χειροτερεψαααα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    μελινάκι βλέπεις πως ό,τι δίνεις, παίρνεις;)

  2. #17
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    Να μιλησω πρωτα απο ολα για την ζωη μου τον (love sorrow) ειμαστε απο μικρα μαζι,και ειλικρινα ειναι για μενα ενα κομματι μου,ειναι για μενα αδερφος,ειναι για μενα φιλος ειναι για μενα μελος της οικογενειας μου!!!
    Το ξερω και αν μας χωριζει τωρα μια μεγαλη αποσταση με στηριζει και ετσι τον νιωθω κοντα μου ειναι ενα ατομο που μου δινει ζωη μου δινει στηριξη που μου δινει ολη του την αγαπη....η λεξη σαγαπαω δεν ατκει για να περιγραψω τι νιωθω για αυτον...αγαπουλα μου ματακια μου γλυκα εισαι τα παντα για μενα...το πιστευω οτι θα ρθει η μερα που θα ξαναμαστε μαζι που θα μεινουμε στην ιδια πολη,θα κανω οτι παιρναει απο το χερι μου,θα εδινα και την ζωη μου για σενα,χρονια εισαι διπλα μου,χρονια με αντεχεις,ποτε δεν μαλωσαμε ποτε δεν μου κρατησες κακια και ποτε δεν προσπαθησες να με αλλαξεις,το μονο που προσπαθεις ειναι να με κανεις να νιωθω καλα,ακομα και απο ενα τηλεφωνο μου δινεις ζωη.δεν ξερω τι θα εκανα αν δεν σε ειχα...ανθυπομονω να σε σφιξω στην αγκαλια μου να σου πω ποσο μου ελειψες,να σου πω ποσο σε χρειαζομαι και ποσο σε αγαπαω.σε λατρευω ζωη μου!!!

    Για σενα δημητρη που μου δωσες αγαπη απλοχερα,χωρις ανταλλαγμα χωρις να με εκμεταλευτεις μπορω τωρα να σε φωναζω αδερφο εισαι και εσυ ενα κομματι μου και ανυπομωμω το πασχα να παρεις την κατερινα να ρθειτε να με δειτε για μερικες μερες,,,μου λειψατε πολυ...αφανταστα πολυ...και ζηταω ειλικρινα συγνωμη που σας στεναχωρησα την τελευταια φορα,δεν το ηθελα αλλα ημουν τοσο πιεσμενη....

    Γεια σου ανερχομενο αστερι μου!!!!γεια σου γλυκια μου (i love me) συνεχιζεις να μου γραφεις και σε ευχαριστω πολυ

    Επισης να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον RAPHSSSODOS!!!!Mου χεις γραψει τοσες πολλες φορες και συνεχιζεις να ενδιαφερεσαι με συγκινει πολυ αυτο.........

    νιωθω τυψεις που δεν μπορω να σας στηριξω να κανω κατι για σας.....καθε μηνυμα σας μου δινει ζωη,μου δινει κουραγιο....θα μιλησω ειλικρινα για το πως νιωθω γιαυτο το forum ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!
    ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΤΟΜΑ.....ΕΙΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΑΓΑΠΑΤΕ...

    θΑ συνεχισω να σας ζηταω 100000000 ευχαριστω!!!ησασταν το μεγαλυτερο βημα για μενα.....

    θα προσπαθησω να βρω χρονο για να ασχοληθω περισσοτερο με εσας και να σας στηριξω και εγω με τον τροπο μου!αν μπορω φυσικα...

    Αντε να σας πω και κατι ευχαριστο....πηρα τελικα την αναρρωτικη αδεια για μια βδομαδα και απο γιατρο οχι απο τον ψυχιατρο μου...για να μην φανει στο σχολειο...χρειαζομαι ξεκουραση θα μου κανει καλο να ξεφυγω λιγο...

    ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.................

  3. #18
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    Ξεχασα να ευχαριστησω και οσα αλλα παιδια μου στειλανε....σας αγαπω.....

    saik μου σευχαριστω που υπαρχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    βασίλη με λένε:)

  5. #20
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    38
    Α ρε μικρη γλυκα εισαι.
    Πως πας? Και απο μενα τα καλυτερα!
    Σε λιγο θα λες πως παει και αυτο.
    Πολλα πολλα φιλια

  6. #21
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    βασιλης λοιπον ξεχναω συνεχεια μωρε.......:)
    Ελπιζω yourgia μου γιατι εχω κουραστει πια...περασα δυο εφιαλτικες βδομαδες...εφτασα στα ορια μου....δεν θα λεγα οτι ειμαι πολυ καλα απλα ξεκουραστηκα μερικες μερες...να πω την αληθεια δεν εχω μεγαλη πιστη οτι θα γινω εντελως καλα.ενταξει καταθλιψη εχω αλλα απο τα 13 μου αυτο γινεται εχω κουραστει πια....ειλικρινα εχω γινει τοσο υπερευαισθητη που δεν αντεχω το παραμικρο..προσπαθω αυριο θα ξαναδω τον ψυχιατρο μου αν κ δεν νομιζω να αλλαξει κατι...θα δουμε την παρασκευη παω κσι στον αγιο νεκταριο μπας και με κανει καλα :)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    ...:)
    θα γίνεις εντελώς καλά, μη βιάζεσαι ντάξει;;;;!:)
    η ευαισθησία είναι ένα χαρακτηριστικό της μελίνας
    αυτό η κατάθλιψη το δραματοποιεί και το κάνει να φαίνεται αρνητικό
    όταν καταλαγιάσει η κατάθλιψη, η ευαισθησία γίνεται όμορφο πράγμα
    γιατί να μη ξεχνάμε πως ευαίσθητοι που \"δακρύζουν σε μια καλή ταινία\" αλλά και αυτοί που χαμογελούν πιο εύκολα
    με ευ-αισθησία λοιπόν και υπομονή για το καλλίτερο αύριο που είναι στον δρόμο και τρέχει καταπάνω σου!!:)

  8. #23
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    Γλυκιε μου βασιλη αν σου πω οτι παλι δακρυσα δεν θα το πιστεψεις....εχεις δειξει τεραστιο ενδιαφερον για μενα και δεν ξερω τι θα μπορουσα να κανω για σενα....

    εχω και ενα αλλο προβλημα που με ποναει και με ριχνει....ειμαι με ενα παιδι που το λατρευω,εχω κανει τοσες πολλες σχεσεις
    ψαχνοντας απεγνωσμενα αγαπη....τωρα ο θεουλης μου στειλε αυτο που του ζητουσα χρονια να μπορεσω να ξαναγαπησω
    αγαπησα λοιπον ενα υπεροχο παιδι...ναι αγαπη ειναι και ειναι κατι προτωγνωρο για μενα...φοβαμαι δεν ξερω τι να κανω
    δεν ειναι καθολου εκδηλωτικος αλλα νιωθω οτι μαγαπαει αλλιως με αυτα που εχει δει θα ειχε φυγει μακρια....
    συνεχεια φωναζω ποσο τον αγαπαω απο την μια ποναω απο την αλλη ειμαι ευτυχισμενη
    Φοβαμαι πολυ φοβαμαι μην τον χασω.............:(

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    \"ο θεός μας έδωσε αναμνήσεις για να έχουμε τριαντάφυλλα τον δεκέμβρη\";)

  10. #25
    Deleted by request
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    391
    αυτος θα μεινει...
    και σχεδον ειμαι σιγουρος γι\'αυτο
    να τον κρατησεις και να συνεχισεις να τον αγαπας

    απλα προσπαθησε να μην τον διωξεις μακρυα..

    φιλικα στο λεω,
    επειδη γνωριζω τις φρικες τις καλες

    καλα να περνατε

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    15
    Σε νιωθω...σε καταλαβαινω...αισθανομαι τον πονο σου και εκλαψα σαν να εκλαιγα για μενα. Εκλαψα μαζι σου...Κανε κουραγιο και εχε δυναμη , οση μπορεις, κανε υπομονη καλη μου.Δεν ξερω πως θα ειναι το αυριο αλλα ελπιζω...ελπιζω σε κατι καλλυτερο,στην ευτυχια και στις φωτεινες μερες. Δεν ξερω τι μας επιφυλασει αλλα μαλλον αυτη τη φορα να μπορουμε να παλεψουμε για αυτο , κατι που καποτε δεν μπορεσαμε. Ξερω πως ειναι να νιωθεις αυτην την ελπιδα να φευγει,και να λες παει το χασα το τρενο...δεν θα τα καταφερω ποτε,μια ζωη θα ειμαι ετσι...Ομως αυτη η ελπιδα ειναι αυτο που μας μενει να δωσουμε στον εαυτο μας.Γι αυτην να παλευουμε και θα ρθει μια καλλυτερη μερα,και θα ακολουΘησει και δευτερη και τριτη κ τεταρτη...!:) Αυτα λεω σε μενα καθε φορα...
    Σου στελνω μια αγκαλια
    η συνονοματη;)
    -vythos-

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    Βυθε μου, 2 πραγματα απο τι βαθια πιρα μου στο να καταστρεφο σχεσις.

    1ον, δε χρωστας τιποτα και σε κανεναν. Αν ο ανθρωπος σεχει ερωτευτει, το κανε για αυτον Μελινα, οχι για σενα. Επιπλεον, αν ταυτοχρονα αγαπαει τον Ανθρωπο-Μελινα, τοτε φροντισε να εισαι κι εσυ διπλα του οταν σε χρειαστει. Αρκει.

    2ον, οπως γραφει κι ο αλλος βυθος, αν φροντισεις να εισαι ανοιχτη, αν το θελησεις, θα υπαρξουν πολλοι ανθρωποι διατεθημενοι να σε αγαπησουν. πιστεψε με, πολλοι περισσοτεροι απο,τι φανταζεσαι. απλα, εχε πιστη (σε Εσενα). :)

  13. #28
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!ναι κανενα και εγω εχω καταστρεψει πολλες σχεχεις επειδη δεν υπηρχε αγαπη,γλυκιε μου βυθε σευχαριστω αααα και ωραιο nick :)
    χθες πηγα λοιπον στον αγιο νεκταριο γονατισα στον ταφο του εκλαψα πονεσα ανοιξα την καρδια μου και ζητησα την βοηθεια του,εκανα και ταμα....Σημερα ειμαι καλυτερα.για αυριο δεν ξερω αλλα θα κανω υπομοννη,θα ζησω για να το δω το αυριο θα ζησω για τα ονειρα μου,θα ζησω για τους ανθρωπους που μαγαπανε......ειναι ωραια η ζωη το λεω με πολυ πονο ειναι ωραια εστω και για μια μερα χαρας για μια αγκαλια για ενα χαμογελο για ενα σαγαπω αξιζει να ζεις!!!
    Πιστευω οτι ο θεος δεν δοκιμαζει ολους τους ανθρωπους,ειμαστε αρκετοι,ειμαστε χαρισματικη και θα βγουμε κερδισμενοι απο καθε μας προβλημα....εχω καταθλιψη απο τα 14 σιγουρα αλλα εχω κερδισει τοσα,εχω γινει διαφορετικη,ειμαι εξω απο την μαζα και αυτο με κανει να νιωθω οτι κατι αξιζω...ναι μπορει να λεω βλακειες αλλα μην ξεχνατε ειμαι 17,5 και στα 25 μου πιστευω οτι θα εχω τοσες εμπειριες θα εχω περασει τοσα που θα ειμαι πληρης θα εχω ολοκρηρωθει και θα μπορεσω να ζησω ευτυχησμενη και να εκπληρωσω τα ονειρα μου,να δωσω στον εαυτο μου οτι τουθ αξιζει οτι μου στερησανε και του στερησα....
    ναι ναι μπορει να λεω βλακιες(δειξτε κατανοηση σε ενα παιδι (καταβαθος)που ανοιγει την καρδια του)
    ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΣΥΝΤΟΜΑ


    Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕΛΙΝΑ



    ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ,ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ Κ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ!!!

  14. #29

  15. #30
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    Αν τη ρωτήσεις τι ρόλο παίζουν τα τραύματα της ψυχής στη ζωή μας,
    θα σου απαντήσει πώς είναι εφόδιο. Κι αν αγωνιάς για το χρόνο που κυλά,
    θα σου πει λόγο παραμυθίας, πως είναι η διδακτική ύλη της ζωής.
    Έχει συνειδητοποιήσει πως η ζωή έχει πόνο, πως η φθορά εμπεριέχει τη γένεση,
    πως όλα είναι ένας αέναος κύκλος επαναδημιουργίας, πως η ομορφιά μας στήνει παντού καρτέρι,
    αρκεί να έχουμε ανοικτά τα μάτια της ψυχής να τη δούμε. Έτσι μας φαίνεται πως μιλάει η ποιήτρια
    στο επόμενο ποίημά της Επισκευαστικά δάνεια:

    Σε εποχές σαν τη δική μας ανακύπτει ίσως πιο συχνό το ερώτημα σε τι χρησιμεύει η Τέχνη,
    όταν καθημερινά έχουμε να αντιμετωπίσουμε μιαν άθλια πραγματικότητα.
    \"Η ποίηση ωφελεί όσο μια παυσίπονη σταγόνα σε έναν ωκεανό λύπης\".
    Αυτή είναι μια απάντηση στο ερώτημα για τη χρησιμότητα της ποίησης ειδικά και της Τέχνης γενικότερα.
    Και γιαν όποιον ψάχνει νόημα ζωής, \"Περπατώ , όπως όλοι μας, σε μιαν έρημο απόλυτη.
    Εάν μου φανεί ότι άκουσα κελαηδισμό πουλιού, ας μου λέει η λογική ότι παραφέρομαι, εγώ, νιώθω υποχρεωμένη
    να ετοιμάσω σ\'αυτό το πουλί ένα δέντρο\". Λόγια της Κικής Δημουλά από το περιοδικό \"Ε\" της Ελευθεροτυπίας,
    τεύχος 751, 4/9/05.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •