Την αγαπαω οσο τιποτε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    1

    Την αγαπαω οσο τιποτε

    Καλησπερα φιλοι μου, ειμαι ο Μιχαλης κι εχω ενα τεραστιο προβλημα.Πριν απο 3 μηνες γνωρισα μια κοπελα η οποια ειναι αδερφη ενος συνπαικτη μου.Για να μην τα πολυλογω της αρεσα μ αρεσε αλλα δεν εγινε κατι.Υστερα απο 1 μηνα αρχισαμε στενη παρεα οχι μονο 2 μασ αλλα και η παρεα της με την παρεα μου.Εγω ομως την ερωτεφτικα.Πρεπει να ναι η πρωτη μου αγαπη διοτι δν εχς ξαναιωσει κατι τετιο.Εμαθα οτι την γουσταρε ενας φιλος μ.εκεινος με πουλησε και της την επεσε.Δεν εχασα χρονο τησ ειπα τι αισ8ανομαι και μ ειπε οτι με βλεπει φιλικα ( ουτε με το φιλο εγινε τιποτα) πειτε μ σας παρακαλς τι πρεπει να κανω για να την κερδισω!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    greece
    Posts
    203
    Aδερφε τα πραγματα ειναι λιγο δυσκολα αν εχεις "φαει" ακυρο ενω της εχεις πει πως νιωθεις...στο περιπου καπου εκει ειμαι και εγω:(

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    10
    αν σε χαρακτηρισε "φιλο" ,δυσκολα θα βγειςτο αλλαξεις.
    υπομονη-επιμονη και διακριτικοτητα.μη την πιεσεις.μπορει να γυρισει ο τροχος.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    με λιγα λογια σου εριξε ακυρο...συγνωμη για τον τροπο που σου μιλαω, αλλα και εγω προσπαθησα καποτε να γινει κατι με μια κοπελα που μου ειχε πει το ιδιο, βγηκαμε για καφε καποιες φορες,τις ειπα καποια πραγματα που αισθανομουν αλλα δεν ειχε αποτελεσμα,και ειμουν πολυ διακριτικος μαζι της,ουτε την πιεζα να βγενουμε ουτε τιποτα,ηρεμα πραγματα.

  5. #5
    Welcome to the club...πιστεύω οι περισσότεροι άντρες έχουν δεχθεί αυτή τη μαχαιριά...κι εγώ την έπαθα πριν από λιγους μήνες...μου είπε οτι με βλέπει φιλικά αλλά δεν θέλει να ξεκόψουμε γιατί είμαι πολύ "καλό παιδί"....στη συνέχεια βγήκαμε αρκετές φορές (πάνω από 10) και προσπαθούσα πάντα με διακριτικότητα και χωρίς πίεση αλλά δεν κατάφερα τίποτα...έτσι το πήρα απόφαση και την ξέκοψα τελείως...

    Όσο πιο νωρίς ξεκόψεις και τη ξεχάσεις τόσο το καλύτερο για σένα (φαντάσου πόσο χειρότερο είναι να τη δεις μετά με άλλον)...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Cristiano View Post
    πιστεύω οι περισσότεροι άντρες έχουν δεχθεί αυτή τη μαχαιριά...κι εγώ την έπαθα πριν από λιγους μήνες...μου είπε οτι με βλέπει φιλικά αλλά δεν θέλει να ξεκόψουμε γιατί είμαι πολύ "καλό παιδί"....
    ενω οι γυναικες τρωνε αλλες μαχαιριες, τους αρεσει καποιος, αυτος δεν τις θελει για σχεση, αλλα σπανια θα πει σε βλεπω φιλικα ας κρατησουμε αποστασεις ή αστο ρε παιδι γεια χαρα, εκτος κι αν δεν του αρεσει καθοοοολου, παιρνοντας ετσι ελπιδες αυτες λενε ε ας παμε παρακατω μπας και γινει τπτ, της λεει κι ο αλλος περνα απο εδω να περασουμε καλα και σουξουμουξου και μετα κοπαναει μα εγω δεν ηθελα σχεση, καλα δεν περασαμε? Μη με πρηζεις τωρα παω με τη Μαιρη, αν θες ελα για τριο! Διαλεξτε και παρτε και μαχαιριες!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    ενω οι γυναικες τρωνε αλλες μαχαιριες, τους αρεσει καποιος, αυτος δεν τις θελει για σχεση, αλλα σπανια θα πει σε βλεπω φιλικα ας κρατησουμε αποστασεις ή αστο ρε παιδι γεια χαρα, εκτος κι αν δεν του αρεσει καθοοοολου, παιρνοντας ετσι ελπιδες αυτες λενε ε ας παμε παρακατω μπας και γινει τπτ, της λεει κι ο αλλος περνα απο εδω να περασουμε καλα και σουξουμουξου και μετα κοπαναει μα εγω δεν ηθελα σχεση, καλα δεν περασαμε? Μη με πρηζεις τωρα παω με τη Μαιρη, αν θες ελα για τριο! Διαλεξτε και παρτε και μαχαιριες!
    ε δεν ηξερες, δε ρωταγες βρε Λιλη...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    εγω εχω ανοσια στις αρσενικες βλακειες αχλ και ρανταρ χιλιομετρων μη φοβασαι για μενα! με συγκινει το ενδιαφερον σου παντως! :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    εγω εχω ανοσια στις αρσενικες βλακειες αχλ και ρανταρ χιλιομετρων μη φοβασαι για μενα! με συγκινει το ενδιαφερον σου παντως! :P
    οχι βρε Λιλη, αλλα το στοματακι σου τι το εχεις, κανεις την παπια και ρωτας τι σκοπο εχει ο ανθρωπος - ειναι τοσο απλο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    ναι αχλ μου, δεν μιλαω για μενα ομως, αλλες εχουν στοματακι και δε ρωτανε, η ρωτανε και ο αλλος τους πουλαει φουμαρα και τα χαφτουνε. Μη μιλας στο β ενικο γιατι ειναι σαν να μιλας για μενα, και εγω δε μιλησα για μενα!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    ναι αχλ μου, δεν μιλαω για μενα ομως, αλλες εχουν στοματακι και δε ρωτανε, η ρωτανε και ο αλλος τους πουλαει φουμαρα και τα χαφτουνε. Μη μιλας στο β ενικο γιατι ειναι σαν να μιλας για μενα, και εγω δε μιλησα για μενα!!
    α μλστ, εσυ εισαι η εξυπνη και οι αλλες οι χαζες

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    α μλστ, εσυ εισαι η εξυπνη και οι αλλες οι χαζες
    αχλ, απαντησα στον αποπανω που παραπονεθηκε για τις γυναικειες μαχαιριες, το ποστ μου ειχε στοχο να του δειξω οτι ολοι την πατανε, αντρες γυναικες. Σε αυτον δεν ειπες οτι οι αντρες δεν εχουν στοματακι η κατι, σε μενα θα την πεις που ειμαι γυναικα γιατι με τις γυναικες εχεις αχτι.

    Δεν ξερω αν ειμαι εξυπνη η χαζη, ξερω οτι εδω μεσα δεν βγαζω χολη για κανεναν πρωην μου, ουτε κανω το θυμα του, ουτε παραπονιεμαι, σε αντιθεση με σενα πχ. Οποτε μην πας να βγαλεις οτι κανω εγω κατι το οποιο εσυ κανεις εδω μεσα συνεχεια. Αν εχεις ορεξη για καυγαδες, σε αφηνω να μιλας με τον εαυτο σου, εγω δεν εχω ορεξη. καληνυχτα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    128
    καλα τα λες λιλιουμ ηθελα να ξερα πως αραδιαζετε εσεις οι αντρες τοσα φουμαρα και με τοση πιστηκοτητα ?δεν ξερω πως το κανετε μερικοι αντρες και γυναικες και λετε πραγματα που και καλα αισθανεστε αλλα στην πραγματικοτητα δεν τα αισθανεστε ...αν δεν αισθανεσαι κατι για καποιον απλα πες του το κ μην τον κοροιδευεις

    mike απο την στιγμη που σου ειπε πως σε βλεπει φιλικα πρεπει να προσπαθησεις να την ξεχασεις ...ναι υπαρχουν κ περιπτωσεις που μπορει στη συνεχεια να αλλαξει γνωμη αλλα μπορει και να μην αλλαξει γνωμη ...ωστοσο ηταν ξεκαθαρη μαζι σου δεν σε κοροιδεψε ...οποτε καλυτερα να προχωρησεις ειναι και ευκολοτερο πιστευω απο την στιγμη που δεν εχετε κανει τπτ ...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    greece
    Posts
    203
    Kοριτσια μαλλον μιλατε για τριανταρηδες...

  15. #15
    λιλιουμ μαλλον δεν καταλαβες τι ηθελα να πω...
    Με τη λέξη μαχαιρια χαρακτήρισα το συναίσθημα που νιώθει ο αντρας οταν ακουσει το "σε βλέπω φιλικά"...είναι γνωστο οτι αυτη την ατακα χρησιμοποιουν πολλες κοπέλες για να ξεκαθαρίσουν οτι δεν νιώθουν κατι ερωτικό...δεν το κατακρίνω...κάπως θα πρέπει να το "σερβίρουν" στον άλλον...
    συμφωνώ και σε αυτό που λες...υπαρχουν πολλοί άνδρες που λειτουργούν έτσι και εκμεταλλεύονται κάποιες κοπέλες...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αγαπάω πιά τον σύζηγό μου...
    By oktoberthird in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 19-05-2022, 15:45
  2. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 14:47
  3. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 10:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •