καλημερα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113

    καλημερα

    καλημερα παιδια.Ειμαι καινουργια στην παρεα και ειναι η πρωτη μου φορα που μπαινω σε φορουμ.Θελω να γινω ενα μαζι σας αν ειναι εφικτο.Ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    καλή σου μέρα!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    καλημερα Ρουλακι απο το χαρουλακι η απο το μαρουλακι?? :P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ρούλα.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    95
    εδω ολα ειναι εφικτα, θα το βιωσεις και εσυ μεσα απο τις εμπειριες των αλλων.. καλως ηρθες και να ξερεις οτι δεν εισαι μονη σε οτι και αν παιρνας...
    \"Nothing is good or bad, but thinking makes it so.\"
    --William Shakespeare

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    Παιδια χιλια ευχαριστω δεν σας κρυβω οτι αυτη τη στιγμη ειμαι δακρυσμενη με την υποδοχη σας.Θελω να τα μοιραστω ολα μαζι σας να ανοιξω και να σας δωσω την καρδια μου και παλι σας ευχαριστω για την αμεση υποστηριξη σας.Το Ρουλα βγαινει απο το σωτηρια αγαπητε μου adzik και ετσι το εκανα Ρουλα ειμαι 25 και νιωθω 75 λογω του πανικου νιωθω οτι χανω τα νιατα μου και προσπαθω να το παλεψω.Εσεις παιδια μου πως νοιωθετε αυτην την περιοδο?ελπιζω να ειστε ολοι καλα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    καλως όρισες ρούλα μου και από μένα!
    οπως ειπε και ο λουπους σιγουρα εδω μεσα θα νοιωσεις οτι δεν εισαι η μονη που υποφερεις...
    οσο και αν διαφερουν οι αρρωστιες του ενος απο τον αλλον το κοινο μας σημειο ειναι οτι ξερουμε καλα τι θα πει πονος και αγωνας για το καλυτερο.προσωπικα καλουτσικα ειμαι αυτη την περιοδο αν εξαιρεσεις μια ελεινη βαρεμαρα που με διακατεχει λογω καταληψεων στη σχολη...εσυ με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    καλησπερα iwanna μου.Σε ευχαριστω παρα πολυ καλη μου για τα ομορφα λογια σου,Εγω προλαβα και εβγαλα την νομικη στην Κομοτηνη και εργαστηκα σε ορισμενες επιχειρησεις μεχρι που με επιασαν οι πασιγνωστες κρισεις και αυτη τη στιγμη απεχω απο ολα και ελπιζω να ξανασηκωθω ταυτοχρονα με την σχολη ειχα κανει και καποιες φωτο για την Lapel ενα καταστημα με δερματινα ειδη η μουρη μου φιγουραρε σε προσπεκτους τρομαρα μου και τωρα ουτε για ψωμι δεν βγαινω εξω.Ξεκινησα τα σεροξατ και περιμενω να ξαναζησω σαν ανθρωπος.θελω πολυ παντως να γνωρισω και εσενα και ολα τα παιδια του φορυμ μας οποτε και οπου σας βολευει αφου πρωτα αρχισω να ξαναβγαινω απο το σπιτι.Φιλια πολλα και πες μου και για σενα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    χμμ μια αιωνια φοιτητρια ειμαι ρουλα μου ετων 32 παρακαλώ που υποφερω απο οριακη διαταραχη απο τα 21(οι κρισεις πανικου ειναι μερος του προβληματος μου αν και ευτυχως τωρα τελευταια εχουν αραιωσει πολυ).βασικα εχω αναλυσει διεξοδικα τα προβληματα μου στις συναισθηματικες διαταραχες με τιτλο \"καλως σας βρηκα,να σας συστηθω\"
    να σαι καλα κοπελα μου!
    καλο βραδυ!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι καλα και να μην χαθουμε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Ρούλα μου κι εγώ αισθάνομαι σαν να είμαι 70 χρονών.Συνέχεια ασχολούμαι με αρρώστιες και με συμπτώματα αντί να βγαίνω έξω όπως όλοι οι νέοι.Είναι κρίμα που αφήνουμε τη ζωή μας και τα καλύτερα μας χρόνια να περνάνε έτσι άσκοπα.

    Από Θεσσαλονίκη είσαι ε?Θα χαρώ πολύ κάποια στιγμή να τα πούμε κι από κοντά.Οταν μπορέσουμε να βγούμε από το σπίτι φυσικά.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    dalia μου σε ευχαριστω παρα πολυ για το μηνυμα σου και χαρηκα παρα πολυ που εισαι και εσυ απο την Θεσσαλονικη.
    Οποια τα καταφερει και βγει πρωτη απο το σπιτι να ερθει επισκεψη στο σπιτι της αλλης οκ?Μπες οποτε θελεις στο προφιλ μου και στειλε μου Εmail για να σου στειλω τα τηλ μου να τα πουμε οποτε θελεις θα χαρω παρα πολυ... πες μου dalia μου ακολουθεις καποια φαρμακευτικη αγωγη η το πολεμας μονη σου?

  13. #13
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    42
    Καλως ήρθες Σωτηρία,

    Πολλοί από εμάς όπως και εγώ έχουμε περάσει ή περνάμε το ίδιο και κατανοούμε την κατάστασή σου.

    Και για να σου φτιάξω λίγο το κέφι, να ξέρεις ότι θα αναρώσεις και θα το ξεπεράσεις και σύντομα θα κάνεις και πάλι την ζωή σου, γιαυτό μην ανησυχείς. Όποτε θέλεις πέρνα και από το chat μας να τα πούμε.

    Καλά να περνάς.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    Σε ευχαριστω παρα πολυ για το κουραγιο που μου δινεις και το εχω παρα πολυ αναγκη και θελω να τα λεμε..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Ρούλα μου ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε σύντομα από κοντά.Θα σου στείλω email να τα πούμε.

    Δεν παίρνω φάρμακα εγώ.Κάνω ψυχοθεραπεία μόνο.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •