Luck to be a single lady
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 35 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 525
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451

    Luck to be a single lady

    Yes, I deigned to go on a date against aaaaaaall my better judgment. I was willing to lower myself into the gutter. Και μαντεψτε..... ηταν μια απολυτη αποτυχια... Δε μπορω να αποφασισω αν εγω ειμαι το τοσο μεγαλο χαλι ή αν αυτοι που διαλέγω είναι η αφρόκρεμα της πολης.....hmmmm, I can't decide!!! Νομίζω είναι άκρως ευγενικό και κομψό να βγαίνεις πρώτη φορά με κάποιον και να μην κοιτάει καν εσένα αλλα τις κοπέλες στο διπλανο τραπέζι, τη σερβιτορα και τις κοπελες που περνουσαν απο το μαγαζι.....επίσης άκρως καλο ειναι να στελνεις μηνυματα και να ασχολεισαι με το κινητο σου την ωρα που ο συνομιλητης σου σου περιγραφει πχ το επαγγελμα του. Κοινως... ειναι καλυτερο να βγεις ενα Σαββατο βραδυ ΜΟΝΟΣ, να πιεις ενα κρασι ΜΟΝΟΣ και να περπατησεις στην παραλία ΜΟΝΟΣ (όταν λείπουν οι φιλοι βεβαιως) απο το να χαραμίσεις, γιατι ηταν πραγματικα waste of time εστω και μια ωρα με καποιον.... και το αποκορυφωμα ολων ειναι οταν ο ιδιος στο τελος γυρναει και σου λεει...'χμμμ βασικα εχω βγει και καλυτερα ραντεβου απο το σημερινο'................Thank u guys for being sooooooooo nice to us.....thank u!! I came out, I saw my shadow, and I'm going back in. See you next winter.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Ρε παιδί μου όλα τα λαχεία σου πέφτουν? Παίξε κανα λόττο.:)

    Δεν είναι όλοι έτσι πάντως. Υπάρχουν και άντρες-άνθρωποι. Απλά θέλει πολλές- πάρα πολλές- επαναληπτικές δοκιμές για να τους πετύχεις. Μέχρι τότε, απλά διασκέδασέ το και πάρε τη ζωή πιο χαλαρά... Βγήκες με ένα τσόγλανο, so what? Γέλασε και προχώρα.

    :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    ποσο καιρο τον γνωριζες πριν βγεις μαζι του? θα σου προτεινα πριν αποφασισεις να βγεις με καποιον να τσεκαρεις αν οντως κ εσενα σε ενδιαφερει αυτος ο τυπος, αν ειναι αυτο που ψαχνεις, αν θελει κ αυτος πραγματικα να σε γνωρισει ή ψαχνει για ξεπετες. πιστευω οτι αν δεν ταιριαζεις αμεσως με καποιον, στην πορεια φαινεται ο χαρακτηρας του, δεν χρειαζεται να περνας αμεσως στη φαση του ραντεβου με τον καθε μαλ@κα..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Ωραιος ο τυπος...πoλυ ευγενικος,απεναντι σου :D

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Ελα μωρε how...και τι εγινε που επεσες σε αλλο ενα βλητο.....εχασες μια ωρα...τιποτα αλλο....
    μην πτοεισε.....συνεχισε ακαθεκτη...και το καλο θα κατσει..αργα ή γρηγορα.....
    αλλωστε ειναι κριμα να μη δωσεις στον επομενο μια ευκαιρια ..επειδη ο προηγουμενος ηταν αλλου φαν παρκ.....:)
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Ναι ναι.... για γελια ειμαι..... γιατι οχι μονο απετυχε παταγωδως το ραντεβου αλλα και επειδη πηρα ταξι να γυρισω σπιτι και επεσα στον ιδιο ταξιτζη που με ειχε παρει οταν ειχα φυγει απο το ραντεβου που ο τυπος δεν ειχε καν εμφανιστει....και με θυμηθηκε!!!! με ειδε παλι απελπισμενη και λεει...'ΠΑΑΑΑΑΑΛΙ ΚΑΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ?? ΠΑΑΑΑΑΑΛΙ???' Ορίστε....έχουμε γινει και στους ταξιτζηδες πλεον γνωστοι......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    xaxaa..ουτε σε ταινια αυτα!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Argyroupoli beach
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Δε μπορω να αποφασισω αν εγω ειμαι το τοσο μεγαλο χαλι ή αν αυτοι που διαλέγω είναι η αφρόκρεμα της πολης.....hmmmm, I can't decide!!!
    Μόνη σου δίνεις την απάντηση σε όλα. Αυτοί που ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ. Οπότε έχεις την δυνατότητα της επιλογής. Τι σκας λοιπον? Πήγαινε στον επόμενο.
    Forbidden dreams

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Kalopisti πραγματι, αυτο ενιωσα χθες!! Και μου λεει....την επομενη φορα που θα βγεις ραντεβου θα με παρεις τηλεφωνο και θα ερθω να κατσω στο διπλανο τραπεζι να δω τι κανεις λαθος!! Γιατι δε μπορει....κατι παει στραβα!!! χαχαχαχαχαχα....'ειμαι και παντρεμενος βρε πουλακι μου και δε μπορω να σου κανω και προταση γαμου βρε ξανθουλα μου'......κορυφαια μορφη ο ταξιτζης....Γιάννη....που να ξερω οτι θα μου προκυψουν ετσι..? στην αρχη ολοι αψογοι φαινονται και φερονται μια χαρα μεχρι να πεις ναι στο ραντεβου μετα ομως χαλαει το πραγμα...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    βγες με παιδια απο εδω. μπορει να βρεις καναν τρελαρα που να σε κανει να περασεις ωραια και να μην παραπονιεσαι. εγω πριν τρεις μηνες εκανα σεξ (τοσο καιρο εχω να κανω) με μια κοπελα απο ξενη χωρα και απο τοτε μιλαμε καθε μερα στο ιντερνετ. τι ρωταω τι μου βρηκε αφου δε βλέπομαι και ειμαι απαισιος χαρακτηρας και εκεινη γελαει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Kalopisti πραγματι, αυτο ενιωσα χθες!! Και μου λεει....την επομενη φορα που θα βγεις ραντεβου θα με παρεις τηλεφωνο και θα ερθω να κατσω στο διπλανο τραπεζι να δω τι κανεις λαθος!! Γιατι δε μπορει....κατι παει στραβα!!! χαχαχαχαχαχα....'ειμαι και παντρεμενος βρε πουλακι μου και δε μπορω να σου κανω και προταση γαμου βρε ξανθουλα μου'......κορυφαια μορφη ο ταξιτζης....Γιάννη....που να ξερω οτι θα μου προκυψουν ετσι..? στην αρχη ολοι αψογοι φαινονται και φερονται μια χαρα μεχρι να πεις ναι στο ραντεβου μετα ομως χαλαει το πραγμα...
    Ε αυτό με το ταξιτζή πρέπει να το κάνεις!!! Θα σκάσετε στα γέλια και θα περάσεις σίγουρα καλά, ακόμα κι αν πετύχεις πάλι κανέναν στο SKIP.:D

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by sball View Post
    βγες με παιδια απο εδω. μπορει να βρεις καναν τρελαρα που να σε κανει να περασεις ωραια και να μην παραπονιεσαι. εγω πριν τρεις μηνες εκανα σεξ (τοσο καιρο εχω να κανω) με μια κοπελα απο ξενη χωρα και απο τοτε μιλαμε καθε μερα στο ιντερνετ. τι ρωταω τι μου βρηκε αφου δε βλέπομαι και ειμαι απαισιος χαρακτηρας και εκεινη γελαει.


    Ναι, γιατι το μονο που μου λειπει ειναι ενα blind date , να ταιζουμε ο ενας τον αλλον προζακ....

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Ναι, γιατι το μονο που μου λειπει ειναι ενα blind date , να ταιζουμε ο ενας τον αλλον προζακ....
    ναι ενταξει, εγω το ειπα σε φαση πρωτα εκανα σεξ μαζι της και μετα την εκανα φριεντ στο ιντερνετ. απο το ιντερνετ (και ειδικα εδω) να μεταφερθει εξω χλωμο. αλλωστε ποιον να εμπιστευτεις;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Ναι, γιατι το μονο που μου λειπει ειναι ενα blind date , να ταιζουμε ο ενας τον αλλον προζακ....
    Ένα για τη μαμά... ένα για τον μπαμπά... ένα για εκείνο το μαλάκα που βγήκα χτες... ένα για έναν άλλο μαλάκα που με έστησε...:)
    Α ρε howtodream, είσαι θεά.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Ένα για τη μαμά... ένα για τον μπαμπά... ένα για εκείνο το μαλάκα που βγήκα χτες... ένα για έναν άλλο μαλάκα που με έστησε...:)
    Α ρε howtodream, είσαι θεά.

    Και μετα Ψυχιατρείο Σταυρουπόλεως για after! Και γαμω τις φασεις, can't wait!!!!! Ελπιζω να προσφερθούν πολλοί! το dress code είναι λευκά με τα μανίκια κατα προτίμηση πίσω..

Page 1 of 35 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •