Luck to be a single lady - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 35 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 525
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Θέλω κι εγώ!!!! Να έρθω? Please??? Pretty pretty please???

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Yes, I deigned to go on a date against aaaaaaall my better judgment. I was willing to lower myself into the gutter. Και μαντεψτε..... ηταν μια απολυτη αποτυχια... Δε μπορω να αποφασισω αν εγω ειμαι το τοσο μεγαλο χαλι ή αν αυτοι που διαλέγω είναι η αφρόκρεμα της πολης.....hmmmm, I can't decide!!! Νομίζω είναι άκρως ευγενικό και κομψό να βγαίνεις πρώτη φορά με κάποιον και να μην κοιτάει καν εσένα αλλα τις κοπέλες στο διπλανο τραπέζι, τη σερβιτορα και τις κοπελες που περνουσαν απο το μαγαζι.....επίσης άκρως καλο ειναι να στελνεις μηνυματα και να ασχολεισαι με το κινητο σου την ωρα που ο συνομιλητης σου σου περιγραφει πχ το επαγγελμα του. Κοινως... ειναι καλυτερο να βγεις ενα Σαββατο βραδυ ΜΟΝΟΣ, να πιεις ενα κρασι ΜΟΝΟΣ και να περπατησεις στην παραλία ΜΟΝΟΣ (όταν λείπουν οι φιλοι βεβαιως) απο το να χαραμίσεις, γιατι ηταν πραγματικα waste of time εστω και μια ωρα με καποιον.... και το αποκορυφωμα ολων ειναι οταν ο ιδιος στο τελος γυρναει και σου λεει...'χμμμ βασικα εχω βγει και καλυτερα ραντεβου απο το σημερινο'................Thank u guys for being sooooooooo nice to us.....thank u!! I came out, I saw my shadow, and I'm going back in. See you next winter.
    εγω νομιζω οτι η αιτια που το ραντεβου απετυχε ειναι τα τονισμενα!! ΕΜπιστευσου την κριση σου, και μη ριχνεις το επιπεδο.....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Θέλω κι εγώ!!!! Να έρθω? Please??? Pretty pretty please???

    Αμε!!! Θα πιούμε το γνωστό κοκτέιλ ΄paranoia' ,αποτελούμενο από μία δόση ladose, μια δοση zyprexa, μια δοση stedon και akeniton με μία στρώση σαντιγύ!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    εγω νομιζω οτι η αιτια που το ραντεβου απετυχε ειναι τα τονισμενα!! ΕΜπιστευσου την κριση σου, και μη ριχνεις το επιπεδο.....
    yes, you are right.....εχω πεσει στο βούρκο εδώ και καιρό...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Αμε!!! Θα πιούμε το γνωστό κοκτέιλ ΄paranoia' ,αποτελούμενο από μία δόση ladose, μια δοση zyprexa, μια δοση stedon και akeniton με μία στρώση σαντιγύ!!!
    Και θα παίζει το αγαπημένο μου τραγουδάκι, Meds των Placebo.:)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Greetings from Meds Valley !!!!!!!!!!!!!

  7. #22
    ....χαου, σόρι δηλαδή, αλλά μήπως κάνεις εσύ κάτι στραβά.
    Ο ένας μλκας, ο άλλος μλκας, οκ κάπου πρέπει και συ να κάνεις λάθος. Μήπως πχ μιλάς ακατάπαυστα?
    Ένα παράδειγμα φέρνω.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ....χαου, σόρι δηλαδή, αλλά μήπως κάνεις εσύ κάτι στραβά.
    Ο ένας μλκας, ο άλλος μλκας, οκ κάπου πρέπει και συ να κάνεις λάθος. Μήπως πχ μιλάς ακατάπαυστα?
    Ένα παράδειγμα φέρνω.
    Θεοφανία καλησπέρα,
    δεν κατηγορω μονο τους αλλους, ισα ισα που προσπαθω παντα να βλεπω τα πραγματα και απο τις δυο πλευρες, κανω αλλωστε και ψυχοθεραπεια δω και καιρο και εχω μαθει να σκεφτομαι πιο σφαιρικα και οχι τοσο απολυτα..Οχι, δεν μιλαω ακαταπαυστα, ουτε τρωω τα φυστικια , ουτε προσβαλλω τον αλλον, ουτε τρωω τα νυχια μου, ουτε παω χυμαριο, ουτε τιποτα. ισα ισα, θεωρω οτι καθε φορα ειμαι ενταξει απεναντι τους, τους προσεχω οταν μιλανε , ειμαι ευγενικη, εχω παντα τροπους και αν μη τι αλλο προσεχω πολυ το ντυσιμο μου. Δε θεωρω οτι εχω κατι τοσο κακο πανω μου. Είμαι μια κοπελα 23 χρονων που ξερω να φερομαι και εχω μια αρκετα μεγαλη γκαμα σε ραντεβου, απλα τα περισσοτερα ειναι αποτυχημενα...ισως να ζηταω πολλα. αλλα μου αξιζουν τα πολλα γιατι τα δινω.

  9. #24
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Θεοφανία καλησπέρα,
    δεν κατηγορω μονο τους αλλους, ισα ισα που προσπαθω παντα να βλεπω τα πραγματα και απο τις δυο πλευρες, κανω αλλωστε και ψυχοθεραπεια δω και καιρο και εχω μαθει να σκεφτομαι πιο σφαιρικα και οχι τοσο απολυτα..Οχι, δεν μιλαω ακαταπαυστα, ουτε τρωω τα φυστικια , ουτε προσβαλλω τον αλλον, ουτε τρωω τα νυχια μου, ουτε παω χυμαριο, ουτε τιποτα. ισα ισα, θεωρω οτι καθε φορα ειμαι ενταξει απεναντι τους, τους προσεχω οταν μιλανε , ειμαι ευγενικη, εχω παντα τροπους και αν μη τι αλλο προσεχω πολυ το ντυσιμο μου. Δε θεωρω οτι εχω κατι τοσο κακο πανω μου. Είμαι μια κοπελα 23 χρονων που ξερω να φερομαι και εχω μια αρκετα μεγαλη γκαμα σε ραντεβου, απλα τα περισσοτερα ειναι αποτυχημενα...ισως να ζηταω πολλα. αλλα μου αξιζουν τα πολλα γιατι τα δινω.

    ..δεν αντιλέγω, μαζί σου είμαι.
    Απλά επειδή το φαινόμενο είναι κατ εξακολούθηση μπορεί να συμβαίνει κάτι που να μη το αντιλαμβάνεσαι και να χαλάει όλο το θέμα.
    Δε μπορεί ο άλλος να έρχεται ραντεβού και στην πορεία να εξελίσεται σε μαλακα.
    Σίγουρα όταν αποφασιζες να βγεις μαζί του δεν είχε δώσει τέτοια δείγματα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Αν θες πχ να σου πω για τον χθεσινο, γιατρος ειναι, ειδικευομενος, απο ενα συνεδριο γνωριστηκαμε, δε μου φανηκε ουτε αγενης, ουτε περιεργος. οταν λοιπον μου ζητησε να βγουμε λέγοντας χαριτολογώντας 'θα πρεπει να παρω το ιστορικο σας και να σας καταχωρήσω' και ειπα οκ.....αλλωστε θα εχουμε να πουμε και θεματα δουλειας..που να φανταστω οτι θα καταληξει ετσι?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Αν θες πχ να σου πω για τον χθεσινο, γιατρος ειναι, ειδικευομενος, απο ενα συνεδριο γνωριστηκαμε, δε μου φανηκε ουτε αγενης, ουτε περιεργος. οταν λοιπον μου ζητησε να βγουμε λέγοντας χαριτολογώντας 'θα πρεπει να παρω το ιστορικο σας και να σας καταχωρήσω' και ειπα οκ.....αλλωστε θα εχουμε να πουμε και θεματα δουλειας..που να φανταστω οτι θα καταληξει ετσι?
    Μην πτοείσαι... Είπαμε, επαναληπτικές δοκιμές!

  12. #27
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Αν θες πχ να σου πω για τον χθεσινο, γιατρος ειναι, ειδικευομενος, απο ενα συνεδριο γνωριστηκαμε, δε μου φανηκε ουτε αγενης, ουτε περιεργος. οταν λοιπον μου ζητησε να βγουμε λέγοντας χαριτολογώντας 'θα πρεπει να παρω το ιστορικο σας και να σας καταχωρήσω' και ειπα οκ.....αλλωστε θα εχουμε να πουμε και θεματα δουλειας..που να φανταστω οτι θα καταληξει ετσι?
    ..ωραια, οπότε είχε δει ο ένας τον άλλο πριν βγειτε.
    Όταν λοιπόν βγήκατε δεν ξεκίνησε να σε ρωτά για τη δουλειά σου, για τη ζωή σου, τα ενδιαφεροντα σου κλπ?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Εντωμεταξυ με πηρε τηλεφωνο μολις ενας τυπος που ειχαμε βγει πριν κανενα μηνα που νομιζω σας τον ειχα αναφερει.Ηταν αυτος που μου ειχε πει, καλη εισαι αλλα πρεπει να αλλαξεις αυτο κι αυτο κι αυτο κι αυτο...και θελει λεει να βγουμε. 'δεν σε πηρα τηλ εδω και ενα μηνα γιατι νομιζα οτι ειχες πειραχτει πολυ και δισταζα...αλλα σημερα αποφασισα να το κανω γιατι μου αρεσεις πολυ....' πωωωωω τι βοδια....σορρυ, αλλα το παιζετε τοσο λαθος αγαπητα μου αρσενικα...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Αχα! ωστε αυτη ειναι η ατάκα που δουλεύει! Ποιος θα το φανταζόταν...το καλά κρυμμένο μυστικό των αιώνων μπροστά στα μάτια μου σε ένα forum...Η γνώση τόσων πολιτισμών...Η σοφία των Μάγιας και των Αζτέκων....οι ρούνοι των σκανδιναβών...τα ματζούνια των γιατρών μάγων του αμαζονίου...το συστατικό για την συρίκνωση κεφαλιών των πυγμαίων...τόσο απλό?
    'θα πρεπει να παρω το ιστορικο σας και να σας καταχωρήσω'
    μάλιστα...το σημειώνω...φυλαχτείτε μικρά μπλε στρουμφάκια...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ..ωραια, οπότε είχε δει ο ένας τον άλλο πριν βγειτε.
    Όταν λοιπόν βγήκατε δεν ξεκίνησε να σε ρωτά για τη δουλειά σου, για τη ζωή σου, τα ενδιαφεροντα σου κλπ?
    ναι αμε....αλλα οσο εγω του απαντουσα φαινοταν να βαριεται τραγικα, κοιτουσε αλλου, δε μου εδινε καθολου σημασια, ουτε καν μια ματια, επαιζε με το κινητο του....εκανε διαφορα τετοια ακυρα...και σε καποια φαση τον ρωτησα ευθεως και ειπε 'οχι,ειμαι απλα λιγο κουρασμενος....συνεχισε εσυ....' ναι αλλα εγω με τι ορεξη και θεληση να συνεχισω...και σταματησα να μιλαω...και ουτε αυτος μιλουσε...και ολο να κοιταει τους κωλους απο τους περαστικους....ε συγγνωμη, τοσο ηλιθια ειμαι? και προσπαθησα να ανοιξω λιγο την κουβεντα παραπανω αλλα αυτος αδιαφορουσε πληρως...

Page 2 of 35 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •