (όπου όλοι σχεδόν ομολογείτε ότι κάτι δεν σας αρέσει?)
    Συμπεριφερθείτε στους άλλους σαν να ήσασταν εσείς οι άλλοι..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    πιστεβο οτι ι καθεμια μπορι να γενικεβι οσο θελι, αλα φρονο πρεπι να ιμαστε εξοχος προσεχτικες οταν αναφερομαστε σε μειονοτητες που ακομι ιφισταντε (σιμαντικες) διακρισις.

  6. #36
    Kassi_21 otan akouo ginekes na milane etsi opos esi , eilikirina xairomai pou eimai omofilofilos...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχω προβλημα με τους ομοφυλοφιλους αλλα δεν θα αισθανομουν πολυ καλα αν ηξερα οτι ο απεναντι μου ειναι ομοφυλοφιλος (οχι σε πολυ μεγαλο βαθμο αλλα υπαρχει).
    Δεν ξερω χωρις να εχω προβλημα με τους ανθρωπους θα ημουν καπως ανησυχος μην με \"κακοχαρακτηρισει\" ο κοσμος...περισσοτερο μην με κακοχαρακτηρισουν οι γυναικες.
    Ειναι ενα κομπλεξ μου που μισω θανασιμα...σαν ολες τις φοβιες.
    Αν νομιζεται οτι υπαρχουν διακρισεις για τα ατομα με ψυχικες παθησεις που να δειτε...που ηδη ξερετε δηλαδη τι γινεται με τους ομοφυλοφιλους.Εκει βασιζεται και αυτη η φοβια...στον φοβο της κοινωνικης απορριψης απο τους αλλους νομιζω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οσο για τα ερωτηματα του topic δεν τα καταλαβα καλα δηλαδη πρεπει να φερνουν \"ταμπελλα\" αυτοι οι ανθρωποι και να μην κανουν σχεσεις με το αλλο φυλλο?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #39
    Originally posted by t.n.t.k.
    Κάποτε (όχι πριν πάρα πολύ καιρό) σε αυτό το site ακούγονταν απόψεις, προβληματισμοί και οτιδήποτε άλλο. Ο σκοπός όσων διάβαζαν ήταν να βοηθήσουν και όχι να διαφωνήσουν. Τελευταία, και αν θέλει ας με διορθώσει κάποιος, οι τσακωμοί είναι πιο συχνοί.
    Επιτέλους, ο σκοπός σε ένα χώρο όπου δεν γνωρίζει ο ένας τον άλλον δεν μπορεί να είναι το να προσπαθείς να επιβάλλεις την άποψή σου.
    Ο έχων (κάποια γνώση του εαυτού του) λέει την άποψή του και δεν τον ενδιαφέρει στην τελική αν θα γίνει δεκτή ή αν θα κατακριθεί. Γιατί όπως είπε και κάποιος φιλόσοφος \"αν δεν σας αρέσουν οι απόψεις μου έχω και άλλες\" (που σημαίνει ότι όλες έχουν μια δόση αλήθειας-όχι την ίδια αλλά όχι και με μεγάλες διαφορές). Όσοι διαφωνείτε με κάποιον απλά σκεφτείτε τι θα λέγατε ή τι θα (σας) απαντούσατε αν ήσασταν στη θέση του...
    Μα τι έγινε βρε παιδιά? Κι εδώ θα καταλήξει όπως έξω? (όπου όλοι σχεδόν ομολογείτε ότι κάτι δεν σας αρέσει?)
    Συμπεριφερθείτε στους άλλους σαν να ήσασταν εσείς οι άλλοι..
    Na min tous piezeis esi kai i ipoloipi koinonia na einai kati allo, gia na mi sou tazoun eite gamous, oute na ipokrinontai tous str8. Kapoio logo exei afti i simeprifora, kapoia piesi pane na apokrousoun. Skepsou ligo prin miliseis, oxi mono tin parti sou.....

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    Originally posted by savant
    Kassi_21 otan akouo ginekes na milane etsi opos esi , eilikirina xairomai pou eimai omofilofilos...
    θες να πεις οτι οταν δεν διαβαζεις γυναικες σαν την kassi λυπασαι που εισαι ομοφυλοφιλος
    και τι παραπανω θελετε?ειστε πρωτη μουρη σε ολες τις εκπομπες και καταπατατε την δικια μου ελευθερια οταν ειμαι με τον 4χρονο γιο μου κ με ρωταει γιατι αυτος μιλαει σα γυναικα?ε,δεν θα νιωσουμε οπισθοδρομικοι επειδη δεν ανεχομαστε καποια πραγματα!!Δηλαδη οπως παμε σε 20 χρονια ζητησουν και οι κτηνοβατες ελευθερια σεξουαλικη και βγαινουν εγω με τις γιδες τους εγω παλι πρεπει να τους αποδεχτω??για λιγο να COOL αντε γιατι απο την πολλη ελευθερια τη δικια σας χασαμε εμεις την δικια μας..
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Originally posted by sardelitsa
    Originally posted by kassi_21
    Δεν αντιπαθώ τους γκέι γιατί είναι γκέι.Αντιπαθώ τους γκέι που παρουσιάζονται ως δυνητικοί,δικοί μου εραστές,φλερτάροντάς με.Όπως επίσης αντιπαθώ κάθε έναν που με κοροϊδεύει και με πιάνει μαλάκα.
    Αυτο ακριβως ειναι κι εμενα το προβλημα μου.
    Δεν εχω καμια ρατσιστικη διαθεση απεναντι στους gay και ακομα και ο αδερφος μου να ηταν δε θα με ενοιαζε.Ειλικρινα. Ομως εχω φτασει στο αμην με αυτους που το παιζουν straight και ταζουν σχεσεις ζωης και γαμους και πισω απο την πλατη μας βαζουν ζαρτιερες(που λεει ο λογος).
    κασι, μπορω να καταλαβω τον εκνευρισμο σου αν σου εχει συμβει κατι τετοιο με καποιον γκει, η αν σου εχει επανειλημμενα συμβει, αλλα οπως και μονη σου λες, ειναι το ιδιο με οποιονδηποτε σε πλησιαζει λεγοντας σου καποιο ψεμα για καποιον λογο...
    σε τι διαφερει ο γκει λοιπον, απ τον παντρεμενο που σου λεει οτι ειναι ελευθερος για να σε πηδηξει η απ τον πηδηκουλα που σου πουλαει ρομαντζο και προθεσεις για ομορφες σχεσεις μεχρι να σε πηδηξει και μετα αντιλαμβανεσαι οτι δεν εννοουσε τπτ απ ολα αυτα, απο την κοπελα που σου κανει τη φιλη για κερδισει κατι αλλο απο σενα, απο τον συναδερφο που σου κανει τον καλο και σε θαβει απο πισω σου και γενικως, απο ολους αυτους που ερχονται στη ζωη σου και λενε αλλα, εννοουν αλλα και πραττουν αλλα?
    νομιζω ειναι το ιδιο ακριβως, και τον λογο που ξεχωρισες τον γκει ειδικα, τον ξερεις εσυ...προφανως ειναι προσφατο η ηταν ιδιιαιτερως οδυνηρο η κατι παραπλησιο...
    δυστυχως κανεις δεν γραφει στο κουτελο του τις πραγματικες του προθεσεις, κι ειναι στο παιχνιδι των σχεσεων να τις ανακαλυψεις και να δεις αν αξιζε τον κοπο η ενασχοληση σου μαζι του η οχι...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    κ εμενα θα με πειραζε μη σου πω και πολυ παραπανω απο την kassi αυτη η απελευθερωση πια ε,οχι σε τι δαιφερει ο γκει με εναν παντρεμανο που λεει ψεματα!!!να ξερεις που το χωνε πριν το χωσει και σε εσενα..σε γυναικα αντρα η σε κανενα προβατο...πολυ cool σας βρησκω μηπως να νιωθω κομπλεξικια που μου αρεσουν οι αντρες ενω ειμαι γυναικα?μηπως να εβλεπα τα αλογα στον Ιπποδρομο με πονηρο ματι????δηλαδη αυτο το in μεχρι που αποσκοπει να φτασει!!!στο να μη παταμε το καζανακι μετα το χεσιμο απο σεβασμο κ αποδοχη της σεξουαλικης προτιμησης του κοπρολαγνη???
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by keep_walking
    Οσο για τα ερωτηματα του topic δεν τα καταλαβα καλα δηλαδη πρεπει να φερνουν \"ταμπελλα\" αυτοι οι ανθρωποι και να μην κανουν σχεσεις με το αλλο φυλλο?
    Δεν φέρουν την έβαλαν και όπως λένε είναι τιμή τους και καμάρι τους.Αυτοί αυτοαπαγόρεψαν τη σχέση τους με το άλλο φύλο....

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    Originally posted by savant
    Kassi_21 otan akouo ginekes na milane etsi opos esi , eilikirina xairomai pou eimai omofilofilos...
    θες να πεις οτι οταν δεν διαβαζεις γυναικες σαν την kassi λυπασαι που εισαι ομοφυλοφιλος
    και τι παραπανω θελετε?ειστε πρωτη μουρη σε ολες τις εκπομπες και καταπατατε την δικια μου ελευθερια οταν ειμαι με τον 4χρονο γιο μου κ με ρωταει γιατι αυτος μιλαει σα γυναικα?ε,δεν θα νιωσουμε οπισθοδρομικοι επειδη δεν ανεχομαστε καποια πραγματα!!Δηλαδη οπως παμε σε 20 χρονια ζητησουν και οι κτηνοβατες ελευθερια σεξουαλικη και βγαινουν εγω με τις γιδες τους εγω παλι πρεπει να τους αποδεχτω??για λιγο να COOL αντε γιατι απο την πολλη ελευθερια τη δικια σας χασαμε εμεις την δικια μας..
    Πέστα γλυκιά μου γιατί βγήκα κακιά και ρατσίστρια..Κοίτα με τους γκέι υπάρχει ένας ανταγωνισμός.Καλώς ή κακώς μας παίρνουν τους άντρες...Θες να το πεις ζήλεια μου,θες να το πεις μίσος μου,πες το όπως θες.Εγώ θα το πω αντιπάθεια που ο εκπρόσωπος του αντρικού φύλου,αυτού που μελλοντικά θα ερωτευτώ και θα συμβιώσω δεν ανταποκρίνεται στα παντελόνια που φοράει και προσπαθεί να γίνει κακή μου απομίμηση.Και εν τέλει ας το πάρουμε κι αλλιώς.Αυτοί μισούν εμάς γιατί δεν μπορούν να στεριώσουν,γιατί δεν μπορούν να αναπαραχθούν,γιατί δεν μπορούν να κάνουν οικογένεια..Πολλά πολλά γιατί...Γιατί η σεξουαλική τους πράξη είναι μονοοργασμική,γιατί ανάθεμα αν βρίσκουν εν τέλει αυτό που τους ικανοποιεί.....Και στο τέλος καλά λες πρέπει να αποδεχτούμε και την παρέκκλιση των κτηνοβατών και να πω:\" Μπράβο,σάς χαίρομαι που τις αγελάδες αντί να τις αρμέγετε τις πηδάτε......Αυτό είναι το πρότυπο ανθρώπου..\"Και βλέπεις τώρα αγοράκια να έχουν χάσει την ταυτότητά τους να μου αντιγράφουν τους γκέι σταρ που κάνουν τα χίλια όργια,που μαστουρώνουν και δεν ξέρω τι άλλο να βγαίνουν στους δρόμους με βαμμένα μάτια,μαλλί γλειμμένο φράντζα,καρέ,κολλητά τζην και γραβατούλες ροζ και στο τέλος και με καμιά φούστα...Σας θέλουμε έτσι οι γυναίκες;Γιατί γίνατε έτσι;;;Γιατί να μιμούνται λοιπόν οι νεαροί άντρες άκριτα τον κάθε Γαβαλά και τον κάθε τραγουδιστή Έμο γιατί πουλάει τρέλα;Από εκεί που ήταν μειονότητα της κοινωνίας μέσω μέσων διευρήθηκαν και την ιδιαιτερότητά τους-για να αποφύγω βαρείς χαρακτηρισμούς-την έκαναν πρότυπο.Και εκτός τοις άλλοις πηδάνε και γυναίκες έτσι για να\'χουμε να λέμε...Στην τελική τι είναι;Μπινέδες τους είχε πει κάποιος.....Γιατί αν ένας άνθρωπος που πάει με όλα,άκριτα,χωρίς κορεσμό και χωρίς αισθήματα μόνο αυτή την ταμπέλα αξίζει.....Αυτό που με πειράζει είναι η χυδαιότητά τους..Αυτό είναι όλο...Μπορείς να είσαι ομοφυλόφιλος και να είσαι κύριος.Δεν σου λέει κανείς τίποτα....

    Υ.Γ.Έχω έναν αδερφό και δεν θέλω να γίνει τρύπα κανενός ανώμαλου..γιατί επέλεξε να τους κάνει όλους ίδιους με αυτόν...Ας ήταν ,στην χειρότερη ,δική του επιλογή αλλά όχι υποβολή των μέσων μαζικής ενημέρωσης και του κάθε ομοφυλόφιλου!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by sardelitsa
    Originally posted by kassi_21
    Δεν αντιπαθώ τους γκέι γιατί είναι γκέι.Αντιπαθώ τους γκέι που παρουσιάζονται ως δυνητικοί,δικοί μου εραστές,φλερτάροντάς με.Όπως επίσης αντιπαθώ κάθε έναν που με κοροϊδεύει και με πιάνει μαλάκα.
    Αυτο ακριβως ειναι κι εμενα το προβλημα μου.
    Δεν εχω καμια ρατσιστικη διαθεση απεναντι στους gay και ακομα και ο αδερφος μου να ηταν δε θα με ενοιαζε.Ειλικρινα. Ομως εχω φτασει στο αμην με αυτους που το παιζουν straight και ταζουν σχεσεις ζωης και γαμους και πισω απο την πλατη μας βαζουν ζαρτιερες(που λεει ο λογος).
    κασι, μπορω να καταλαβω τον εκνευρισμο σου αν σου εχει συμβει κατι τετοιο με καποιον γκει, η αν σου εχει επανειλημμενα συμβει, αλλα οπως και μονη σου λες, ειναι το ιδιο με οποιονδηποτε σε πλησιαζει λεγοντας σου καποιο ψεμα για καποιον λογο...
    σε τι διαφερει ο γκει λοιπον, απ τον παντρεμενο που σου λεει οτι ειναι ελευθερος για να σε πηδηξει η απ τον πηδηκουλα που σου πουλαει ρομαντζο και προθεσεις για ομορφες σχεσεις μεχρι να σε πηδηξει και μετα αντιλαμβανεσαι οτι δεν εννοουσε τπτ απ ολα αυτα, απο την κοπελα που σου κανει τη φιλη για κερδισει κατι αλλο απο σενα, απο τον συναδερφο που σου κανει τον καλο και σε θαβει απο πισω σου και γενικως, απο ολους αυτους που ερχονται στη ζωη σου και λενε αλλα, εννοουν αλλα και πραττουν αλλα?
    νομιζω ειναι το ιδιο ακριβως, και τον λογο που ξεχωρισες τον γκει ειδικα, τον ξερεις εσυ...προφανως ειναι προσφατο η ηταν ιδιιαιτερως οδυνηρο η κατι παραπλησιο...
    δυστυχως κανεις δεν γραφει στο κουτελο του τις πραγματικες του προθεσεις, κι ειναι στο παιχνιδι των σχεσεων να τις ανακαλυψεις και να δεις αν αξιζε τον κοπο η ενασχοληση σου μαζι του η οχι...
    Θα πρέπει να συμφωνήσω εν μέρει..Με την διαφορά ότι ο γκέι ξέρει για που βαράει αλλά σε εκμεταλλεύεται....Που είναι η περηφάνεια τους λοιπόν που επανειλλημένα διαφημίζουν;;;Και έπειτα από προσωπική άποψη στην απόρριψη από γκέι παίζουν πολλά και είναι πιο οδυνηρό καθώς ξέρεις ότι έχεις 0% πιθανότητες να τον κερδίσεις ενώ σε άλλες πιθανόν να είχες ένα 2%...Ελπίζω να έγινα κατανοητή..Τόνισα πολύ μάλλον το θέμα το ζήτημα της δικής μου απόρριψης ενώ θα ήθελα περισσότερο να τονιστεί το επιστημονικό μου ερώτημα για τους δυνητικά γκέι κάτι που είχε αναφέρει ο παλιός μου ψυχίατρος και δεν πρόλαβα να καταλάβω τι εννοούσε.Περίμενα απάντηση από κανέναν ψυχολόγο-ψυχίατρο αλλά δεν ήρθε.....

Page 3 of 32 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •