Μλλον ειμαι χαζος και δεν το καταλαβαινω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    15

    Μλλον ειμαι χαζος και δεν το καταλαβαινω

    Καλημέρα..θα μπω γρηγορα στο ψητο..

    Χωρισα με την κοπελα μου εδω και δυο βδομαδες...και παντα μου ελεγε για τον υποτιθεμενο κολλιτο της παρα πολλα πραγματα..και οτι τους τραβουσε κατι αλλα δεν καναν τιποτα...
    με το που χωρισα..εγω πηγα με 4 κοπελες και απλα φιλιομασταν τιποτα το σπουδαιο αλλα και αυτη εκανε κατι παρομοιο και την πιεσα να με το πει μετα απο καφε που βγηκαμε..και λεω εγω το εκανα τυχαια εσυ ομως το εκανες και το περιμενα αυτο και μπορει να χωρισαμε αλλα εσυ αυτη τη στιγμη με τρελανες με τον χειροτερο τροπο...και το βρησκω ακρος λογικο..δεν ξερω αν συνφωνητε...ενταξει ας συνεχισει την ζωη της δεν λεω αλλα τουλαχιστον οταν δεν μιλαμε η κατι τετοιο...αυτη τη στιγμη ειμαι για φουντο που λενε..νιωθω πολυ ασχημα θελω να βαλω τα κλαμματα...και θελω να κανω μια εκδρομουλα κατι να ξεχαστω αλλα ουτε αυτα δεν μπορω να κανω λογο οικονομικης κρισης

    αφοτου εγιναν ολα αυτα ειχα παει σπιτι της να κατεβασω κατι τραγουδια γτ εμενα το laptop ειναι χαλασμενο..και κατεβαζα αρκετα τραγουδια γτ τα ειχα αναγκη γτ επρεπε να παιξω dj καπου..και αρχησαν οι αγκαλιες........... και με το που παω να φυγω φιλιομαστε...ελα μου ντε ομως..δεν το ηθελα πραγματικα..γτ γυρναει και μου λεει τωρα κοροιδευω(εκεινο το παιδι) και λεω αρα δεν κανατε κατι κανετε κατι.,..και μου λεει ναι..και λεω μπραβο τι να σου...πω και ειχαμε ετσι ενα μικρο πανυγιρη ψιλοφοναζαμε..και τις εξηγουσα αλλα δεν εβρισκε καπου το λογικο μου λεει εσυ πηγες με 4 ... λεω ναι αλλα ποτε δεν σου μιλισα για καποια που με τραβαει κλπ κλπ και με την μια φασονομε..μου λεει και γω τυχαια λεω αυτα τα πραγματα ΤΥΧΑΙΑ δεν γινονται... και μου στελνει μετα το βραδυ ενα μυνημα ''συγνωμη αν σε πληγωσα για κατι...και δεν θα σε ξανα ενοχλησω και τετοια και δεν θελω να ξανα μαλωσουμε'' και την περνω τηλ και λεω και γω συγνωμη αν εκανα πραγματα που σε πληγωσαν...(γιατι στην πραγματικοτητα στο παρελθον την ειχα πληγωση αρκετες φορες και σκυλομετανιωνω)και εγω δεν θελω να ξανα μαλωσουμε...αλλα αυτο το μη με ξανα ενοχλησεις μην το ξανα πεις..και ειχαμε την εξης κουβεντα να την πω μεσα σε αυτες τις μερες αν θελει να μιλαμε και τα σχετικα αλλα λεει και λεω θα κολλησουμε και δεν θα μπορουμε να προχωρησουμε και λοιπα...

    τελικα πρεπει να με χαζος...
    1ον χωρισα..επειδη θελω και αλλα πραγματα με αλλες..
    2οννιωθω ασχημα που πηγωσα ανθρωπο...οχι οτι εμενα δεν με πληγωσε..
    3ον νιωθω οτι εχω κανει κακο σε καποιον...και θελω να βαλω τα κλαμματα πολυ ασχημα


    τι να κανω ρε παιδια πραγματικα..να μιλαμε τι?
    20% θελω να μ μαζι τις το υπολοιπο οχι γιατι δεν θελω να γυρισω σε ενα μην ακαι να πω θελω κατι διαφορετικο...αφηστε που τωρα μετα απο αυτο που εκανε με τον αλλο εχω νευριασει πολυ ασχημα!με πληγωσε με το χειροτερο τροπο μετα απο 9 μηνες!

    ευχαριστω :(

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    15
    Α και στο τελος που ειχαμε κλειση στο τηλεφωνω οταν μιλισαμε μου ειπε και σ 'αγαπω και μου σπαραξε την ψυχη!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Γεια σου Γιάννη,

    Αν κατάλαβα καλά, εσύ χώρισες την κοπέλα σου, σωστά? Και ο λόγος ήταν επειδή ήθελες και νέες εμπειρίες-γκόμενες. Πόσο καιρό είσασταν μαζί και τι ηλικίες είστε?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Το εχω διαβασει 4 φορες και ακομα δεν εχω καταλαβει τι λες Γιαννη..

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    πηγαινε με αλλες 4 μηπως νιωσεις καλυτερα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Λοιπον εγω καταλαβα ειχε σχεση με μια, η οποια ειχε εναν κολλητο. Ο γιαννης τη χωρισε γιατι ηθελε να παει και με αλλες οπως και εκανε με αλλες 4, αλλα πηγε και η πρωην του με τον κολλητο, και ο Γιαννης το πηρε βαρια. Εγω προτεινω Μααλοξ πλας!! Σοβαρα τωρα, την χωρισες, παιδακια ειστε απο οτι φαινεται απο τη γενικοτερη συμπεριφορα, μαθετε απο τις βλακειες που κανετε και ολα καλα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Λοιπον εγω καταλαβα ειχε σχεση με μια, η οποια ειχε εναν κολλητο. Ο γιαννης τη χωρισε γιατι ηθελε να παει και με αλλες οπως και εκανε με αλλες 4, αλλα πηγε και η πρωην του με τον κολλητο, και ο Γιαννης το πηρε βαρια. Εγω προτεινω Μααλοξ πλας!! Σοβαρα τωρα, την χωρισες, παιδακια ειστε απο οτι φαινεται απο τη γενικοτερη συμπεριφορα, μαθετε απο τις βλακειες που κανετε και ολα καλα.
    Κι εγώ αυτό μάλλον κατάλαβα, απλά δεν ήθελα να το πιστέψω, διότι είναι παράλογο...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    15
    ειμασταν 9 μηνες μαζι και κατι.,.18 εγω 19 αυτη..

    η λιλιουμ το καταλαβε..

    συγνωμη που δεν καταλαβατε οι αλλοι...αλλα εγραφα γρηγορα γτ ηταν πολλα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by Giannis1 View Post
    ειμασταν 9 μηνες μαζι και κατι.,.18 εγω 19 αυτη..

    η λιλιουμ το καταλαβε..

    συγνωμη που δεν καταλαβατε οι αλλοι...αλλα εγραφα γρηγορα γτ ηταν πολλα!
    και είπαμε χώρισες επειδή ήθελες νέες εμπειρίες?

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    15
    Ναικ ακριβος αυτο για αλλα πραγματα οπως οτι ψιλοβαρεθηκα..γιατι ολο νευριαζε και δεν επερνε τιποτα στην πλακα αλλα ξες καμια φορα παλι τωρα τελευταια μια το μετανιωνω μια οχι...αλλα το θεμα μου ειναι το παραπανω..τι να κανω?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Συγγνώμη που θα σου το πω, αλλά εφόσον την χώρισες εσύ, εκείνη μπορεί να κάνει ότι θέλει και με όποιον θέλει. Όπως δηλαδή εσύ φασώθηκες, έτσι έχει το δικαίωμα και εκείνη, εφόσον έχετε χωρίσει.

    Αφού την χώρισες, για τους λογους που μας λες, σημαίνει ότι ήθελες να ζήσεις και άλλα πράγματα, ότι ήθελες και άλλες εμπειρίες. Άρα το να ξαναγυρίσεις δεν είναι λύση.

    Προσπάθησε να το ξεχάσεις, μην την ξαναενοχλήσεις, μην την βλέπεις και μην της μιλάς πια. Και σίγουρα μην της κάνεις σκηνές.

    Πάει τέλειωσε. Πάμε για άλλα.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    15
    ΝΑΙ δεν αντιλεγω αλλα σπαστικα με το συγκεκριμενο ατομα το οποιο με ειχε πει τοσα πολλα πραγματα...
    τελοσπαντον
    ναι μπορει να μην την ξαναενοχλησω μην τν βλεπω μην την μιλαω θα με κανει μετα παραπονα γτ θελει να μιλαμε και τα σχετικα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by Giannis1 View Post
    ΝΑΙ δεν αντιλεγω αλλα σπαστικα με το συγκεκριμενο ατομα το οποιο με ειχε πει τοσα πολλα πραγματα...
    τελοσπαντον
    ναι μπορει να μην την ξαναενοχλησω μην τν βλεπω μην την μιλαω θα με κανει μετα παραπονα γτ θελει να μιλαμε και τα σχετικα!
    Με όποιον να να είχε φασωθεί, το ίδιο θα σε πείραζε. Τώρα έτυχε να είναι αυτός.

    Άμα σου κάνει και παράπονα, τα θέλει κι αυτή, σόρυ κιόλας...

Similar Threads

  1. δεν καταλαβαινω τι συμβαινει!
    By suzukaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 02-08-2012, 02:43
  2. Δεν καταλαβαίνω.......
    By Giapoint in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 25-10-2011, 15:15
  3. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ
    By mach in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 28-08-2011, 17:54
  4. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ
    By ksotiko in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 18-03-2011, 15:59
  5. Δεν καταλαβαίνω τίποτα πια_Βοήθεια
    By eva_22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 06-06-2007, 19:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •