Δυσκολια στο να βρω κοπελα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 65
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661

    Δυσκολια στο να βρω κοπελα.

    Λοιπον εχουμε και λεμε, δυσκολευομαι πολυ στο να παω να κανω γνωριμιες ακομα και απο το ιντερνετ! Τι εννοω, 'φοβαμαι' μην φαω ακυρο, μηπως δεν μου απαντησει η μηπως ξενερωσει στην πορεια, ετσι εχω δημιουργησει καποια κομπλεξ με τον εαυτο μου. (εδω να σημειωσω οτι δεν εχω καποιο εμφανησιακο προβλημα, αντιθετως θα ελεγα ειμαι αρκετα εμφανησιμος, καστανο ξανθος 80 κιλα, 1,93 υψος. και με λιγη γραμμωση) πολες/οι θα μου πειτε δεν παιζει ρολο η εμφανιση, ωραια τι παιζει ρολο? γτ εχω απογοητευτει αρκετα,και ειναι και καλοκαιρι εχω αρχισει να φρικαρω στην ιδεα οτι θα ειμαι και φετος μονος.
    Θα σας παρακαλουσα να με ρωτησετε οτιδηποτε και θα σας απαντησω ωστε να βγαλω μια ακρη για το τι κανω λαθος

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    σε συγκινησε καποια και δεν της μιλησες?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    αρκετες, αλλα ποτε δεν πηγαινα να μιλησω...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    για ποιο λογο σε συγκινησαν?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    αρχικα 'εμφανησιακα'.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    αρχικα 'εμφανησιακα'.
    και πιστευεις πως αυτο αρκει για να πλησιασεις καποια?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    γιατι οχι?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    γιατι οχι?
    επειδη ειναι ανουσιο, αν την πληγσιασεις ο,τι και να πεις θα βγει "συνγωμη, μπορω να σε πηδηξω"

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    ωραια, δλδ εαν μου αρεσει καποια (εμφανησιακα) αρχικα,να μν παω να τις μιλησω γτ θα φανει με το οτιδηποτε τις πω, 'συνγωμη, μπορω να σε πηδηξω'.
    βσκ εχω χασει λιγο την μπαλα, δεν ξερω εαν δλδ μου αρεσει καποια εμφανησιακα (ωστε να την πληαιασω να μιλησουμε να αρχιζουμε να γνωριζομαστε κλπ) γτ ειναι κακο να παιζει ρολο η εμφανιση ως καποιον βαθμο?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    ωραια, δλδ εαν μου αρεσει καποια (εμφανησιακα) αρχικα,να μν παω να τις μιλησω γτ θα φανει με το οτιδηποτε τις πω, 'συνγωμη, μπορω να σε πηδηξω'.
    βσκ εχω χασει λιγο την μπαλα, δεν ξερω εαν δλδ μου αρεσει καποια εμφανησιακα (ωστε να την πληαιασω να μιλησουμε να αρχιζουμε να γνωριζομαστε κλπ) γτ ειναι κακο να παιζει ρολο η εμφανιση ως καποιον βαθμο?
    ναι, επειδη η εμφανιση δεν παιζει μεγαλο ρολο σε μια σχεση, πεζει ρολο ομως για μια ξεπετα. Για αυτο καλυτερα να πλησιασεις μια κοπελα που σε συγκινει η προσωπικοτητα της οποτε θα εχεις και που να βασισεις ενα φλερτ.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    για να μαθει ομως τη προσωπικοτητα θα πρεπει να την γνωρισει πρωτα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    για να μαθει ομως τη προσωπικοτητα θα πρεπει να την γνωρισει πρωτα...
    ε μα για αυτο δεν την πεφτουμε σε αγνωστες, δεν εχει νοημα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    ε μα για αυτο δεν την πεφτουμε σε αγνωστες, δεν εχει νοημα
    so fucking true....!!!!!!

    αδερφε αν θεσ σχεση πρωτα γνωριζε τσ αλλεσ και μετα δεσ τι θα κανεισ....εχω γνωρισει εγω κοπελεσ που με συγκινησαν...και ηταν στο τελοσ κενεσ οσο δεν παει αλλο.....μιλουσαμε και ελεγα γτ τσ μιλαω???δεσ λοιπον αν ταιριαζεισ με καποια και μετα προχωρα....αν τωρα θεσ απλωσ λιγο σεξακι προσεγγισε οσεσ σε συγκινουν στν οψη...βεβαια να ξερεισ πωσ τετοιεσ κοπελεσ κοιτανε συνηθωσ λαθοσ πραγματα....δεν ειναι κακο ομωσ γτ και συ προσεγγιζοντασ καποια ωραια και κενη και συ λαθοσ πραγματα κοιτασ...

    γι αυτο αν θεσ σχεση κανε γνωριμιεσ....δν εχεισ κατι να ντραπεισ...ουτε χαζοσ εισαι ουτε τπτ λιγοτερο απο ολουσ τσ αλλουσ...συνεπωσ γνωριζε ατομα(κοριτσια)..ε και αν δεισ οτι ταιριαζετε και σ αρεσει να εισαι μαζι τσ προχωρα το..και σα φασ 5 ακυρα τι εγινε.....δ γινεται να μασ αγαπανε ολοι....

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    83
    απανταω στον τιτλο:


    ρε φιλε τις φαγαμε τις κοπελες και συ ψαχνεις ακομα για κοπελες. κοιτα να περασεις καλα αν δεν εχεις δουλεια γιατι οταν βρεις θα δεις πως δεν εχει νοημα να αγωνιζεσαι αυτο αν δεν εχεις τιτλο που πουλαει.
    τι κριμα , να μην βαλουμε μπροστα ενα καλο σεναριο για μια φορα, πως να παει μπροστα η κοινωνια μας και να αφησουμε πισω τιτλους και τυπους.
    αν τωρα σε καιει τοσο για κοπελα οπως σου εξηγησα, κοιτα να κανεις καλη διαφημηση, εξυπνη, να της δειξεις πως ξερεις αλλα κολπα , και οτι μπορεις να της παρεχεις πρωτης κλασης προστασια. και δευτερον λεφτα γιατι η μαγκια την ειδαμε ποσο κλανια ειναι ολονων η μαγκια. λεφτα για να της αγοραζεις τα καλυτερα ρουχα, τα καλυτερα καλτσακια για να μην γεμιζει μικροβια το ποδαρακι της, και τριτον να γινεις μονιμος επισκεπτης στο γυμναστηριο ετσι ωστε να της αποδειξεις πως ενω φαγαμε τις κοπελες ειμαστε και γαμω τα αντρακια και τα πρωτα και φτιαχνουμε σωμα για τα κοριτσακια που νομζουν πως ειναι αγορακια και μιλανε σαν τον καρλ μαλοουν. καλα νταξει τα παραλεω θα σου πω τι ειναι γυναικα βασικα.
    γυναικα ειναι το νεκρο σωμα, γυναικα ειναι ο αντιχριστος, γυναικα ειναι αμαρτια, κι αν ειναι καλη δεν κανει σεξ.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    ε μα για αυτο δεν την πεφτουμε σε αγνωστες, δεν εχει νοημα
    κι αμα δεν εισαι κοινωνικος να ανηκεις σε παρεα και να εχεις πολλες γνωστες, δε προχωρας ποτε ή παντρευεσαι ξαδερφη σου μη χαλασει το γαλαζιο αιμα?

    Quote Originally Posted by confuse View Post
    αδερφε αν θεσ σχεση πρωτα γνωριζε τσ αλλεσ και μετα δεσ τι θα κανεισ....εχω γνωρισει εγω κοπελεσ που με συγκινησαν...και ηταν στο τελοσ κενεσ οσο δεν παει αλλο.....μιλουσαμε και ελεγα γτ τσ μιλαω???δεσ λοιπον αν ταιριαζεισ με καποια και μετα προχωρα....αν τωρα θεσ απλωσ λιγο σεξακι προσεγγισε οσεσ σε συγκινουν στν οψη...βεβαια να ξερεισ πωσ τετοιεσ κοπελεσ κοιτανε συνηθωσ λαθοσ πραγματα....δεν ειναι κακο ομωσ γτ και συ προσεγγιζοντασ καποια ωραια και κενη και συ λαθοσ πραγματα κοιτασ...
    αφου ηταν κενες επρεπε να μου τις γνωρισεις εμενα, μπορει να ταιριαζαμε και να γεμιζαμε.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δυσκολια προσαρμογης στο γαμο
    By Parilaos in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 02-04-2015, 14:27
  2. ΄πονος μετα το σεξ, και δυσκολια στο τελειωμα
    By seleios in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 24-01-2011, 14:42
  3. δυσκολια να επανελθω
    By infinitE in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 17-10-2010, 18:00
  4. Λιγο απο ολα.... με δυσκολια επιλογης θεματος.
    By krino in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 41
    Last Post: 05-05-2010, 18:14
  5. Δυσκολία στην κατάποση
    By aggelikh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 22-09-2009, 00:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •