ΧΩΡΙΣΜΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 95
  1. #1

    ΧΩΡΙΣΜΟΣ

    ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 27 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ.ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.ΔΕΝ ΤΡΩΩ, ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ. ΕΙΧΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΑ.ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΠΛΕΚΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΔΙΗΜΕΡΟ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ.ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΗ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ(ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕ?). ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΕΙΧΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ.ΤΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΡΙΖΑ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΜΕ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΕΣ ΦΡΑΣΕΙΣ.ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΕΣ ΦΡΑΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΗΘΕΛΕ.ΜΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΤΛ ΚΤΛ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΞΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ, ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ. ΕΚΕΙΝΗ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ, ΔΙΑΛΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΜΕ ΚΑΤΑΡΙΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΑΣΧΗΜΕΣ ΦΡΑΣΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΒΑΖΕΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΩ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ? ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΘΗΚΕ ΕΤΣΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΗΣ?ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,002
    Ασ'το φιλε, δεν αξιζει. Κανε το σταυρο σου καλυτερα που γλιτωσες τοσο φτηνα. Καλο κουραγιο και προχωρα στην ζωη σου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καλώς ήρθες Γιώργο και σου εύχομαι σύντομα να ξαναχαμογελάσεις!

    Κανείς δεν ξέρει να σου απαντήσει εκτός από την ίδια. Το θέμα είναι εσύ τι θέλεις και τι περιμένεις από αυτήν και τι επιτρέπεις. Δεν νομίζω ομως μετά από όλα αυτά να σε βοηθήσει σε τίποτα να μάθεις τους λόγους. Μπορεί και να μην υπάρχουν λόγοι, μπορεί η κοπέλα να έχει ψυχολογικά και να φέρεται έτσι κλπ κλπ. Καλό είναι να αφήνεις πίσω σου καταστάσεις που σε δυσκολεύουν και σε πληγώνουν και να κοιτάξεις τι αξίζεις. Αυτά λοιπόν που αξίζεις επεδίωκε από την ζωή σου να τα έχεις και αυτά που δεν αξίζει άφηνέ τα πίσω...

    Σου εύχομαι οτι καλύτερο και να κάνεις καλές επιλογές!
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  4. #4
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

  5. #5
    ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ.ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ, ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΩ .ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΤΡΩΩ, ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ. ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΟΥΦΑΡΙ.ΚΕΝΟΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by giorgoszik View Post
    ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ.ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ, ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΩ .ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΤΡΩΩ, ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ. ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΟΥΦΑΡΙ.ΚΕΝΟΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
    Απλά μην τα δίνεις όλα για όλα. Έχε κάτι και για σένα και να μην περιμένεις πολλα από τους άλλους. Αυτό συνήθως μας πληγώνει!
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  7. #7
    [QUOTE=Christina82;365028]Απλά μην τα δίνεις όλα για όλα. Έχε κάτι και για σένα και να μην περιμένεις πολλα από τους άλλους. Αυτό συνήθως μας πληγώνει

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,002
    [QUOTE=giorgoszik;365052]
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Απλά μην τα δίνεις όλα για όλα. Έχε κάτι και για σένα και να μην περιμένεις πολλα από τους άλλους. Αυτό συνήθως μας πληγώνει

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
    επειδη δεν ηταν ερωτευμενη, αλλα καλυπτε καποια κενα της, οταν βρηκε αλλον να της καλυψει τα υπολοιπα κενα του εκατσε

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    [QUOTE=giorgoszik;365052]
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Απλά μην τα δίνεις όλα για όλα. Έχε κάτι και για σένα και να μην περιμένεις πολλα από τους άλλους. Αυτό συνήθως μας πληγώνει

    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
    Όπως σου είπα θεωρώ οτί μόνο η ίδια μπορεί να σου απαντήσει, κανείς άλλος.
    Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να κοιτάξεις μπροστά και να αφήσεις πίσω σου αυτά που σε δυσκολεύουν και σε στεναχωρούν... Κοίταξε τον εαυτό σου και φρόντιζέ τον. Άνοιξε καινούρια σελίδα στην ζωή σου γιατί δεν αξίζει να ασχολείσαι άλλο (θεωρώ)... Ξέρω οτί είναι δύσκολο και το πιο εύκολο είναι να ξαναγυρίσεις αλλά θέλει πάλη και αγώνα για να πας μπροστα..
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Να ασχολείσαι με ευχάριστα πράγματα, με αυτά που σου αρέσουν και σε κάνουν χαρούμενο... Τον χρόνο κάνε τον φίλο σου και θα περάσει! Απλά θεωρώ ανώφελο να σε απασχολεί ο λόγος γιατι θα μένεις πίσω και δεν θα μπορέσεις εύκολα να κοιτάξεις μπροστά...
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  11. #11
    [QUOTE=Christina82;365056]
    Quote Originally Posted by giorgoszik View Post

    Όπως σου είπα θεωρώ οτί μόνο η ίδια μπορεί να σου απαντήσει, κανείς άλλος.
    Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να κοιτάξεις μπροστά και να αφήσεις πίσω σου αυτά που σε δυσκολεύουν και σε στεναχωρούν... Κοίταξε τον εαυτό σου και φρόντιζέ τον. Άνοιξε καινούρια σελίδα στην ζωή σου γιατί δεν αξίζει να ασχολείσαι άλλο (θεωρώ)... Ξέρω οτί είναι δύσκολο και το πιο εύκολο είναι να ξαναγυρίσεις αλλά θέλει πάλη και αγώνα για να πας μπροστα..

    ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ.Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΜΑΖΙ. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΩΝΕΨΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΙΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΓΤ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ , ΦΑΝΗΚΕ Ο ΚΩΛΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΗΣ. ΙΣΩΣ ΣΕ ΦΥΛΑΞΕ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΙΣΤΙΚΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ. ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΗΘΟΠΟΙιΑ??? ΤΟΣΟ ΚΟΡΟΙΔΕΙΑ? ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ? ΤΟΣΗ ΠΟΥΤΑΝΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    [QUOTE=giorgoszik;365061]
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post


    ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ.Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΜΑΖΙ. ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΩΝΕΨΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΙΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΓΤ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ , ΦΑΝΗΚΕ Ο ΚΩΛΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΗΣ. ΙΣΩΣ ΣΕ ΦΥΛΑΞΕ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΙΣΤΙΚΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ. ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΗΘΟΠΟΙιΑ??? ΤΟΣΟ ΚΟΡΟΙΔΕΙΑ? ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ? ΤΟΣΗ ΠΟΥΤΑΝΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ?
    Η αλήθεια είναι οτι υπάρχουν πολλές γυναίκες που έχουν σκοπό να βρουν κάποιον να παντρευτούν ή να βρουν κάποιον με χρήματα..
    Δεν κατάλαβες τίποτα για τον χαρακτήρα της? Συνήθως αυτα φαίνονται...
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  13. #13
    [QUOTE=Christina82;365067]
    Quote Originally Posted by giorgoszik View Post

    Η αλήθεια είναι οτι υπάρχουν πολλές γυναίκες που έχουν σκοπό να βρουν κάποιον να παντρευτούν ή να βρουν κάποιον με χρήματα..
    Δεν κατάλαβες τίποτα για τον χαρακτήρα της? Συνήθως αυτα φαίνονται...
    ΤΙΠΟΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕ Η ΞΕΤΣΙΠΩΤΗ. ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΟΒΑΡΑ.Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    [QUOTE=giorgoszik;365069]
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post

    ΤΙΠΟΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕ Η ΞΕΤΣΙΠΩΤΗ. ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΟΒΑΡΑ.Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ.
    Προχώρα μπροστά δεν αξίζει! Καταλαβαίνω την πικρία σου, είναι τρομερό να σε κοροιδεύουν..
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  15. #15
    [QUOTE=Christina82;365087][QUOTE=giorgoszik;365069]

    Προχώρα μπροστά δεν αξίζει! Καταλαβαίνω την πικρία σου, είναι τρομερό να σε κοροιδεύουν..[/QUOTE

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ''ΠΡΗΖΩ''. ΣΥΓΝΩΜΗ. ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΟΡΟΥΣΑ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΜΑΖΕΨΑ . ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΑΚΡΥΖΩ.ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΕΦΑΛΙ.ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ.ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ 6.ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμός...
    By anniw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 02-11-2011, 23:34
  2. χωρισμός
    By zouzounitsaaa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 21-07-2010, 01:31
  3. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By kely in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 27
    Last Post: 04-06-2010, 01:13
  4. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By kimkara in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 31-01-2010, 16:45
  5. Χωρισμός
    By Candle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 22-09-2007, 15:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •