Καλημέρα σας.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Καλημέρα σας! Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους μαζί αλλά και τον καθέναν σας ξεχωριστά για τις συμβουλές και τις απόψεις σας..
    Εχετε όλοι δίκιο πραγματικά πως είμαι σε μια αρρωστημένη κατάσταση ηθελημένα μπορώ να πω πλέον αλλά αποφάσισα πως πρέπει και απαιτείται να ξεφύγω από όλο αυτό!!
    Και είπα πως ήρθε η ώρα να το τερματίσω όλο αυτό μέσα μου πάνω από όλα...
    Και έτσι έπραξα από χθες με ένα αίσθημα αν μπορώ να σας το περιγράψω "ξαλάφρωσης.."..Σαν να εφυγε ένα τεράστιο βάρος από πάνω μου...
    Αποφάσισα να έχω μόνο ένα απλό τυπικό γειά μαζί του, χωρίς να τον κοιτάω συνεχως όπως κάποτε όταν περνάει από μπροστά μου..Χωρίς να είμαι "εκεί" γι αυτόν...Και αισθανόμουν πολύ όμορφα που στο τέλος της βάρδιας μου το κατάφερα...Πριν φτάσω λοιπόν σπίτι έλαβα στο κιν μου από αυτόν το εξής μήνυμα :

    "Nα σε ρωτήσω μόνο κάτι και δεν θέλω ούτε χρειάζεται να το αναλύσουμε παραπάνω..Νομίζεις ότι κάνεις ή κερδίζεις κάτι με το ύφος που παίρνεις κάθε τέτοια φορά?Και καλά περνάς και σε έχω γραμμένο και δε σε κοιτώ καν κτλ κτλ..Κάνε ότι θες στο ξαναλέω, αν σε κάνει να γουστάρεις..Καλό απόγευμα"


    Αυτό ήταν το μήνυμα του στο οποίο δεν απάντησα..Τι να πω άλλωστε ξανά τα ίδια θα γίνουν...Του λέω ένα γεια,μια απλή καλημέρα τι άλλο θέλει δηλαδή να κάνω????

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Τι άλλο να θέλει... να μη χάσει το παιχνιδάκι του. Η απλή καλημέρα σου είναι μια χαρά, δεν χρειάζεται καν να απαντήσεις στο μήνυμα. Προς το παρόν τον βολεύει να σκέφτεται ότι κάνεις κόλπα, συγκρατήσου κι άσε το χρόνο να λειτουργήσει. :)

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Xαχαχαχα τον πειραξε!!!!! Ελα ντε κι εσυ, αχαριστη γυναικα, τα εχει με αλλη, σε εχει στο περιμενε, και τολμας να μην σου τρεχουν τα σαλια οποτε τον βλεπεις!!!!!! Αισχος!!!!
    Ρε συ Ερη πραγματικα ειναι πολυ χαλια ο τυπος!!!!!!!!! Αν δεν τα ειχε με αλλη και το ειχατε κανει θα το ειχες καταλαβει καιρο τωρα και θα το ειχες σκυλομετανιωσει!!! Δε λες καλα που γλιτωσες!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Ρε συ Ερη πραγματικα ειναι πολυ χαλια ο τυπος!!!!!!!!! !
    Δεν ειναι μονο ο τυπος χαλια. Αυτες οι καταστασεις χρειαζονται δυο.
    Ο αλλος εχει το δικαιωμα να ειναι μαλακας και εσυ την επιλογη να μην τον ανεχτεις ........

  5. #20
    Τον πείραξε ναι και σήμερα είναι με υφάκι έχω να σας πω...Δεν με πειράζει εμένα καλά κάνει αφού έτσι θέλει...Εμένα πλέον με ενδιαφέρει ο εαυτός μου και μόνο και το να είμαι επιτέλους εγώ καλά..Λίλιουμ ναι τον πείραξε μάλλον αλλά δεν πειράζει θα του περάσει...Και μένα με πείραζαν πράγματα 1 χρόνο τωρα και όχι μόνο δεν τα καταλάβαινε αλλά έριχνε και τις ευθύνες σε μένα για ότι συνέβαινε...Είναι πολλάαα που δεν ε΄χω γράψει όχι γτ δεν θέλω αλλά για να μην σας κουράζω...
    betelgeuse : Xαίρομαι που από ότι φαίνεται είσαι πολύ δυνατός σαν χαρακτήρας και μπορείς να τιθασεύεις τον εαυτό σου αλλά και την καρδιά σου και ίσως μπορείς να ακυρώνεις ανθρώπους και καταστάσεις με βάση τον χρόνο...Εγώ δεν μπορώ καλώς ή κακώς (κακώς για σένα, για μένα ίσως και για τους περισσότερους)..Τρελή θέλω να σου πω δεν είμαι...Δεν θα μπορούσα να μαι εκεί 1 χρόνο αν δεν έδινε τροφή...Τροφή , καβάτζα?Οπως θες πάρτο...Απλά την καρδιά δύσκολα την ελέγχεις...όποιος μπορεί να το κάνει μένοντας πάντα αλώβητος...Απλά Υποκλίνομαι!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    ΕΡΗ_1978 sorry 82 μην σκιζεσαι.

    Στο εχω ξαναπει το προβλημα σου θα λυθει αρκει να το θελησεις.Αλλα προφανως και δεν το θελεις.Αν ηταν ετσι θα πηγαινες σε καποιον ειδικο να κανεις θεραπεια και δεν θα ανοιγες χιλια προφιλ λεγοντας ιστοριες και παραμυθιαζοντας κοσμο.

  7. #22
    Ότι πεις...!!!

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    ΕΡΗ_1978 sorry 82 μην σκιζεσαι.

    Στο εχω ξαναπει το προβλημα σου θα λυθει αρκει να το θελησεις.Αλλα προφανως και δεν το θελεις.Αν ηταν ετσι θα πηγαινες σε καποιον ειδικο να κανεις θεραπεια και δεν θα ανοιγες χιλια προφιλ λεγοντας ιστοριες και παραμυθιαζοντας κοσμο.
    και η κυκνος ΕΡΗ δεν ηταν?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    και η κυκνος ΕΡΗ δεν ηταν?
    Nαι ......

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. καλημερα
    By ROULA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 28-06-2013, 11:47
  2. Καλημέρα!
    By Seduction in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2011, 06:46
  3. ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    By konstantina_ena in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 27-01-2010, 22:33
  4. ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    By ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 04-11-2008, 21:29
  5. καλημερα
    By jm30 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 18-06-2008, 17:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •