γνωριστηκαμε σε αυτο το φορουμ,ερωτευθήκαμε σφοδρα!! Κι με χωρισε απο το σκαιπ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 139
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    γνωριστηκαμε σε αυτο το φορουμ,ερωτευθήκαμε σφοδρα!! Κι με χωρισε απο το σκαιπ!

    Καλησπερα φιλες φιλοι !

    Νιωθω την αναγκη να γραψω εδω μεσα ! εδω μεσα που γνωρισα ενα κοριτσι που μου αλλαξε την γνωμη που χα για την ζωη μου! που την πιστεψα την ερωτευτηκα κι ενα σαββατο εφυγε! με αφισε μεσα στην πικραμου να την λυσμονω!
    Πωτες μου δεν το περιμενα να γνωρισω μια κοπελα εδω μεσα! Αληθεια δεν πιστευα αλλα ουτε ειχα κι σκοπο να βρω κοπελα ειδικα σε αυτο το φορουμ!! ειναι η φυση του τετοια ,ειναι αυτα που εγραφα σχετικα με το προβλημαμου με τις ουσιες ! οπου οχι μονο δεν ειναι γοητευτικό, αλλα ειναι αποκρουστικό για μια κοπελιτσα καθαρη κι ολο ζωη! ισως ειναι η αποψημου για τις σχεσεις απο το ιντερνετ - νομιζω οτι δυσκολα μπορω να βρω την κοπελα που θα αγαπω κι θα με αγαπα μεσα απο το νετ-τελικα επεσα εξω? η ειχα δικιο?
    Ηρθαμε σε επαφη λογο μιας εργασιαςτης οπου ειχε να κανει σχετικα με τις ουσιες κι τους χρηστες.Υστερα απο μηνυματα, συνομιλιες βγηκαμε , ειδε οτι κι δοντια εχω ¨) κι δεν καμπουριαζω, κι δεν την εκλεψα,ουτε κοιμομουν στην καφετερια ,¨) - λογο του οτι ειχα καλες βασεις στον οργανισμο μου, αφου ειμουν αθλητης ,ειμαι κι αρκετο καιρο καθαρος - της εκανα καλη εντυπωση , της αρεσα μου αρεσε και προχωρησαμε!Με βοηθησε να ξεκοψω απο τα ναρκωτικα ,ειδε πολλα κι περασε πολλα ασχημα πραματα μεχρι να γινει αυτο! πραματα πολυ ασχημα για μια τοσο μικρη και απο ενα μικρο χωριο ενος νησιου κοριτσι , κοριτσακι δλδη!
    Αγαπηθικαμε ! νιωσαμε υπεροχα αισθηματα μαζι! με λατρεψε κι την λατρεψα!! παρα τα 10 χρονια διαφορας με εβαλε να κανω ονειρα που δεν εκανα πωτε! πιστεψα σε οικογενεια κι γαμους! οπου μεχρι πριν λιγο ηταν απιστευτα για μενα κι για την κολοζωη που εκανα! με επεισε!! γτ. ηταν ξεχωριστη ! ειχε ολα αυτα που χρονια βρισκω λιγο στην μια κι λιγο στην αλλην σχεσημου! σε αυτην τα βρηκα ολα μαζι! κι αποφασησα πως θα ειναι η τελευταια γυναικα της ζωης μου! μεγαλες κουβεντες που δεν ειχα πει πωτες!! κουβεντες που ειπε κι αυτη, γτ. ναι με αγαπησε πραγματικα! το ενιωθα οπως νιωθω κι τωρα οτι αυτη η φωτια αργοσβηνει μερα με την μερα μεσα της!
    Για να μην παρατραβαω θα σας πω πως σαν εφυγε για καλοκαιρι στο νησι της - οπου θα κατσει 2,5 μηνες αλλαξε! αλλαξε πολυ, ολο τσακονομασταν , ολο γκρινια ,λογια που δεν ηταν δικατης ! λογια που εκανε μπαμ πως καποιος καποια δικιατης που την επιρεαζει πολυ της τα βαλε! κι αφου δεν μπορουσαμε να αγκαλιαστουμε , να φιλιθουμε κι ολα να γινουν καλα αφου η καρδιες μας θα ενωνοταν εφτασε στο σημειο να μου πει αυτο που ορκιζοταν 5 μερες πριν πως δεν θα συμβει!! ΠΡΟΔωΣΕ την καρδια της οχι εμενα! προδωσε ολα αυτα που ενωθε κι ελεγε λιγες ωρες πριν μπει στο βαπορι! ΤΟΣΟ ΑΛΛΑΞΕ σε λιγες μερες ρε παιδια? Οταν εμαθα πως αδελφος κι μανα την απυλουσαν με πολυ δυνατα πραγματα, με το μελον της, με το να μην ξανα ερθει Αθηνα.Με πικρες πρακτικες την καταφεραν!
    Δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος, αν ειμαι ρομαντικος! αλλα εμενα την αγαπημου για αυτην ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΤΥΠΟΤΑ ! σε αυτο τον κοσμο δεν μπορει να την αγγιξει ρε γαμωτοο!!!την ΑΓΑΠΗΣΑ! ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ! ΚΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ!!! δεν ακουω κανενα ! καμια λογικη ! ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑΜΟΥ!!Ενω αυτη ακουσε τους αλλους! οχι την ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ! ναι δεν λεω, μανα της ειναι, κι αδελφος της( οσο για τον αδελφο η ζηλεια κι αλλα πραγματα ειναι που δεν σεβαστικε τα αισθηματα της αδελφης του!! Ναι ,πρεπει να τους νοιαζετε κι να μετραν τα λογια κι οι επυθιμιες τους!
    Ομως τελικα αναροτιεμαι αν πλεον δεν ειναι αυτο το καλο για αυτην αφου μαλον δεν νιωθει αυτα που ενιωθε! αυτα που εγω νιωθω ακομα για αυτην! Μαλον τα λογια των δικων της πιανουν αφου δεν ειναι η αγαπη της που θα χασει, αφου δεν υπαρχει πλεον!
    Κι σας ρωταω- πιο πολυ τις γυναικες!- πως μπορει να αλλαξει τοσο αποτομα! εκει που 2-3 μερες μακριαμου δεν αντεχε! Πως μπορει ! εκει που ηταν σε 15 μερες να παω στο νησι της για διακοπες! κι πλεον να μην θελει να με δει!!??? ΓΤ. ΤΟΣΟ ΑΛΛΑΓΗ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟΟ!! φοβαμαι οτι πολυ καιρο δεν ειναι η αγαπη της για μενα πραξη! αλλα λογια!!
    Πειτε μου ρε παιδια!! εγω τουλαχιστον δεν ειμαι ενταξι? δεν ειμαι ο σωστος της σχεσης? ΦΟΥ ΚΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΕΡΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!! Τι πιστευτε οτι φταει?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Σε συμπασχω αδερφε.... Ειναι αυτο που λεμε η διαφορα δυο κοσμων οπως και η διαφορα του μυαλου με την καρδια, η διαφορα της λογικης με την τρελα.... Δυο αντιπαλες παραταξεις συγκρουοντε..... Ποσο δυσκολο μπορει να ειναι δυο ανθρωποι να αγαπιουντε? Η ριμαδα η καρδια οταν αγαπα ματωνει ... Σου ευχομαι ολοψυχα μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου να βρεις την δυναμη να κανεις οτι δε μπορεσα εγω....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    αδερφέ δεν ξέρω την κοπέλα δεν εχω ακούσει κανένα κουτσομπολιό κλπ για εσάς αλλά ρε φίλε εσυ θα έδινες την κόρη σου σε έναν με το δικό σου ιστορικό; στην κοπέλα εχω να πω ότι με τα αδέρφια δε κ τη μάνα σου δε ζεις για πάντα επίσης δεν ξέρουν το καλό σου καλύτερα από σένα κ καλύτερα να χτύπασ το κεφάλι σου για κάτι που διάλεξες εσυ παρά για παρά στο επιβάλουν

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    νεα μοδα,τα διαδικτυακα κουτσομπολια???

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    νεα μοδα,τα διαδικτυακα κουτσομπολια???
    hahahahahahahahahaha

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    OXI , δεν θα εδινα την κορημου σε εναν τυπο σαν εμενα! θα εκανα πολεμο!!θα γινομουν εγκληματιας για να μην παει !! αλλα δεν ειμαι σε αυτην την θεση τωρα!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ευχαριστω φιλε μου , ειλικρινα ευχαριστω!! ειναι δυσκολο να ακους την καρδιασου κι οχι το μυαλοσου!! θελει πολλα αρ,,,,. θα κανω οτι μπορω να την μεταπισω!!δεν τα παραταω ακομα !
    Quote Originally Posted by undetermined View Post
    Σε συμπασχω αδερφε.... Ειναι αυτο που λεμε η διαφορα δυο κοσμων οπως και η διαφορα του μυαλου με την καρδια, η διαφορα της λογικης με την τρελα.... Δυο αντιπαλες παραταξεις συγκρουοντε..... Ποσο δυσκολο μπορει να ειναι δυο ανθρωποι να αγαπιουντε? Η ριμαδα η καρδια οταν αγαπα ματωνει ... Σου ευχομαι ολοψυχα μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου να βρεις την δυναμη να κανεις οτι δε μπορεσα εγω....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Θελει δυναμη χαρακτηρα και εμπιστοσυνη στον εαυτο σου, να κανεις εσυ οτι πιστευεις καλο για σενα, και οχι οτι πιστευουν οι αλλοι... Η στενη οικογενεια για καποιους ανθρωπους α) εχει τεραστια επιρροη, κανουν οτι θελουν οι αλλοι επηρεασμενοι απο απειλες και εκβιασμους πολλες φορες, β) αλλοι παλι ειναι εκ φυσεως αντιδραστικοι, οταν τους λενε ασπρο θα κανουν το μαυρο ακομα κι αν βλεπουν οτι ειναι στραβο, και γ) το υγιεστερο ειναι να ακους γνωμες καποιου που μαλλον ενδιαφερεται για το καλο σου, και εσυ να αποφασιζεις επειτα μονος σου χωρις κανεναν συναισθηματικο/υλικο εξαναγκασμο. Μπορει η κοπελα σου να ανηκει στην τριτη περιπτωση και επειτα απο ωριμη σκεψη να κατεληξε εκει, μπορει ομως να ανηκει και στην πρωτη.

    Οκ μπορει καποτε να σωσεις το παιδι σου απο κατι στραβο με αυτη την τακτικη πλυσης εγκεφαλου και εκφοβισμου, αλλα πιστευω οτι αυτο θα βγει καπου παρακατω σιγουρα, αν δεν ενδυναμωσει το ιδιο απο μονο του ωστε να πιστευει στις δικες του αποφασεις και να εμπιστευεται την κριση του. Η θα την ξαναπατησει, η θα επιζητα μια ζωη την επιβεβαιωση καποιου αλλου για τις αποφασεις του. Αυτα..

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    πάρτης το σκάλπ. αστειεύομαι μην γίνεις τόσο κακός και εσύ. άστο να πάει στο καλό. είναι ότι χειρότερο να κάνεις σχέση από εδώ μέσα. σαν να της έχεις πεί από πρίν ότι παίρνεις ναρκωτικά θα σου έρθει αυτή που παίρνει και συγνώμη κιόλας αυτές που παίρνουν (και αυτοί) κουβαλάνε όλες τις βρωμιές. δεν θα βρείς κάποια να σε βοηθήσει να ξεφύγεις από την "ομόνοια" με το τρόπο αυτό.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    OXI , δεν θα εδινα την κορημου σε εναν τυπο σαν εμενα! θα εκανα πολεμο!!θα γινομουν εγκληματιας για να μην παει !! αλλα δεν ειμαι σε αυτην την θεση τωρα!
    ρε συ Γιωργο...τι εχεις εσυ δηλαδη....που δεν αξιζει την κορη κανενος....
    περασες μια δοκιμασια...προσπαθησες και τωρα εισαι καθαρος.....
    οκ...τα ναρκωτικα ειναι ασχημο πραγμα...αλλαζουν τελειως εναν ανθρωπο...αλλα αγαπησες κι αυτην και σενα μαζι και αλλαξες....
    θα ηταν καλυτερα δηλαδη να ησουν το <<καλο>> παιδι...για τα ματια ολων....και την τρεχαμενη ηθικη και αντιληψη....αλλα να ησουν απο αυτους τους αοσμους και αχρωμους βουτυρομπεμπεδες....που αγαπουν μονο την παρτη τους και το βολεμα τους......και μπορει να προσφεραν στην κορη τους μια τυπικα <καλη ζωη>...αλλα χωρις πραγματικη αγαπη...και συναισθημα.....και ολα τα συμπαραμαρτουντα ενος απαιδευτου στην ψυχη βουτυρομπεμπε.....
    φυσικα πιανω δυο ακρα....δεν σημαινει οτι ...αυτη θα ηταν αναγκαστικα η αλλη επιλογη....απλα στην δευτερη περιπτωση...κανεις δεν θα εβλεπε προβλημα πουθενα.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    το παραπανω μηνυμα ειναι ΕΠΟΣ!

    Συμφωνω απολυτως,επισης μου κανει απιθανο καποιος να αλλαζει γνωμη τοσο καθετα, τοσο ευκολα, σε τοσο σημαντικα θεματα!
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    νεα μοδα,τα διαδικτυακα κουτσομπολια???
    καλή μου τα κουτσομπολιά είναι παντού ;-)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    δώσε πόλεμο από τη θέση που είσαι τώρα αλλά κατάλαβε κ τον πόλεμο από την άλλη πλευρά αυτό θα σε κάνει η να πολεμήσεισ καλύτερα η να τα παρατησείς συμβουλή δεν τα παράταμε πότε δεν είσαι βούτυρομπέμπης

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Quote Originally Posted by elis View Post
    καλή μου τα κουτσομπολιά είναι παντού ;-)
    οχι και καλη σου,21 χρονων παλικαρι :D

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΔΥΣΤΥΧΩς!!! ανηκει στην πρωτη , δυστυχως - συμφωνα με αυτα που εμαθα , που μου πεδλδη - της ςβαλαν δυναμικους περιορισμους κι απηλες , οπου ενα κοριτσακι 21 χρονων δεν αντεχει αμα δεν εχει μεσα της τσαμπουκα μεγαλο, η μαλον αμα δεν αγαπα πλεον οπως πριν! γτ. κι πιο παλια κατι της ειπαν αλλα ηταν τοσο σηγουρη τοσο δυναμικη που δεν κολονε που θενα ! την θαυμαζα τωτες.
    Εχεις δικιο ΛΙΛΙΟΥΜ οτι στην ζωη δεν ειναι λυση αυτο, καποια μεα θα χτυπα το κεφαλι της για αυτο , οπως πολλες αλλες κι πολλοι αλλοι που τους βλεπω κι τους ακουω τωρα να κλαινε οχι για αυτα που εκαναν αλλα για αυτα που δεν τολμησαν να κανουν!!
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Θελει δυναμη χαρακτηρα και εμπιστοσυνη στον εαυτο σου, να κανεις εσυ οτι πιστευεις καλο για σενα, και οχι οτι πιστευουν οι αλλοι... Η στενη οικογενεια για καποιους ανθρωπους α) εχει τεραστια επιρροη, κανουν οτι θελουν οι αλλοι επηρεασμενοι απο απειλες και εκβιασμους πολλες φορες, β) αλλοι παλι ειναι εκ φυσεως αντιδραστικοι, οταν τους λενε ασπρο θα κανουν το μαυρο ακομα κι αν βλεπουν οτι ειναι στραβο, και γ) το υγιεστερο ειναι να ακους γνωμες καποιου που μαλλον ενδιαφερεται για το καλο σου, και εσυ να αποφασιζεις επειτα μονος σου χωρις κανεναν συναισθηματικο/υλικο εξαναγκασμο. Μπορει η κοπελα σου να ανηκει στην τριτη περιπτωση και επειτα απο ωριμη σκεψη να κατεληξε εκει, μπορει ομως να ανηκει και στην πρωτη.

    Οκ μπορει καποτε να σωσεις το παιδι σου απο κατι στραβο με αυτη την τακτικη πλυσης εγκεφαλου και εκφοβισμου, αλλα πιστευω οτι αυτο θα βγει καπου παρακατω σιγουρα, αν δεν ενδυναμωσει το ιδιο απο μονο του ωστε να πιστευει στις δικες του αποφασεις και να εμπιστευεται την κριση του. Η θα την ξαναπατησει, η θα επιζητα μια ζωη την επιβεβαιωση καποιου αλλου για τις αποφασεις του. Αυτα..

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ποσοι ενεργοι ειμαστε αραγε που συχναζουμε σε αυτο το φορουμ.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 25-04-2012, 07:13
  2. Τελικά ποιός αξίζει σε αυτό το φόρουμ;
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 393
    Last Post: 02-07-2010, 16:24
  3. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !
    By πανος12345 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 28-10-2009, 10:03
  4. Ποιους πραγματικα σκοπους εξυπηρετει το φορουμ αυτο ?
    By πανος12345 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 40
    Last Post: 27-10-2009, 17:55
  5. Καλησπέρα σε όλους..πρώτη μέρα σ' αυτό το φόρουμ :)
    By psycho-logic in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 14-04-2008, 14:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •