Διαταραχή - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    να εισαι καλα και να σκεφτεσαι θετικα και οτι και να γινει να ξερεις οτι εμεις θα σε βοηθησουμε και θα σταθουμε μαζι σου σε αυτην την προσπαθεια σου

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5
    Παιδιά εχω καταρεύση.

    Το μυαλό μου έχει κολλήσει δεν μπορώ να κάνο πλέον τίποτα. Κουράστηκα βαρέθηκα. Σε λίγο έρχετε η μπόρα.

    Θα χάσω την δουλειά μου, ότι έχω κατακτήσει. Το μόνο που σκέφτομαι ειναι να φύγω μακριά πολλή μακριά.

    Στη δουλειά δεν δίνω προσοχή. Ειμαι πολλή άρρωστος.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    16
    ξεκολλα μην αφηνεις την δουλεια και σκεψου λιγο θετικα.
    σιγουρα υπαρχει κατι καλο να σκεφτεις.δεν μπορει να ειναι
    ολα τοσο τραγικα.δεν εισαι μονος αλλωστε.τι νομιζεις εγω
    οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα δεν σκεφτομαστε να τα δυαλισουμε ολα.οχι ομως ρε αυτη ειναι η ευκολη λυση.θα δωσει προσωρινη ανακουφιση και μετα θα ερθουν τα χειροτερα.μεινε παλεψε ετσι ειναι η ζωη για παλευουμε.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Γιατί να χάσεις τη δουλειά σου?Εννοείς ότι θα την αφήσεις εσύ ή θα σε διώξουν επειδή δεν τα πας καλά?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by raphsssodos
    Originally posted by anonymizer
    Exo sinantisei psixiatro me dio rantebou, exo arxisei me ta idia farmaka pou eixa parei kai sto parelthon.
    κάνεις θεραπεία; γιατί τα φάρμακα δεν έχουν νόημα από μόνα τους όταν ζητάς να ολοκληρωθείς σαν προσωπικότητα...
    Ραψωδέ μα τω Θεώ απάντησες τόσο καίρια......και είναι και η ειδικότις σου,οπότε σε αφήνω να λαλήσεις...Μια ερώτηση μόνο.Είναι ίδιον των διπολικών να έχουν αμφιβολία για την ταυτότητά τους;;;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •