για σας παιδιά θα ήθελα να αναφερθώ σε ένα πρόβλημα που έχς απο το καλοκαίρι ελπίζοντας να με βοηθήσετε όσο μπορείτε και εσείς. Λοιπόν τα χριστουγενα με έπιασε κάτι σαν αγχώδης διαταραχή και νόμιζα ότι έχω κάποιο πρόβλημα πχ ότι είμαι τρελός , σχιζοφρενείς και τέτοια ακόμα και ομοφυλοφιλος παρόλο που εχω σχεση 1,5 χρόνο με μια κοπέλα. Για κάποιο διάστημα δεν μπορούσα να βγω απο το σπίτι στην τελικη κατάλαβα καποια πράγματα και άρχισα να το παλεύω αρχισα να κάνω καινούργιους φίλους να μιλαω πιο πολυ παρόλο που δεν μιλούσα ποιο παλια να γίνομαι πιο ανοιχτός να πηγένω καλά με την σχολή μ κλπ. Αλλά αυτο που θέλω να πω είναι οτι μερικές φορέσ με πιάνει κάτι σαν να μην μπορ΄ς να εμπιστευτώ κανέναν τι θέλω να πω. εχθές ήμουν σε ένα πάρτι και εκεί που είταν ολα καλα ενας φίλος μου κανει μια κίνηση σε εναν αλλον φιλο και "καλα αυτος παει καλα " και πίστεψα οτι το ελεγε για μενα και μετα επεσα παρα πολυ ψιχολογικα και αρχισα να σκεφτομαι κακα πραγματα οπως με θεωρουν χαζο και οτι με κανουν παρεα επιδεί με λυπούνται μετα αρχισα να σκέφτομαι ότι ειναι βλακιες αυτα και οτι ειναι απλα ενα ανχος και ελεγα στον εαυτο μοθ να νιςσει δυνατος απλα και κατι που εκανα και η ημερα κυλισε ωραια. Σήμερα εγινε παλι αλλο ενα σκηνικο εκει ποθυ ειμασταν στην παραλια ολα καλα και ολα ωραια οταν γυρισαμε σπιτι κανονισα με την κοπελα μ και τον αδερφο της να παμε να φαμε και συζητουσαμε που θα ερθει η κοπελα μ διακοπες μαζι μ στο μερος μ και αρχισα να του εξηγω οτι δεν θα ερθει να μινει η κοπελα μ σπιτι μ γιατι ο πατερας μ δεν θα ενιωθε καλα με αυτο και εκει που το ελεγα πεταχτικε και ειπε χωρις να ακουσει καλα μαλλον οτι δεν θελει ο πατερας να ερθει η κοπελα που θα παντρεφτω στο σπιτι και εμηνα με ανοιχτο το στομα οταν το ειπε αυτο και αρχισα να σκεφτομαι γιατι το είπε και μου περνούσαν διαφορα απο το μιαλο οτι αλλο ειθελα να πω και μπερδευτηκα οτι το είπε εστι για να καταλαβει κατι απο το πως θα αντιδρασω η το οτι εχει καπιο προβλημα αυτος ( αυτο το λεω γιατι μια φορα που ειμασταν σπιτι του βλεπαμε τηλεοραση και αυτος ειπε " τι με ρωτησε αυτος ; " κατι που διαβασα οτι ειναι σχιζοφρενια να νομιζεισ οτι σου μιλαει ο παρουσιαστης ) δυστυχώς το είπα αυτο στην κοπελα μου και μου ειπε οτι δεν ισχυει κατι τετοιο κατι που δεν το πιστεψα . Βεβαια τςρα ξέρω ότι όλα αυτά ειναι μαλακιές αυτα που είπα και σκεφτηκα και για να τελιοσω το ερωτημα μου ειναι τι ειναι αυτο που με πιανει και σκεφτομαι τοσο κακα πραγματα πυ ανχονομαι τοσο πολυ και που με κανει να ιδρονω τοσο πολυ;