Ολα ξεκινησαν εντελως απροοπτα την περιοδο του πασχα πριν 2 μηνες περιπου στο σπιτι.Εκει που καθομουν και εβλεπα τηλεοραση ξαφνικα αρχισα να εχω ζαλαδες,μου κοβοταν η αναπνοη(δυσπνοια γενικως),ξηροστομια,δυσκολ� �α στην καταποση και πολυ ρεψιμο(καθε 5 δευτερα ρευομουν για ωρες).Πηγα νοσοκομειο και σε πολλους ιδιωτικους γιατρους(παθολογο,ωτορινολ αρυγγολογο,καρδιολογο και γαστρεντερολογο).Το μονο που βρηκα ειναι οτι ειχα ελαφρα γαστριτιδα καθως και εναν πολυποδα στο στομαχι,τον οποιο τον αφαιρεσα αμεσως.Γενικα εχω αισθανθει τρεις φορες τοσο εντονα αυτες τις παθησεις(σαν κρισεις) μεσα σε 15 μερες τον απριλη ωστε να παω νοσοκομειο.Τον τελευταιο 1.5 μηνα δεν εχω ενοχληθει τοσο εντονα αλλα γενικοτερα αισθανομαι ακομα μια ανησυχια με αυπνιες ανα διαστηματα,ελαφρα δυσπνοια και ρευομαι καθ'ολη τη διαρκεια της ημερας, πιο αραια απο αρχικα, ανεξαρτητα αν εχω φαει η οχι.Το θεμα ειναι αν ολα αυτα ειναι απο αγχος η απο την παθηση στο στομαχι.???Βασικα αυτο που με ενοχλει ειναι η δυσπνοια και το ρεψιμο,δεν ξερω πως να το ξεπερασω.Αν καποιος ειχε παρομοια συμπτωματα ας δωσει μια βοηθεια.