Ειμαι 18 χρονων..και τα εχω με ενα παιδι σχεδον ενα χρονο..τον αγαπαω αλλα βαθια μεσα μου σκεφτομαι κ εναν αλλον:( δεν μπορει να ξεκολλησει το μυαλο μου απο εκεινον...το παλεψα πολυ..αλλα ακομα δεν το εχω καταφερει.με αυτον ειχαμε κανει κατι λιγο πριν τα φτιαξω με αυτο το παιδι που τα εχω τωρα.τα ειχε με αλλη,κ τα εχουν ακομα.παρολα αυτα,μου την ειχε πεσει ενα βραδυ οταν ημουν ελευθερη κ ειχαμε κανει κατι σε ενα club που ειμασταν.δεν γνωριζομασταν αλλα εγω τον ηξερα φατσικα κ μου αρεσε...αλλα δεν του το ειχα διξει...κ τελεικα μου την επεσε κ ετσι εγεινε...απο εκει κ περα εγειναν διαφορα..με ηθελε κ ο κολλητος του κ ειχαν τσακωθει για μενα...αποφασισα να μη ξανασχοληθω γιατι εβλεπα οτι δεν πηγαινε πουθενα εφοσον ηταν κ με αλλη...κ τα εφτιαξα με αυτο το παιδι που ειμαστε ακομα μαζι.εκεινος ,(που σας ειπα οτι τον σκεφτομαι ακομα),ελεγε διαφορα για μενα στο αγορι μου απο οταν εμαθε οτι τα φτιαξαμε κ με κατηγορουσε οτι παω με τον εναν κ τον αλλον κ διαφορα που δεν ισχυαν...σαν να ηθελε να μας χωρισει.Οταν ειμαι με το αγορι μου καπου κ ειναι κ αυτος,δεν με χερεταει,ενω εχω παρατηρησει οτι μας κοιταζει συνεχεια...Οταν με βλεπει μονη μου,καποιες φορες με χερεταει κ καποιες αλλες απλα με κοιταζει συνεχεια..Προσπαθω να τον ξεχασω...να σταματησω να τον σκεφτομαι κ να μεινω με το αγορι μου που νιωθω πραγματα γι αυτον...αλλα τελεικα ειναι δυσκολο..:( θελω τοσο να τον βλεπω ,ακομα κ με την κοπελα του να ειναι...απλα να τον δω να με κοιταζει... Τι εχω παθει??:mad: μου εχει κανει τοσα κ εγω εκει...κολλημενη γαμωτο.Πιστευω οτι κ αυτος κατι πρεπει να νιωθει κατα βαθος μεσα του για μενα...εστω κ αν ειναι ελαχιστο...Τον βλεπω πως με κοιταζει..μου το εχει πει κ το αγορι μου ακομα οτι με κοιταζει συνεχεια αυτος κ να προσεχω κ τετοια...αλλα δεν ξερει οτι τον σκεφτομαι..κ αν δεν ενιωθε κατι,για ποιο λογο θα καθοταν να ασχοληθει τοσο με το τι κανω εγω κ με ποιον ειμαι? Ισως να κανω κ λαθος ομως...μπορει να μη τον ενδιαφερω καν...εσεις πως το βλεπετε?δεν θελω να νιωθω ετσι...νιωθω και για τους δυο πραγματα,εννοειται οτι για το αγορι μου νιωθω πολλα περισσοτερα ...αλλα δεν παυω να σκεφτομαι κ τον αλλον...:mad: