Δυσκολια στο να βρω κοπελα. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 65
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    πολυ σωστος :) το αγνωστο φοβιζει και λειπει η εμπειρια.
    κανενας δεν γεννιθηκε γνωριζοντας, δοκιμασε να να κανεις φιλικη σχεση με μια κοπελα και αν αποτυχεις η δεν το θελεις αναρωτησου για ποιο λογο. Θα ανακαλυψεις αν εισαι ετοιμος για σχεση ή οχι. Αν τα κοριτσια σου φαινονται ηλιθια και βαρετα προφανως δεν θελεις να εχεις τετοιες επαφες...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Allucard μη φοβασαι τιποτα ρε θα βρεις την ακρη σου!! Είσαι μικρό παιδί ακόμα, απλά σου λείπει αυτοπεποίθηση κ εμπειρία!!! Καταλαβαίνω ότι ίσως παιδικά βιώματα έπαιξαν ρόλο. Κοίτα ομοιοπαθής είμαι για αυτό σε καταλαβαίνω, αλλά εντάξει δεν πέρασαν κ τα χρόνια μην αγχώνεσαι.
    Σπουδάζεις; Αν ναι, δε μπορείς να πλησιάσεις καμία κοπέλα από τη σχολή;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by anonymous_1 View Post
    Allucard μη φοβασαι τιποτα ρε θα βρεις την ακρη σου!! Είσαι μικρό παιδί ακόμα, απλά σου λείπει αυτοπεποίθηση κ εμπειρία!!! Καταλαβαίνω ότι ίσως παιδικά βιώματα έπαιξαν ρόλο. Κοίτα ομοιοπαθής είμαι για αυτό σε καταλαβαίνω, αλλά εντάξει δεν πέρασαν κ τα χρόνια μην αγχώνεσαι.
    Σπουδάζεις; Αν ναι, δε μπορείς να πλησιάσεις καμία κοπέλα από τη σχολή;
    Οχι δεν σπουδαζω,εχασα καποιες χρονιες απο παιδικες βλακειες και φετος τελειωσα, εδωσα και πανελληνιες, εγραψα θα περασω καπου σιγουρα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    κανενας δεν γεννιθηκε γνωριζοντας, δοκιμασε να να κανεις φιλικη σχεση με μια κοπελα και αν αποτυχεις η δεν το θελεις αναρωτησου για ποιο λογο. Θα ανακαλυψεις αν εισαι ετοιμος για σχεση ή οχι. Αν τα κοριτσια σου φαινονται ηλιθια και βαρετα προφανως δεν θελεις να εχεις τετοιες επαφες...
    οσες κοπελες γνωριζω ειναι οι κοπελες φιλων μου/γνωστων, και απλα βγενουμε λογω κοινης παρεας.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Οχι δεν σπουδαζω,εχασα καποιες χρονιες απο παιδικες βλακειες και φετος τελειωσα, εδωσα και πανελληνιες, εγραψα θα περασω καπου σιγουρα.
    Ε μια χαρά ρε θα δεις πως στη σχολή θα είναι πολύ εύκολα να κάνεις σχέση, όλα καλά θα πάνε...Μην το σκέφτεσαι καν!!

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    οσες κοπελες γνωριζω ειναι οι κοπελες φιλων μου/γνωστων, και απλα βγενουμε λογω κοινης παρεας.
    ε κανε παρεα για να μαθαινεις πως σκεφτονται πρωτα και και δευτερο θα εχουν φιλες, αδερφες κλπ

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by anonymous_1 View Post
    Ε μια χαρά ρε θα δεις πως στη σχολή θα είναι πολύ εύκολα να κάνεις σχέση, όλα καλά θα πάνε...Μην το σκέφτεσαι καν!!
    μακαρι, αυτο περιμενω, μηπως αλλαξει κατι στην σχολη, αλλα αν δν αλαξω και εγω νοοτροπια,λιγο δυσκολο θα ειναι και παλι

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    μακαρι, αυτο περιμενω, μηπως αλλαξει κατι στην σχολη, αλλα αν δν αλαξω και εγω νοοτροπια,λιγο δυσκολο θα ειναι και παλι
    Πρέπει να βγεις από το καβούκι σου. Άμεσα. Τι έχεις να χάσεις? Τι φοβάσαι?

    Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Και οι χυλόπιτες χρειάζονται για να βελτιωνόμαστε την επόμενη φορά.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    20 ειμαι να σημειωσω και δεν εχω αυτοπεποιθηση (οχι οσο θα επρεπε τελως παντων)για αυτο δεν 'τολμω' να παω να κανω καποια κινηση, αυτο με το κοιταγμα γινεται πολες φορες :rolleyes: αλλα δεν κανω ποτε κατι
    Εσύ μας ματιάζεις λοιπόν...:p

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Πρέπει να βγεις από το καβούκι σου. Άμεσα. Τι έχεις να χάσεις? Τι φοβάσαι?

    Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Και οι χυλόπιτες χρειάζονται για να βελτιωνόμαστε την επόμενη φορά.
    μα τι λες, το παιδι εχει μαυρο σκοταδι, αν χτυπιεται γυρο γυρο νμζεις θα καταλαβει απο που του ηρθε?
    αν βαριεσαι να του εξυγεις την γυναικεια συμπερυφορα γτ τον σπροχνεις να γινεται ρεζιλι στα κοριτσια?Για να μπορουν τα μαλακισμενα να αισθανονται ανωτερα επειδη μπορουν να πουν οχι?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    μα τι λες, το παιδι εχει μαυρο σκοταδι, αν χτυπιεται γυρο γυρο νμζεις θα καταλαβει απο που του ηρθε?
    αν βαριεσαι να του εξυγεις την γυναικεια συμπερυφορα γτ τον σπροχνεις να γινεται ρεζιλι στα κοριτσια?Για να μπορουν τα μαλακισμενα να αισθανονται ανωτερα επειδη μπορουν να πουν οχι?
    Τι εννοείς να γίνεται ρεζίλι? Δεν είπα να πάει στο μπαρ και να γδυθεί, ούτε να ξεράσει πάνω στα κορίτσια, ούτε να τις χουφτώσει. Απλά να μιλήσει, να κεράσει ένα σφηνάκι, να πει ένα αστείο. Έτσι ρεζίλι δεν γίνεσαι.

    Και αυτά με την ανωτερότητα των κοριτσιών, είναι θέμα χαρακτήρα. Με την ίδια λογική υπάρχουν και αγόρια που το μόνο που θέλουν είναι να σε πηδήξουν μια΄φορά και μετά τέλος. Και τι μ'αυτό? Υπάρχουν και μ@λ@κες και πουτ@νες.

    Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι.

    Και απορώ που δεν το ξέρετε, αλλά συνήθως οι γυναίκες, όταν τις πλησιάζει κάποιος διακριτικά, νιώθουν απίστευτα όμορφα.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Εσύ μας ματιάζεις λοιπόν...:p
    Ναι...σιγουρα :cool:

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    μα τι λες, το παιδι εχει μαυρο σκοταδι, αν χτυπιεται γυρο γυρο νμζεις θα καταλαβει απο που του ηρθε?
    αν βαριεσαι να του εξυγεις την γυναικεια συμπερυφορα γτ τον σπροχνεις να γινεται ρεζιλι στα κοριτσια?Για να μπορουν τα μαλακισμενα να αισθανονται ανωτερα επειδη μπορουν να πουν οχι?
    οντως ...γτ δεν μας την εξηγεις? βσκ εχω γινει κ ρεζιλι σε μια πλατεια που καθοταν καποιες κοπελες, εκανα το λαθος πηγα τους μιλησα...μιλουσαμε τελως παντων γ τ σχολες κλπ κ διαφορα θεματα, κ οταν τους ειπα εαν θα ηθελαν να βγουμε κ καποια στιγμη για καφε κ ζητησα τον αριθμο τς μιας που μου αρεσε...εφαγα ΠΑΚΕΤΟ.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Τι εννοείς να γίνεται ρεζίλι? Δεν είπα να πάει στο μπαρ και να γδυθεί, ούτε να ξεράσει πάνω στα κορίτσια, ούτε να τις χουφτώσει. Απλά να μιλήσει, να κεράσει ένα σφηνάκι, να πει ένα αστείο. Έτσι ρεζίλι δεν γίνεσαι.

    Και αυτά με την ανωτερότητα των κοριτσιών, είναι θέμα χαρακτήρα. Με την ίδια λογική υπάρχουν και αγόρια που το μόνο που θέλουν είναι να σε πηδήξουν μια΄φορά και μετά τέλος. Και τι μ'αυτό? Υπάρχουν και μ@λ@κες και πουτ@νες.

    Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι.

    Και απορώ που δεν το ξέρετε, αλλά συνήθως οι γυναίκες, όταν τις πλησιάζει κάποιος διακριτικά, νιώθουν απίστευτα όμορφα.
    Διακριτικα? :confused:

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Παιδιά μου, να σας πω... (σαν τη γιαγιά που λέει τις ιστορίες στα εγγονάκια...)

    Δεν ξέρω να αναλύσω την γυναικεία συμπεριφορά, γιατί δεν είμαι ψυχολόγος, μόνο για μένα ξέρω. Ακούω ερωτήσεις αν θέλεις.

    Σχετικά με το πακέτο που λες. Ε, δεν είναι μεγάλο πακέτο. Δεν σου έδωσε η μία το τηλ, ΟΚ. Της το ζήτησες μπροστά στις άλλες, ίσως και να ντράπηκε. Γιατί δεν δίνεις το fb σου και να πεις, κάνε με friend. Μια ιδέα λέω.

    Επίσης, όταν πλησιάζεις μια παρέα με πολλές κοπέλες, συνήθως δεν γίνεται κάτι. Αν είσαι μόνος, στόχευε σε 2 το πολύ κοπέλες. Αν είσαι με φίλο σου, δύο με τρεις το πολύ. Και πάντα με ευγένεια. Άμα φανείς απελπισμένος για σεξ ή για σχέση, μάλλον θα απορριφθείς. Τους μυριζόμαστε κάτι τέτοιους τύπους... Δεν θέλει άγχος... χαλαρά...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Δυσκολια προσαρμογης στο γαμο
    By Parilaos in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 02-04-2015, 13:27
  2. ΄πονος μετα το σεξ, και δυσκολια στο τελειωμα
    By seleios in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 24-01-2011, 13:42
  3. δυσκολια να επανελθω
    By infinitE in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 17-10-2010, 17:00
  4. Λιγο απο ολα.... με δυσκολια επιλογης θεματος.
    By krino in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 41
    Last Post: 05-05-2010, 17:14
  5. Δυσκολία στην κατάποση
    By aggelikh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 21-09-2009, 23:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •