Νέα Υπηρεσία: βρείτε θεραπευτή. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Alk κουράγιο...Ε,λίγο χρόνο μωρέ θέλει...Μετά τους παπάδες,τα φενγκ σούι,τα ενεργειακά αλάτια,τα χορευτικά Τσι και τους Σαολίν μετρ των τσάκρα θα στραφούν και σε εσάς....
    \"Για τα λεφτά τα κάνεις όλα...........\" ή \"It\'s all about the money\"

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....ααα το αποκορυφωμα!βαζουν αγγελια στη χρυση ευκαιρια στα μασαζ και αφου παραθετουν οτι παραθετουν τελος παντων,προσθετουν στο τελος ’’....χτυπηστε στο κουδουνι ψυχολογος’’ Τωρα θα μου πεις κι αν εχει πτυχιο ψ το αποκλειεις;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Υπάρχει τέτοια αγγελία;;;Ο σωστός επαγγελματίας όλα τα αλέθει.....Αίθουσα σιάτσου-μασάζ και ψυχοθεραπείας δίπλα...Πολύ πρωτοποριακό και πιασάρικο...Εγώ λέω στις καρέκλες που καθόμαστε τις ψυχοθεραπευτικές να γίνουν σαν και αυτές των κομμωτηρίων με το μασαζάκι τους.....Κι αντί να προσέχεις τον θεραπευτή να πατάς το κουμπί γιατί σου σταμάτησε το μασάζ...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....δειγμα γραφης ηταν αυτη σου λεω,επρεπε να το κρατησω και να το στειλω στον Σεψ [μηπως ηταν καμια...ουκρανη ψυχολογος πχ και δεν ειχε ενημερωθει για τις συμπληρωματικες δραστηριοτητες της] Αααα τωρα βρηκα εναν αλλο που κανει λεει συμβουλευτικη ψυχολογια , στους Αγ Αναργυρους και εχει επισης zhineng qiqong[μωρε τι ναι τουτο παλι],belly dancing [ε αυτο το καταλαβαινω]και εχει επισης τα μοναδικα αρχαια ελληνικα ενεργειακα καλλυντικα Agema![επομενως ψυχοθεραπεια+hondos σε αρχαια εκδοχη]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by kassi_21
    Υπάρχει τέτοια αγγελία;;;Ο σωστός επαγγελματίας όλα τα αλέθει.....Αίθουσα σιάτσου-μασάζ και ψυχοθεραπείας δίπλα...Πολύ πρωτοποριακό και πιασάρικο...Εγώ λέω στις καρέκλες που καθόμαστε τις ψυχοθεραπευτικές να γίνουν σαν και αυτές των κομμωτηρίων με το μασαζάκι τους.....Κι αντί να προσέχεις τον θεραπευτή να πατάς το κουμπί γιατί σου σταμάτησε το μασάζ...
    Καλή ιδέα.Μασάζ και ψυχοθεραπεία.Να μας κάνουν πρώτα ένα μασαζάκι να χαλαρώνουμε για να μπορούμε μετά να κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας πιο άνετα.Μήπως να προσθέσουμε και spa για ακόμη καλύτερη χαλάρωση?

  6. #21
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Θερμή παράκληση,
    βρίσκεστε σε ένα θέμα που αφορά μια υπηρεσία που παρέχετε από το e-psychology.
    Ολη αυτή η εκτός θέματος συζήτηση δεν διευκολύνει κανέναν που θέλει να διαβάσει/ρωτήσει/συζητήσει κάτι για την υπηρεσία αυτή.

    Νομίζω έχω δει κάπου στο φόρουμ γενικά ένα θέμα \"εκτός θέματος\" όπου μπορούν να στεγαστούν χαλαρές συζητήσεις.

    Φιλικά,
    Νίκος Δ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    ΝίκοΔ μάλλον θα έπρεπε να αναζητούμε πόσο Εκτός Επαγγέλματος είναι οι καταχωρημένοι κατά καιρούς...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Εσένα Δωδώνη σίγουρα δεν σε διευκολύνει.Για τους άλλους αμφιβολο.

  9. #24
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Originally posted by kassi_21
    ΝίκοΔ μάλλον θα έπρεπε να αναζητούμε πόσο Εκτός Επαγγέλματος είναι οι καταχωρημένοι κατά καιρούς...
    Kassi,
    αν γνωρίζεις κάτι για κάποιον επαγγελματία του καταλόγου, αν θέλεις, μπορείς να μου στείλεις prive μήνυμα να το δούμε το θέμα.

    Οριον, καλώς-ξανάλθες.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Όχι κύριε Νίκο δεν γνωρίζω κάτι για κανέναν επαγγελματία του καταλόγου καθώς δεν τον έχω κοιτάξει..Σχολιάζω χιουμοριστικά τις κατά καιρούς αναρτήσεις.Άλλωστε η δουλειά μου δεν είναι να κρίνω την αξιοπιστία κάποιου επαγγελματία όπως δεν κρίνω την αξιοπιστία των παρεχόμενων πηγών στο φόρουμ και όπως δεν έχω προβεί σε άλλες αντίστοιχες επώνυμες κριτικές....Η δουλειά αυτή έγκειται στα χέρια άλλων.......

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •