Luck to be a single lady - Page 35
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 35 of 35 FirstFirst ... 25333435
Results 511 to 525 of 525
  1. #511
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δε μ λες διαλογή κανείς η οποίος σ λέει βγαίνεις αμα κανείς εγώ λέω για μια βδομάδα να μην κανείς να δούμε τι θα γίνει

  2. #512
    Για να εγιναν ολα αυτα που περιγραφεις στο 1ο ποστ θα πρεπει ή να ηταν πολυ μακακας ή να μην βλεπεσαι εμφανισιακα(μεχρι και τα λιγο παραπανω κιλακια ειναι αποδεκτα, απο κει και περα...δεν)

  3. #513
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε μ λες διαλογή κανείς η οποίος σ λέει βγαίνεις αμα κανείς εγώ λέω για μια βδομάδα να μην κανείς να δούμε τι θα γίνει
    Bγαινω με ατομα που κατι με τραβαει να βγω.με αυτον πχ βγηκα γιατι ειχα να τον δω πολλα χρονια και τοτε δεν προλαβα να τον γνωρισω...

  4. #514
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by kathisterix View Post
    Για να εγιναν ολα αυτα που περιγραφεις στο 1ο ποστ θα πρεπει ή να ηταν πολυ μακακας ή να μην βλεπεσαι εμφανισιακα(μεχρι και τα λιγο παραπανω κιλακια ειναι αποδεκτα, απο κει και περα...δεν)

    ψηφίζω το Α, απο τη στιγμη που ο ίδιος τότε επέμενε και όχι μόνο δεν εμφανιστηκε, αλλα με πηρε και τηλεφωνο 10 μερες μετα να βγει και απο πανω του τυπου' ε,ενταξει μωρε,μου ετυχε μια πτηση αλλα τωρα ειμαι ελευθερος να βγουμε...'

  5. #515
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    ψηφίζω το Α, απο τη στιγμη που ο ίδιος τότε επέμενε και όχι μόνο δεν εμφανιστηκε, αλλα με πηρε και τηλεφωνο 10 μερες μετα να βγει και απο πανω του τυπου' ε,ενταξει μωρε,μου ετυχε μια πτηση αλλα τωρα ειμαι ελευθερος να βγουμε...'

    οχι, για λαθος ανδρα μιλησα....μου ετυχε ωστοσο και αυτο που σου ειπα, να κλεισουμε ραντεβου και να μην ερθει.....ο συγκεκριμενος σε αυτο το ποστ ηταν απλα περιεργος. και πολλα κιλα μαλακας.

  6. #516
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    η γυναικα χτιζεται απο τα οχι που θα πει οχι απο τα ναι εσυ οποιοσ σου λεει οσο απαλευτοσ κι αν ειναι πειθεισ τον εαυτο σου οτι ειναι ευκαιρια

  7. #517
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by elis View Post
    η γυναικα χτιζεται απο τα οχι που θα πει οχι απο τα ναι εσυ οποιοσ σου λεει οσο απαλευτοσ κι αν ειναι πειθεισ τον εαυτο σου οτι ειναι ευκαιρια

    'η γυναικα χτίζεται απο τα οχι που θα πει' ....... το θεωρω τελειως χαζο.

  8. #518
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    'η γυναικα χτίζεται απο τα οχι που θα πει' ....... το θεωρω τελειως χαζο.


    Τι εννοει -απο τα οχι που θα πει- οσες φορες λεει οχι γινεται πιο επιθυμητη/?
    Maλλον δεν γνωριζει τα περι possitive vibration
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  9. #519
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αμα πεις πολλά ναι σ βγήκε το όνομα τελείωσες αμα λες πολλά όχι κανείς καριέρα

  10. #520
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Εγώ λέω, άμα γουστάρεις να πεις ναι, λες ναι και άμα δεν γουστάρεις λες όχι.

    Ισχύει και για τα ραντεβού και για το σεξ και για όλα τα πράγματα στη ζωή.

  11. #521
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Εγώ λέω, άμα γουστάρεις να πεις ναι, λες ναι και άμα δεν γουστάρεις λες όχι.

    Ισχύει και για τα ραντεβού και για το σεξ και για όλα τα πράγματα στη ζωή.
    ακριβως. Από πότε θα πρέπει να προσποιούμαστε δηλαδη.... όποτε θέλω και να λέω και ΘΑ ΛΕΩ ναι. Το να λες όχι εβω θες να πεις ναι, μόνο και μόνο για να το παίξεις μοιραίο θηλυκό, δύσκολη και βαρύ πεπόνι μου ακούγεται νοοτροπία εκτός τόπου και χρόνου.

  12. #522
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    χθες το βραδυ περιμενα στη σταση το λεωφορειο με μια φιλη μου και ερχεται ενας τυπος και καθεται διπλα μας...η φιλη μου παιρνει το λεωφορειο να φυγει καλαμαρια και μενω εγω με τον τυπο....με ρωταει....ενα επαγγελομαι κατι, μιας που με τη φιλη μου μιλουσαμε για ενα σχετικο θεμα. του λεω ναι. Μου πιανει λοιπον την κουβεντα και μου ζηταει τηλεφωνο και date.... προσπαθησα να του εξηγησω οτι δεν ενδιαφερομαι και γυρισε και μου ξαναζητησε με τροπο το νουμερο μου. Ευτυχως εκεινη την ωρα ηρθε το λεωφορειο και επρεπε να φυγω. Με τρομαζουν εκει εξω...
    να γιατί λέμε ότι τα λεωφορεία σου βρίσκουν τον έρωτα της ζωής σου! μήπως περίμενες και το 31; η φίλη σου ποιο λεωφορείο είχε πάρει τότε; μήπως το 5 ή 6;
    http://lewforeio31.blogspot.com κάτι παραπάνω από ένα απλό λεωφορείο

  13. #523
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Θα σου πω την γνωμη μου(χωρις να με παρηξηγησεις,δεν γραφω με κακια ουτε να προσβαλω κανενανα κι καμια) ,απλα θα σου γραψω αυτο που εχω καταλαβει ,αυτο που νομιζω οτι παιζει στο μυαλο μιας κοπελας -μεχρι τα 23-25 οπου μετα συνηθως αλλαζει παρα πολυ- μιας κοπελας απο αυτες που εχω ζησει κι εχω γνωρισει μεχρι τωρα στη ζωημου! δεν θελω να σου -να σας κανω τον εξυπνο η τον εμεπειρο ,ξερω οτι αρκετες-αρκετοι θα πουν τη μας λεει τωρα το ανορθωγραφο πρεζακι?? τι να μας πει ο πρεζακιας που εχει χαραμησει την ζωη του, και που πιο πολυ πικρες εχει δωσει παρα χαρες στους ανθρωπους, εστω κι ετσι λοιπον θα παρω το θαρρος να σας πω τη εχω χαμπαριασει μεχρι σημερα στην ζωουλα μου για τις γυναικες περι του θεματος που αρχησες,θα πω την αποψη μου για μια συνηθησμενης κοπελα της εποχης μας.
    Δεν ξερω αν τον γουσταρες ερωτικα, η σεξουαλικα! η αν ακομα απλα ηθελες την επιβαιβεωση σου !- αυτο ουτε εσυ το ξερεις αφου ειναι υποσυνείδητο- , ετσι λοιπον νομιζω οτι αμα ξανα γυρναγες τον χρονο πισω παλυ θα ξανα εβγαινες μαζι του! Οι ανδρες που ειναι σωστοι, που δεν θα ξεφτιλιζαν τα αισθηματα μιας κοπελας συνηθως εχουν την απορηψη! λογο του οτι δειχνουν συναισθηματικοι τυποι, και η γυναικια φυση θελει τον ανδρα δυναμικο! σκληρο! επιβήτορα! μεχρι σημερα εχω παρατηρησει οτι οι ανδρες που υποκρινοντε στις γυναικες, που στις ανδροπαρεες και γενικα πισω απο την πλατη της κοπελας που ειναι μαζι καποιο δυαστημα ( εστω κι πολυ λιγο καιρο) μηλαν και λενε πραματα ασχημα, λενε και περηγραφουν τις προσωπικες στιγμες τους, μηλαν για το πως κανει σεξ, πως ειναι το στηθος της, λενε τα πρωσοπικα πραματα που η κακομοιρα του εχει εμπιστευτει, αυτος τα λεει σε οποιο βρει! και ας μην το κανει απο κακια ,το θεμα ειναι οτι λεει τα παντα, ακομα και τι χρωμα εσωρουχα φορα! και ομως, αυτον τον ανδρα!! αυτον!! ερωτευοντε!! αυτον θελουν και οι αλλες!!
    Τελος θελω να πω οτι ευυχως!!! ευτυχως!! αυτο δεν ειναι ο κανονας!! δεν ειναι ετσι ολες οι κοπελες, υπαχουν γυνακες που μπορουν να ξεχοριζουν τους ΑΝΔΡΕς ! υπαρχουν ,απλα δεν ειναι τοσες ωσοι οι ΑΝΔΡΕΣ σε αναλογια.

  14. #524
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Θα σου πω την γνωμη μου(χωρις να με παρηξηγησεις,δεν γραφω με κακια ουτε να προσβαλω κανενανα κι καμια) ,απλα θα σου γραψω αυτο που εχω καταλαβει ,αυτο που νομιζω οτι παιζει στο μυαλο μιας κοπελας -μεχρι τα 23-25 οπου μετα συνηθως αλλαζει παρα πολυ- μιας κοπελας απο αυτες που εχω ζησει κι εχω γνωρισει μεχρι τωρα στη ζωημου! δεν θελω να σου -να σας κανω τον εξυπνο η τον εμεπειρο ,ξερω οτι αρκετες-αρκετοι θα πουν τη μας λεει τωρα το ανορθωγραφο πρεζακι?? τι να μας πει ο πρεζακιας που εχει χαραμησει την ζωη του, και που πιο πολυ πικρες εχει δωσει παρα χαρες στους ανθρωπους, εστω κι ετσι λοιπον θα παρω το θαρρος να σας πω τη εχω χαμπαριασει μεχρι σημερα στην ζωουλα μου για τις γυναικες περι του θεματος που αρχησες,θα πω την αποψη μου για μια συνηθησμενης κοπελα της εποχης μας.
    Δεν ξερω αν τον γουσταρες ερωτικα, η σεξουαλικα! η αν ακομα απλα ηθελες την επιβαιβεωση σου !- αυτο ουτε εσυ το ξερεις αφου ειναι υποσυνείδητο- , ετσι λοιπον νομιζω οτι αμα ξανα γυρναγες τον χρονο πισω παλυ θα ξανα εβγαινες μαζι του! Οι ανδρες που ειναι σωστοι, που δεν θα ξεφτιλιζαν τα αισθηματα μιας κοπελας συνηθως εχουν την απορηψη! λογο του οτι δειχνουν συναισθηματικοι τυποι, και η γυναικια φυση θελει τον ανδρα δυναμικο! σκληρο! επιβήτορα! μεχρι σημερα εχω παρατηρησει οτι οι ανδρες που υποκρινοντε στις γυναικες, που στις ανδροπαρεες και γενικα πισω απο την πλατη της κοπελας που ειναι μαζι καποιο δυαστημα ( εστω κι πολυ λιγο καιρο) μηλαν και λενε πραματα ασχημα, λενε και περηγραφουν τις προσωπικες στιγμες τους, μηλαν για το πως κανει σεξ, πως ειναι το στηθος της, λενε τα πρωσοπικα πραματα που η κακομοιρα του εχει εμπιστευτει, αυτος τα λεει σε οποιο βρει! και ας μην το κανει απο κακια ,το θεμα ειναι οτι λεει τα παντα, ακομα και τι χρωμα εσωρουχα φορα! και ομως, αυτον τον ανδρα!! αυτον!! ερωτευοντε!! αυτον θελουν και οι αλλες!!
    Τελος θελω να πω οτι ευυχως!!! ευτυχως!! αυτο δεν ειναι ο κανονας!! δεν ειναι ετσι ολες οι κοπελες, υπαχουν γυνακες που μπορουν να ξεχοριζουν τους ΑΝΔΡΕς ! υπαρχουν ,απλα δεν ειναι τοσες ωσοι οι ΑΝΔΡΕΣ σε αναλογια.

  15. #525
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by giannis94 View Post
    να γιατί λέμε ότι τα λεωφορεία σου βρίσκουν τον έρωτα της ζωής σου! μήπως περίμενες και το 31; η φίλη σου ποιο λεωφορείο είχε πάρει τότε; μήπως το 5 ή 6;
    Xaxaxa....η φιλη μου το 5 πηρε, αλλα εγω τοτε περιμενα το 3....(που το ξεθαψαμε το θεμα!!!!).

Page 35 of 35 FirstFirst ... 25333435

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •