ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    2

    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ FOROUM!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ... ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ.. ΣΠΟΥΔΑΖΩ Κ ΕΧΩ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΧΡΩΣΤΑΩ 5 ΕΝΟΙΚΙΑ , Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΝ ΒΡΙΣΚΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ... ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Ας αρχισουμε απο τα βασικα.
    Γραφεις δευτερη φορα στο φορουμ και δεν μπορω να καταλαβω πως ενα ατομο που θελει να πεθανει γρηγορα και τωρα γραφει τοσο διαφορετικα με 6 λεπτα διαφορα

    Quote Originally Posted by μαρι View Post
    Μηπως εγινε κατι τωρα τελευταια που να σε εκανε να τρομαξεις????? μηπως ειχες ή εχεις αγχος για καποιο λογο????εγω πιστευω οτι ολα ειναι μεσα στο μυαλο σου, προσπαθησε να χαλαρωσεις και να εισαι ηρεμη.. μην σκεφτεσαι αρνητικα πραγματα, κανε πολλες θετικες σκεψεις!!!! να ξερεις οτι παντα τα αρνητικα πραγματα μας επηρεαζουν πολυ στην ζωη μας!!!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    83
    εγω αντιθετως απο σενα θελω να ζησω. αν πραγματι θες να πεθανεις τοσο πολυ ελα να αλλαξουμε κορμια. να εισαι εγω και να σου δινουν ναρκωτικα ψυχοφαρμακα οι ιδοι σου οι γονεις κατοπιν εντολη ξενων (και μαλιστα να πιστευουν τον ξενο αντι το ιδιο τους το παιδι) και μαλιστα να τους πιανεις στα πρασα να βλεπεις με τα ιδια σου τα ματια τα νεα κολπακια των δολοφονων ψυχιατρων καθε φορα για το πως να δωσουν ολα αυτα τα φαρμακα σε ενα παρασιτο για εκεινους (επικυνδυνο πλεον καθοτι κοντα σε αυτο που οριζουμε ως ψοφιο) που θα μπορουσε κατα ταλλα να εργαστει οπως ολοι και να θεωρειται ενα ακομα στατους απντειτ με σουπερ προνομια και πενταροδεκαρες με τη σεσουλα. οχι τιποτα αλλο αλλα πολυ επικυνδυνο π-λ-εον αυτο το ψοφιμι και ρωταω πολλες φορες για να τους βγαλω απο τον κοπο της προσαρψης κατηγοριων. ποιον να σκοτωσω ποιαν να σκοτωσω πρωτο; τον μπατσο που με παρακολουθει η καποιον δικο μου; οχι τιποτα αλλο αλλα μην πουν οτι δεν ειναι απο αυτα τα δηλητιρια ολες αυτες οι συμπεριφορες.

    ΤΟ ΥΓΙΗ ΠΟΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!! ΜΠΡΑΒΟ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΑΘΕΡΑΠΟΝΤΕΣ ΨΥΧΙΑΤΡΑΣΘΕΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΜΑΙΣΤΕΡΣ ΣΤΑΤΟΥΣ ΑΠΝΤΕΙΤΣ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΘΩΡΑ ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜ ΕΣ με σουπερ οπλακια χωμενες σε καθε σπιτι ετοιμες να εκτελεσουν τον καθε νεο βλκ εχμ συζηγο..... ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΗΔΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΠΛΕΟΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΜΩΝ. ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ; ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.



    και.

    ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΕΥΤΕΡΟ.

    να ειμαι εγω εσυ να μου κανουν δωρο τα κουταβακια σουπερ παρατηρητες οτι θελω..ψ...ψιψινα , να με προσεχουν περισσοτερο απο οσο χρειαζεται, να με προστατευουν οσο δεν παει, να μου παρεχουν αριστη υγεια και να με παρακαλανε να μην εργαστω ποτε για να παιζω σπιτι με τα παιδια η οταν βαριεμαι να βρισκω αλλους κουταβακηδες με δωρακια.

    πως σου ακουγεται; ;;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    μαρι γλυκεια μου ετσι για να ξερεισ στο αλλο σου μυνημα εγραψεσ οτι ειναι ολα μεσα στο μυαλο τησ αλλησ κοπελα αυτο οι ψυχασθενεισ ξερουν οτι δεν ισχυει οποτε κ το οικονομικο προβλημα μεσα στο μυαλο σου ειναι κοψε τουσ καφεδεσ κ τα τσιγαρα βρεσ κα κανενα πλουσιο κ λυθηκε το προβλημα κι αμα θεσ τα πρωτα μινι φορεματακια που χρειαζονται θα στα κανουμε δωρο εδω περα τα παιδια ολοι θα βοηθησουν

Similar Threads

  1. Θέλω να πεθάνω
    By Mystic in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 129
    Last Post: 13-03-2016, 18:24
  2. Replies: 15
    Last Post: 24-02-2012, 06:17
  3. θελω να πεθανω!!!!
    By marinaxx in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 21-01-2012, 20:57
  4. θελω να πεθανω!
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 20-01-2012, 21:38
  5. Θέλω να πεθάνω
    By Swan in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 64
    Last Post: 13-06-2009, 16:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •