πρόταση για συνάντηση στην Αθήνα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 238
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305

    πρόταση για συνάντηση στην Αθήνα

    Τι θα γίνει? Κανένα καφέ δε θα μαζευτούμε να πιούμε? Τώρα που έχει ωραίες μέρες, ένα Σάββατο μεσημέρι στο Θησείο, δεν είναι καλή ιδέα?

  2. #2
    συμφωνω αρκτε αντε να μαζευομαστε να το κανονισουμε.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    arktos μου είπε η ΕΜΥ για τσουνάμια.........δεν περιμένουμε λίγο να στρώσει ο καιρός μιας και έχει παλαβώσει τελείως????

    :D:D

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ..ayto einai alithia ..na doyme ton kairo kai bgenoyme.. na einai omorfa opos simera... mono poy please meta to sk..sabatokiriako...akomi eksetastiki exo....

    .....tha xaro para para poli na gnoristoyme kai apo konta....

    ....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    καλή η ιδέα σου αρκτούλα!κανονιστε το!και γω θα προσπαθησω να έρθω εκτος αν εχει ξεκινησει η εξεταστικη μας:( που εχει αναβληθει λογω καταληψεων.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    βεβαια βεβαια τουσ θελουμε οοολουσ εκει ... κι εσενα κιπακο....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    ετσι ειναι αντουλα μου!ολους τους θελουμε...εξαλου τωρα πια εχουμε γινει μια οικογενεια ολοι μας..η μαλλον για την ακριβεια μια πολυτεκνη οικογενεια!!!:D

    υγ.Ελένη μου(κατα κοσμον τι-ποτέ) Αθήνα μένεις?θα ήθελα πολυ να σε γνωρισω και σενα για αυτο ρωταω.πιστευω οτι εισαι απο τις μεγαλυτερες \"ψυχούλες\" του φορουμ μας!

    υγ2.ραψωδε δεν κανεις μια βολτα απο αθηνα μερια(λιγο δυσκολο βεβαια λογω αποστασης) και σενα θα θελα πολυ να σε γνωρισω!

    υγ3.και σενα κασσι μου!
    υγ4.κιπ-ακο ενοειται οτι ολοι μας θελουμε να σε γνωρισουμε!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    α! εγώ θέλω ειδική πρόσκληση από τη διοργανώτρια!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    aaa....εμενα δεν με θελετε????........αχ..... μπου.... :P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    ενοειται οτι σε θέλουμε και πολυ μάλιστα αντούλα μου!!!!:):)
    ενοειται οτι ολους σας θελω να σας δω απλα αναφερα τα παραπανω ατομα επειδη ετυχε να χω μιλησει περισσοτερο μαζι τους:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    310
    εσύ αντούλα εννοείται ότι είσαι μέσα! από την πρώτη στιγμή!
    όσο για μένα, ναι, είμαι η μεγαλύτερη \'ψυχούλα\' του σάιτ! σας περνάω σε ηλικία παραπολύ! και κάθε φορά που κάνω παρέες διαδικτυακές, αποδεικνύεται κάτι που δεν ξέρω τι είναι: ή είμαι γιαγιά και κάνω παρέα με εγγονάκια μου (εντάξει, υπερβολή είναι αυτό), ή απλώς τα βρίσκω με πιο νέους από μένα...
    ΟΜΩΣ
    εγώ φοβάμαι να σας γνωρίσω.
    το λέω ειλικρινά.
    ξέρετε γιατί;
    γιατί νιώθω παράξενα που μίλησα τόσο ανοιχτά για τη ζωή μου, και έμπλεξα στις διηγήσεις μου και άλλα μέλη της οικογένειάς μου. έτσι νιώθω υπόλογος γι΄αύτό, και ((((((((ντρέπομαι)))))))).
    νιώθω πολύ παράξενα να σας γνωρίσω. ντρέπομαι. και σκέφτομαι πως ίσως δε θα μπορώ μετά να γράφω...
    τι να πω; συγγνώμη. είμαι όσο πιο ειλικρινής μπορώ. δε σημαίνει ότι δε σας θέλω, κάθε άλλο. φοβάμαι όμως, πως μετά δε θα μπορώ να σας γράφω με την ίδια άνεση.
    εγωίστρια δεν είμαι; που να πάρει...
    συγγνώμη και πάλι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    τωρα που το λες ελένη μου να σου πω την αληθεια εχω και γω την ιδια επιφυλαξη...αν και αρχικα μου αρεσε η ιδεα τωρα εχω αρχισει να προβληματιζομαι...εχω πει και γω πολλα για μενα βλεπεις...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    310
    είμαι κακό παράδειγμα για όλους, αν εξ αιτίας μου έκανες πίσω εσύ...
    εσύ, έχεις μιλήσει με αξιοπρέπεια μόνο για τον εαυτό σου. δεν έχεις θίξει κανέναν. σου ζητάω συγγνώμη αν σε επηρέασα. δεν αξίζω να σε κλείνω εγώ, και να σε απομακρύνω με τις δικές μου αναστολές. εσύ να είσαι ελεύθερη! δεν είσαι πενήντα χρονών εσύ, σαν και μένα! ιωάννα, εγώ σε θαυμάζω. δε θα κάνεις ούτε μπρος ούτε πισω εξαιτίας μου. θα κοιτάξεις τον εαυτό σου. και τώρα που γράφω αυτά, νιώθω σαν να παίζω θέατρο, σαν να είμαι ένα μηδενικό που μιλάει. σο, σο σόρυ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    κανετε λαθος καλες μου...εδω και οι δυο....
    ..ειμαι αρκετα παλιο μελοσ..οπως ξερετε... και πρεπει να σασ πω και πως και πριν την ευλογιμενη μερα που μπηκατε κι εσεισ εδω.... ειχαμε πει να συναντηθουμε.. με τουσ \"παλιουσ\"....


    ....ειχα ακριβως τουσ ιδιουσ φοβουσ.... με κυριο εκεινον που ελεγε πωσ δεν θα μπορεσω να ξανα γραψω... πως δεν θα μπορουσα να ξαναδω με την ιδια ανεση και αντικειμενηκοτητα τα παιδια.. μια και θα ειχαν αποκτησει ενα ονομα.. ενα προσωπο.. μια μορφη.. που ισωσ και να μην αντιπροσωπευε αυτο που εχει πλασει η φαντασια μου...

    ...ναι υπηρχε φοβοσ... γι αυτο και δεν πηγα ποτε σε συναντηση ..απο φοβο μην τουσ \"χασω\" με αυτον τον τροπο απο μεσα μου....

    μην επηρεαστουμε θελοντασ και μη απο την χημεια μεταξυ μασ... απο την εξωτερικη εικονα...

    ...τωρα πια δεν ειναι ετσι μεσα μου.... νομιζω πωσ τελικα ειναι θεμα χρονου.. πωσ για να μην νιωθετε ακομη ετοιμεσ σημαινει πωσ δεν ηρθε ακομη η ωρα και πωσ θα πρεπει να περιμενουμε.. και θα σασ περιμενουμε γιατι σασ αγαπαμε και ειστε κομματι τισ παρεασ μασ... ειστε \"εμεισ\"....
    .
    .....φυσικα και νιωθω τον φοβο του να αποκτησουμε προσωπο ο ενασ για τον αλλον ....αλλα απο την αλλη πλευρα..δεν το φοβαμαι... ισωσ εχει το αντιθετο αποτελεσμα.. ισωσ νιωσουμε ακομη πιο κοντα.... ετσι νιωθω....

    ..ολα στην ωρα τουσ... και να ξερετε πωσ ολοι μασ εδω εχουμε ξεγυμνωσει τισ ζωεσ μασ.. αλλα και τησ ψυχεσ μασ... ειμαστε τοσο ειλικρινεισ οσο ποτε αλλοτε ισωσ.... κι ομωσ... ακριβωσ ετσι σασ γνωρισαμε... και μασ γνωρισατε...

    ακριβωσ ετσι σασ αγαπησαμε και εξακολουθουμε να σασ αγαπαμε τοοσο πολυ...τι μπορει να το αλλαξει? η εξωτερικη εμφανιση???σε καμια περιπτωση πιστευω....

    τι ποτακι μου και ιωαννα μου σασ αγαπαω πολυ ακριβωσ ετσι..... με ολα αυτα που ειστε....με ολα αυτα που κουβαλατε...με ολα αυτα που προσπαθειτε να αλαξετε η να βελτιωσετε...

    ....οχι απλα σασ δεχομαι ετσι.. αλλα σασ συμπαθω πολυ πολυ... και σασ εχω μεσα στην καρδια μου... αλλα και στηριγμα μου...

    σασ ευχαριστω κι εσασ και ολουσ....
    ....μακια....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    γλυκια μου Αντα τι υπεροχο που ηταν το μηνυμα σου!
    σε ευχαριστω πολυ μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου για τα καλα σου λογια και την αγαπη σου!
    και γω σε αγαπω πολυ και σε θεωρω φιλη μου!
    καλημερα και πολλα φιλακια!!!:):)

    υγ.ελενη μου δεν επηρεαστηκα καλη μου απο σενα.μην φοβασαι.ειχα απο μονη μου καποιες επιφυλαξεις και απλα αυτα που εγραψες ηταν η αφορμη για να τις εκφρασω.

Page 1 of 16 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •