Καλησπερίζω τη διαδικτυακή σας κοινότητα. - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 31 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 331 to 345 of 452
  1. #331
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Βρε Λίνα μου έτυχε και βγήκε τότε ο νόμος.Δεν βγήκε εξαιτίας σου.Μην το σκέφτεσαι αυτό.

  2. #332
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ωραια να δω τωρα τι θα κανω εγω πανε ολεσ οι σπουδες μου χαμενες τα πτυχια μου που θα απασχοληθω?ειμαι να αλλαξω πολη να ξερει κανενας ποια ειμαι γιατι ειναι μικρη η πολη κ με ξερουν ολοι

  3. #333
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ωραιο κρατοσ εχουμε εντελωσ ρατσιστικο εμεισ δηλαδη ου εχουμε προβληματα δεν αξιζουμε μια δουλεια?

  4. #334
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Είπες ότι τώρα θα βγουν κάποιες θέσεις για δουλειά και περιμένεις μήπως σε πάρουν ε?
    Μην απογοητεύεσαι.

  5. #335
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Λίνα να πήραν οι συνάδελφοι σου τηλέφωνο στο υπουργείο;; Για να ψηφιστεί ένας νόμος δεν αρκεί να πάρουν κάποιοι τηλέφωνο σε ένα υπουργείο..Για ποιον νόμο μιλάς; υφίσταται τέτοιος νόμος σίγουρα, ή απλά το άκουσες από κάποιον;
    Πάντως χθες που μιλούσα με φίλους με ενημέρωσαν ότι ακόμη και το απαλακτικό από το στρατό Ι5 δεν το ζητούν πλέον στις δημόσιες υπηρεσίες γιατί προστατεύεται σαν προσωπικό δεδομένο.
    Στον γιατρό σου πας λίνα;

  6. #336
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ναι υπαρχει νομος τωρα ψηφιστικε ο γιατρος λεει πωσ για το δημοσιο παντοτε υπηρχε αυτος ο νομος πηγαινε στην νομαρχια τησ πολη σου κ διαβασε τι ζητα το ποιστοποιητικο υγειας θελει κ χαρτι ψυχιατρου δηλαδη την υπηρεσια τι την ενοχλει αν εγω περνω ενα χαπι κ βγαζω την δουλεια με λει ενα φιλοσ το δημοσιο δεν θελει να πληρωνει αρρωστιες γιαυτο θελει ολα αυτα τα ποιστοποιητικα εγω μολισ το διαβασα σκεφτηκα οτι αφου ηξερε ενας στην δουλεια μου τι πλοβλημα εχω πηρε τηλ στο υπουργιο κ ζητησε να μην δουλευουν τετοια ατομα σαν εμασ στο δημοσιο τι θα του ελεγα οχι? οταν πηγα στην νομαρχια κ ειδα τι ζητανε χρειαστικα τα χαπια μου

  7. #337
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    Originally posted by lina
    ναι υπαρχει νομος τωρα ψηφιστικε ο γιατρος λεει πωσ για το δημοσιο παντοτε υπηρχε αυτος ο νομος πηγαινε στην νομαρχια τησ πολη σου κ διαβασε τι ζητα το ποιστοποιητικο υγειας θελει κ χαρτι ψυχιατρου δηλαδη την υπηρεσια τι την ενοχλει αν εγω περνω ενα χαπι κ βγαζω την δουλεια με λει ενα φιλοσ το δημοσιο δεν θελει να πληρωνει αρρωστιες γιαυτο θελει ολα αυτα τα ποιστοποιητικα εγω μολισ το διαβασα σκεφτηκα οτι αφου ηξερε ενας στην δουλεια μου τι πλοβλημα εχω πηρε τηλ στο υπουργιο κ ζητησε να μην δουλευουν τετοια ατομα σαν εμασ στο δημοσιο τι θα του ελεγαν οχι? οταν πηγα στην νομαρχια κ ειδα τι ζητανε χρειαστικα τα χαπια μου

  8. #338
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    με τον γιατρο μου εχω επικοινωνια μου αυξησε την δοση αυτρσ τισ μερεσ με τον καινουργιο νομο δεν υπαρχουν πια πρωσωπικα δεδομενα για το δημοσιο σου ελεχουν το βιβλιαιο υγειας με πιο δικαιομαι ?δεν ξερω δημοσιο ειναι αυτο

  9. #339
    Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    43
    Λινα έχεις U2u

  10. #340
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    TI EINAI TO U2u?

  11. #341
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    κατι εγινε κ ψηφιστικε αυτοσ ο νομος δεν μπορει να βγεικε ετσι στα καλα καλαθουμενα

  12. #342
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ U2U ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑ ΣΩΣΤΑ

  13. #343
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΗΓΕΙΗς ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ

  14. #344
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν υπαρχει αυτονοητο αν θες μπορεις να ψαξεις να βρεις εαν υπαρχει ο συγκεκριμενος νομος.Να ζητησεις να σου πουνε ποιος ειναι ο συγκεκριμενος νομος.
    Η προκυρηξη τι λεει?
    Ποιος σου λεει οτι ειναι αυτονοητο?Καποιος απο τη δουλεια?
    Σημασια εχει τι λεει ο γιατρος σου...μπορεις να απευθυνθεις σε αυτον για βοηθεια?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #345
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟς ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΟΤΙ ΠΕΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΓΕΙΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Ο ΝΟΜΟΣ ΨΥΦΙΣΤΙΚΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑ Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΑΚΤΙΝΙΓΡΑΦΙΑ ΘΩΡΑΚΑ ΠΟΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΘΟΛΟΓΟ Κ ΤΩΡΑ Κ ΑΠΟ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΤΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΨΥΧΙΤΡΟ Κ ΜΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ

Page 23 of 31 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •