Την αγαπαω οσο τιποτε - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Ο αντρας (οσοι το κανουν αυτο) ξερεις θα σου πει θελω κατι free, επιλογη ειναι μετα εαν θες η οχι, τωρα τα δεν ξερω , θελω να ειμαστε φιλοι, σε βλεπω μονο φιλικα και τπτ παραπανω, συγνωμη αλλα ειναι μαλακιες, οσο και να κυνηγησεις κατι (εκτος εαν πεσεις σε κοπελα εξαιρεση) δεν θα αλλαξει γνωμη.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    αχλ, απαντησα στον αποπανω που παραπονεθηκε για τις γυναικειες μαχαιριες, το ποστ μου ειχε στοχο να του δειξω οτι ολοι την πατανε, αντρες γυναικες. Σε αυτον δεν ειπες οτι οι αντρες δεν εχουν στοματακι η κατι, σε μενα θα την πεις που ειμαι γυναικα γιατι με τις γυναικες εχεις αχτι.

    Δεν ξερω αν ειμαι εξυπνη η χαζη, ξερω οτι εδω μεσα δεν βγαζω χολη για κανεναν πρωην μου, ουτε κανω το θυμα του, ουτε παραπονιεμαι, σε αντιθεση με σενα πχ. Οποτε μην πας να βγαλεις οτι κανω εγω κατι το οποιο εσυ κανεις εδω μεσα συνεχεια. Αν εχεις ορεξη για καυγαδες, σε αφηνω να μιλας με τον εαυτο σου, εγω δεν εχω ορεξη. καληνυχτα!
    +1000! Kαι οι γυναίκες και οι άντρες την πατάνε, απλά και η απογοήτευση εμπειρία είναι
    και στο μέλλον φαίνεται χρήσιμη προς αναγνώριση και αποφυγή σκοπέλων,
    οπότε δε χρειάζεται κάποιος να πολυτρελαίνεται!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    greece
    Posts
    203
    γιατι εισαι τοσο κατηγορηματικος alucard, ποσο εισαι??

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    αχλ, απαντησα στον αποπανω που παραπονεθηκε για τις γυναικειες μαχαιριες, το ποστ μου ειχε στοχο να του δειξω οτι ολοι την πατανε, αντρες γυναικες. Σε αυτον δεν ειπες οτι οι αντρες δεν εχουν στοματακι η κατι, σε μενα θα την πεις που ειμαι γυναικα γιατι με τις γυναικες εχεις αχτι.

    Δεν ξερω αν ειμαι εξυπνη η χαζη, ξερω οτι εδω μεσα δεν βγαζω χολη για κανεναν πρωην μου, ουτε κανω το θυμα του, ουτε παραπονιεμαι, σε αντιθεση με σενα πχ. Οποτε μην πας να βγαλεις οτι κανω εγω κατι το οποιο εσυ κανεις εδω μεσα συνεχεια. Αν εχεις ορεξη για καυγαδες, σε αφηνω να μιλας με τον εαυτο σου, εγω δεν εχω ορεξη. καληνυχτα!
    ε τωρα γτ το πας εκει, για ποιο λογο να μαλωνω μαζι σου, αφου ειμαστε φιλαρακια

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by christos78 View Post
    γιατι εισαι τοσο κατηγορηματικος alucard, ποσο εισαι??
    20 στα 21 ειμαι, δεν ειμαι κατηγορηματικος, απλα απο τις ελαχιστες προσπαθειες που εχω κανει( εαν διαβασεις και τα τοπικ μου θα καταλαβεις λιγο πολυ τι ατομο ειμαι) εφαγα πακετο και μου ειπαν κατι παρομοιο με το παιδι που ανοιξε το θεμα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    Quote Originally Posted by christos78 View Post
    Kοριτσια μαλλον μιλατε για τριανταρηδες...
    christo,αν κρινω απο το νικ μαλλον στην κατηγορια των τριανταρηδων ανηκεις, οποτε λυσε μας αν μπορεις την απορια, γιατι η συγκεκριμενη συμπεριφορα ειναι τοσο γενικευμενη?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    greece
    Posts
    203
    ενα βημα πριν τα 22...ειμαι...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    128
    και γω νομιζα οτι ανηκες στην σχολη των 30αρηδων αλλα γτ το ειπες αυτο για τους 30αρηδες και θα συμφωνησω μαζι σου

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν αγαπάω πιά τον σύζηγό μου...
    By oktoberthird in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 19-05-2022, 14:45
  2. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 13:47
  3. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 09:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •