δεν ημουν ετσι... ποσο λυπαμαι.. ποσο φοβαμαι... Ποσο...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24

    δεν ημουν ετσι... ποσο λυπαμαι.. ποσο φοβαμαι... Ποσο...

    Καλησπερα..σας γραφω γιατι θελω να παραδεκτω πως εχω κομπλεξ

    Δεν μπορω να πιστεψω πως καποτε ημουν η μονη που παινευα κοπελες κ ελεγα ποσο ωραιες ειναι η ποσο καλες σε χαρακτηρα
    και τωρα λυσσας αν ακουσω καλη κουβεντα για αλλη κοπελα.. οποια κ αν ειναι,..

    εχω φτασει στο σημειο να σκεφτομαι πως με συγκρινουν ολοι με ολες τις γυναικες...

    λυπαμαι π εχω καταντισει ετσι.. λυπαμαι που δεν μπορω να χαρω ουτε με τις χαρες των γνωστων μ...

    συν ολα αυτα 2 χρονια τρ εχω σταματησει να αγαπω κ εμενα... Εχω αναφερει σε αλλο ποστ πως ισος το αγορι μ εχει ΙΔΨ..

    ισος φταει η ταλαιπωρια μου,ισος φταει η μανα μου π με σιγκρινει με ολεσ τισ ξαδερφες μου ακομα κ τις χειροτερες...

    δεν νομιζω πως ειμαι τοσο αποτυχημενη οσο πιστευει.. εχς τελειωσει τις σπουδες μου,ξερω 2 γλωσσες τρ θα μαθω και τριτη..ξερω πως δν ειναι
    πολλα για καποια 22 ετων..

    αλλα δεν θελω να αισθανομαι τοσο κατοτερη,πως ειμαι αποτιχυμενη,δεν θελω να δισανασχετω οταν ακουω θετικα για αλλες κοπελες.. Πως καταντισα ετσι?
    ειμαι στα ορια της κακιασ..
    δεν θελω να γινω κακια... δεν θελω... ειμαι αποφασισμενη να παω σε ψυχιατρο

    φοβαμαι ομως μηπως δεν μπορει να με βοηθησει... Μηπως εχς γινει τοσο κομπλεξικη π δεν ξαναγινω ποτε οπως παλια...

    ευχαριστω που διαβασατε το μηνυμα μου...
    (στ παλιο μ ποστ για το ΙΔΨ με ειχατε βοηθησει με τις αποψεις σας...να ειστε καλα....)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Γεια σου Darsel, μηπως το προβλημα σου δεν ειναι οτι εισαι κομπλεξικη , αλλα το οτι εχεις βαρεθει να σε συγκρινουν και να σε κρινουν?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by darsel View Post

    ..αλλα δεν θελω να αισθανομαι τοσο κατοτερη,πως ειμαι αποτιχυμενη,δεν θελω να δισανασχετω οταν ακουω θετικα για αλλες κοπελες.. Πως καταντισα ετσι?
    ειμαι στα ορια της κακιασ..
    δεν θελω να γινω κακια... δεν θελω... ειμαι αποφασισμενη να παω σε ψυχιατρο

    φοβαμαι ομως μηπως δεν μπορει να με βοηθησει... Μηπως εχς γινει τοσο κομπλεξικη π δεν ξαναγινω ποτε οπως παλια...

    ευχαριστω που διαβασατε το μηνυμα μου...
    (στ παλιο μ ποστ για το ΙΔΨ με ειχατε βοηθησει με τις αποψεις σας...να ειστε καλα....)

    Κοριτσάκι μου γλυκό δεν είσαι στα όρια της κακίας, γιατί συνήθως αυτός που διακρίνεται από κακότητα δεν το παραδέχεται καν!
    Η κακία είναι διαταραχή της ψυχής κι εσύ μ' έναν τόσο ευαίσθητο χαρακτήρα και την στιγμή που προβληματίζεσαι και ψάχνεις την
    ρίζα των προβλημάτων σου, δεν κινδυνεύεις απ' αυτό το σαράκι. Όλ' αυτά που νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικά, γιατί η συνεχής σύγκριση
    που υφίστασαι σε μειώνει και σε απαξιώνει κι επόμενο είναι να έρχεται και σε σύγκρουση με τα δικά σου θέλω και τις ανάγκες σου.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    συγνωμη θεωρεις λιγο το οτι ξερεις ηδη δυο γλωσσες και θα μαθεις και τριτη?εισαιμονο 22!!!εγω ειμαι 23 και μ τ ζορι πρα lower....χαχχαχχαχα οχι δαα μν επιτρεπεις σε κνεναν ν σ συγκρινει ο καθενας εχεις τν δικη τ προσωπικοτητα και κανεις δεν ειναι τελειος!!!!και φυσικα δεν εισαι κακια απο τ στιγμ που τ λες και θες ν τ χειριστεις!!!!!ειμαι σιγουρη πως θα ειναι πολλοι αυτοι που ζλευουν και εσενα!!!πιστεψε με ολοι μας κατακαιρους εχουμε μπει σ διαδικασιες συγκρισεις η ν ζηλεψουμε κατι.....

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    8
    ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΖΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ '''ΚΑΚΟ''' ΠΡΑΓΜΑ ΟΧΙ ΕΣΥ!!Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ''ΑΓΓΙΖΟΥΝ''.
    ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΊΝΟΥΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ''ΜΟΝΟ'' ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ!
    ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΡΙΞΟΥΝ , ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΧΗ .
    ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ!!!!
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΣΑΝ ΕΚΕΙΝΟΥΣ....
    ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ??????

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    8
    ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΖΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ '''ΚΑΚΟ''' ΠΡΑΓΜΑ ΟΧΙ ΕΣΥ!!Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ''ΑΓΓΙΖΟΥΝ''.
    ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΊΝΟΥΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ''ΜΟΝΟ'' ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ!
    ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΡΙΞΟΥΝ , ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΧΗ .
    ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ!!!!
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΣΑΝ ΕΚΕΙΝΟΥΣ....
    ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ??????

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Βρε κοριτσι, τι ειναι αυτα που λες;
    22 με πτυχιο και 2 γλωσσες και πας για τριτη;
    Εγω ειμαι 33, με μια γλωσσα, 2 σκατοΙΕΚ, ανεργη και αισθανομαι υπεροχα!
    Ξερεις τι;
    Την επομενη φορα που θα σου πει καποιος οτι η ταδε ή ο ταδε ειναι ετσι ή εκανε το αλλο με σκοπο να γινει η συγκριση μαζι σου και να σου ασκηθει κριτικη, μπορεις να πεις "στ'@ρχιδ!@ μου" με απαθεια;
    Μπορεις να πεις "ποια εισαι εσυ που θα μου πεις εμενα;"
    Μπορεις να κοιταξεις στον καθρευτη και δεις μια νεα και ωραια γυναικα με ολη της τη ζωη μπροστα της;
    Μπορεις στην τελικη να εισαι για την παρταρα σου;
    Πως μπηκες ρε ματια μου σε ενα τετοιο κωλοτριπακι;
    Δε πα να ρημαξει ο κοσμος; Εσυ να εισαι καλα! Εσυ οπως εισαι και για οποιον γουσταρει.
    Οι υπολοιποι δεν εχουν θεση στη ζωη σου. Τελος.
    Παρε τα χαμπαρια σου τωρα πριν σε βρει η καταθλιψαρα. Σου το λεω εγω που ερχομαι απο πιο παλια απο σενα.
    Μονο η παρτη σου. Οι αλλοι ειναι πολυ μικροι για σενα κοριτσι μου και παιζεις το παιχνιδι τους.
    Στο τελος δεν θα παρει κανεις μας παρασημο. 2 μετρα γη θα παρουμε και αυτο για λιγο.
    Λαδωσε τις μηχανες σου, βαρα τα γκαζια σου και πορεψου με οποιον εσυ κρινεις οτι σου αξιζει. Οι αλλοι σε βρωμιζουν και δεν εχουν δουλεια με σενα.
    Οι ανθρωποι που αξιζει να ειναι διπλα μας εινια αυτοι που μας κανουν να θελουμε να γινουμε καλυτεροι.
    Οχι αυτοι που λερωνουν την ζωη μας με το οξυ που εχουν σε περισσεμα απο τη δικη τους ζωη που δεν εζησαν.
    Η γκρινια και η κακομοιρια ειναι για οσους δεν εχουν τα κοτσια να ζησουν και ζουν μεσα απο αλλους και μαλιστα ως δηλητηριωδη παρασιτα.
    Διωχτα απο πανω σου ολα!
    Εσυ για σενα και μονο.

  8. #8
    δεν νομιζω πως ειμαι τοσο αποτυχημενη οσο πιστευει.. εχς τελειωσει τις σπουδες μου,ξερω 2 γλωσσες τρ θα μαθω και τριτη..ξερω πως δν ειναι
    πολλα για καποια 22 ετων..


    Το να εχεις τελειωσει τις σπουδες σου ακριβως στα 4 χρονια...και να ξερεις 2 γλωσσες και να θες και να μαθεις και τριτη..εμενα μου φαινονται πολλα! Αν σκεφτεις οτι ειμαι 21,5 εχω τελειωσει μεν τις σπουδες μου...και δεν ξερω ουτε μια γλωσσα..εκτος βεβαια απο την ελληνικη..αλλα μν νομιζεις δυσκολευομαι και με αυτη... πλακα σου κανω την ξερω μια χαρα, αλλα δεν αισθανομαι κατωτερη, νομιζω πως δεν υπαρχει λογος, μια γλωσσα παραπανω δεν σε κανει καλο ανθρωπο!! Δηλαδη και να ηθελες να εχεις και κατι παραπανω...ειναι αδυνατον γιατι δεν βγαινουν τα χρονια..εισαι πολυ μικρη! Θα συμφωνησω με τους υπολοιπους... και θα σου πω και εγω..πως αν ησουν κακια δεν θα το παραδεχοσουν. Δηλαδη οι ξαδελφες σου τι εχουν παραπανω απο εσενα? Μηπως πρεπει να μιλησεις στην μανα σου?να της πει οτι σε πληγωνει αυτο? αν και εγω να σου πω την αληθεια δεν ειμαι και πολυ της κουβεντας..δεν εχω υπομονη..προτιμω να αντιδραω..τι εννοω? την επομενη φορα που θα σε συγκρινουν..θα πεις χε***κα και εγω τι να κανω? και προσπαθησε να συγκρινεις την μανα σου με καποια αλλη να δουμε πως θα της φανει? οσο αναφορα τις αλλες κοπελες...χαλαρωσε... κανεις δν εχει τπτ παραπανω απο κανενα..ολοι ειμαστε το ιδιο..και η ομορφια ειναι σχετικη... εγω μπορει να εχω κατι που δεν το εχεις εσυ...αλλα εσυ να εχεις κατι που δεν το εχω εγω... κανεις δεν ειναι τελειος!!! Απλα καποιοι προσπαθουν να φαινονται πιο ωραιοι εξωτερικα...με διαφορες τεχνικες...αλλα δενειναι αυτο το θεμα μας..παλι ξεφυγα :@ ναι το εχω αυτο το κακο! Αυτο που θελω να σου πω ειναι...οτι πρεπει να ξανα αισθανθεις ωραια με τον εαυτο σου...για να μπορεσεις να επανελθεις! Κατι σου κλονισε την αυτοεκτιμηση σου και πρεπει να το βρεις....αυτην ειναι ηταπεινη μου αποψη. Ελπιζω να σε βοηθησα...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    Σας ευχαριστω τοσο πολυ για την ανταποκριση σας! Νιωθω πως με βοηθατε πολυ!

    betelgeuse εχω πραγματικα βαρεθει να με συγκρινουν,εχω κουραστει απο αυτο! αλλα αλλο κουραζομαι και αλλο μ λενε μια καλι κουβεντα μια
    ασχετη κοπελα κ εγω αμεσως σκεφτομαι "σιγα.." (


    Μαρκελλα.. ισος να ειμαι στα ορια της κακιας κ απλα να εχω την δυναμη να το παραδεκτω (σε εμενα κ σε εσας..γτ παραεξω αποκλειεται :/ .....)


    Αγγελικουλα , αν με ζηλευαν δεν θα το ειχα καταλαβει ? :ο

    Τζουλια κ Blue ,πραγματικα δεν ειναι πολλα αν σκεφτεις ποσες δυνατοτητες εχουμε οι ανθρωποι στο να αποροφαμε γνωση (περιεργα το διατυπωσα,δεν ειμαι παντος κολλημενη με την γνωση) απλα δεν θεωουσα πως ειμαι τοσο τελειωμενη οσο θελουν να μου λενε εμμεσα καποια ατομα.. Αυτο.. ΟυυΦφφ...

    Εβελιν δεν θελω κατι τετοιο συγουρα! ομως εχω επυρεαστει πολυ! καποτε ελεγα πως κ το σχολειο να μην τελιωσω θα με αγαπω κ θα νιωθω περηφανη..Τωρα αναρωτιεμαι τι εχω κανει για να ειμαι κ εγω καποια στην κοινωνια.. Ελεος δλδ.. αναρωτιεμαι αυτα π θα αναρωτιοταν ενας τρομερα ανασφαλης ανθρωπος.. Αρα οντος κερδισαν μια μαχη...

    Σημερα που ειχα παει για μπανιο ,ειδα μια κοπελα π παλια πηγαιναμε μαζι στο φροντηστιριο για το ecdl,δεν μιλησαμε αλλα ειχα μαθει πως ειχε περασει στ Τει Αισθητικης..
    Αρχικως οταν την ειδα χαρηκα! κ μετα σκεφτηκα παλι κακιες... Οτι αν οι συγγενεις μου με συγκριναν με εκεινη θα ελεγαν πως η κοπελα ειναι πιο καλη..
    Ο λογος π αναφερω τι σπουδαζει το κοριτσι ειναι γτ τις περισσοτερες φορες με κρινουν για το επαγγελμα π διαλεξα.. ειναι παραιατρικο επαγγελμα..

    Σας ευχαριστω κ παλι!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    βαλε φωτογραφια σου να σου πουμε τη γνωμη μας και να ακουσεις τη μιση αληθεια.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    Sball, γτ την μιση αληθεια?

    Επισης δεν εχω κομπλεξ με την εμφανιση μου
    Διευκρινισα πιστευω αρκετα, ποιο ειναι το προβλημα μου...

    Το οποιο και θελω πολυ να το ξεπερασω....

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    αντιμετωπισε το. για παραδειγμα βγαινε βολτες με τον φιλο σου και καθε κοπελα που περναει κανε καποιο σχολιο "ωραια κοπελα αυτη". καντο και με αλλους και με φιλες σου. θα αποσπασεις καποια καλα σχολια και θα σου φυγει το κολημα.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    δλδ sball θεωρεις πως δεν πρεπει να το αντιμετωπισω με την βοηθεια ενος ψυχιατρου?

    γτ την δεδομενη στιγμη αν πω καλη κουβεντα για καποια κοπελα, οσο ωραια ή μορφωμενη ή εξυπνη ή σώστη στν χαρακτιρα κ αν ειναι..ΙΣΟΣ να μην το εννοω..

    το θεμα ειναι να το πω κ να το ΕΝΝΟΩ κ να γουσταρω κ να πω και "μπραβο της" οπως εκανα παλια! οχι μισολογα..δεν με νοιαζει να πουν οι αλλοι οτι ειμαι ακομπλεξαριστη ..ετσι και αλλιως το αγορι μ κ οι φιλες κ καποιοι κοντινοι μ ανθρωποι πιστευουν πως ειναι κουλ κ ανετη κ ΟΚ με ολα...

    -.-

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    νομιζω ειναι λιγο υπερβολικο ο κοσμος να πηγαινει στον ψυχιατρο για κατι τοσο (φαινομενικα) ασημαντο. δεν ξερω για ψυχιατρο αλλα μαλλον σου χρειαζεται καποιος που θα σου προσφερει λιγη παραπανω ικανοποιηση. ψαξτο με το φιλο σου αν εκεινος θελει.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    sball να ειμαι ειληκρινης δεν θελω να το πω σε κανεναν! κ ιδιως στν φιλο μου! με γνωρισε ως πλ κουλ κ καλο κοριτσι κ δεν θελω να πιστεψει πως ειμαι ενα κακο κομπλεξακι ακομα κ αν τεινω να καταντισω ετσι..

    Οσο για τν ψυχιατρο το λεω γτ ισος ολα αυτα να εχουν καποια "ριζα" π να αγνοουσα πριν!

    αυτο... Ευχαριστω κ για τις δικες σου απαντησεις.. να'σαι καλα

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Πόσο φυσιολογικό είναι...
    By Κύκνος in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 138
    Last Post: 25-11-2019, 16:05
  2. ποσο ακομα?
    By kyknos25 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 29-06-2011, 00:10
  3. πόσο ακόμη ?
    By mavrompizelo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 14-03-2011, 13:40
  4. Συμπτώματα... για πόσο πια!!!
    By Gio1979 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 03-08-2010, 02:38
  5. τι κανω αφου μετα απο 3 χρονια καταλαβα ποσο την πληγωσα και ποσο μου λειπει?
    By harrisxr650 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-01-2008, 07:01

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •