πόσο μ@λ@κ@ς μπορεί να είμαι??????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 44
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    πόσο μ@λ@κ@ς μπορεί να είμαι??????

    πόσο πια????εντάξει μπορεί όσο ήμασταν μαζί να ήταν σπαθί αλλά τώρα που χωρίσαμε έδειξε ένα πρόσωπο άλλο πράγμα...την έχει πέσει σε ότι θηλυκό έχει φίλη στο fb κ εκτός αυτού κανονίζει διακοπές με έναν φίλο του κ μάλιστα κανονίζουν πως θα "πάρουν" μαζί ότι θηλυκή ύπαρξη υπάρχει στο νησί.....κ εγώ ναι μεν θύμωσα ναι μεν πληγώθηκα αλλά τον αγαπάω ακόμα....μου λείπει πολύ....δεν μπορώ να πιστέψω πως ο άνθρωπος με τον οποίο έκανα όνειρα για το μέλλον για οικογένεια μπορεί να σκέφτεται έτσι.....τόσο λάθος πια?????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Ευκαιρια να το μαθεις, καλή μου, ότι πολλοι αντρες ειναι της ποσοτητας και όχι του συναισθήματος και της ποιοτητας με ένα προσωπο. Ξεπέρασέ τον, δεν νομιζω ότι σου αξιζει ένας τέτοιος άνθρωπος και προχωρα μπροστα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    το ξέρω αυτό αλλά δυστυχώς ακόμα πονάει.....η μάνα μου λέει πως προσπαθεί να το παίξει άντρας...για να καταλάβεις σήμερα που μιλήσαμε για να του πω για το δωμάτιο που είχαμε κλείσει του είπα πως δεν μπορούμε να πάρουμε τα λεφτά πίσω κ έτσι αποφάσισα να πάω εγώ μου είπε πως θέλει τα λεφτά που έδωσε μιλάμε για 40 ευρω κ του είπα ότι δεν έχω λεφτά να του δώσω με ρώτησε πως θα παω διακοπές αφού δεν έχω λεφτά κ όταν του είπα πως αν κ δεν είναι δουλειά του αυτό του είπα ότι είναι δώρο κ εκείνος μου έκανε μια επίθεση άνευ προηγουμένου...άρχισε να μου λέει ότι το παίζω κάποια κ ότι δεν με αναγνωρίζει...!!!!!!!εγώ σεβάστηκα το τέλος κ πόνεσα....πένθησα για τα 2μιση χρόνια....αυτός όμως....δεν πειράζει καλή καρδιά.....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    είμαι 20χρονών κ είχα ήδη στήσει την ζωή μου....είχαμε κάνει σχέδια για οικογένεια....ειδικά με το επάγγελμα που κάνει....με είχε κάνει να είμαι σίγουρη πως αυτός θα είναι ο πατέρας των παιδιών μου....τώρα θα μπορέσω να ξαναβρώ έναν άνθρωπο για να κάνω τέτοια όνειρα????θα μπορέσω να ξανα εμπιστευτώ κάποιον τόσο πολύ ώστε να του εμπιστευτώ τη ζωή μου????

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Blue1 View Post
    Ευκαιρια να το μαθεις, καλή μου, ότι πολλοι αντρες ειναι της ποσοτητας και όχι του συναισθήματος και της ποιοτητας με ένα προσωπο. Ξεπέρασέ τον, δεν νομιζω ότι σου αξιζει ένας τέτοιος άνθρωπος και προχωρα μπροστα.
    ΠΑΛΥ ΟΙ "ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ!!,,,," Ε λοιπον, θα σου πω οτι η δικια μου με χωρησε πριν 15 μερες!! πριν 1 μηνα αμα τις ελεγα οτι στον χωρισμο μας , θα κλαψεις 1 μηνα μονο! θα με εβριζε!!
    Κι τωρα??? 15 μερες , με εχει ξεπερασει!! λεειοτι φλερταρει!! κι οτι "παειγια αλλα"1!!! ναι , ασε που μου πεταξε οτι με βλεπει μονο ανθρωπιστικα , κι οτι αρχιζει να με μησει!!!
    Απο την αλλη εγω ο "ΑΝΔΡΑΣ"" καθομαι κι πικρενομαι!! στεναχοριεμαι!! ειμαι ολη μερα με τα μουτρα κατω!! την ΑΓΑΠΑΩ!!! και κοιτω την θαλασσα σαν να περημενω να της αλλαξει τα μυαλα ο ποσειδωνας!! τι μου λετε λοιπον??? οι γυναικες ειναι που ξεχναν

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    αφου εισαι μωρο και εσυ βρε, πως θα κανεις οικογενεια? Περιμενε να μεγαλωσεις πρωτα και μετα θα εχεις μαθει να εμπιστευεσαι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    giorgo, ειπα πολλοι, όχι όλοι. Αλλωστε αυτές οι συμπεριφορές κανουν φαυλο κυκλο. Κα΄ποιος πληγωνει κάποια, αυτη με τη σειρα της, αν την παιρνει, θα πληγωσει καποιον άλλο και παει λεγοντας...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    το ξέρω αυτό αλλά δυστυχώς ακόμα πονάει.....η μάνα μου λέει πως προσπαθεί να το παίξει άντρας...για να καταλάβεις σήμερα που μιλήσαμε για να του πω για το δωμάτιο που είχαμε κλείσει του είπα πως δεν μπορούμε να πάρουμε τα λεφτά πίσω κ έτσι αποφάσισα να πάω εγώ μου είπε πως θέλει τα λεφτά που έδωσε μιλάμε για 40 ευρω κ του είπα ότι δεν έχω λεφτά να του δώσω με ρώτησε πως θα παω διακοπές αφού δεν έχω λεφτά κ όταν του είπα πως αν κ δεν είναι δουλειά του αυτό του είπα ότι είναι δώρο κ εκείνος μου έκανε μια επίθεση άνευ προηγουμένου...άρχισε να μου λέει ότι το παίζω κάποια κ ότι δεν με αναγνωρίζει...!!!!!!!εγώ σεβάστηκα το τέλος κ πόνεσα....πένθησα για τα 2μιση χρόνια....αυτός όμως....δεν πειράζει καλή καρδιά.....
    Α μιλαμε και τσιφουτης ο τυπος! Φυγε μακριά, απορω τί αγαπας από αυτόν.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ΠΑΛΥ ΟΙ "ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ!!,,,," Ε λοιπον, θα σου πω οτι η δικια μου με χωρησε πριν 15 μερες!! πριν 1 μηνα αμα τις ελεγα οτι στον χωρισμο μας , θα κλαψεις 1 μηνα μονο! θα με εβριζε!!
    Κι τωρα??? 15 μερες , με εχει ξεπερασει!! λεειοτι φλερταρει!! κι οτι "παειγια αλλα"1!!! ναι , ασε που μου πεταξε οτι με βλεπει μονο ανθρωπιστικα , κι οτι αρχιζει να με μησει!!!
    Απο την αλλη εγω ο "ΑΝΔΡΑΣ"" καθομαι κι πικρενομαι!! στεναχοριεμαι!! ειμαι ολη μερα με τα μουτρα κατω!! την ΑΓΑΠΑΩ!!! και κοιτω την θαλασσα σαν να περημενω να της αλλαξει τα μυαλα ο ποσειδωνας!! τι μου λετε λοιπον??? οι γυναικες ειναι που ξεχναν
    όσους άντρες έχω συναντήσει στη ζωή μου όχι ερωτικά μόνο αλλά κ γενικά ξεχνάνε μέσα σε μερικά λεπτά...το μόνο που τους κρατάει είναι ότι έχουν τη βολή τους με την κοπέλα που έχουν σίγουρη.....!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    [QUOTE=Blue1;377123]Α μιλαμε και τσιφουτης ο τυπος! Φυγε μακριά, απορω τί αγαπας από αυτόν.[/QUOT
    μέσα στην επίθεση που μου έκανε μου είπε πως δεν τον ενδιαφέρουν τα λεφτά....αγαπάω αυτό που σήμαινε για μένα...αυτό που μου έδειχνε...μπορεί να πονάει πολύ αλλά δεν θα το αφήσω να με πάρει από κάτω.... όσο για την ηλικία μου το ξέρω ότι είμαι μικρή κ πριν από αυτόν δεν με δελέαζε η ιδέα οικογένειας....αλλά μετά με έβαλε στο τριπάκι αυτό....:(

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    όσους άντρες έχω συναντήσει στη ζωή μου όχι ερωτικά μόνο αλλά κ γενικά ξεχνάνε μέσα σε μερικά λεπτά...το μόνο που τους κρατάει είναι ότι έχουν τη βολή τους με την κοπέλα που έχουν σίγουρη.....!!!!!!
    Καλλιεργησε τον εαυτο σου για να μπορεις να προσφερεις κατι παραπανω απο σεξ...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Τι οικογενοια ,σκεφτεσαι 20 χρονων ? να χαντακωθεις θες?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Καλλιεργησε τον εαυτο σου για να μπορεις να προσφερεις κατι παραπανω απο σεξ...
    δεν έδινα μόνο σεξ έδωσα την ζωή μου....λόγο του ότι είναι ναυτικός του έδωσα την ασφάλεια κ τη σιγουριά που ήθελε....του αφιέρωσα τη ζωή μου κ αυτό ήταν το μεγαλύτερο λάθος μου....όταν έμεινε μόνος του ήμουν δίπλα του...εκεί για να μην μείνει μόνος του...τον φρόντιζα σαν μωρό ότι ήθελε το είχε....τελικά κανένας δεν αξίζει τη ζωή μας....εκτός από το παιδί μας κ αυτό όχι 100%

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Τι οικογενοια ,σκεφτεσαι 20 χρονων ? να χαντακωθεις θες?
    δεν το έβλεπα σαν χαντάκωμα αλλά σαν μια καινούρια ζωή....με ένα ναυτικό θα είχα κ την προσωπική μου ζωή....θα έλειπε πολύ κ όσο περίεργο κ αν ακούγετε θα είχα σιγουριά...γιατί αυτό ένιωθα στο μπάρκο του....

  15. #15
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    πόσο πια????εντάξει μπορεί όσο ήμασταν μαζί να ήταν σπαθί αλλά τώρα που χωρίσαμε έδειξε ένα πρόσωπο άλλο πράγμα...την έχει πέσει σε ότι θηλυκό έχει φίλη στο fb κ εκτός αυτού κανονίζει διακοπές με έναν φίλο του κ μάλιστα κανονίζουν πως θα "πάρουν" μαζί ότι θηλυκή ύπαρξη υπάρχει στο νησί.....κ εγώ ναι μεν θύμωσα ναι μεν πληγώθηκα αλλά τον αγαπάω ακόμα....μου λείπει πολύ....δεν μπορώ να πιστέψω πως ο άνθρωπος με τον οποίο έκανα όνειρα για το μέλλον για οικογένεια μπορεί να σκέφτεται έτσι.....τόσο λάθος πια?????
    Μπορεί να είναι μία σπασμωδική κίνηση για να σε ξεχάσει.Εφόσον τον αγαπάς γιατί είσαι μακρυά του ? Εκεί είναι το ερώτημα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 8
    Last Post: 28-11-2012, 00:44
  2. πόσο μπορεί να επηρεάσει την σχέση ένας καβγάς????
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 19-06-2012, 04:15
  3. ποσο κοντα μπορει να ειναι η οριακη με τη διπολικη διαταραχη;
    By Danay1997 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 32
    Last Post: 10-05-2012, 05:11
  4. πόσο άρρωστοι μπορεί να είναι καποιοι???
    By arktos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 88
    Last Post: 06-10-2011, 16:33
  5. ποσο ηλιθια και ασχετη μπορει να ειναι μια ψυχιατρος....
    By amelie74 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 28-01-2010, 14:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •