ΧΑΡΑΚΙΕΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    καλη μου αν κ αντρασ θα λενε διαφορα με τα αλλα εγω θα σου πω την λυση αντιηλιακο με χρωμα το λενε και κανει πολη καλαη δουλεια τωρα γι καλοκαιρι το βαζεισ κ μαυριζεισ κ δε φαινεται τιποτα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by elis View Post
    καλη μου αν κ αντρασ θα λενε διαφορα με τα αλλα εγω θα σου πω την λυση αντιηλιακο με χρωμα το λενε και κανει πολη καλαη δουλεια τωρα γι καλοκαιρι το βαζεισ κ μαυριζεισ κ δε φαινεται τιποτα
    χαχα ναι'σαι καλα elis πιστευω δεν παρεξηγει κανεις εδω μεσα! ;) θα την κανω την αποπειρα και με το αντηλιακο με το χρωμα στην παραλια...ειμαι κ ασπρη σαν το γαλα τρομαρα μου...
    Will I ever be free?

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6
    SH, εμενα μου αρεσε πολυ οταν αρχισα τον ψυχολογο μου!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by ~Lucy~ View Post
    Σιγουρα ο περιγυρος δεν ειναι το θεμα αλλα τις προαλλες ημουν εξω με εναν τυπο και οταν μου εκανε την κλασσικη ερωτηση και αρνηθηκα να δωσω μια σαφη απαντηση μου λεει "με τρομαζεις". ε οχι, δεν αντεχω να τρομαζω τον κοσμο....:'(
    Κάποιος ο οποίος σε θέλει (αν λες για boyfriend) θα σε θέλει κ με τα σημάδια σου.. και δε θα τρομάζει..
    Αλλά κ φίλος να είναι το ίδιο θα'λεγα.

  5. #20
    Για πρωτη φορα πινω ουσκυ, εχω πιει πολλα αλλα βεβαια πριν, ακουω ομορφη μουσικη δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα και δεν ξερω πως βρεθηκα να σκεφτομαι τι αλλο θα μπορουσα να κανω που θα μπορουσε να με κανει να νιωσω ετσι ξανα, τιποτε αλλο ομως δεν ματωνει ετσι, δεν ποναει ετσι, θα μπορουσα να ανοιξω πραγματα,τι πραγματα? αλλα καμια αισθηση δεν ειναι σαν κι αυτην, παλευω με το να μην αφησω αλλο ενα σημαδι, θελω σαν τρελη τη γευση του αιματος στο στομα, τον πονο, δηλαδη δεν θα πονεσω, δεν ποναω πια, αλλα αυτην την αισθηση, να ξαπλωσω και να εχω κατι συντροφια, ειναι δροσια... καταρα μεγαλη και γαμημενη αυτοκαταστροφη.
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    μην το κανεις βρε αχινουλι...εδω παλευουμε να κρυψουμε τα σημαδια κι εσυ πας να χαρακωθεις; τι σε βασανιζει; σπασε πραγματα, βαρα τους τοιχους, μην καταστρεφεσαι φτανει η αυτοκαταστροφη...φτανει.
    Will I ever be free?

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης
    Posts
    8
    και τελικά τι φταίει κ κάποια άτομα αυτοκαταστρέφονται? η πολύ ευαισθησία , η δύσκολη παιδική ηλικία, η μοναξιά ? τι από όλα αυτά ή τι άλλο που δεν έχω γράψει!! Κάποτε χαράκωνα κ εγώ τα χέρια μου στο επτακάθαρο κ κάτι καλές μου φίλες κολλητές διέδιδαν σε όλο το κόσμο ακόμα κ σε άτομο που με ενδιέφερε ότι πρέπει κάπου να με κλείσουν!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by maria-iraklio kritis View Post
    και τελικά τι φταίει κ κάποια άτομα αυτοκαταστρέφονται? η πολύ ευαισθησία , η δύσκολη παιδική ηλικία, η μοναξιά ? τι από όλα αυτά ή τι άλλο που δεν έχω γράψει!! Κάποτε χαράκωνα κ εγώ τα χέρια μου στο επτακάθαρο κ κάτι καλές μου φίλες κολλητές διέδιδαν σε όλο το κόσμο ακόμα κ σε άτομο που με ενδιέφερε ότι πρέπει κάπου να με κλείσουν!
    ωραιες φιλες να σου πετυχουν...Μαρια δεν αξιζει να ασχολεισαι με τετοιες "φιλες", η ζωη ειναι πολυ μικρη! οσο για το γιατι καποια ατομα αυτοκαταστρεφονται, προσωπικα δεν ειχα καθολου ασχημη παιδικη ηλικια, ανεκαθεν ενιωθα μοναξια αλλα δε μπορουσα να κατανοησω την αιτια της..εγω το εκανα και σαν ενα τροπο αυτοτιμωριας μερικες φορες η για να ξεσπασω καπως οταν ειχα πολλες φουρκες..η αλλες φορες οταν σεληνιαζομουν και δεν ενιωθα τον κοσμο γυρω μου το εκανα για να νιωσω οτι υπαρχω κι εγω...
    Will I ever be free?

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    24
    Άρχισε να νηστεύεις και σήκω από την καρέκλα. Η ζωή είναι ωραία και ας μην έχεις και παρέα!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Λοιπον εγω το καταλαβαινω πως ειναι να μην αντεχεις τον εαυτο σου και να τον μισεις για τις αυτοκαταστροφικες του τασεις, και να νιωθεις ανικανη να το αλλαξεις και αρρωστη.. αλλα δε μπορω να σε βοηθησω.. κανεις κατι για την κατασταση αυτη?

  11. #26
    παιρνω φαρμακα και προσπαθω να αναπνεω
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    σε ψυχολογο να μιλας και να ξεφορτωνεις λιγο το προβληματα σου πας? Η καλυτερα εχεις φιλους να σε τραβανε στη χαρα και στην ξεγνοιασια?.. αυτο ειναι οτι καλυτερο..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Ολο ρωτανε και ρωτανε...πηγα στο γιατρο τις προαλλες και εκει που με εξεταζε βλεπει της κοιλιας και μου λεει εχεις κανει εγχειριση..; οχι του λεω..εχεις φαγουρα μηπως και ξυνεσαι..οχι παλι του λεω...ε τοτε τι ειναι αυτα;; μου κανει...εχω σκυλο του λεω εγω...
    δεν αντεχω ρε παιδια να λεω ψεματα στους ανθρωπους! :(
    παω μετα σ'αλλον γιατρο, παει να μου μετρησει την πιεση, τα βλεπει παθαινει σοκ. αποφασισμενη εγω να μην πω ψεματα, λεω "ας μην το συζητησουμε" ευτυχως δε με πιεσε παραπανω, μαλλον καταλαβε...
    δεν ξερω τι να λεω και σε ποιον...νιωθω τοσο ασχημα να λεω ψεματα!!! ηταν οσο καλος αυτος ο γιατρος κι εγω του ειπα ψεματα...:'(
    να ρθει ο χειμωνας να μη χρειαζεται να κρυβομαι αλλο.........
    Last edited by Aeon; 09-06-2020 at 15:28.
    Will I ever be free?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Πολυ ωραιο το tumblr που εβαλες! Εγω εχω να χαρακωθω 4 μηνες περιπου! Η τελευταια φορα που χαρακωθηκα θυμαμαι ηταν χειμωνας κ μετα απο το χαρακωμα ειχα παει σε μια καφετερια με εναν φιλο μου κ ψιλοτρεχανε τα αιματα ακομα κ πονουσα κ προσεχα να μν σηκωθει το μανικι. Μετα πηγα σπιτι κ εβαλα Betadine. Εγω παλιοτερα ειχα την εξης ταση να χαρακωνομαι γραφοντας λεξουλες που με αντιπροσωπευαν τη δεδομενη στιγμη ωστε μετα βλεποντας τα να θυμαμαι κ να μν μπορω να ξεφυγω απο κατι αλλο. Προσπαθησε να το περιορισεις λουσυ μου οσο ειναι καιρος κ μν πεφτεις στν παγιδα του να δινεις αναβολη για το χειμωνα, γτ το χειμωνα θα ειναι πιο δυσκολο να το αντιμετωπισεις λογω των μακρυμανικων. Μιλα στο γιατρο σ κ ζητα βοηθεια. Ελπιζω οι χαρακιες να μν ειναι βαθιες κ να βαζεις μπεταντιν ωστε να μν παθεις καμια μολυνση.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Ο λογος που γινοταν αυτο?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •