ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 89
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    αντε ρε παιδια σιβαρα?καλο...και ψυχοθεραπεια κα ζευγαρωμα μαζι...Παντως δεν ξερω αν ειναι επειδη ειμαι καινουργια στο forum αλλα οπου κ να παω σκεφτομαι την ωρα που θα ερθω σπιτι να δω τον πιτσιρικα κ να μπω.να δω τα θεματα..να δω τι νιωθουν οι αλλοι..να πω τα δικα μου...θελω να πιστευω κ το πιστευω οτι θα ειναι ο πρωτος ενθουσιασμος,το πρωτο κολημμα που θα με αφησει να το νιωσω χωρις φοβο κ χωρις πονο...
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    raphsssodos να ηταν μονο το πενθος καλα εντος εισαγωγικων θα ητανε,να ηταν μονο η μεταιχμιακη διαταραχη..παλι καλα θα ητνε τροπος του λεγειν..να ητανε μονο η μειζων καταθλιψη παλι καλα θα ητν..Αυτο το 3 σε 1????για αυτο ειπα οτι σας ευχαριστω..γιατι εδω μεσα βρισκω ακρη κ επικοινωνω πολυ καλυτερα απο ολους οσους ειναι γυρω μου κ νομιζω οτι αυτοι μιλαν ελληνικα κ γω κινεζικα!!ασε που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αρχισα κ παλι να γελαω..
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by interappted
    raphsssodos να ηταν μονο το πενθος καλα εντος εισαγωγικων θα ητανε,να ηταν μονο η μεταιχμιακη διαταραχη..παλι καλα θα ητνε τροπος του λεγειν..να ητανε μονο η μειζων καταθλιψη παλι καλα θα ητν..Αυτο το 3 σε 1????
    καλά δεν είναι και τόσο ξεχωριστά αυτά...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εχεις δικιο..το να φερνει το αλλο
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    Originally posted by interappted
    Παντως δεν ξερω αν ειναι επειδη ειμαι καινουργια στο forum αλλα οπου κ να παω σκεφτομαι την ωρα που θα ερθω σπιτι να δω τον πιτσιρικα κ να μπω.να δω τα θεματα..να δω τι νιωθουν οι αλλοι..να πω τα δικα μου...θελω να πιστευω κ το πιστευω οτι θα ειναι ο πρωτος ενθουσιασμος,το πρωτο κολημμα που θα με αφησει να το νιωσω χωρις φοβο κ χωρις πονο...
    οντος, το διχτιο επιφερι εξαρτισι. ιπαρχουν σχετικες ερεβνες. οστοσο, αν καταλαβα καλα, αγχονεσε για το τι θα σου συμβει οταν παψι νασε εκφραζι το φορουμ αφτο;

    1ον, μπορι να χις βρει αλο καλιτερο.
    2ον, ενδεχετε ι μπογια του να κρατισι περισοτερο αποσο πιστεβις.
    3ον, ισος να εχις φερει τη ζωη σου σε μια πιο λειτουργικη ισορροπια.
    4ον, δε μπορεσα να σκεφτο κατι. αλοστε, μιαλο εχις!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εχω που να μην ειχα..αυτο ειναι kanenas οι normal (?) δεν εχουν προβλημα..οι ψυχωτικοι εχουν κ δεν το ξερρουν οι οριακοι εχουν κ το ξερουν κι αυτο ειναι ΦΡΙΚΗΗΗΗΗΗ!!!!Η λογικη μενει ακεραια αλλα ο αυτοελεγχος δεν υπαρχει..οταν περνω φορα-φορα κατηφορα...τιποτα τιποτα δε με σταματα...σε παρασερνει σε στριφογυρναει κανει ενα διαλειμμα η λογικη κι οταν επανερχεται νιωθεις τοσο σκατα που μισεις τον ιδιο σου τον εαυτο αλλα δεν βαζεις μυαλο ...οχι οχι ειπαμε δεν παιζει αυτοελεγχος.Απλα με τρομαζει καθε ειδους ενθουσιασμος..σε ολους τους τομεις κ αυτος εδω στο forum
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    νε, τορα το πχιες ινε οι νορμαλες κ το τι ακριβος εχουν/νιοθουν/καταλαβενουν ινε μεγαλη ιστορια.

    ορεα, κι αν σου πο οτι κι εγο εμφανιζο τα χαρακτιριστικα που λες, απλος σε χαμιλοτερι εντασι; κ προφανος, το ιδιο θα σιμβενι σε πολα ατομα, ακομι κι οταν \"απλος\" θιμονουν. ι διαφορα, ινε στι σιχνοτιτα κ τιν εντασι. αφτο ομος, ιπποδιλονι οτι ιπαρχι ενας βαθμος ελεγχου, ή μπορει να υπαρξει με τις καταλληλες συνθηκες. ετσι πιστευω.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ο DR says οτι δεν γειτρευεται!!!αλλα μαθαινεις να εχεις αυτοελεγχο..οπως ενας ας πουμε normal μαθαινει μια ξενη γλωσσα κ μαλιστα κινεζικα εγω κ καποιο αλλοι μαθαινουμε τον αυτοελεγχο..το πως θα το καταφερουμε αυτο με το γιατρο μου τωρα...ε,δεν ξερω..παντως πολλοι νορμαλ εχουν αυτα τα συμπτωματα..ειναι πρα για περα ανθρωπινα οπως πολυ καλα ειπες ομως διαφερει η ενταση..αλλο ειναι να ακους μια χαμηλη μουσικη..κι αλλο να ξεκουφενεσαι κατω απο ενα ηχειο..να σου πω kanenaw ενα παραδειγμα...εχεις βγει ποτα απο club κ να ακους μετα απο πολυ δυνατη μουσικη ενα ιιιιιιιιιιεκνευριστικο????ε ιναι απο την υπερβολικη ενταση...ε εστω η ενταση συναισθημα μονιμως ακουω τοιιιιιιιιιιιιιιι
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    ετσι ιπε ο δρ; εσενα τορα τι σου λεη αφτο:

    Research studies have, however, found that some of the problems associated with borderline and antisocial personality disorders reduce steadily over time, even without treatment (Moran, 1999; Stone, 1993; Zanarini et al., 2003). This improvement in functioning may be due to people tending to become less impulsive as they get older

    απο το
    https://wwwlib.murdoch.edu.au/adt/pubfiles/adt-MU20050602.162509/02Whole.pdf

    μαλα λογια, ισος το κλαμπ ΔΕΝ ινε στο μιαλο σου, αλα εσυ πιγενις σαφτο.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εγω παλι οσο μεγαλωνω πιο πολυ χαλαω ειναι η απογοητευση!ΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΩΡΙΜΑΣΩ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ?ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙς ΙΧΝΟς(ΟΥΤΕ ΜΑΙ ΣΤΑΛΑ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟΥ????Κ ΜΕΣΑ ΣΤΙς ΕΝΑΛΛΑΓΕΣ?5 λεπτα ειναι αρκετα για να αλλαξουν τα παντα γυρω μου>αντε μετα να νιωσεις ασφαλεια...τη μονη ασφαλεια πο ξερω τι σημαινει ειναι η interamerican(μεγαλη κ σιγουρη)!!!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    ΜΗΝ παραβλεπεις το περιβαλλον, τις συνθηκες, το αγχος, τις ανασφαλειες. σε κανουν αλλο απο αυτο που εισαι.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    αν νιωσω ποτε ασφαλεια κ δεν εχω φοβους...υμνο θα σου γραψω..
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    αλλα δεν παιζει 30 χρονια φουρναρης καινουργια περπατησια δεν μαθαινει το σαπουνι σου χαλας
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    η σοφια του λαου..
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    ποτέ μη λες ποτέ
    [η ίδια]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •