ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 89
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503

    ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ..

    δεν ξερω πως να αρχισω αλλα απο τοτε που μπηκα εδω εχω παρει μια ανασα απο το πενθος μου μετα απο εναμιση χρονο..εχω φαει κολλημα με το forum(μπαμ κανει κ το ξερω κ ξεκολλησα εστω κ λιγο απο το πενθος μου μιας κ λογω της διαταραχης ημουν μονιμα βουτηγμενη σε αυτο)Ας εξηγησω λιγο τιν τιτλο του post!ας πουμε οτι ειμαι ενα μπαλονι και τα συναισθηματα ο αερας...Τον αερα λοιπον τον βαζω με τετοια φορα..τοσο αποτομα,γρηγορα κ σε τοσο υπερβολικες δοσεις που το μπσλονι σπαει...Ο master αερας ειναι ο ενθουσιασμος..κολλαω σε κατι καινουργιο που μου αρεσει..τοσο που γρηγορα σπαει το μπαλονι..Δεν ξερω ποσο θα διαρκεσει ο ενθουσιασμος μου απο το forum(κολλημα ας το πω καλυτερα)ποτε θα σπασει αυτο το μπαλονι αλλα θελω ΝΑ ΠΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΚΟΛΛΗΜΑ (χωρις να σημαινει οτι ξεπερασα τις καταστασεις)ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και δηλωνω οτι ισως το forum αυτο μου εκανε πιο καλο απο οτι σε αλλους..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    στην αρχή έτσι έγινε με πολλούς από εμάς...;-)
    ...αλλά όπως βλέπεις ακόμα εθισμένοι είμαστε κάποιοι...:D

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ωραια ειναι...σαν ασυλο οπως ειχε πει κ η Αzdik..δεν θελω να σκσει αυτο το μπαλονι γιατι θα ξαναφουσκωσουν τα αλλα,,,αυτα που πονανε πολυ-πολυ αυτο το μπαλονι του forum μου ειναι ανωδυνο το αντοθετο μαλλον!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    όταν έρθει ο καιρός να σκάσει, πλέον θα έχεις βγει από το πένθος σου που από ότι έχω ψιλοκαταλάβει είσαι...


    υγ:ναι, είμαι και μελλοντόλογος!!:cool::D

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Kαλη μου...να ξερεισ πωσ ειναι απολυτα λογικο να εισαι ακομη σε πενθοσ....
    ...Τα παλια τα χρονια..εδω στην Ελλαδα δινανε 5 χρονια στην γυναικα....ωστε να γινει καλα ....με αυτο...
    Για 5 χρονια τισ τα συγχωρουσαν σχεδον ολα...και δεν παρεξυγουσαν συμπεριφορεσ μια και η ευαλωτη θεση τησ την ασυλοποιουσε....

    θελει καιρο...αλλα απο καιρο..αλλο τιποτα..εχουμε μπολικο..κι εμεισ εδω διπλα σου..\":):)
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    να σαι καλα..θα φροντισω να το προσταυω το μπαλονι του forum γιατι πραγματικα ειναι ψυχοθεραπεια κα γιατι πραγματικα ειχα τοσο καιρο να νιωσω ενθουσιασμο!!!δηλ εσυ ακομα τρως κολημμα οπως οταν πρωτομπηκες?η εχει εξατμιστει ο ενθουσιασμος κ σου γινε συνηθεια?
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    AAAA o Rαπσ μασ???? Μαθητησ του Πιτ απαππαδακου....πρωτοσ...λεει ΚΑΙ το Αυγο....:P hehehehhehh...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by interappted
    να σαι καλα..θα φροντισω να το προσταυω το μπαλονι του forum γιατι πραγματικα ειναι ψυχοθεραπεια κα γιατι πραγματικα ειχα τοσο καιρο να νιςσω ενθουσιασμο!!!δηλ εσυ ακομα τρως κολημμα οπως οταν πρωτομπηκες?η εχει εξατμιδτει ο ενθουσιασμος κ σου γινε συνηθεια?
    Προσωπικα..περναει τισ φασεισ του με μενα....οταν δεν ειμαι καλα εχω Αναγκη να μπω...οταν εχω τρεχαματα παντα βρισκω καπου λιγο χρονο για να μπω...αλλα παντα με την ιδια ανακουφιση....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ειναι ο μονος ενθουσιασμος που ευχομαι να μου κρατησει οπως ειναι τωρα!Adzik ειδες πως νιωθω τελικα για το forum κ τα μελη του?
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    και τελικα σταδιακα φευγει ο ενθουσιασμος?
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ο ενθουσιασμοσ....δεν ειναι και το καλητερο συναισθημα ..οπωσ και στον ερωτα.. το δεσιμο..η ασφαλεια ..η κατανοηση και η αγαπη...ειναι αυτα που σε κανουν χιλιαδεσ φορεσ πιο πληρη απο τον ενθουσιασμο....

    ...ο ενθουσιασμοσ ειναι καλοσ ...αλλα εχει υπερεκτιμηθει.... μη φοβασαι το να φυγει ο ενθουσιασμοσ...γιατι μετα απο αυτο αν ολα ταιριαζουν και ειναι καλα..ερχεται κατι πολυ καλητερο..πολυ πιο ωραιο..και πιο σταθερο που δεν φευγει ετσι απλα και αποτομα οπωσ ο ενθουσιασμοσ.. μη φοβασαι να προχωρασ....

    τιποτα δεν μενει στασιμο..τα παντα αλαζουν η μετταλασσονται σε κατι αλλο...
    αυτο ειναι φυση...
    κι εμεισ μεροσ αυτησ...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by interappted
    και τελικα σταδιακα φευγει ο ενθουσιασμος?
    ωριμάζει,δεν φεύγει
    (το όνομά σου;)

    άσε που το μυαλό σου θα απομπαχαλοποιείται και θα στρώνει αφού όπως το πράγμα λειτουργεί ψθεραπευτικά όπως λες και όπως είναι

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Να προσθέσω κ γω με τη σειρά μου οτι αυτό το φόρουμ λειτουργεί σαν όαση ψυχοθεραπευτικά.Είναι παρήγορο το γεγονός οτι σ ενα χώρο διαδικτυακό όπως εδώ , άνθρωποι μοιράζονται κοινά προβλήματα κ δίνουν κουράγιο ο ένας στον άλλο.Πιστεύω οτι μας ενώνουν πολλά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by interappted
    να σαι καλα..θα φροντισω να το προσταυω το μπαλονι του forum γιατι πραγματικα ειναι ψυχοθεραπεια κα γιατι πραγματικα ειχα τοσο καιρο να νιωσω ενθουσιασμο!!!δηλ εσυ ακομα τρως κολημμα οπως οταν πρωτομπηκες?η εχει εξατμιστει ο ενθουσιασμος κ σου γινε συνηθεια?

    έγινε η συνήθεια της ζωής μου
    που δεν έχει αναιρέσει τον ενθουσιασμό μου
    αγαπημένη συνήθεια
    εδώ βρήκα τη γυναίκα που αγαπώ άλλωστε

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ante!!!!!:):):):):): αχ μπραβο τα παιδια μασ..¨)¨)¨)¨)¨)¨):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):)
    ..κι εγω τον Αντρα ..εχμ.....εχμ... τησ ζωησ μου να το πω????? στο Μyspace τον γνωρισα....Viva net!!!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •