ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΑΠΕΙΡΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Σαλόνικα
    Posts
    26

    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΑΠΕΙΡΑ

    μην γελάσει κανένας :cool: ειναι σοβαρό το θέμα!!! είμαι 21, έχω αρκετές σεξουαλικές εμπειρίες ΑΛΛΑ ποτέ δεν άφησα κανέναν μα κανέναν να δει τον ποπό μου. εντάξει, τώρα κάποιος γελάει. Γιατί??? Γιατί από την εφηβεία μέχρι και τώρα, έχω πολύ ακμή εκεί πίσω. τώρα ας πούμε είμαι γεμάτη σημάδια μεγάλα. που κάνουν μπαμ. το θέμα είναι ότι έχοντας αυτό το κόλλημα, δεν μπορώ να χαλαρώσω στο σεξ και συνέχεια αρνούμαι στάσεις που θα εμπεριέχουν την πισινή μου θέα στα μάτια του άλλου. Τους αφήνω να πιάνουν και τα λοιπά, αλλά δεν παίζει να τους αφήσω να δουν αυτό το πράγμα. Νιώθω πολύ ντροπή. Φαντάζομαι σκηνικό να με γυρνάει ο άλλος ας πούμε και με το που βλέπει, φρρρρρρρρρρρρρρρρ να του πέσει το εργαλείο. Δεν ξέρω τι να κάνω, θέλω να είμαι χαλαρή να μην κάθομαι να σκέφτομαι πάνω στο σεξ και τώρα τι θα γίνει αν μου ζητήσει να κάνουμε εκείνο ή το άλλο ή το παράλλο? Έχω κάνει τα πάντα για να φύγουν, πήγα σε δερματολόγο, πήρα χάπια, κρέμες, σπρέι κάθε ΜΠΙΠ που μπορείτε να φανταστείτε. Και αυτές τις μέρες το σκέφτομαι συνέχεια το θέμα μου, γιατί ο δικός μου έχει φάει σκάλωμα να κάνουμε κάτι συγκεκριμένο στο σεξ που δεν γίνεται να αποφύγω να τα δει. δεν το μπορώ άλλο αυτό:confused:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Όπως αντιμετωπίζεις εσύ μια ατέλειά σου (που δεν το θεωρώ ατέλεια!) και όπως τη βλέπεις εσύ, μέσα απ τα δικά σου μάτια θα την δεί και ο άλλος. Οπότε πες, έχω κάποια σημαδάκια στον ποπό και τι έγινε; Άλλωστε η αυτοπεποίθηση είναι που κάνει κάποιον να σε θέλει και αυτό δεν αλλάζει με μερικά σημαδάκια. Αν λείπει όμως η αυτοπεποίθηση θα μείνουν μόνο αυτά για να δει απο σένα. Αυτό πιστεύω εγώ.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Σαλόνικα
    Posts
    26
    ετσι προσπαθω να το βλεπω αλλά είναι δυσκολο. τα κοιτάζω στον καθρέφτη και αυτόματα κλείνω τα μάτια. είναι μωβ σαν μελανιές. και δεν είναι λίγα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Ανννν έβαζες make up πριν... Ξέρεις!?? Καλά, μια ιδέα είπα :-)

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    μην καθεσαι πολλες ωρες και σε σκληρες καρεκλες. Προτιμισε να εχεις σταθερες σχεσεις για να εχεις εμπιστοσυνη και οικιοτητα με τον παρτενερ σου. Δεν ειναι τπτ σπανιο οι πιο πολλοι ανθρωποι εχουν, ειδικα οταν κανουν καθιστικη ζωη. Επισης φευγουν με ηλιοθεραπεια (ελα μου ντε :Ρ)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    πως γινεται βρε δεσποινα να μην εχει δει ο αλλος αυτο το σημειο?αμα γουσταρεις τον αλλον δεν σε ενοχλουν τετοιες λεπτομερειες παντως..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Λεύκανση δέρματος δε μπορεί να γίνει σε αυτή την περιοχή; Μόνο για το πρόσωπο ξέρω πως γίνεται. Έχεις ρωτήσει το γιατρό μήπως γίνεται και σε άλλα σημεία του σώματος;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    ο δικος σου εχει τοση ,πως να το πω σεμνα.....λαχταρα να ασχοληθει με την οπισθια πλευρα σου που δεν νομιζω πως θα καθισει να ασχοληθει και πολυ με τα σημαδακια!Αλλωστε που το ξερεις μπορει να τα βρει και χαριτωμενα.... αυτο που εσυ βλεπεις σαν μειονεκτιμα ,μπορει να ειναι αυτο ακριβως που κανει τον ποπο σου ξεχωριστο!μη κολλας οταν μας αρεσει ενας ανθρωπος δεν κολαμε σε λεπτομερειες....

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Λεύκανση δέρματος δε μπορεί να γίνει σε αυτή την περιοχή; Μόνο για το πρόσωπο ξέρω πως γίνεται. Έχεις ρωτήσει το γιατρό μήπως γίνεται και σε άλλα σημεία του σώματος;
    γραψε λευκανση στον γκουκλη να δεις τι θα βγαλει πρωτα :Ρ

  10. #10
    τόσες εμπειρίες όλο και κάποιος θα το πρόσεξε, δεν υπάρχει περίπτωση κανείς να μην το πρόσεξε, αλλά ούτε του... έπεσε ούτε έτρεξε να φύγει. εσύ στη σκέψη σου του έχεις δώσει μεγαλύτερες διαστάσεις ενώ οι άλλοι το είδαν στις πραγματικες του διαστασεις γι αυτο δεν ενοχλήθηκαν.
    γιάννης

  11. #11
    Τις "ατέλειες" στον άνθρωπο που αγαπάμε, αν τον αγαπάμε πραγματικά, τις βλέπουμε απλά χαριτωμένες. Ξεκόλλα λοιπόν και απόλαυσε την σχέση σε όλες τις εκδοχές της.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Σαλόνικα
    Posts
    26
    Απλά ξέρετε... όταν σηκώνομαι όρθια ας πούμε και είμαι γυμνή, κάνω ακροβατικά για να σηκωθώ πάντα από την μπροστινή πλευρά και μετά για να περπατήσω ας πούμε και είμαι ακόμα γυμνή πάω με την όπισθεν....χαχααχχαχαχχαχαχ χα. εντάξει, δε λέω, κάτι θα έχουν δει αλλά πολύ λίγα πράγματα, δεν έχω γυρίσει ποτέ έτσι ολόκληρη εκτός από 1 φορά πριν 2 χρόνια με κάποιον που τα είχα καιρό και με έπεισε να ξεκολλησω ενα απόγευμα και ήταν η πρώτη και τελευταία φορά στη ζωή μου που το έκανα στα τέσσερα. οχχοοοχοχοχο, τα λέω λίγο ωμά αλλά ελπίζω να μην ενοχλεί κάποιον. Και ενώ ο φόβος μου δεν υλοποιήθηκε, ούτε του έπεσε, ούτε τίποτα, κι ενώ θα μπορούσα να πω "ωραία, τα είδε και όλα πήγαν καλά", τίποτα δεν άλλαξε τελικά τον επόμενο καιρο, εγώ ΕΚΕΙ κολλημένη, πάλι να προσπαθώ να τα κρύβω και πάλι να μου ρίχνει βρισίδια όταν με έβλεπε να προσπαθώ να βρω τρόπο να κρύψω την κατάσταση. Και όλοι οι επόμενοι, ήταν "σχέση" σεξ και ένιωθα ότι αυτοί οι άνθρωποι δεν με ξέρουν, με βλέπουν μόνο για να ικανοποιήσουν τη συγκεκριμένη αυτή ορμή, δεν μοιράζονταν πράγματα μαζί μου εκτός από το πίτσι πίτσι.. και ένιωθα ότι πρέπει να είμαι τέλεια έτσι όπως νομίζουν ότι είμαι και ότι αν τους χάλαγα αυτή την εντύπωση και αποδεικνυόταν λανθασμένη, θα ξενέρωναν. Είμαι τραγική, το αναγνωρίζω και που τα γράφω, αλλά αναγνωρίζω ότι ακόμα και που αναγνωρίζω ότι είμαι τραγική, όταν θα έρθει πάλι η ώρα θα σφιχτεί πάλι όλο μου το κορμί από το άγχος. Τώρα είμαι επιτέλους(!!) με ένα παιδί που δεν βρισκόμαστε μόνο και μόνο για αυτό, είμαστε μαζί και τα λοιπά, αλλά είναι λίγος ο καιρός που τον ξέρω, θα του έλεγα το άγχος μου, όπως όταν είχα κάνει και παλιότερα με τον πρώην, αλλά φοβάμαι ότι μπορεί να πει "για να δω" και τέτοια. Όσον αφορά το make-up , το έχω δοκιμάσει και η κατάσταση γίνεται χειρότερη. δεν κρύβονται καλά και αν βάλω πολύ, μετά έχω διχρωμίες, τριχρωμίες, και άστα να πανε. η δερματολόγος μου είχε πει ότι υπάρχει δυνατότητα πλαστικής, αλλά τωρα θα πάω να κάνω πλαστική στον κώλο?? Και άντε και την έκανα, πού και πού βγαίνουν κι άλλα, θα είναι πολύ περίεργη φάση. Καλύτερα να μείνω όπως είμαι!!!! Και μακάρι να είχε να κάνει με την καθιστική ζωή, η δερματολόγος είπε ότι συμβαίνει να υπάρχει τέτοιο επίπεδο ακμής σε ένα μικρό ποσοστό ανθρώπων και είναι πιο συνηθισμένο στην πίσω πλευρά. Είπε ότι κανονικά συστήνει σε τέτοιες περιπτώσεις να χάσει κανείς κιλά γιατί έχει σχέση και με κάτι ορμόνες εκεί πέρα αλλά οπως είπε κι αυτή είμαι αρκετά αδύνατη, ακόμα και να χάσω δεν θα προκύψει τίποτα εκτός από το να γίνω κινούμενος σκελετός. Άκυρο κι από κει δηλαδή. Θα πάω τώρα να γράψω λεύκανση στο γκούγκλη axl100 χαχχαχααχαχαχαχαχα :p :p

  13. #13
    Όταν τόσα χρόνια με τις συνεχείς σκέψεις ότι εκεί έχεις πρόβλημα έχεις πείσει τον εαυτό σου να το πιστεύει, δεν μπορείς από την μια στιγμή στην άλλη να αλλάξεις άποψη, μπορείς να το κάνεις αντιστρέφοντας την διαδικασία. Θα πρέπει να αλλάξεις αυτό που έχει γραφτεί στο μυαλό σου, γιατί τώρα ακόμα κι αν ο άλλος σου πει ότι μια χαρά τον βρίσκει τον ποπό σου εσύ θα επιμένεις να σκέφτεσαι ότι δεν είναι έτσι. Εν τω μεταξύ σκέψου ότι υπάρχουν πολλές κοπέλες που έχουν σοβαρά προβλήματα με το σώμα τους και το αντιμετωπίζουν εντελώς χαλαρά, εκείνες πως το κάνουν;

  14. #14
    δεν γινεται για παντα να ζεις ετσι. Αλλωστε, δεν ειναι και κατι σπουδαιο. Εγω σου προτινω να τον πιασεις μια μερα που θα ειστε μονοι, (για να δωσεις εμφαση και εναν τονο σοβαροτητας σε αυτο που θα πεις) και να του πεις "Ξερεις, εχω κατι σημαδια στον ποπο μου"....
    ..και αυτος μπορει να σου πει "Ξερεις, και εγω εχω κατι σημαδια στο π**** μου"
    Και η συζητηση θα εχει ξεχαστει μετα απο 2-3 λεπτα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Δε μου λες, οι γκόμενοι είναι τέλειοι?
    Μετά, νομίζω το λέιζερ θα είναι ΠΟΛΥ πιο αποτελεσματικό από το χειρουργείο. Και από άποψη ταλαιπωρίας, καμία σχέση. Άκου, αν είναι κάτι που σε βασανίζει τόσο,
    το να σε πρήζουμε με ευχολόγια και τσιτάτα δε θα σου πει και πολλά. Έχεις φάει το σκάλωμά σου. Ξέρεις, πολλές φορές συμβαίνει να βρίσκουμε ένα σημείο του σώματός μας που να εκπροσωπεί τον "άσχημο εαυτό μας" και τα πληρώνει όλα αυτό. Τουλάχιστον εσένα είναι πίσω σου. Και σου εύχομαι και να το αφήσεις πίσω σου! (μαλακίες εξυπνάδες, χαχαα)
    Πάντως αν κάποια σημεία του σώματός μας μπορούσαν να μιλήσουν θα μας ξέχεζαν! έλα ρε, κούλαρε, αν δεν κουλάρεις με όσα γράφουμε, να φύγεις, να πας αλλού! Επίσης spay tan your butt και το υπόλοιπό σου κορμάκι, και καλό καλοκαίρι. Το σπρέι ταν κοστίζει καμιά τριανταριά ευρόπουλα, φτηνό δεν το λες, αλλά από το να κόψεις το σεξ, το βλέπω καλύτερο!
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ντρεπομαι, αλλά...
    By bologna78 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 42
    Last Post: 29-09-2009, 11:10
  2. ντρεπομαι για τα συναισθηματα μου
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 10-09-2008, 18:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •