ΧΑΡΑΚΙΕΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Ο λογος που γινοταν αυτο?
    Σε μενα αναφερεσαι? Για ποιο λογο χαρακωνομουν δλδ?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Γενικα γτ να κανετε κακο στον εαυτο σας? οσο κ ασχημη περιοδος να ηταν...γιατι?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    εγω ημουν τοσο μαζοχα που εριχνα οινοπνευμα για να με τσουζει κιολας...βασανιστηρια! καλα οταν πηγαινε να με πιασει κανεις απτον πηχη δαγκωνομουν για να μη φωναξω! εσυ με τα σημαδια τωρα τι κανεις; βαζεις μεηκ απ; δε σε ρωτανε; εμενα φαινονται μωρε κι εχω και μια βαθια πανω στην οποια φοραω συνηθως ενα χοντρο βραχιολι.. γενικα φοραω πολλα βραχιολια αλλα ειμαι γεματη μεχρι τα μπρατσα! και στα ποδια εχω και στην κοιλια αλλα αυτα παλευονται! γενικα προτιμω να βγαινω βραδυ παρα μερα ωστε να μη δινω στοχο. αλλα ο γιατρος αναγκαστικα μερα δουλευει και με φως, θα ρωτησει κιολας, τι να του πεις.. και για εξετασεις αιματος που εχω παει μια η γατα μου τους ελεγα την αλλη ο σκυλος μου, την αλλη επεσα σε τζαμαρια, εχω χασει το λογαριασμο με τα ψεματα που εχω πει..:(
    ο γιατρος μου μου λεει οτι εχω κανει προοδο γιατι το εχω σταματησει τωρα και πραγματικα δε νιωθω την αναγκη να το κανω, βεβαια δεν ξερω πως θα ειμαι οταν σταματησω τα χαπια...:/ πρεπει να βρω αλλους τροπους να ξεσπαω..αλλα αν ερθει η μαυρη ωρα δε νομιζω να το πολυσκεφτω ετσι ωριμα !
    Will I ever be free?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Γενικα γτ να κανετε κακο στον εαυτο σας? οσο κ ασχημη περιοδος να ηταν...γιατι?
    Ειναι τροπος ξεσπασματος ρε συ κ αντιπερισπασμου για να ξεφυγεις κ να παψεις να νιωθεις τα δυσαρεστα συναισθηματα επειτα απο καποιο ψυχοφθορο γεγονος πχ εγω εχω διατροφικες διαταραχες κ συνηθως χαρακωνομουν επειτα απο καποιο βουλιμικο επεισοδιο προκειμενου να "μεταθεσω" τον πονο κ την οργη κ να ξεσπασω κ να πονεσω γτ ενιωθα αχρηστη κ ανικανη για τα παντα κ ανεπαρκης βεβαια η αιτιολογια ειναι πολυπαραγοντικη εγω μιλησα για τν ευατο μ στον καθενα ομως ισχυει κατι διαφορετικο
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ~Lucy~ View Post
    εγω ημουν τοσο μαζοχα που εριχνα οινοπνευμα για να με τσουζει κιολας...βασανιστηρια! καλα οταν πηγαινε να με πιασει κανεις απτον πηχη δαγκωνομουν για να μη φωναξω! εσυ με τα σημαδια τωρα τι κανεις; βαζεις μεηκ απ; δε σε ρωτανε; εμενα φαινονται μωρε κι εχω και μια βαθια πανω στην οποια φοραω συνηθως ενα χοντρο βραχιολι.. γενικα φοραω πολλα βραχιολια αλλα ειμαι γεματη μεχρι τα μπρατσα! και στα ποδια εχω και στην κοιλια αλλα αυτα παλευονται! γενικα προτιμω να βγαινω βραδυ παρα μερα ωστε να μη δινω στοχο. αλλα ο γιατρος αναγκαστικα μερα δουλευει και με φως, θα ρωτησει κιολας, τι να του πεις.. και για εξετασεις αιματος που εχω παει μια η γατα μου τους ελεγα την αλλη ο σκυλος μου, την αλλη επεσα σε τζαμαρια, εχω χασει το λογαριασμο με τα ψεματα που εχω πει..:(
    ο γιατρος μου μου λεει οτι εχω κανει προοδο γιατι το εχω σταματησει τωρα και πραγματικα δε νιωθω την αναγκη να το κανω, βεβαια δεν ξερω πως θα ειμαι οταν σταματησω τα χαπια...:/ πρεπει να βρω αλλους τροπους να ξεσπαω..αλλα αν ερθει η μαυρη ωρα δε νομιζω να το πολυσκεφτω ετσι ωριμα !
    Μπραβο για την προοδο! Δν λυνεται σε μια μερα, θα σου παρει χρονο μεχρι να το σταματησεις τελειως! Αλλα εχεις κανει σημαντικο βημα κ αυτο να σε ωθει να συνεχισεις!
    Εγω βαζω χοντρα βραχιολια κ make-up της coverderm θα το βρεις στα φαρμακεια με 30 ευρω ειναι αδιαβροχο κ πολυ καλο .
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Γενικα γτ να κανετε κακο στον εαυτο σας? οσο κ ασχημη περιοδος να ηταν...γιατι?
    προσωπικα το εκανα για να "ξελαφρωσω" απο αυτα που με βαραιναν.. μερικες φορες μου ηταν τοσο δυσκολο να συνυπαρξω με την πραγματικοτητα κ ηταν ενας τροπος για να νιωσω οτι ειμαι ανθρωπος.. αλλες φορες μισουσα τοσο πολυ τον εαυτο μου που το εκανα για να μου προκαλεσω κακο..
    Will I ever be free?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Μπραβο για την προοδο! Δν λυνεται σε μια μερα, θα σου παρει χρονο μεχρι να το σταματησεις τελειως! Αλλα εχεις κανει σημαντικο βημα κ αυτο να σε ωθει να συνεχισεις!
    Εγω βαζω χοντρα βραχιολια κ make-up της coverderm θα το βρεις στα φαρμακεια με 30 ευρω ειναι αδιαβροχο κ πολυ καλο .

    το ειχα ακουσει για της coverderm to make-up, ειναι καλο για τις ασπρες ουλες;
    μερικες φορες ξερεις κι εγω αναρωτιεμαι πως τα κανουμε αυτα στον εαυτο μας, ανατριχιαζω...αλλα εκεινη την ωρα ειμαι ασταματητη! νομιζω ειμαστε σε καλο δρομο, αφου εχουμε καιρο να το κανουμε και αναγνωριζουμε το παθολογικο του.. σημασια εχει να μη λυγιζουμε στις δυσκολες στιγμες, να το βλεπουμε ψυχραιμα κι οχι πανικοβλητες.
    Will I ever be free?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ~Lucy~ View Post
    το ειχα ακουσει για της coverderm to make-up, ειναι καλο για τις ασπρες ουλες;
    μερικες φορες ξερεις κι εγω αναρωτιεμαι πως τα κανουμε αυτα στον εαυτο μας, ανατριχιαζω...αλλα εκεινη την ωρα ειμαι ασταματητη! νομιζω ειμαστε σε καλο δρομο, αφου εχουμε καιρο να το κανουμε και αναγνωριζουμε το παθολογικο του.. σημασια εχει να μη λυγιζουμε στις δυσκολες στιγμες, να το βλεπουμε ψυχραιμα κι οχι πανικοβλητες.
    Συμφωνω απολυτως δν εχω να προσθεσω κατι αλλο!!! :)
    Ναι ειναι πολυ καλο καλυπτει κ τις ασπρες ουλες που ειδικα στον ηλιο φαινονται περισσοτερο! Give it a chance! :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •