Καλησπερίζω τη διαδικτυακή σας κοινότητα. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 31 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 452
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Δεν ξέρω αν βοήθησα με την πρόταση. Ξέρω ότι αλλιώς είναι να το λες και αλλιώς όταν πρέπει να το κάνεις. Παλιότερα είχε περάσει ο αδερφός μου κρίσεις πανικού και αγοραφοβία έπειτα, τώρα είναι καλά βγαίνει έξω απλά εντάξει πάντα υπάρχει ένας φόβος για το άγνωστο μέρος. Παίρνει βέβαια τα σεροξατ κανονικά.
    Εγώ ναι είμαι καλύτερα..έχω βρει την ενέργεια μου κατα πολύ. Βέβαια το μυαλό μυο δεν σταματάει να δουλεύει και να ψάχνεται...σίγουρα όμως λυτρώθηκα όταν πήρα την απόφαση να δουλέψω πάνω σε αυτό με μια βοήθεια.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Δεν αισθάνομαι καλά, είναι κανείς εκεί;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Τι έπαθες?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Είχα να κάνω τόσα πράγματα σήμερα και είμαι όλη μέρα απαθής. Δεν μπορώ να με συγκεντρώσω..δεν μπορώ να ακούσω γύρω μου. Θλίψη, μοναξιά..


    σ\' ευχαριστώ για την ανταπόκριση!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Ετσι είμαι κι εγώ σχεδόν συνέχεια.Σε καταλαβαίνω...Από αυτά που είχες να κάνεις δεν ήταν κάτι που να σε ευχαριστεί?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Όχι δυστυχώς για τη δουλειά και τη σχολή δεν κάνω κάτι που να με ευχαριστεί. Απλώς όταν είμαι σε καλύτερη διάθεση τα της δουλειάς βγαινουν πολύ πιο ευχάριστα γιατί έτσι τα κάνω να είναι, όχι ότι στην ουσία με ευχαριστούν.
    Και το χειρότερο είναι ότι είμαι σε ένα σημείο που δεν ξέρω τι θα με ευχαριστούσε. Νιώθω ότι βουλιάζω..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Σήμερα τα νιώθεις αυτά πιο έντονα ή και τις άλλες μέρες?Δεν μπορείς να βγεις για κανένα καφεδάκι,να ξεφύγεις λίγο από αυτά που σε στεναχωρούν?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Βασικά δεν θέλω να βγω και να είμαι κακοδιάθετη..έλ
    Μόνη μου το σκεφτόμουν να πάω μέχρι ένα πάρκο εδώ πιο πάνω αλλά δεν πάω
    δεν νομίζω να μου φτιάξει η διάθεση. Δεν ξέρω βρε Ντάλια, λένε ότι βγες και μπορεί να σου
    φτιάξει η διάθεση, αλλά έχω τόσες τύψεις που δεν τελειώνω τις δουλειές μου που δεν θα ευχαριστηθώ
    ούτε τη βόλτα.
    Ναι σήμερα το νιώθω πολύ πιο έντονα αυτό, πλησιάζουν και οι μέρες που οι υποχρεώσεις μεγαλώνουν και γω νιώθω ότι δεν μπορώ να αντεπεξέλθω, δεν αισθάνομαι καλά και στενοχωριέμαι και δεν μπορώ να μιλήσω και σε κανέναν γιατί κανείς δεν μπορεί ξέρεις να μπει στη διαδικασία να καταλάβει τι μπορεί εσύ να θες να πεις. Είναι πολύ δύσκολο, δεν απαιτώ κάτι τέτοιο από κανέναν, αλλά έχω ανάγκη τη συμπαράσταση. Ευτυχώς παίρνω από τον ψυχολόγο μου συμπαράσταση. Ελπίζω να έρθει κάποια στιγμή η ημέρα που θα με αγαπήσω ξανά.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Αχ να\'ξερες πόσο σε καταλαβαίνω.Κι εγώ δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα.Τις υποχρεώσεις μου τις έχω παραμελήσει εδώ και πολύ καιρό.Δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα.Και από την άλλη στεναχωριέμαι που δεν κάνω τίποτα.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Ναι είναι φαύλος κύκλος αυτό το πράγμα...
    Αναπολώ την παιδική μου ηλικία που τότε ήμουν χρήσιμη και γεμάτη ενέργεια.
    Μετά κάτι στράβωσε σιγά σιγά

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    μια ερωτηση δεν εχετε πει σε κανενα οικειο σασ πρωσωπο τι προβλημα εχετε μονο στο ιντερντ τα λετε?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    εμενα μου ξεφυγε σε εναν συναδερφο το προβλημα που εχω κ εγινε το ελα να δεισ στην δουλεια μου με κοιτανε ολοι καπωσ επεσα σε κουτσομπολη κ με κουτσομπολευσε για τα καλα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Εμένα οι δικοί μου γνωρίζουν ότι βλέπω ψυχολόγο..και με βλέπουν όταν έχω πεσμένη διάθεση, οκ.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ειναι κανεισ εδω?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    κανενασ φιλοσ εκτοσ απο τηνοικογενεια σου?

Page 3 of 31 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •