χειροτερεψαααα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    καθε αλλο παρα βλακιες λες μελινακι και ναι σιγουρα θα ρθει η μερα που θα εκπληρωσεις τα ονειρα σου και θα εισπραξεις ολα αυτα που σου αξιζουν!
    και οπως λες ναι η αρρωστια μας μας στερησε πολλα αλλα αν το δουμε απο τη θετικη σκοπια μας εχει προσφερει κιολας πολλα πραγματα και κυριως τη δυνατοτητα να βιωνουμε με ενταση τα συναισθηματα μας,να σκεφτομαστε και να αναλυουμε το \'μεσα\' μας,να δινουμε και να περνουμε αγαπη,να νιωθουμε ευγνωμοσυνη για τις ευτυχισμενες στιγμες:)
    και ναι μελινα μου \'Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ\' και αν δεν ειναι για ορισμενους απο μας σιγουρα ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!
    φιλια!
    υγ. ναι ισως ηλικιακα να εισαι ενα παιδι ομως εισαι ενα σοφο παιδι!!!μην το ξεχνας!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    15
    Originally posted by mauros_vuthos_f
    χθες πηγα λοιπον στον αγιο νεκταριο γονατισα στον ταφο του εκλαψα πονεσα ανοιξα την καρδια μου και ζητησα την βοηθεια του,εκανα και ταμα....Σημερα ειμαι καλυτερα.για αυριο δεν ξερω αλλα θα κανω υπομοννη,θα ζησω για να το δω το αυριο θα ζησω για τα ονειρα μου,θα ζησω για τους ανθρωπους που μαγαπανε......ειναι ωραια η ζωη το λεω με πολυ πονο ειναι ωραια εστω και για μια μερα χαρας για μια αγκαλια για ενα χαμογελο για ενα σαγαπω αξιζει να ζεις!!!
    Πιστευω οτι ο θεος δεν δοκιμαζει ολους τους ανθρωπους,ειμαστε αρκετοι,ειμαστε χαρισματικη και θα βγουμε κερδισμενοι απο καθε μας προβλημα....
    Ετσι ειναι ρε Μελινακι !!! Το αυριο δεν ξερουμε πως θα ειναι αλλα το σημερα το κερδισες !!! Αυτη η μερα σημερα ειναι ειναι δικο σου επιτευγμα ! Χαιρομαι για σενα παρα πολυ. Και ναι, εισαι πολυ ξεχωριστος ανθρωπος, ευαισθητος,υπεροχος, ομορφος...η καρδια σου ειναι ανοιχτη και εχεις το χαρακτηριστικο να καταλαβαινεις και να συμπονας τους ανθρωπους που εχουν αναγκη. Οι εμπειριες και οι δοκιμασιες που εχεις περασει κ περνας σε κανουν ιδιαιτερο ανθρωπο.
    ..Καθε μερα ειναι κ μια καινουρια μερα για μας ! :)
    Φιλια
    -vythos-

  3. #33
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    Αχ ρε ιωαννα μου δεν ξερω ποσο καιρο με στηριζεις...γιατι στηριξε ειναι αυτο για μενα....σιχαινομαι την λεξη υπομονη.υπομονη κανω τοσα χρονια μπορει να ειναι 4 αλλα για μενα φαινονται αιωνες!ειναι σαν να καιγομαι στην κολαση!!
    Ειχα πεσει πολυ ψυχολογικα χαρη στα χαπια που επαινα 2 βδομαδες ημουν με ναυτιες δεν μπορουσα να κανω τιποτα με το που σηκωνομουν ενιωθα οτι θα πεθανω..και ολα αυτα χαρη ατα ladose μου εκεναν παρενεργιες....4 μηνες αλλαζω αγωγη λκαι τυρανιεμαι πιο πολυ απο τις παρενεργιες εχω τα ψυχολογικα μου και με τις αγωγες που αλλαζς και δεν μπορω να κανω επιπεδα με εχουν αρρςστησει τωρα μου γραψαν ενα καινουργιο αντικαταθλιπτικο το cipralex που δεν εχει παρενεργιες...για να δουμε επιτελους θα δω και γω καμια ασπρη μερα τουλαχιστον σωματικα να μπορεσω λιγιο να χαρω..
    δεν τρωω κιολας και με ριχνει πιο πολυ ψυχολογικα...εχω να προσπαθησω γοια πολλα...αλλα οπως ειπα και στο ψυχολογο μου \'\'ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ\'\'οχι!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

    γλυκιε μου βυθε δεν ξερω πως σε λενε δεν ξερω αμα εισαι καινιουργιος-καινουργια αλλα σευχαριστω....

    ειστε για μενα κατι που με στηριζει και που μου δινει κουραγιο!!
    μπορω να εκφραστω ελευθερα χωρις να κρυβω κατι κ δεν με κρινετε ποτε!!
    ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!!!!!!K μιλαω ειλικρινα :))))))

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    263
    και μεις σε αγαπαμε καλο μου και ενα ειναι το σιγουρο οπως ειπες και συ \'ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!\'
    και δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις και γω εχω εισπραξει μεγαλη στηριξη απο πολλους εδω μεσα!
    ειμαστε \'ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ\'
    φιλουρες και καλη μερα!
    ;)c ya!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by mauros_vuthos_f
    \'\'ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ\'\'οχι!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    ;)

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •