γιατί μου το έκανε αυτό?????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    Unhappy γιατί μου το έκανε αυτό?????

    καλησπέρα σε όλους...συγνώμη που για μια ακόμα φορά σας πρίζω με τα προβλήματα μου κ τις φοβίες μου....όπως θα ξέρετε (αν έχετε διαβάσει προηγούμενα άρθρα μου) έχω μια σχέση με έναν ναυτικό εδώ κ 2μιση χρόνια περίπου...τον τελευταίο 1μιση χρόνο είναι στη στεριά για να πάρει το πτυχίο του κ να πιάσει δουλειά κανονικά πλέον.....όλον αυτόν τον καιρό έχουμε καθιερώσει να κοιμόμαστε μαζί κάθε σάββατο.....αυτό αλλάζει μόνο αν γίνει κάτι σοβαρό κ πηγαίνει μια άλλη μέρα....δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να με καταλάβει αλλά ζω για αυτά τα βράδια που κοιμόμαστε μαζί...τα περιμένω πως κ πως....σήμερα ήταν ένα από αυτά...μέχρι που τον πήρε η μάνα του τηλέφωνο κ πήγε το βράδυ μας κατά διαόλου....(συγνώμη για την έκφραση)από ότι μου είπε του είπε πως έλειπε όλη μέρα σήμερα από το σπίτι κ θα λείπει κ αύριο γιατί έχουμε κανονίσει με παρέα οπότε έπρεπε να πάει να κοιμηθεί στο σπίτι του...κ αυτός για να μην έχει όπως είπε την γρίνια της είπε να παει να κοιμηθεί εκεί....όταν το άκουσα ήταν σαν να με σκότωνε....μια φορά την εβδομάδα ρε γαμώτο ένα βράδυ είναι αυτό....ειλικρινά σας μιλάω πρώτη φορά σε αυτά τα χρόνια έγινε κάτι τέτοιο....συνήθως όταν την πιάνουν αυτά πηγαίνουμε μαζί κ κοιμόμαστε στο σπίτι του αλλά σήμερα ούτε καν μου το πρότεινε....πάω να σκάσω....δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει μαζί μου αυτή η γυναίκα έτσι ξαφνικά....μέχρι χτες με λάτρευε κ σήμερα.....τον γιο της τον έχω κορόνα στο κεφάλι μου.....τον αγαπάω περισσότερο από τον εαυτό μου.......νιώθω ένα ράκος ένα σκουπίδι.....που δεν έχουν σημασία τα συναισθήματα μου....!!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να με καταλάβει αλλά ζω για αυτά τα βράδια που κοιμόμαστε μαζί...τα περιμένω πως κ πως....
    Λάθος, μεγάλο λάθος! Και τα υπόλοιπα βράδια τι γίνονται, πάνε χαμένα?
    Δεν μπορείς να ζεις για μερικές μέρες τον χρόνο. Δεν μπορεί όλη η ζωή σου να περιστρέφεται γύρω από έναν άνθρωπο. Προσπάθησε να το αλλάξεις αυτό, γιατί αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσεις.
    Και είναι αναμενόμενο το ότι τον πνίγεις τον άλλον με αυτόν τον τρόπο. Αλλά πρώτα απ' όλα στερείς πολλά από τον εαυτό σου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    γιατι στο εκανε;μα σκεφτηκες οτι μπορει να εισαι κατα καποιον τροπο δεδομενη;μηπως τον ανεβασες πολυ ριχνοντας εσενα;
    τα Σαββατα σκεφτεσαι οπως σου λεει η marian_m? σκεψου ποσες χιλιαδες νυχτες θα εισαι μονη.
    σκεψου να σου φυγει η ζωη μεσα απο τα χερια σου περιμενοντας καποιον και μετα να μενεις με την λαχταρα;γιατι να εισαι βεβαιη δεν αναπληρωνονται πολλα απο αυτα που θα χασεις.

  4. #4
    Μίνα συμφωνώ 100% με το Ξωτικό. Πραγματικά ζαλίζεις το μυαλό σου χωρίς κανένα λόγο... Το μόνο που θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να σε απασχολεί είναι γιατί παίρνεις τόσο σοβαρά τέτοια πράγματα και εξαρτάται η διάθεσή σου τόσο πολύ από το πως σου μίλησε, τί σου είπε και να βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα για τη μητέρα του αγοριού σου. Χαλάρωσε και άραξε, για τέτοια πράγματα ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ... Τώρα για τα άλλα που λένε η marian_m και η Γιώτα τα καταλαβαίνω 100%, αλλά είναι τελείως υποκειμενικά. Ας πούμε το μια φορά τη βδομάδα δεν το βρίσκω άσχημο (εξ'άλλου δεν σημαίνει ότι τις υπόλοιπες μέρες δεν βρίσκεστε, απλά δεν κοιμάστε μαζί), γιατί για μένα το πολύ μαζί σκοτώνει... Οπότε καταλήγουμε ότι όλα είναι υποκειμενικά και τη σχέση σου την ξέρεις εσύ καλύτερα από τον καθένα!... Επίσης ψάχνοντας για αιτίες σε πρόβλημα, που μπορεί να μην υπάρχουν καν, μόνο το μυαλό σου μπορείς να βασανίζεις χωρίς λόγο...(αν και αν και αν και αν και αν...) Φιλιά πολλά είσαι μια χαρά Μίνα!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    συγνώμη οκ μια φορα την εβδομάδα κοιμάστε μαζί τις αλλες μερες βρίσκεστε ή είστε σχέση του σαββάτου?αν ναι τότε υπερβάλεις,έτυχε κ μια κ δυο να τον φωνάξει η μανα του σιγα, μη το φέρνεις τόσο εντονα στο μυαλό σου.Λες ότι έχεις υπόνοια ότι δεν είσαι η λατρεμένη της μαμας του ναι αλλα είναι απλα μία υπόνοια ρώτα το ξεκάθαρα κ φέρε τη σχέση σου σε υγιείς κινήσεις ,τακτοποιήσου μίνα όσο είναι καιρός....
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    εισαι υπερβολικη στο ειπανε οκ απλα την επομενη φορα που θα στο κανει θα το παιξεισ αδιαφορη κα θα του πεισ οτι ωραια πηγαινε στη μαμα σου κ εσυ θα βγεισ με την κολλητη σου την ελευθερη βεβαια αυτο ενεχει το μεγαλο κινδυνο να το παρει η μανα του σαν προκληση κ να αρχισει κι αυτη τα κολπα προτεινω να το πεισ να δεισ τη φατσα του κ να το παρεισ πισω

Similar Threads

  1. Γιατί συμβαίνει αυτό??????
    By STORM LORD in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 07-05-2012, 23:51
  2. Λιγα λογια για την Οικογενεια μας......σε αυτο που μας εκανε σημερα
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 17-12-2010, 20:23
  3. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ???
    By amarylis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 14-12-2009, 14:37
  4. γιατι δεν την βοηθησατε?Εκανε αποπειρα!
    By afrula in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 115
    Last Post: 31-07-2009, 21:46
  5. Γιατι πάντα μου συμβαίνει αυτό;
    By interzone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 02-08-2007, 04:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •