ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αγρινιο
    Posts
    28

    ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ...

    πιστευεται στο ενστηκτο?
    κατα ποσο θα πρεπει να ειναι υπολογησιμο?
    πειτε δικες σαςιστοριες!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Εγώ πάντα κάποιον τον συμπαθώ ή τον αντιπαθώ μέσα στα πρώτα πέντε λεπτά που τον γνωρίζω, αν εννοείς αυτό.

    Και η γνώμη μου συνήθως δεν αλλάζει ποτέ.

    Πάντα το είχα.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αγρινιο
    Posts
    28
    Εγώ πάντα κάποιον τον συμπαθώ ή τον αντιπαθώ μέσα στα πρώτα πέντε λεπτά που τον γνωρίζω, αν εννοείς αυτό.

    Και η γνώμη μου συνήθως δεν αλλάζει ποτέ.

    Πάντα το είχα




    καλησπερα!!!!
    παντα σκεφτομαι και μεσα μου ξερω πραγματα σε φασεις της ζωης μου τα οποια θα βρω στο μελλλον μπροστα μου απο την πρωτη στιγμη σχεδων που ερχεται κατι στο μυαλο μου.οντως μετα απο λιγο καιρο ξεκιναει το ολο σκηνικο να βγενει...
    τωρα π.χ. σε ενα καυγα που εγινε προσφατα και δεν υπηρχε περηπτωση να βγη ακρη και να τα ξαναβρουνε ποτε δυο ατομα σχετικα <<αγνωστα σε μενα>> ηξερα μεσα μου οτι αν δεν κανω κατι εγω δεν θα τα βρουνε σχεδον ποτε..περασανε αρκετες μερες σχεδον μηνας και τελος ολα ειχαν τελειοσει για αυτους(ζευγαρι ηταν συγκεκριμενα).πηρα το θαρρος και ζητησα να μιλισουμε.δεχτηκε και μου ειπε μετα απο αρκετη ωρα κουβεντας οτι θα κανει τα παντα για να ειναι ξανα μαζι.δεν λεω υπηρχε συναισθημα αλλα μου ειπε οτι τον πιασανε θεει και δεμονες αλλα ηταν ανενδοτος και δεν θα εκανε ποτε καμια κινηση και να πεθενε που λεει ο λογος παρολο που εφτεγε παρεπιπτοντος.με το συγκεκριμενο ατομο απλα συχναζαμε στην ιδια καφετερια.τελικα ειναι μαζι και καλητερα μπορω να πω απο οτη περιμενα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Μπορεί να έχεις ένστικτο και να σε εμπιστεύονται και οι άλλοι. Οπότε τα κατάφερες.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αγρινιο
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Μπορεί να έχεις ένστικτο και να σε εμπιστεύονται και οι άλλοι. Οπότε τα κατάφερες.
    δεν ξερω να πω πραγματικα αν ειναι ετσι αλλα τησ περισοτερες φορες πραγματικα μου βγενει.εχω ερθει σε σημειο να κανω το αντιθετο απο οτι αφορουσε αυτο που ελεγε το ενστηκτο μου και μπορω να πω οτι την πατησα αρκετες φορες.για το λογο αυτο κ γενικα αν συμβενει σε μενα η υπαρχει απο τη φυση του ανθρωπου τοσο δυνατο,θελισα να ανταλαξω βιοματα και αποψεις με ολους οσους αγαπουν και ειναι εδω μαζι μας στο foroum.

Similar Threads

  1. Η Αλήθεια μου......
    By pinkfloyd in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-2011, 20:41
  2. Αλήθεια vs ευτυχία
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 63
    Last Post: 03-10-2010, 22:00
  3. Replies: 1
    Last Post: 23-05-2010, 20:52
  4. η αλήθεια πονάει;
    By mstrouf in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 10-07-2008, 08:52
  5. μια αληθεια
    By maria210800 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-2008, 14:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •