Έρωτας,σεξ κορίτσια αγόρια πως το βλέπει ο καθένας??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    23

    Έρωτας,σεξ κορίτσια αγόρια πως το βλέπει ο καθένας??

    Γεια σας θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες για το πως βλέπει το κάθε φύλλο τον έρωτα και το σεξ! εγώ σαν κορίτσι είμαι πιο ρομαντική αλλά λόγω ηλικίας δν έχω εμπειρία! θέλω να μάθω την άποψη των αγοριών γι'αυτό το θέμα! αλλά και των κοριτσιών φυσικά!! τι περιμένετε από το άλλο φύλλο , τι νιώθετε, τι ονειρεύεστε, τι σας ελκύει???

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οτι θελει το μωρο μου, εγω δε χαλαω χατηρια. αρκει να μη κανει συνεχεια τα ιδια και τα ιδια, και φυσικα μη το βλεπει σαν αγγαρεια.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by petalouda3 View Post
    ...
    εγώ σαν κορίτσι είμαι πιο ρομαντική
    ...
    Off Topic:

    Τα μάτια σου 14 !!
    Τα ρομαντικά κορίτσια καμιά φορά πέφτουν σε δίχτυα πονηρών


    https://p.twimg.com/AxCHPxjCAAEQx9b.jpg:large

    Σόρρυ γιά το Off Topic
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by petalouda3 View Post
    Γεια σας θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες για το πως βλέπει το κάθε φύλλο τον έρωτα και το σεξ! εγώ σαν κορίτσι είμαι πιο ρομαντική αλλά λόγω ηλικίας δν έχω εμπειρία! θέλω να μάθω την άποψη των αγοριών γι'αυτό το θέμα! αλλά και των κοριτσιών φυσικά!! τι περιμένετε από το άλλο φύλλο , τι νιώθετε, τι ονειρεύεστε, τι σας ελκύει???
    Ο καθένας το βλέπει διαφορετικά ανάλογα με την ηλικία, τον χαρακτήρα και τις διαθέσεις του... Τι ακριβώς θα σε βοηθούσε να μάθεις όλα αυτά? Δεν είναι όλα απόλυτα πάντως..
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καλά carry έπαθα πλάκα! Τι ζητάει ο κόσμος ρε παιδιά. Έχω ξαναδει περίεργες αγγελίες και πιστεύω οτι πάντα θα μου κάνει εντύπωση..
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Καλά carry έπαθα πλάκα! Τι ζητάει ο κόσμος ρε παιδιά. Έχω ξαναδει περίεργες αγγελίες και πιστεύω οτι πάντα θα μου κάνει εντύπωση..
    Είναι γάτα ο τύπος. Ούτε γάμους ούτε διατροφές, αργότερα. Και θα έχει και χαμάλη και πλήστρα...
    Μόνο σέρβις το αμάξι να του κάνει δέν ζητάει.
    Δυστυχώς...


    ##


    Στο κείμενο τώρα:
    petalouda3, σημασία έχει να σου αρέσει πολύ(!!!) όταν θα βρίσκεσαι πλάι του.

    Αλλά μόνο όταν θα αποδειχθεί πως σε σέβεται και σε εκτιμά
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by carry View Post
    Είναι γάτα ο τύπος. Ούτε γάμους ούτε διατροφές, αργότερα. Και θα έχει και χαμάλη και πλήστρα...
    Μόνο σέρβις το αμάξι να του κάνει δέν ζητάει.
    Δυστυχώς...
    Ναι, ουρά θα κάνουν οι υποψήφιες!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Ναι, ουρά θα κάνουν οι υποψήφιες!
    Καταλαβαίνω τί εννοείς, όμως δές τι συμβαίνει συνήθως γύρω μας. Το χρήμα και τι ..νί σέρνουν τα καράβια.

    Και μήν κοιτάς Τί πρεσβεύει τώρα μιά ανοιχτόμυαλη κοπέλα (όπως οι περισσότερες εδώ μέσα), εγώ που είμαι σε άλλη -αστρονομική- ηλικία έχω ακούσει φίλες μου (που κάποτε τρέχαμε παρέα γιά κοινά ιδεώδη) να λένε στις κόρες τους "κοίτα να πάρεις κάποιον φραγκάτο να βολευτείς".
    Δυστυχώς...
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by carry View Post
    Καταλαβαίνω τί εννοείς, όμως δές τι συμβαίνει συνήθως γύρω μας. Το χρήμα και τι ..νί σέρνουν τα καράβια.

    Και μήν κοιτάς Τί πρεσβεύει τώρα μιά ανοιχτόμυαλη κοπέλα (όπως οι περισσότερες εδώ μέσα), εγώ που είμαι σε άλλη -αστρονομική- ηλικία έχω ακούσει φίλες μου (που κάποτε τρέχαμε παρέα γιά κοινά ιδεώδη) να λένε στις κόρες τους "κοίτα να πάρεις κάποιον φραγκάτο να βολευτείς".
    Δυστυχώς...
    καλα βρε καρι
    αλλα ο τυπος δεν εχει ουτε ...νι ουτε χρημα .. με τι θα το συρει το καραβι? με τον εγκλεισμο της "εσωκλειστης"? (πολυ γελασα με την αγγελια σου.ακομα χτυπιεμαι)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    ...ανεργεία γάρ?...

    Υπάρχει τεράστια ανέχεια με αυτούς που μπλέξαμε
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by carry View Post
    ...ανεργεία γάρ?...

    Υπάρχει τεράστια ανέχεια με αυτούς που μπλέξαμε
    ε καλα, 700 ευρω με πιτες και πιπες μαζι, μπορει να βρει και αλλου... δεν χρειαζεται να παει και εσωκλειστη...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by carry View Post
    Είναι γάτα ο τύπος. Ούτε γάμους ούτε διατροφές, αργότερα. Και θα έχει και χαμάλη και πλήστρα...
    Μόνο σέρβις το αμάξι να του κάνει δέν ζητάει.
    Δυστυχώς...


    ##


    Στο κείμενο τώρα:
    petalouda3, σημασία έχει να σου αρέσει πολύ(!!!) όταν θα βρίσκεσαι πλάι του.

    Αλλά μόνο όταν θα αποδειχθεί πως σε σέβεται και σε εκτιμά
    καλά κάρι έπαθα και εγώ πλάκα!! ο τύπος είναι αλλού!!!! ναι ναι σίγουρα ουρά θα κάνουν οι υποψήφιες!!! Όσο για το θέμα μας υπάρχουν τέτοια άτομα που σε σέβονται σε εκτιμούν σε προσέχουν...??? αν ναι θα είναι πολύ λίγα!! και είναι δύσκολο να βρεις τον κατάλληλο!! τις περισσότερες φορές κολλάμε με άτομα που δν πρέπει!..... but whatever... πρέπει και να συμβιβαζόμαστε!! δεν μπορούμε να βρούμε τν τέλειο!!..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Ναι, ουρά θα κάνουν οι υποψήφιες!
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα βρε καρι
    αλλα ο τυπος δεν εχει ουτε ...νι ουτε χρημα .. με τι θα το συρει το καραβι? με τον εγκλεισμο της "εσωκλειστης"? (πολυ γελασα με την αγγελια σου.ακομα χτυπιεμαι)

    Λοιπον πανω στην ωρα αυτη η αγγελια ηρθε. Το γελατε?? Μην το γελατε καθολου!! Αν θα κανουν ουρα?? Βρε θα κανουν λεει!! ΣΗμερα πρωι πρωι επεσα με τη μανα μου πανω σε ενα γειτονα (με αυτα και μεα υτα θα βγαλετε και συμπερασματα για τη γειτονια μου χαχαχα). Για να ξερετε οτι υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που δεν μας μοιαζουν εμας οσων ειμαστε εδω τουλαχιστον!

    - ΠΟυ εξαφανιστηκες μπαρμπα ταδε του λεει η μανα μου, ενα μηνα εχουμε να σε δουμε
    - Α ειχα παει σε γνωστη μεγαλη αγροτικη πολη, που εχω μια παραγκα σε ενα κτημα και καθισα για διακοπες και εψαχνα προξενιο.
    - Α μαλιστα λεει η μανα μου τι να πει κι αυτη
    - Ναι λεει ο μπαρμπα ταδε (60+ χρονων, 130 κιλα, κοντος με βαμμενο μαλλι καστανοξανθο, νυχι ποδιου 5 εκατοστα κιτρινμαυρο, ντυσιμο δεν περιγραφω φτανει θα εχετε φαει ειναι και μεσημερι). Βρηκα εναν προξενητη (!!!!!!!) μας λεει εκει, και του εδωσα 150 ευρο να μου βρει κοπελα. Ειδα 4-5 αλλα θα δω κι αλλες να δω ποια μαρεσει να διαλεξω.
    - Η μανα μου εχει καταπιει τη γλωσσα της
    - Μπραβο μπραβο λεω εγω ναναι καμια νοικοκυρα και μυαλωμενη
    - Ναι μου λεει, και ηρθαν και σαν και του λογου σου μια στην ηλικια σου (28) και μια αλλη 32 χρονων, και με θελανε, θελανε να τα τελειωνουμε, αλλα κοιταω ακομα, να ναι καλη, να μαγειρευει, να κανει δουλειες εσωτερικες και εξωτερικες να με ξαλαφρωσει, να μου ανεβασει και το ηθικο σε ολους του τομεις, ειναι αλλιως αμα εχεις γυναικα!
    - Αντε με το καλο, παμε ομως γιατι θα χασουμε το λεωφορειο!
    - Γεια σας γεια σας!!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Λοιπον πανω στην ωρα αυτη η αγγελια ηρθε. Το γελατε?? Μην το γελατε καθολου!! Αν θα κανουν ουρα?? Βρε θα κανουν λεει!! ΣΗμερα πρωι πρωι επεσα με τη μανα μου πανω σε ενα γειτονα (με αυτα και μεα υτα θα βγαλετε και συμπερασματα για τη γειτονια μου χαχαχα). Για να ξερετε οτι υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που δεν μας μοιαζουν εμας οσων ειμαστε εδω τουλαχιστον!

    - ΠΟυ εξαφανιστηκες μπαρμπα ταδε του λεει η μανα μου, ενα μηνα εχουμε να σε δουμε
    - Α ειχα παει σε γνωστη μεγαλη αγροτικη πολη, που εχω μια παραγκα σε ενα κτημα και καθισα για διακοπες και εψαχνα προξενιο.
    - Α μαλιστα λεει η μανα μου τι να πει κι αυτη
    - Ναι λεει ο μπαρμπα ταδε (60+ χρονων, 130 κιλα, κοντος με βαμμενο μαλλι καστανοξανθο, νυχι ποδιου 5 εκατοστα κιτρινμαυρο, ντυσιμο δεν περιγραφω φτανει θα εχετε φαει ειναι και μεσημερι). Βρηκα εναν προξενητη (!!!!!!!) μας λεει εκει, και του εδωσα 150 ευρο να μου βρει κοπελα. Ειδα 4-5 αλλα θα δω κι αλλες να δω ποια μαρεσει να διαλεξω.
    - Η μανα μου εχει καταπιει τη γλωσσα της
    - Μπραβο μπραβο λεω εγω ναναι καμια νοικοκυρα και μυαλωμενη
    - Ναι μου λεει, και ηρθαν και σαν και του λογου σου μια στην ηλικια σου (28) και μια αλλη 32 χρονων, και με θελανε, θελανε να τα τελειωνουμε, αλλα κοιταω ακομα, να ναι καλη, να μαγειρευει, να κανει δουλειες εσωτερικες και εξωτερικες να με ξαλαφρωσει, να μου ανεβασει και το ηθικο σε ολους του τομεις, ειναι αλλιως αμα εχεις γυναικα!
    - Αντε με το καλο, παμε ομως γιατι θα χασουμε το λεωφορειο!
    - Γεια σας γεια σας!!
    ποοοο καλάαα δν το πιστεύωωω τρελός ο σημερινός κόσμος!!! ποια κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά θα ΄΄ηθελε αυτόν τον άνρθρωπο????? ΠΟΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Τι να σου πω πεταλουδα δεν ξερω τι κοπελες ειναι αυτες! Ελληνιδες παντως! Α και ξεχασα να αναφερω οτι πηγε εκει στην αγροτικη πολη γιατι θελει η κοπελα να ειναι χωριατα (καλη ωρα οπως στην αγγελια), για να μην του ζηταει λουσα και να μην ξερει πολλα πολλα. Αυτα. Τωρα λιποθυμηστε.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Προβληματα με κοριτσια
    By super saiyan goku in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 02-06-2012, 19:05
  2. Replies: 2
    Last Post: 13-09-2011, 23:26
  3. Θα ηθελα να περιγραψει ο καθενας ενα τυπικο 24ωρο του.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 06-03-2011, 19:47
  4. Τι είναι η αγάπη?Ολοι τον αντιλαμβάνονται το ίδιο?Καθενας αγαπάει διαφορετικα?
    By anemos_thir_13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 12-07-2010, 22:34
  5. παιζει με κοριτσια
    By manous73 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 12
    Last Post: 17-12-2008, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •