ζεστη.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: ζεστη.....

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194

    ζεστη.....

    παιδια τ κανετε?εγω σκαω τρελλα!!!!χθες ειχα βαλει τ air condition στο ζεστο οτι να ναι ελεγα τ εγινε χαχχαχαχαχ!!!!τεσπα σημερα δεν ξερω νιωθω μια περιεργη ζαλαδα σαν βουλωμα στα αυτια σαν ν κλεινουν τ ματια μ βαρυ τ σωμα μου,περιεργο συναισθημα σαν ανησυχια και συγχηση....δεν ξερω εχω τπτ?/????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    εγω παντως οταν βαζω το κλιματισμο κοιμαμαι σαν ζωο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    χαχχαχαχαχαχ μια χαρα παντως και εγω τωρα που ξαπλωσα λιγο χαλαρωσα....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    παιδια τ κανετε?εγω σκαω τρελλα!!!!χθες ειχα βαλει τ air condition στο ζεστο οτι να ναι ελεγα τ εγινε χαχχαχαχαχ!!!!τεσπα σημερα δεν ξερω νιωθω μια περιεργη ζαλαδα σαν βουλωμα στα αυτια σαν ν κλεινουν τ ματια μ βαρυ τ σωμα μου,περιεργο συναισθημα σαν ανησυχια και συγχηση....δεν ξερω εχω τπτ?/????
    Ζεσταίνεσαι... ολοι ετσι ειμαστε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    και γω ζεσταινομαι αφορητα και γκρινιαζω για τον καυσωνα.
    ( σημερα λογω του καυσωνα και των φαρμακων που παιρνω λιγο ελλειψε να λυποθιμισω )
    δεν βαριεσαι....σε μερικους μηνες θα γκρινιαζω και το κρυο και την βροχη :P
    ( btw τι βροχα ηταν αυτη που φαγαμε φετος!!!! )

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Πετρούπολη
    Posts
    73
    Μια από τα ιδια παιδιά. Εγώ έχω ταχυπαλμία, λίγο δύσπνοια, μελαγχολία και πονοκέφαλο. Ιδρώνω συνέχεια και θέλω να πίνω συνέχεια νερό. Και μια έντονη ανησυχία. Ελπίζω να είναι η ζέστη. Το πιο πιθανό. Εκτός από το έντονο άγχος που βιώνω καθημερινά.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    γιατι δε πατε για καμια βουτια βρε παιδια ? τζαμπα ειναι ακομα, σας πεφτουν μακρια οι θαλασσες ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    κενο εγω καθε μερα παω μενω νεα μακρη κ η θαλασσα ειναι ακριβως κατω απο τ σπιτι μ.....παιδια κ εγω εχω μια ανυσηχια και ζεσταινομαι κ ολα αυτα που ειπατε.....τουλαχιστον ειμαστε πολλοι!!!!1 χαχααχαχαχχαχχχαχχααχ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    γιατι δε πατε για καμια βουτια βρε παιδια ? τζαμπα ειναι ακομα, σας πεφτουν μακρια οι θαλασσες ?
    προσωπικα επειδη παιρνω πολλα φαρμακα και δεν εχω μεταφορικο μεσον, προχθες που πηγα για πρωτη φορα, γυρισα με ηλιαση και στον δρομο κοντεψα να λυποθυμισω απο το κοκτειλ φαρμακων- πανικου- ζεστης -περπατηματος.

    απο την αλλη παλι επειδη μου αρεσει πολυ να μαυριζω, βρηκα αλλη πατεντα.
    στρωνω στο μπαλκονι μου μια ψαθα και κανω την ηλιοθεραπεια μου.
    μετα ντουζακι, καθαρα ρουχαλακια και νιωθω σχεδον σαν να πηγα στη θαλασσα.

    θα μπορουσα βεβαια να κανω ηλιοθεραπεια και στην ταρατσα, αλλα παιζει να κανω βουτια στο κενο ... οποτε ασ' το καλυτερα :P
    Last edited by fragile; 11-07-2012 at 21:43.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Πετρούπολη
    Posts
    73
    Μακάρι να μπορούσα να πάω στη θάλασσα. Αλλά δουλεύω από το πρωί μεχρι το απόγευμα, έχω δύο παιδιά και που χρόνος. Αλλά με τέτοια ζέστη και στη θάλασσα δεν είναι ότι καλύτερο. Πρέπει να είσαι συνέχεια μέσα γιατί έξω είναι αφόρητα.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    6
    Ολοι ετσι ειμαστε!! ζαλαδα δυσπνοια αγχος... καταραμενη ζεστη θελουμε δροσα ρε καιρεεεεεε!!! ακους?????

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    κενο εγω καθε μερα παω μενω νεα μακρη κ η θαλασσα ειναι ακριβως κατω απο τ σπιτι μ.....παιδια κ εγω εχω μια ανυσηχια και ζεσταινομαι κ ολα αυτα που ειπατε.....τουλαχιστον ειμαστε πολλοι!!!!1 χαχααχαχαχχαχχχαχχααχ
    λιγο παρακατω απο εκει παω για μπανιο.

    Quote Originally Posted by fragile View Post
    προσωπικα επειδη παιρνω πολλα φαρμακα και δεν εχω μεταφορικο μεσον, προχθες που πηγα για πρωτη φορα, γυρισα με ηλιαση και στον δρομο κοντεψα να λυποθυμισω απο το κοκτειλ φαρμακων- πανικου- ζεστης -περπατηματος.

    απο την αλλη παλι επειδη μου αρεσει πολυ να μαυριζω, βρηκα αλλη πατεντα.
    στρωνω στο μπαλκονι μου μια ψαθα και κανω την ηλιοθεραπεια μου.
    μετα ντουζακι, καθαρα ρουχαλακια και νιωθω σχεδον σαν να πηγα στη θαλασσα.

    θα μπορουσα βεβαια να κανω ηλιοθεραπεια και στην ταρατσα, αλλα παιζει να κανω βουτια στο κενο ... οποτε ασ' το καλυτερα :P
    αρα σωστα το ειπα, εισαι μακρια εσυ. κι εμενα με ενοχλει ο ηλιος αλλα ευτυχως το σπιτι ειναι ακριβως απεναντι απ'τη θαλασσα, ουτε πεντε λεπτα. ειναι βεβαια μικρο δυο δωματια μονο, αλλα απ'το τπτ κατι κι αυτο.

  13. #13
    Έτσι ακριβώς...εγώ χθες είχα τρομερή δύσπνοια και ατονία από την κ...λοζέστη...αφού πήγα πάνω από την κουζίνα και δεν μπορούσα να μαγειρέψω...μία η ζέστη της κουζίνας, μία η ζέστη εντός σπιτιού...άστα να πάνε....

    Quote Originally Posted by Ian View Post
    Ολοι ετσι ειμαστε!! ζαλαδα δυσπνοια αγχος... καταραμενη ζεστη θελουμε δροσα ρε καιρεεεεεε!!! ακους?????

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Παιδια εγω παλι καλοκαιρι δεν εχω δει ακομα. Βροχη καθε μερα και το πολυ 20 βαθμους...
    Θελω καυσωνα!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    κενο ν βρεθουμε μια μερα χαχχαχχχχαααχαχα μια χαρα αοπο εδω εισαι η απλα ερχεσαι για μπανιο?????

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΖΕΣΤΗ, ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 19-08-2010, 14:23
  2. ΖΕΣΤΗ
    By giota73 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 27-06-2007, 14:34
  3. ΖΕΣΤΗ=ΤΡΕΛΑ
    By gerginio in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 12-10-2006, 23:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •