απωλεια αυθορμιτων στυσεων.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591

    απωλεια αυθορμιτων στυσεων.

    γεια σας και παλι.καταρχην να ζητησω συγγνωμη που ξανα ανοιγω παρομοιο θεμα με το πρωτο και δεν το συνεχιζω απο εκει αλλα δεν ξερω αν πρεπει να συνεχισω απο κει η οχι.βοηθηθηκα πολυ στο πρωτο θεμα και ευχαριστω πολυ ολους/ολες. αφου παρατησα τα χαπια και τη θεραπεια και οπως με ειπε και ο ουρολογος-ψυχολογος μου πολυ σωστα εκανα. ειχα στυση 100%αφου καθαρισε ο οργανισμος απτα χαπια και της παρενεργειες.εδω να σας πω οτι αφησα το θεμα του παιδιου στην ακρη για καποιο διαστημα για να μου φυγει το αγχος και να ηρεμησω.αλλα παρατηρησα καποιες αλλαγες οσο αφορα τη λειτουργεια του σωματος-σεξουαλοκοτητας μου.δηλαδη. εχω στυση μονο με τη γυναικα μου.αυθορμητες στυσεις δεν εχω νυχτερινες στυσεις δεν εχω στυση στο αυνανισμο δεν εχω.εχω στυση παρα μονο με τη γυναικα μου.ειναι φυσιολογικο αυτο??μηπως συμβαινει επειδη εχω σταθερη σεξουαλικη ζωη???αλλα 8 χρονια τωρα παντρεμενος με σταθερη σεξουαλικη ζωη δεν λειτουργουσα ετσι.μετα την περιπετεια που ειχα και επειτα αρχισε να συμβαινει αυτο.επισης
    .παρατηρησα οτι τωρα κουραζομαι πολυ ευκολα και ξεκουραζομαι πολυ δυσκολα.κοιμαμε μονο 5-6 ωρες τη νυχτα αλλα τα συμπληρωνω το μεσημερη.τωρα θα μου πειτε αφου ρε μεγαλε βρηκες και εχεις το καταλληλο γιατρο γιατι δεν ρωτας εκεινον??γιατι ρε παιδια η επισκεψη στοιχηζη 50 ευρω και δεν τα εχω.δεν τα τσιγκουνευομαι πραγματικα.απλος δεν ταα εχω οταν θα τα εχω θα παω απλα αν μπορειτε και εσεις να μου πειτε καποια γνωμη θα σας ημουν ευγνωμων.επειδει ξερω οτι γνωριζετε απο αυτα τα θεματα και εχω βοηθηθη πολυ..χιλια συγνωμη που σας κουραζω αλλα δεν ξερω και τι να κανω ευχαριστω πολυ για ολα.εκ των προτερων
    Υ.Γ
    Η γυναικα μου με εχει στηριξει παρα πολυ σε αυτο το θεμα και συνεχιζη να το κανει

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Οι αυθόρμητες στυσεις μπορεί κ να χάνονται με την ηλικία.. Όσο μεγαλώνεις δεν έχεις κ τόσες αυθόρμητες στυσεις.. Όσο το ψειριζεις όμως θα χαθεί κ η στυση μαζί με την γυναίκα σου.. Γτ τόσο άγχος πια;;; χαλάρωσε βρε αδερφέ κ άσε το όργανο σου να κάνει ο. Τι θέλει.. Όσο το σκέφτεσαι τόσο θα επηρεάζεται το καιμενο..παρε το μυαλό σου εντελώς από αυτό!!! Κ θα βρεις την υγεία σου..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Μεγάλε ξέρεις γιατί λένε ότι μας ψεκάζουν γτ δε μας σηκώνεται κ δεν μπορούμε να δουλέψουμε λεγε σε όλους ότι μας ψεκάζουν κ θα καταλάβουν μην ψαχνεισ για χαζούς εδώ δεν έχει πολλούς κ εγώ ψεκασμενοσ είμαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    Οι αυθόρμητες στυσεις μπορεί κ να χάνονται με την ηλικία.. Όσο μεγαλώνεις δεν έχεις κ τόσες αυθόρμητες στυσεις.. Όσο το ψειριζεις όμως θα χαθεί κ η στυση μαζί με την γυναίκα σου.. Γτ τόσο άγχος πια;;; χαλάρωσε βρε αδερφέ κ άσε το όργανο σου να κάνει ο. Τι θέλει.. Όσο το σκέφτεσαι τόσο θα επηρεάζεται το καιμενο..παρε το μυαλό σου εντελώς από αυτό!!! Κ θα βρεις την υγεία σου..
    λες?? λες να είναι της ηλικιας η αυθορμητες στυσεις ειναι ακομα πιο ευχαριστες και μου λειπουν πολύ. αλλα ετσι ξαφνικα να χαθουν.οκ.πλεον δεν θα το σκεφτομε θα το αφησω να λειτουργηση οπως νομιζει..ευχαριστο παρα πολυ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μεγάλε ξέρεις γιατί λένε ότι μας ψεκάζουν γτ δε μας σηκώνεται κ δεν μπορούμε να δουλέψουμε λεγε σε όλους ότι μας ψεκάζουν κ θα καταλάβουν μην ψαχνεισ για χαζούς εδώ δεν έχει πολλούς κ εγώ ψεκασμενοσ είμαι
    ????????? σορυ αλλα μπορει να ειμαι ολιγον χαζος.δεν καταλαβα τιποτα απτο σχόλιο σου..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Όλοι έτσι είμαστε ξυπνά γι αυτό λένε ότι μας ψεκάζουν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    εγω παντος που εχω δορυφορικη συσκευη στο σπιτη μου και βλεπω εξωτερικο πολλα κρατη.εχω περιπου 600 καναλια απτα 600 καναλια τα
    450 πουλανε καυλωτικακαι μαλιστα υποσχονται ολονυχτια μαχη.εννοειτε οτι δεν τα παιρνω δεν τα εμπιστευομαι.απο μικρος ημουν εναντιον στη ληψη φαρμακων.απλος ετσι το ανεφερα κουβεντα να γινετε.μαλιστα εχω ακουσει πολλες φορες οτι εχουν προβλημα και σε ηλικιες τον 20 εως 18.αντε στην ελλαδα πες αντιμετωπιζουμε κριση ανεργια και δημιουργη αγχος αυτο με το σεξουαλικο επικρατει σε πολλες χωρες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ????????? σορυ αλλα μπορει να ειμαι ολιγον χαζος.δεν καταλαβα τιποτα απτο σχόλιο σου..
    εδω δεν εχω καταλαβει, αφου λειτορυγεις μια χαρα την ωρα του σεξ (με την γυναικα οπως λες), ΓΙΑΤΙ σε απασχολουν οι ακουσιες στυσεις? τι να τις κανεις????

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    σωστη η ερωτηση σου.επειδη εχω διαβαση οτι ο ανδρας πρεπει να εχει αυθορμητες στυσεις ειναι καλη λειτουργια του σωματος-οργανισμου.
    και οτι αμα δεν εχει αυθορμητες στυσεις πιθανον ειναι καποια προειδοποιηση οτι κατι δεν παει καλα.επισεις οπως ειπα η αυθορμιτες στυσεις προσφερουν μεγαλυτερη ευχαριστηση και αυτοπεποιθηση τουλαχιστον σε εμενα.οκ ξερω οτι ο ανδρας με τη παροδο του χρονου μειωνετε η στυση του οπωςκαι οι αυθορμιτες στυσεις.αλλα θεωρω οτι ειμαι πολυ νεος ακομα για να εχω τοσο μεγαλη και αποτομη μειωση απτη μια μερα στην αλλη που λεει ο λογος.ειμαι ακομα 35 ετων.διαβασα σε πολλα σαιτ με σχετικα θεματα οτι αυτο ειναι πολυ πιθανον να οφειλετε σε χαμηλη τεστοστερονη.γιατι μου φενετε οτι εχω τα συμτωματα.οπως προαναφερα κουραζομε ευκολα και αργη πολυ να φυγη η κουραση σε συγκριση με προ 3 μηνων.π,χ κουραζομε στη δουλεια και νοιωθω ξεκουραστος την αλλη μερα ενω πριν 4 μηνες οταν κουρααομουν απτη δουλεια συνηθος ξεκουραζομουν μετα απο 4-5 ωρες και καποιες φορες εχω αδικαιολογιτη κουραση δηλαδη χωρις να εργαζομε χωρις να κανω κατι νοιωθο κουρασμενος.επειτα βλεπω τα μαλλια μου να αραιωνουν εγω ειχα πολυ δυνατα μαλλια και πυκνα.συμπτωματα στυτικης δεισλειτουγιας-υπογονιμοτητα.οπως και να εχει ενα τεστ θα μου δωσει της απαντησεις το οποιο τεστ θα παω να κανω πολυ συντομα.. α εδω να πω οτι η χαμηλη τεστοστερονη ερχετε στους ανδρες συνηθος λιγο μετα τα 30 οχι ομως οτι δεν υπαρχουν και εξερεσεις

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    η κουραση ειναι συμπτωμα για παρα παρα παρα παρα παρα πολλες αιτιολογιες και οργανικες και ψυχολογικες, οποτε δεν εχει νοημα να την συνδεεις με κατι τοσο συγκεκριμενο οπως η μειωμενη ορμονη, η τι αλλο σκεφτηκες.
    καλως κανεις τις εξετασεις που κανεις αν στις προτεινε γιατρος. απο κει και περα δες τι αλλο θα σου προτεινει και καντο.

    το αραιωμα των μαλλιων, επισης τελειως ασχετο με οσα λες και συνηθως εμφανιζεται πιο εντονα ακριβως απο την ηλικια σου .. για την ακριβεια, εχει αρχισει πολυ νωριτερα αλλα στην ηλικια σου αρχιζει να γινεται πλεον εμφανες.
    ειναι γνωστο οτι η αυξημενη τεστοστερονη ειναι ενδειξη για απωλεια μαλλιων...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    απωλεια μαλλιων ισον αυξημενη τεστοστερονη.. γι αυτο οι αντρες με απωλεια μαλλιων εχουν εντονη τριχοφυια στο σωμα..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    σωστη η ερωτηση σου.επειδη εχω διαβαση οτι ο ανδρας πρεπει να εχει αυθορμητες στυσεις ειναι καλη λειτουργια του σωματος-οργανισμου.
    και οτι αμα δεν εχει αυθορμητες στυσεις πιθανον ειναι καποια προειδοποιηση οτι κατι δεν παει καλα.επισεις οπως ειπα η αυθορμιτες στυσεις προσφερουν μεγαλυτερη ευχαριστηση και αυτοπεποιθηση τουλαχιστον σε εμενα.οκ ξερω οτι ο ανδρας με τη παροδο του χρονου μειωνετε η στυση του οπωςκαι οι αυθορμιτες στυσεις.αλλα θεωρω οτι ειμαι πολυ νεος ακομα για να εχω τοσο μεγαλη και αποτομη μειωση απτη μια μερα στην αλλη που λεει ο λογος.ειμαι ακομα 35 ετων.διαβασα σε πολλα σαιτ με σχετικα θεματα οτι αυτο ειναι πολυ πιθανον να οφειλετε σε χαμηλη τεστοστερονη.γιατι μου φενετε οτι εχω τα συμτωματα.οπως προαναφερα κουραζομε ευκολα και αργη πολυ να φυγη η κουραση σε συγκριση με προ 3 μηνων.π,χ κουραζομε στη δουλεια και νοιωθω ξεκουραστος την αλλη μερα ενω πριν 4 μηνες οταν κουρααομουν απτη δουλεια συνηθος ξεκουραζομουν μετα απο 4-5 ωρες και καποιες φορες εχω αδικαιολογιτη κουραση δηλαδη χωρις να εργαζομε χωρις να κανω κατι νοιωθο κουρασμενος.επειτα βλεπω τα μαλλια μου να αραιωνουν εγω ειχα πολυ δυνατα μαλλια και πυκνα.συμπτωματα στυτικης δεισλειτουγιας-υπογονιμοτητα.οπως και να εχει ενα τεστ θα μου δωσει της απαντησεις το οποιο τεστ θα παω να κανω πολυ συντομα.. α εδω να πω οτι η χαμηλη τεστοστερονη ερχετε στους ανδρες συνηθος λιγο μετα τα 30 οχι ομως οτι δεν υπαρχουν και εξερεσεις
    εγω βλεπω οτι σου εχει γινει εμμονη, το ψειριζεις κ διαβαζεις γι αυτο..κ πρεπει να χαλαρωσεις γενικα κ να το αφησεις στην τυχη του..
    εφοσον υπαρχει στυση κατα την σεξουαλικη επαφη, αυτο ειναι εξαιρετικο οποτε .... γιατι φαγωνεσαι τοσο τελος παντων?? το να μην εχεις αυθορμητες στυσεις δεν σε κανει λιγοτερο αντρα..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η κουραση ειναι συμπτωμα για παρα παρα παρα παρα παρα πολλες αιτιολογιες και οργανικες και ψυχολογικες, οποτε δεν εχει νοημα να την συνδεεις με κατι τοσο συγκεκριμενο οπως η μειωμενη ορμονη, η τι αλλο σκεφτηκες.
    καλως κανεις τις εξετασεις που κανεις αν στις προτεινε γιατρος. απο κει και περα δες τι αλλο θα σου προτεινει και καντο.

    το αραιωμα των μαλλιων, επισης τελειως ασχετο με οσα λες και συνηθως εμφανιζεται πιο εντονα ακριβως απο την ηλικια σου .. για την ακριβεια, εχει αρχισει πολυ νωριτερα αλλα στην ηλικια σου αρχιζει να γινεται πλεον εμφανες.
    ειναι γνωστο οτι η αυξημενη τεστοστερονη ειναι ενδειξη για απωλεια μαλλιων...
    αυξημενη τεστοστερονη???εγω ξερω ειναι ενδειξη μειωμενης τεστοστερονης.μπορει ομως να εχεις δικιο.να μην οφειλετε εκει.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    αυξημενη τεστοστερονη???εγω ξερω ειναι ενδειξη μειωμενης τεστοστερονης.μπορει ομως να εχεις δικιο.να μην οφειλετε εκει.
    οχι,
    κανεις λαθος.
    αυξημενη ειναι αυτο που ισχυει.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    απωλεια μαλλιων ισον αυξημενη τεστοστερονη.. γι αυτο οι αντρες με απωλεια μαλλιων εχουν εντονη τριχοφυια στο σωμα..
    δεν εχω καθολου εντονη τριχοφυια στο σωμα.ειναι πολυ νορμαλ οι τριχες στο σωμα μου..μαλλον κανω λαθος για της υποψιες μου.τι να πω δεν ξερω.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΑΠΩΛΕΙΑ.
    By Dimitra-V in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-2014, 20:55
  2. απωλεια παιδιου
    By αννα90 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 49
    Last Post: 16-05-2013, 14:44
  3. Σχέσεις και απώλεια
    By costas_gr in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 2
    Last Post: 12-07-2012, 12:15
  4. Απώλεια
    By ntinaki in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 14
    Last Post: 30-10-2007, 06:58
  5. κατάθλιψη κ απωλεια
    By p-s-y in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 22-08-2006, 02:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •